Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#3469 12/06/2001 21:07
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
nowy temat - bo tamten miał odstającą od rzeczywistości nazwę (a jak uczy doświadczenie mlb, jeden temat zniesie wiele)

typ z finlandii (jak nie wejdzie, to będzie pewnie remis):

14.06
Lahti - Jazz 2.05

Bonus: Unibet
#3470 12/06/2001 21:08
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
============================
tydzień 24
============================

#3471 15/06/2001 21:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
no i wykrakałem - remis [Linked Image]

ball goes on... i tak:

17.06
william hill


lahti - vaasa 2.3


remisy się chyba im skończyły, nie?

#3472 19/06/2001 13:36
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
==========
tydzień 25
==========

wygląda na to, że remisy się skończyły, bo mi się tu system x robił prawie...

na dziś 19.06 pasuje:

Malmo - Helsinborg 2.6

#3473 20/06/2001 20:47
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
no cóż, wczoraj nie poszło za dobrze... - ale też nie róbmy tragedii...

dziś hill chyba nieco przesadził z:

Volerenga - Ham-Kam 7.0

novum w el_sistemo: 3% puli na ten meczyk (to pewnie już v3.5 będzie) - skromnie powiem, że oceniam lepiej prawdopodobieństwo niż bukmacherzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (ale cholera, dopiero od wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> )

moja ocena szans to:
0,45 0,28 0,27 - ale tym was nie będę zamęczał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tym zamęczał będę kogo innego...

na marginesie dodam, że średnia bukmacherów też wskazuje na lekką (tylko lekką - według mnie dość znaczną) przecenę valerengi - ale jak będzie - zobaczymy...

niestety tylko w tym jednym z dzisiejszej czwórki hill tak dowalił <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - ale szykujcie się na częstsze free picki

#3474 20/06/2001 21:35
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Originally posted by hi_res evil:

dziœ hill chyba nieco przesadził z:

Volerenga - Ham-Kam 7.0

Nie tak znowu bardzo - kilka buków daje nawet więcej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

novum w el_sistemo: 3% puli na ten meczyk (to pewnie już v3.5 będzie) - skromnie powiem, że oceniam lepiej prawdopodobieństwo niż bukmacherzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (ale cholera, dopiero od wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> )

Widzę, iż el_sistemo ewoluuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Teraz to już prawie el_value_sistemo... Jestem zainteresowany ocen¹ prawdopodobieństwa. Jak masz chęc to wyœlij coœ na priva.

moja ocena szans to:
0,45 0,28 0,27 - ale tym was nie będę zamęczał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tym zamęczał będę kogo innego...

Czyli oceniona przez Ciebie wartoœc picku to 1,89 to naprawdę baaaardzo dużo. A ja tyle kasy na Valarenge postawiłem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

na marginesie dodam, że œrednia bukmacherów też wskazuje na lekk¹ (tylko lekk¹ - według mnie doœć znaczn¹) przecenę valerengi - ale jak będzie - zobaczymy...

teraz tym bardziej jestem ciekaw

Teraz ja:

Może trochę przekornie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
STS
177 Valerengen - Ham Kam 1 1.6
324 Brann Bergen - Molde 1 2.1
382 Niemcy - Szwecja 1 1.5
668 Norrkoping - Hacken 1 2.1
675 Sogndal - Stroemgodset1 2.3
691 Woroneż - Dynamo 1 3.0
742 Trelleborg - Hammarby 1 3.0
746 Spartak - Lokomotiw 1 2.0

Profesjonał
691 Kostaryka - Etiopia 1 1.93

#3475 21/06/2001 02:20
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Quote
Originally posted by hi_res evil:
[qb]novum w el_sistemo: 3% puli na ten meczyk (to pewnie już v3.5 będzie) - skromnie powiem, że oceniam lepiej prawdopodobieństwo niż bukmacherzy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> (ale cholera, dopiero od wczoraj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> )

moja ocena szans to:
0,45 0,28 0,27 - ale tym was nie będę zamęczał <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tym zamęczał będę kogo innego...
[/qb]

