Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 13 z 26 1 2 11 12 13 14 15 25 26
analityk #3474187 23/10/2009 21:35
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
też zamknąłem konto, żeby mnie nie kusiło coś tam postawić

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Originally Posted by amkwish
Gdyby firma naprawde dbala o swoj wizerunek juz dawno pozbylaby sie tych badziewiarzy z supportu.

Firma zmieni kolor bannera, wyśle wszystkim użytkownikom bonusy powrotne i biznes będzie kręcił się dalej.


Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Originally Posted by antyhazardzista
Originally Posted by amkwish
Gdyby firma naprawde dbala o swoj wizerunek juz dawno pozbylaby sie tych badziewiarzy z supportu.

Firma zmieni kolor bannera, wyśle wszystkim użytkownikom bonusy powrotne i biznes będzie kręcił się dalej.
a to już zależy od każdego użytkownika. Na mnie mogą nie liczyć cool

Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Originally Posted by podstawek87
też zamknąłem konto, żeby mnie nie kusiło coś tam postawić

w sumie tez ZAMYKAM konto, co sie bede cackal z nimi, wysylales meila o zamkniecie czy jest tam opcja "usun konto"??? pozdro

analityk #3474196 23/10/2009 21:41
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wysłałem

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,159
anty mam wrażenie że nie wiesz o czym piszesz, kiedyś był podobny przypadek z i4poker.com, wtedy to jakiś user wygrał ok 3000e w ich kasynie, nie chcieli mu wypłaić tłumacząc się awarią systemu w kasynie, po opisaniu sprawy na kilku forach, szybko zmiękli wypłacając mu kase + bonus 100e czy 200e, przecież jeśli expekt nie bedzie miał klientów z Polski, albo bedzie ich mało to support Polski będzie niepotrzebny, Polacy stanowią w Expekt olbrzymią grupę klientów i napewno Expekt nie chce mieć tu złej opini.

Osobiście po tym co przeczytałem też już u tych oszustów grać nie zamierzam, pomyśl ze chociaż 1 na 5 oób które to przeczyta zrezygnuje, wtedy stracą mase klientów.

Amkwish #3474204 23/10/2009 21:49
Dołączył: May 2009
Posty: 199
member
member
Dołączył: May 2009
Posty: 199
Conradzie, myśle ze bardzo możesz pomóc Czarkowi a jeszce bardziej Expektowi informujac ich o tej sytuacji!
Na tym forum były opisywane oszustwa betsafe, betsson, 10bet , stana jamesa i wielu wielu innych a wszyscy przechodzili nad nimi do "porzadku dziennego" kwitując to że skoro ktoś tam gra to sam sobie jest winien !Opisana zaś sytuacja z tą firmą to włozenie kija w mrowisko.Stało się to dlatego, ze Expekt był(chyba) uważany przez większosc w tym również mnie za wiarygodnego a oszustwo kogoś uważanego za uczciwego najbardziej boli. Jak wyprostują sprawę z Czarkiem (a nadal uważam ze to nadgorliwosc , bezczelnosc i niekompetencja polskiego supportu)ugaszą ten pożar , który powstał ! Myślę że nie będziesz im musiał tłumaczyc że" Las rośnie wolno a płonie szybko" a z polskim supportem niech zrobia to co zrobili z NASA po katastrofie "Chalengera"

Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 47,392
mialem tam wplacic kase na ten bonus 200PLN
teraz juz nie wplace i mam w d... ta firme
smile

The Boss #3474209 23/10/2009 21:54
Dołączył: Jun 2009
Posty: 98
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 98
Poprosiłem o zamknięcie konta!

Śmialiście się z Liliany z bet365, a wole tak uczciwą babkę niż prawdziwych oszustów polaczków z expekta

Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jan 2009
Posty: 318
Originally Posted by PDGkartel
anty mam wrażenie że nie wiesz o czym piszesz


Wiem, tylko zauważ że próbuję zmusić przynajmniej niektórych do myślenia że wcale tak różowo nie jest - że wystarczy złożyć reklamację i bukmacher z przyjemnością ją rozpatrzy. Różnie może być - może się ugną pod naporem graczy a może nie.

