Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 149 1 2 6 7 8 9 10 148 149
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://www.e-play.pl/index.php?action=page&view=26&id=19929&page=1

znów wycg\hodzi szydło z worka w postaci toto-syfu puke

czytaj "legalny lobbing" laugh

ps. Bóg z Nami - ch.uj z Nimi papa

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by AGASSI
a co Nas to ku.rwa obchodzi smirk
przecież USA to nie Unia Europejska grin

NA CAŁE SZCZĘŚCIE! piwo

Jedyne co w mocy władzy to zakaz reklamy buków spoza UE. Ale tu i tak jedynie unijne buki się reklamują, tak więc szkoda byłoby czasu na to.

Zawsze twierdziłem, że trzeba tu stworzyć warunki prawne by buki zakładały tu swoje siedziby. Ale z drugiej strony który buk by tu chciał mieć centralę... wiedząc że do władzy może dojść jakiś sfrustrowany pedał, który cofnie licencję i wywróci całą branżę do góry nogami? smile

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Jak to,który......RY(D)ZYKOBET laugh

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
http://www.tvn24.pl/-1,1625659,0,1,automaty-tylko-dla-doroslych,wiadomosc.html

"Boni był też pytany o hazard w internecie. Choć w Polsce nielegalny, funkcjonuje bez przeszkód. - To patologia, wprowadza wiele zła. Trzeba nie tylko zdecydować o tym, że to jest nielegalne, ale też stworzyć narzędzia do egzekwowania tego zakazu. Chcemy monitorować nielegalne przelewy związane z grami oraz ingerować w takie
działania
– zadeklarował w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” minister."

ku.rwa niech ktoś wytłumaczy temu po.jobowi,ze jest chory psychicznie puke

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Komisja Europejska wielokrotnie wypowiadała się w obronie internetowego hazardu. Europejski Trybunał Sprawiedliwości powiedział też, że jeśli firma zajmująca się internetowym hazardem jest zarejestrowana legalnie w którymś z krajów UE, to nie można blokować jej działalności w innym kraju Unii. Czy blokowanie przelewów byłoby legalne?

- Byłoby w zgodzie z przepisami UE. Ale to my w Polsce stanowimy nasze prawo. To nasz wybór, tylko niewiele krajów europejskich zdecydowało się na legalizację gier hazardowych w internecie.

tutaj chyba jednak tepy Boni popłynął stop

http://wyborcza.pl/1,75248,7184284,Hazard_pod_kontrole.html

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Boni prawie jak liberal laugh

tak jest zawziety ze musi miec w tym dobry interes, moze Rychu, Zbychu z TOTOSYFU grin

typowy obraz POjeba ...

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
"Kiedy nowelizacja będzie gotowa?

- W listopadzie chcemy przygotować fundamenty do nowej ustawy i przedyskutować je z parlamentem. Projekt może być gotowy na początek roku - to zależy od wszystkich partnerów."

a ten tekst tego kretyna mimo wszystko potwierdza teze ZoRro,że będą sie z tym jednak jeszcze długo pie.rdolić............oby.

Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261
http://www.wirtualnemedia.pl/articl...wania_e-hazardu_budzet_traci_miliony.htm

czyżby zaczynał się powoli cichy lobbing na rzecz e-hazardu ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
Originally Posted by AGASSI
"Kiedy nowelizacja będzie gotowa?

- W listopadzie chcemy przygotować fundamenty do nowej ustawy i przedyskutować je z parlamentem. Projekt może być gotowy na początek roku - to zależy od wszystkich partnerów."

a ten tekst tego kretyna mimo wszystko potwierdza teze ZoRro,że będą sie z tym jednak jeszcze długo pie.rdolić............oby.


Ta wypowiedź Boniego dotyczy ustawy lobbingowej ...

Ale ten Boni jest nawiedzony i okazuje się że bardzo mało wie o e-hazaedzie i przepisach UE

Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by Conrad
Zawsze twierdziłem, że trzeba tu stworzyć warunki prawne by buki zakładały tu swoje siedziby. Ale z drugiej strony który buk by tu chciał mieć centralę...

Malta stworzyła takie warunki
ale obywatel Malty grać nie może.

BonioPOdobni są patologią.
(raz się sQ..wisz, Q..Wą zostajesz).




Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
mentalni bolszewicy z PO przystępują do dzieła zniszczenia przy pomocy udających "ekspertów" byłych Tajnych Współpracowników - Boni TW "Znak"

Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Chcemy monitorować nielegalne przelewy związane z grami oraz ingerować w takie działania

To jest jego sposób na zatrzymanie e-hazardu? Monitorowanie przelewów? Naprawdę pan Boni już powinien przestać się kompromitować i zamilknąć, przynajmniej do momentu kiedy się co nieco nie dokształci w tych sprawach.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Przerażające jest to, jak na każdym kroku widać, że Boni nie ma pojęcia o czym mówi. Jego wiedza nt. e-hazardu jest znikoma, no ale pytają go to wygłasza formułki "chcemy walczyć" "monitorować" "kontrolować" chociaż tak naprawdę nie ma pojęcia jak to wszystko działa ani jak się do tego zabrać.