No to teraz jestem el_sistemo już baaaardzo zaintersowany <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#3476 21/06/2001 02:59
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
a jakby nie było remisu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

dla pozostałych dzisiejszych było (może jednak to tu też umieszczać będę...):

mypa-haka 0,41 0,29 0,30
jazz-tampere 0,39 0,29 0,32
sundsvall-aik 0,42 0,28 0,29

dla mypa-haka identycznie jak hill <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - jazz i sundsvall też miały exp.value>1 ale zdecydowałem puszczać tylko te dla których >1,3 (jak widać, słusznie...)

a co to jest właściwie? pamiętacie, jak wspomniałem o tym, że przewiduję wyniki z 75% skutecznością, tylko muszę podpierać się remisami? - nie wiem, czemu uznałem 75% za mało? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> - to właśnie to - to niemal początek, genesis, el_sistemo...

po latach tułaczki marnotrawny hi_res evil wraca do domu...

no bo jeżeli hill gorzej ode mnie (o całą marżę + 7%) ocenił cały poprzedni sezon div1 (czasem się byśmy zgadzali...) - to chyba coś w tym jest...
i to nie jest wybierany 1 mecz na 20 jak do tej pory - średnio co czwarty mecz jest źle oceniany...

ale trzeba będzie coś jeszcze poprawić - bo dlaczego exp.value pow. 1,3 daje mi 7% zysk? (a nie 30? - tzn. nie chciałbym 30% tylko exp. value 1,07)...

#3477 21/06/2001 16:47
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Możecie powiedzieć o co dokładnie chodzi w tym el sistemo?
jak się gra itp.?

Będe wdzięczny

#3478 21/06/2001 22:09
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
gra się tak, żeby wygrać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

o co chodzi w el_sistemo już chyba sam nie wiem - statystyka robi (ma robić) za mnie czarną robotę i wytykać dotkliwie bukowi (jakiemukolwiek) jego błędy

Ufo zagląda tu od czasu do czasu i stopuje swoim "nosem" moje najmniejsze powodzenia po prostu pokazując lepszą klasę (na razie)

a jakbyś chciał poczytać nieco burzliwych dyskusji to znajdź wszystkie tematy z el_sistemo w tytule (zaczynało się od 14. tygodnia chyba... - zaczynało się dobrze...)

to tyle - może coś ciekawego wniesiesz i ty... każdą uwagę cenię bardzo... gdyby nie forum el_sistemo nie wyewoluwałoby w tę stronę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

dobrą stronę miejmy nadzieję

ps. dzisiejszy szwedzki mecz hill ocenił nadzwyczaj dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> - nie gram więc...

#3479 24/06/2001 16:18
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
oto co na dziś i jutro zostało wydłubane:

tromsdalen - valerenga 4.0 [0,48 0,28 0,24] 6%
djurgarden - goteborg 2.7 [0,53 0,27 0,19] 5%
l/f honefoss - haugesund 3.3 [0,44 0,28 0,28] 4%

coś jeszcze szwankuje - przy exp.value>1,4 mam zwrot 20% (ale tu już p jest bardziej dopracowane niż poprzednio - no i przy ep>1 też jest w końcu zwrot...)
watch out...

#3480 26/06/2001 02:48
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
logi:

tydzień 24-25:

Ufo: 4/9 (44,4%) kursy: 1,933/2,17 p*k:0,859
hi_res evil: 3/7 (42,9%) kursy: 2,767/3,421 p*k:1,186


el_sistemo v2+:

Ufo: 16/31 (51,6%) kursy: 2,574/2,686 p*k:1,328
hi_res evil: 9/20 (45%) kursy: 2,056/2,995 p*k:0,925


historia:
Ufo: 29/59 (49,15%)
hi_res evil: 25/70 (35,71%)

nie ukrywam, że ambicją moją jest zniwelować historyczne porażki (bo el_sistemo 2+ wychodzi na prostą chyba bez problemu)

