|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
a co Nas to ku.rwa obchodzi  przecież USA to nie Unia Europejska  NA CAŁE SZCZĘŚCIE!  Jedyne co w mocy władzy to zakaz reklamy buków spoza UE. Ale tu i tak jedynie unijne buki się reklamują, tak więc szkoda byłoby czasu na to. Zawsze twierdziłem, że trzeba tu stworzyć warunki prawne by buki zakładały tu swoje siedziby. Ale z drugiej strony który buk by tu chciał mieć centralę... wiedząc że do władzy może dojść jakiś sfrustrowany pedał, który cofnie licencję i wywróci całą branżę do góry nogami? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Jak to,który......RY(D)ZYKOBET 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
http://www.tvn24.pl/-1,1625659,0,1,automaty-tylko-dla-doroslych,wiadomosc.html "Boni był też pytany o hazard w internecie. Choć w Polsce nielegalny, funkcjonuje bez przeszkód. - To patologia, wprowadza wiele zła. Trzeba nie tylko zdecydować o tym, że to jest nielegalne, ale też stworzyć narzędzia do egzekwowania tego zakazu. Chcemy monitorować nielegalne przelewy związane z grami oraz ingerować w takie działania – zadeklarował w rozmowie z „Gazetą Wyborczą” minister." ku.rwa niech ktoś wytłumaczy temu po.jobowi,ze jest chory psychicznie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Komisja Europejska wielokrotnie wypowiadała się w obronie internetowego hazardu. Europejski Trybunał Sprawiedliwości powiedział też, że jeśli firma zajmująca się internetowym hazardem jest zarejestrowana legalnie w którymś z krajów UE, to nie można blokować jej działalności w innym kraju Unii. Czy blokowanie przelewów byłoby legalne? - Byłoby w zgodzie z przepisami UE. Ale to my w Polsce stanowimy nasze prawo. To nasz wybór, tylko niewiele krajów europejskich zdecydowało się na legalizację gier hazardowych w internecie. tutaj chyba jednak tepy Boni popłynął  http://wyborcza.pl/1,75248,7184284,Hazard_pod_kontrole.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Boni prawie jak liberal  tak jest zawziety ze musi miec w tym dobry interes, moze Rychu, Zbychu z TOTOSYFU  typowy obraz POjeba ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
"Kiedy nowelizacja będzie gotowa?
- W listopadzie chcemy przygotować fundamenty do nowej ustawy i przedyskutować je z parlamentem. Projekt może być gotowy na początek roku - to zależy od wszystkich partnerów."
a ten tekst tego kretyna mimo wszystko potwierdza teze ZoRro,że będą sie z tym jednak jeszcze długo pie.rdolić............oby.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Dec 2006
Posty: 1,261 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
"Kiedy nowelizacja będzie gotowa?
- W listopadzie chcemy przygotować fundamenty do nowej ustawy i przedyskutować je z parlamentem. Projekt może być gotowy na początek roku - to zależy od wszystkich partnerów."
a ten tekst tego kretyna mimo wszystko potwierdza teze ZoRro,że będą sie z tym jednak jeszcze długo pie.rdolić............oby. Ta wypowiedź Boniego dotyczy ustawy lobbingowej ... Ale ten Boni jest nawiedzony i okazuje się że bardzo mało wie o e-hazaedzie i przepisach UE
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
Zawsze twierdziłem, że trzeba tu stworzyć warunki prawne by buki zakładały tu swoje siedziby. Ale z drugiej strony który buk by tu chciał mieć centralę... Malta stworzyła takie warunki ale obywatel Malty grać nie może. BonioPOdobni są patologią. (raz się sQ..wisz, Q..Wą zostajesz).
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850 |
mentalni bolszewicy z PO przystępują do dzieła zniszczenia przy pomocy udających "ekspertów" byłych Tajnych Współpracowników - Boni TW "Znak"
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
Chcemy monitorować nielegalne przelewy związane z grami oraz ingerować w takie działania
To jest jego sposób na zatrzymanie e-hazardu? Monitorowanie przelewów? Naprawdę pan Boni już powinien przestać się kompromitować i zamilknąć, przynajmniej do momentu kiedy się co nieco nie dokształci w tych sprawach.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
Przerażające jest to, jak na każdym kroku widać, że Boni nie ma pojęcia o czym mówi. Jego wiedza nt. e-hazardu jest znikoma, no ale pytają go to wygłasza formułki "chcemy walczyć" "monitorować" "kontrolować" chociaż tak naprawdę nie ma pojęcia jak to wszystko działa ani jak się do tego zabrać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801 |
to taka propaganda Boniego , ludziom hazard się kojarzy z mafią , ogólnie z czymś złym , niedobrym , Boni mówi publicznie ze trzeba z tym walczyć , ludzie myślą ze rząd coś robi "walcząc" z e-hazardem ...