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

to taka propaganda Boniego , ludziom hazard się kojarzy z mafią , ogólnie z czymś złym , niedobrym , Boni mówi publicznie ze trzeba z tym walczyć , ludzie myślą ze rząd coś robi "walcząc" z e-hazardem ...

z e-hazardem nie trzeba walczyć tylko zalegalizować i dzięki temu pozyskać dodatkowe znaczące pieniądze do budżetu ...

ciekawe dlaczego przez ostatnie kilkanaście lat nikt z tym nie walczył, przynajmniej nie mówił o hazardzie tylko teraz kiedy wyszła na jaw afera hazardowa ... czyli przez kilkanaście lat pozwalali na coś niedobrego , złego i "przestępcy" z firm hazardowych byli i są sponsorami reprezentacji, klubów i lig piłkarskich w Polsce .... bzdura kompletna co ten agent Boni wygaduje ...

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Ten Michał Boni, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów i zespołu doradców premiera, to naprawdę jakiś "nawiedzony| jest...albo tylko udaje cool

Co z hazardem w internecie, który - choć w Polsce nielegalny - funkcjonuje bez przeszkód?

- To patologia, wprowadza wiele zła. Trzeba nie tylko zdecydować o tym, że to jest nielegalne, ale też stworzyć narzędzia do egzekwowania tego zakazu. Chcemy monitorować nielegalne przelewy związane z grami oraz ingerować w takie działania. To już rola odpowiednich służb finansowych.

Komisja Europejska wielokrotnie wypowiadała się w obronie internetowego hazardu. Europejski Trybunał Sprawiedliwości powiedział też, że jeśli firma zajmująca się internetowym hazardem jest zarejestrowana legalnie w którymś z krajów UE, to nie można blokować jej działalności w innym kraju Unii. Czy blokowanie przelewów byłoby legalne?

- Byłoby w zgodzie z przepisami UE. Ale to my w Polsce stanowimy nasze prawo. To nasz wybór, tylko niewiele krajów europejskich zdecydowało się na legalizację gier hazardowych w internecie.

Kiedy nowelizacja będzie gotowa?

- W listopadzie chcemy przygotować fundamenty do nowej ustawy i przedyskutować je z parlamentem. Projekt może być gotowy na początek roku - to zależy od wszystkich partnerów.

http://wyborcza.pl/1,75248,7184284,Hazard_pod_kontrole.html



Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nic nie zrobią z internetowym hazardem, Boni coś plecie do mediów i tyle. wink

Dowalą jedynie właścicielom jednorękim bandytom. O buki internetowe możemy być wyjątkowo spokojni... smile

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Originally Posted by Conrad
Nic nie zrobią z internetowym hazardem, Boni coś plecie do mediów i tyle. wink

Dowalą jedynie właścicielom jednorękim bandytom. O buki internetowe możemy być wyjątkowo spokojni... smile

grin jakieś szczegóły

Dołączył: May 2006
Posty: 72
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 72
" To patologia, wprowadza wiele zła." A jaka jest różnica między bukmacherem naziemnym ,a internetowym,że pierwszy jest cacy ,a internetowy patologia ? A co z dyskryminacją,np.kaleka ,który nie może wychodzic z domu ? I jeszcze jedna kwestia (chyba wedłóg mnie najważniejsza )dlaczego nikt z firm bukmacherskich,które działają legalnie , mają licencje na działalnośc w uni ,płacą podatki,są obecne na giełdach światowych nie wytoczy sprawy w sądzie za tego typu oskarżenia ?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ostatnim razem podniecaliście się tym, że będzie podatek od torebek jednorazowych lub od... coca coli. grin I co z tego wyszło? smile

Nic nie zrobi bo nie złamie przecież prawa unijnego. Gościu w ogóle nie ma pojęcia o branży a plecie jakieś głupstwa, takim podejściem nadaje się praktycznie do PiSu. laugh Trzeba go tylko nauczyć kłamać na porządku dziennym i byłby jedną nogą u partii kurdupli...

Jedyne co może zrobić to:
- zakazać reklamy bukom (niczego to nie zmieni)
- zakazać grania z bukami spoza UE (niczego to nie zmieni)

Koniec. Kropka. Dlatego ja piję sobie właśnie dobre schłodzone białe wino i nie podniecam się tego typu rzeczami. smile

Dołączył: May 2006
Posty: 72
Z
journeyman
journeyman
Z Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 72
" To patologia, wprowadza wiele zła." A jaka jest różnica między bukmacherem naziemnym ,a internetowym,że pierwszy jest cacy ,a internetowy patologia ? A co z dyskryminacją,np.kaleka ,który nie może wychodzic z domu ? I jeszcze jedna kwestia (chyba wedłóg mnie najważniejsza )dlaczego nikt z firm bukmacherskich,które działają legalnie , mają licencje na działalnośc w uni ,płacą podatki,są obecne na giełdach światowych nie wytoczy sprawy w sądzie za tego typu oskarżenia ?

Strona 8 z 149 1 2 6 7 8 9 10 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, forty, rymoholik, $-man, Sensei, 11kera11, aker, kamel), 851 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,985
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1