#3481 26/06/2001 21:33
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
A ja będę starał się uciec <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

STS
103 Halmstad - Malmo 1 2.00

PROF.
191 Bodo Glimt-Sogndal 1 2.40
193 Molde-Stavanger 1 2.65
196 Stromsg.-Grenland 1 3.20
197 Tromso-Lillestrom 1 3.30
688 Ghana-Ekwador 1 2.10

#3482 27/06/2001 01:13
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
=========
tydzień 26
=========

to ja gonię:

Kuopio - MyPa 3.25 [0,70 0,22 0,08] 11%

#3483 29/06/2001 05:42
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Prof
009 Pobeda - Rizespor 1 2.40

STS
714 CSKA M - Dynamo M 1 2.50

#3484 30/06/2001 21:16
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
Aalesund - Start 3.35 [0,53 0,27 0,20] 7%
Raufoss - L/F Honefoss 3.4 [0,31 0,27 0,42] 4%

#3485 03/07/2001 00:14
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
jak ktoś chce, to może korzystać z moich typów przy correct score 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

ale do rzeczy, zachowując wrodzoną pogodę ducha i głupkowaty uśmiech podaję tegotygodniowe logi:

-----------
tydzień 26:
-----------

Ufo: 5/8 (62,5%) kursy: 2,33/2,569 p*k: 1,456
hi_res evil: 0/3 (0%) kursy: -/3,333 p*k: 0

--------------
el_sistemo 2+:
--------------

Ufo: 21/39 (53,8%) kursy: 2,516/2,662 p*k: 1,355
hi_res evil: 9/23 (39,1%) kursy: 2,056/3,039 p*k: 0,804

---------
historia:
---------

Ufo: 34/67 (50,7%)
hi_res evil: 25/73 (34,2%)


no i jestem pod wrażeniem swojego przewidywania remisów...
ktoś tu mówił że skandynawskie ligi są do niczego jeżeli chodzi o remisy... - kłamstwo!
najgorzej że wszystkie trzy mecze z tego tygodnia oglądałem na żywo: i wszystkie się dobrze układały... do czasu
nawet, tak jak w aalesund doliczonego
ale life goes on, a cyferki ukoją mój ból...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#3486 04/07/2001 00:47
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
==========
tydzień 27
==========


Jazz - Haka 3.8 [0,40 0,28 0,32] 4%
Moss - Brann 3.3 [0,43 0,28 0,29] 4%
Bodo/Glimt - Molde 3.35 [0,45 0,28 0,27] 4%


pamiętajcie!!!
remisy 1:1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#3487 04/07/2001 05:50
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Profesjonał

194 Rosenborg - Viking 1 1.73
197 Tromso - Stabak 1 4.00
213 Rovaniemi - Inter 2 2.80

STS

154 Niemcy - Norwegia 1 2.10
389 Frolunda - GAIS 2 6.10
393 Moss - Bergen 2 2.20

Bez remisów proszę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#3488 11/07/2001 16:14
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
H
old hand
old hand
H Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 997
w tym tygodniu mógłbym grać na totals: 5 goals, choć już myślałem, że wszystkie 3 mecze skończą się 2:3...

tydzień 27:
-------------
Ufo: 3/6 (50%) kursy: 2,367/3,155 p*k: 1,183
hi_res evil: 1/3 (33%) kursy: 3,35/3,483 p*k: 1,117

el_sistemo 2+:
--------------
Ufo: 24/45 (53,3%) kursy: 2,497/2,728 p*k: 1,332
hi_res evil: 10/26 (38,5%) kursy: 2,185/3,090 p*k: 0,840

historia:
----------
Ufo: 37/73 (50,7%)
hi_res evil: 26/76 (34,2%)

to tyle, tym razem wyniki 1:1 trochę polubiły Ufo, ale było ich za mało, żeby mówić o fatum <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, forty, rymoholik, rafal08, $-man, aker, kamel, Lukasz111), 1,035 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,959
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1