z e-hazardem nie trzeba walczyć tylko zalegalizować i dzięki temu pozyskać dodatkowe znaczące pieniądze do budżetu ...
ciekawe dlaczego przez ostatnie kilkanaście lat nikt z tym nie walczył, przynajmniej nie mówił o hazardzie tylko teraz kiedy wyszła na jaw afera hazardowa ... czyli przez kilkanaście lat pozwalali na coś niedobrego , złego i "przestępcy" z firm hazardowych byli i są sponsorami reprezentacji, klubów i lig piłkarskich w Polsce .... bzdura kompletna co ten agent Boni wygaduje ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220 |
Ten Michał Boni, szef Komitetu Stałego Rady Ministrów i zespołu doradców premiera, to naprawdę jakiś "nawiedzony| jest...albo tylko udaje Co z hazardem w internecie, który - choć w Polsce nielegalny - funkcjonuje bez przeszkód? - To patologia, wprowadza wiele zła. Trzeba nie tylko zdecydować o tym, że to jest nielegalne, ale też stworzyć narzędzia do egzekwowania tego zakazu. Chcemy monitorować nielegalne przelewy związane z grami oraz ingerować w takie działania. To już rola odpowiednich służb finansowych. Komisja Europejska wielokrotnie wypowiadała się w obronie internetowego hazardu. Europejski Trybunał Sprawiedliwości powiedział też, że jeśli firma zajmująca się internetowym hazardem jest zarejestrowana legalnie w którymś z krajów UE, to nie można blokować jej działalności w innym kraju Unii. Czy blokowanie przelewów byłoby legalne? - Byłoby w zgodzie z przepisami UE. Ale to my w Polsce stanowimy nasze prawo. To nasz wybór, tylko niewiele krajów europejskich zdecydowało się na legalizację gier hazardowych w internecie. Kiedy nowelizacja będzie gotowa? - W listopadzie chcemy przygotować fundamenty do nowej ustawy i przedyskutować je z parlamentem. Projekt może być gotowy na początek roku - to zależy od wszystkich partnerów. http://wyborcza.pl/1,75248,7184284,Hazard_pod_kontrole.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Nic nie zrobią z internetowym hazardem, Boni coś plecie do mediów i tyle.  Dowalą jedynie właścicielom jednorękim bandytom. O buki internetowe możemy być wyjątkowo spokojni... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404 Likes: 2 |
Nic nie zrobią z internetowym hazardem, Boni coś plecie do mediów i tyle.  Dowalą jedynie właścicielom jednorękim bandytom. O buki internetowe możemy być wyjątkowo spokojni...   jakieś szczegóły
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 72 |
" To patologia, wprowadza wiele zła." A jaka jest różnica między bukmacherem naziemnym ,a internetowym,że pierwszy jest cacy ,a internetowy patologia ? A co z dyskryminacją,np.kaleka ,który nie może wychodzic z domu ? I jeszcze jedna kwestia (chyba wedłóg mnie najważniejsza )dlaczego nikt z firm bukmacherskich,które działają legalnie , mają licencje na działalnośc w uni ,płacą podatki,są obecne na giełdach światowych nie wytoczy sprawy w sądzie za tego typu oskarżenia ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ostatnim razem podniecaliście się tym, że będzie podatek od torebek jednorazowych lub od... coca coli.  I co z tego wyszło?  Nic nie zrobi bo nie złamie przecież prawa unijnego. Gościu w ogóle nie ma pojęcia o branży a plecie jakieś głupstwa, takim podejściem nadaje się praktycznie do PiSu.  Trzeba go tylko nauczyć kłamać na porządku dziennym i byłby jedną nogą u partii kurdupli... Jedyne co może zrobić to: - zakazać reklamy bukom (niczego to nie zmieni) - zakazać grania z bukami spoza UE (niczego to nie zmieni) Koniec. Kropka. Dlatego ja piję sobie właśnie dobre schłodzone białe wino i nie podniecam się tego typu rzeczami. 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 72
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: May 2006
Posty: 72 |
" To patologia, wprowadza wiele zła." A jaka jest różnica między bukmacherem naziemnym ,a internetowym,że pierwszy jest cacy ,a internetowy patologia ? A co z dyskryminacją,np.kaleka ,który nie może wychodzic z domu ? I jeszcze jedna kwestia (chyba wedłóg mnie najważniejsza )dlaczego nikt z firm bukmacherskich,które działają legalnie , mają licencje na działalnośc w uni ,płacą podatki,są obecne na giełdach światowych nie wytoczy sprawy w sądzie za tego typu oskarżenia ?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|