Wyczail juz ktos kieyd naste..."> Wyczail juz ktos kieyd naste...">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 17 1 2 3 16 17
#346487 17/05/2005 18:58
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
Poprzedni temat [mecz.org]

Wlasnie przed chwila kolejny bonus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Wyczail juz ktos kieyd nastepny :> ???

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#346488 17/05/2005 19:29
Dołączył: May 2005
Posty: 22
?
stranger
stranger
? Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 22
heh a ja mam taki problem że jakiś czas temu(chyba 2 tygodnie) założyłem sobie konto u nich i dostałem ten bonus 10 &#8364;, postawiłem 3 &#8364; w sumie na dwa mecze i wygrałem 7 &#8364;, czyli w sumie na koncie miałem 17 &#8364;. Dzisiaj sie loguje i moje konto zostało zablokowane! nie wiem z jakiego powodu, mam u nich tylko jedno konto...ehh...

#346489 17/05/2005 19:57
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 327
Na obrócenie bonusu i jego wypłatę pewnie był jakiś termin, admiral to pożądna firma i żadnych przekretów nie robią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#346490 17/05/2005 20:03
Dołączył: May 2005
Posty: 8
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8
Witam wszystkich.

Mam takie pytanko. Myslicie, ze oplaca sie pisac mejla do Admirala o ponowienie mejla z kodem na dodatkowe 10 ojro, gdyz moja wspaniala poczta na interi niestety uznala mejla od nich za spam i usunela. W katalogu spam nic nie ma, mimo ze okres kasowania wiadomosci wynosi 14 dni :/

Pozdro for all

#346491 17/05/2005 20:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 3
heheeh
ale masz pecha
na pocieszenie dodam Ci że u mnie sam usunalem wiadomosc ze spamu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> a dopiero potem sie skapnalem ze to bylo z bonusem
napisalem do nich i czekam na odpowiedz, moze cos z tego bedzie
no ale za glupote sie placi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#346492 17/05/2005 20:12
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 6,399
na ja tez juz dostałem kolejne 10 eurasów wiec dla tych panów duże <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#346493 17/05/2005 20:19
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
T
journeyman
journeyman
T Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 89
Panowie mam 3 konta na mame,tate,i ciotke kazde konto robione z innego ip , chciałbym wypłacic bo w sumie mam troche ponad 100 euro . Ale kolega mi powiedział ze jak jest na jedno nazwisko 2 konta to mi zablkouja i kasy nie zobaczye czy to prawda.Prosze o odpowiedz.

#346494 17/05/2005 20:39
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
nawiazujac to tej i wczesniejszych wypowiedzi !!

podaje przykład
# ktos załozył sobie 4 konta na tym samym kompie i sprzedaje przykładowo jedno konto komus wogole nieznajomemu .... przesyła do nich pismo zeby zmienic dane personalne uzytkownika.... na jakiej podstawie moga zablokowac to konto przeciez to gosc zupełnie inny i nie obstawia juz na tym samym kompie i dane sa odmiennie roznie....
czy wiec to nie jest jakis sposob zeby uzyskac wypłate??

przeciez nie moga od tak sobie zamknac konta za ktore ktos zapłacił!!

#346495 18/05/2005 05:48
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
Właśnie wpisałem voucher gdzie trzeba i dostałem kolejny bonus 10Euro.Czy trzeba nim jakoś obracać albo czy są jakieś inne dodatkowe warunki czy mogę już spokojnie wypłacać?

#346496 18/05/2005 09:36
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
Witam.Ja mam tylko jedno konto wiec nie oszukuje.Gralem na Mistrzostwach Swiata.Wszystko robilem zgodnie ztym co bylo napisane.Lecz bonusa jak narazie nie dostalem.Mam poczte na interii ale juz pare osob pisalo ze i na ta poczte dostali ten voucher.Zreszta nie takie rzeczy na ta poczte przychodza.Moze ktos mi pomoc?Moze ktos ma ten sam problem i pomogl by mi wyslac odpowiedzniego maila do nich?A moze jest szanasa ze bonusy reszcie osob beda dawali jeszcze dzis po 15?

#346497 18/05/2005 09:44
Dołączył: May 2005
Posty: 2
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2
gelu- zobacz w opcjach osobistych czy masz zanaczonego "newsletera" jak nie to zaznacz i zapisz zmiany , wtedy dojdzie , a druga spawa:

jak pisaliście ze z jednego Ip nie wolno załaożyć wiecej niż jedno konto , bo blokują przy próbie wypałty , a co jest gdy ktoś ma net w sieci osiedlowej , jest na ogół tylko jeden publiczny IP a wszyscy w sieci mają prywatne ip nie widoczne w necie , co wtedy jak to się ma do zakładania kont w buków , bo wg. mnie to bezsensowne blokowanie kont , można by się o to spierać

#346498 18/05/2005 09:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2005
Posty: 922
maile z voucherem dostalem wczoraj okolo 21.30, oba na interii
w admiralbet mam 2 konta, drugie jest na brata i mysle ze nie beda robic z tego wielkiego halo, przeciez nie wymyslam fikcyjnych osob...

#346499 18/05/2005 10:04
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ile razy trzeba obrócić tym voucherem ???

#346500 18/05/2005 10:26
Dołączył: May 2005
Posty: 8
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 8
Ile trzeba czekac na wyplate?I w jakim momencie wam konto blokowali bo ja sie tego obawiam:)!Co prawda zalozylem 2 konta ale na rozne osoby z roznych miast tyle tylko ze z jednego kompa!Mam nadzieje ze nie trzeba obracać voucherem!

#346501 18/05/2005 10:55
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
G
journeyman
journeyman
G Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 69
Skurcz dzieki za odpowiedz.Zrobilem tak jak kazales.Niestety narazie bounus jeszcze nie dotarl.Napisze jak cos sie zmieni.A moze po 15 sie cos zmieni?Albo trzeba do nich maila wyslac?

#346502 18/05/2005 10:57
Dołączył: May 2005
Posty: 2
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 2
gelu - u mnie dokładnie było tak samo , nie zaznaczony newsleter , jak zaznaczyłem , mail przyszedł błyskawicznie , być może w twoim przypadku bedzie podobnie .

#346503 18/05/2005 11:50
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
szkoa ze nie ma u nich programu partnerskiego :]

#346504 18/05/2005 13:44
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Ktoś wcześniej pisał o sprzedawaniu kont w Admiralbet. Czy u Was też można zmienić w ustawieniach konta Imie i Nazwisko? Bo u mnie sa to wartości stałe i mogę zmienić wszystko poz tymi dwoma okienkami. i druga zprwa jeśli macie problemy z jakimś providerem waszej poczty to można sobie zmienić w ustawieniach adres e-mail.

#346505 18/05/2005 13:45
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 462
wyplacal ktos z was juz kase z admirala?? Jest jakis problem z wyplatami, ile trzeba czekac???

#346506 18/05/2005 13:48
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 392
Ja wypłacałem w sierpniu zeszłego roku. Na kase czekałem ok. 14 dni. Pieniądze doszły tylko banki pośredniczące zajebały mi ok. 30 procent.

Strona 1 z 17 1 2 3 16 17

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (kamel, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, rafal08, rymoholik, forty, Akhu, JelineK), 938 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,687
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1