|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
Poprzedni temat [ mecz.org] Wlasnie przed chwila kolejny bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wyczail juz ktos kieyd nastepny :> ??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 22
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 22 |
heh a ja mam taki problem że jakiś czas temu(chyba 2 tygodnie) założyłem sobie konto u nich i dostałem ten bonus 10 €, postawiłem 3 € w sumie na dwa mecze i wygrałem 7 €, czyli w sumie na koncie miałem 17 €. Dzisiaj sie loguje i moje konto zostało zablokowane! nie wiem z jakiego powodu, mam u nich tylko jedno konto...ehh...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327 |
Na obrócenie bonusu i jego wypłatę pewnie był jakiś termin, admiral to pożądna firma i żadnych przekretów nie robią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 8 |
Witam wszystkich.
Mam takie pytanko. Myslicie, ze oplaca sie pisac mejla do Admirala o ponowienie mejla z kodem na dodatkowe 10 ojro, gdyz moja wspaniala poczta na interi niestety uznala mejla od nich za spam i usunela. W katalogu spam nic nie ma, mimo ze okres kasowania wiadomosci wynosi 14 dni :/
Pozdro for all
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3 |
heheeh ale masz pecha na pocieszenie dodam Ci że u mnie sam usunalem wiadomosc ze spamu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a dopiero potem sie skapnalem ze to bylo z bonusem napisalem do nich i czekam na odpowiedz, moze cos z tego bedzie no ale za glupote sie placi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399 |
na ja tez juz dostałem kolejne 10 eurasów wiec dla tych panów duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89 |
Panowie mam 3 konta na mame,tate,i ciotke kazde konto robione z innego ip , chciałbym wypłacic bo w sumie mam troche ponad 100 euro . Ale kolega mi powiedział ze jak jest na jedno nazwisko 2 konta to mi zablkouja i kasy nie zobaczye czy to prawda.Prosze o odpowiedz.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
nawiazujac to tej i wczesniejszych wypowiedzi !!
podaje przykład # ktos załozył sobie 4 konta na tym samym kompie i sprzedaje przykładowo jedno konto komus wogole nieznajomemu .... przesyła do nich pismo zeby zmienic dane personalne uzytkownika.... na jakiej podstawie moga zablokowac to konto przeciez to gosc zupełnie inny i nie obstawia juz na tym samym kompie i dane sa odmiennie roznie.... czy wiec to nie jest jakis sposob zeby uzyskac wypłate??
przeciez nie moga od tak sobie zamknac konta za ktore ktos zapłacił!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93 |
Właśnie wpisałem voucher gdzie trzeba i dostałem kolejny bonus 10Euro.Czy trzeba nim jakoś obracać albo czy są jakieś inne dodatkowe warunki czy mogę już spokojnie wypłacać?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69 |
Witam.Ja mam tylko jedno konto wiec nie oszukuje.Gralem na Mistrzostwach Swiata.Wszystko robilem zgodnie ztym co bylo napisane.Lecz bonusa jak narazie nie dostalem.Mam poczte na interii ale juz pare osob pisalo ze i na ta poczte dostali ten voucher.Zreszta nie takie rzeczy na ta poczte przychodza.Moze ktos mi pomoc?Moze ktos ma ten sam problem i pomogl by mi wyslac odpowiedzniego maila do nich?A moze jest szanasa ze bonusy reszcie osob beda dawali jeszcze dzis po 15?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 2 |
gelu- zobacz w opcjach osobistych czy masz zanaczonego "newsletera" jak nie to zaznacz i zapisz zmiany , wtedy dojdzie , a druga spawa:
jak pisaliście ze z jednego Ip nie wolno załaożyć wiecej niż jedno konto , bo blokują przy próbie wypałty , a co jest gdy ktoś ma net w sieci osiedlowej , jest na ogół tylko jeden publiczny IP a wszyscy w sieci mają prywatne ip nie widoczne w necie , co wtedy jak to się ma do zakładania kont w buków , bo wg. mnie to bezsensowne blokowanie kont , można by się o to spierać
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922 |
maile z voucherem dostalem wczoraj okolo 21.30, oba na interii w admiralbet mam 2 konta, drugie jest na brata i mysle ze nie beda robic z tego wielkiego halo, przeciez nie wymyslam fikcyjnych osob...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ile razy trzeba obrócić tym voucherem ???
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 8
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 8 |
Ile trzeba czekac na wyplate?I w jakim momencie wam konto blokowali bo ja sie tego obawiam:)!Co prawda zalozylem 2 konta ale na rozne osoby z roznych miast tyle tylko ze z jednego kompa!Mam nadzieje ze nie trzeba obracać voucherem!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69 |
Skurcz dzieki za odpowiedz.Zrobilem tak jak kazales.Niestety narazie bounus jeszcze nie dotarl.Napisze jak cos sie zmieni.A moze po 15 sie cos zmieni?Albo trzeba do nich maila wyslac?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 2
stranger
|
|
stranger
Dołączył: May 2005
Posty: 2 |
gelu - u mnie dokładnie było tak samo , nie zaznaczony newsleter , jak zaznaczyłem , mail przyszedł błyskawicznie , być może w twoim przypadku bedzie podobnie .
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
szkoa ze nie ma u nich programu partnerskiego :]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Ktoś wcześniej pisał o sprzedawaniu kont w Admiralbet. Czy u Was też można zmienić w ustawieniach konta Imie i Nazwisko? Bo u mnie sa to wartości stałe i mogę zmienić wszystko poz tymi dwoma okienkami. i druga zprwa jeśli macie problemy z jakimś providerem waszej poczty to można sobie zmienić w ustawieniach adres e-mail.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462 |
wyplacal ktos z was juz kase z admirala?? Jest jakis problem z wyplatami, ile trzeba czekac???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392 |
Ja wypłacałem w sierpniu zeszłego roku. Na kase czekałem ok. 14 dni. Pieniądze doszły tylko banki pośredniczące zajebały mi ok. 30 procent.
|
|
|
Link skopiowany do schowka