Wcale nie muszą - bo mają swój regulamin a niestety jest on tak napisany że mogą nawet przy wypłacie skasować dowolny Twój zakład i w majestacie "prawa" wypłacić Ci tylko tyle ile będą uważali za stosowne. Jest to wysoce nieetyczne i mocno nadwyręża reputację firmy, ale zoRro to najlepiej objaśnił parę postów wyżej cool

Co będzie to zobaczymy, ja osobiście podchodzę sceptycznie że cokolwiek się zwojuje przy zmianie rozliczenia zakładu, bo co do pracy supportu mam zdanie identyczne jak wszyscy - żenada.





Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
Quote
Wcale nie muszą - bo mają swój regulamin a niestety jest on tak napisany że mogą nawet przy wypłacie skasować dowolny Twój zakład i w majestacie "prawa" wypłacić Ci tylko tyle ile będą uważali za stosowne. Jest to wysoce nieetyczne i mocno nadwyręża reputację firmy, ale zoRro to najlepiej objaśnił parę postów wyżej cool

Wcale tak nie jest że mogą zamieszczać dowolne regulacje w regulaminie, równie dobrze idąc Twoim tokiem myślenia bank mógłby zamieścić przepis że może absurdalnie zamknąć konto i zabrać sobie pieniądze klienta.

Czarek #3474231 23/10/2009 22:14
Dołączył: Jun 2009
Posty: 98
K
journeyman
journeyman
K Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 98
Z tego co wiem, ekipa Polskiego supportu ma siedzibe w Lodzi, moge zdobyc adres dla huliganerki mecz.pl laugh

Czarek #3474235 23/10/2009 22:17
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
old hand
old hand
Dołączył: May 2006
Posty: 1,043
Oj widzę niezłą jazdę w temacie Expekta , hurtowe zamykanie kont itp i itd , chciałem wrzucić i swoje grosze do tematu,otóż faktycznie uważam jak większość tu userów , ze coś niedobrego dzieje się z Polską obsługą tej firmy,myślę , ze niekompetencja i chciwość i nawet naginanie regulaminów pod siebie,bardzo zła i krótkotrwała praktyka.Osobiście nie mogę narzekać na nich bo mam konto już długi czas i nigdy się nie zawiodłem,ale.....no właśnie poleciłem ostatnio "przyjaciela" założył konto wpłacił i tu zaczęły się jego schody z dopiską bonusu,chłopak pograł za 2-10 zł.,wysłał im dowód na weryfikację....ale co się okaząło , pomylił nr telefonu swojego ...i to się stało podstawą do zamknięcia jemu dożywotnio konta....zrobili z niego oszusta,podejrzewali o nadużycia a on- to jego pierwsze konto w życiu w necie w ogóle,jak już dla nich goście co grają po 2-5 zł są zagrożeniem to o czym tu rozmawiać.Dla mnie żenada i nic więcej. Bwin kopia sprzed paru lat "wypisz wymaluj'.Radzę uważać.

crossmen #3474253 23/10/2009 22:32
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 7,662
zablokowali mi konto bez podania przyczyny, chce napisac maila na [email protected], po polsku pisac czy po angielsku?
dzieki

BeNiTooo #3474255 23/10/2009 22:33
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
Comfortably Numb
Comfortably Numb
Dołączył: May 2004
Posty: 3,351
jesli potrafisz po angielsku totylko i wyłącznie. Z co najmniej dwóch powodów laugh

1. Bardziej kompetentny i zdecydowanie szybszy niż polski
2. Szlifujesz język laugh

igorynka #3474289 23/10/2009 23:09
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 384
jestem z Wami, przezyje jakos bez expekta, konto zamkniete boks
zeby bylo smieszniej to napisalem do polskiego supportu prosbe o zamkniecie z linkiem do forum jako powod smile

kuslin #3474326 23/10/2009 23:44
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 40
Siema, poprosiłbym o ten dokładny adres. Pozdr

BeNiTooo #3474335 23/10/2009 23:52
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by BeNiTooo
zablokowali mi konto bez podania przyczyny, chce napisac maila na [email protected], po polsku pisac czy po angielsku?
dzieki

Ben, moze byc nawet suahili, efekt będzie ten sam, czyli żaden.

Konto w tym buku zamknałem blisko 3 lata temu, po tym, jak nieuznano mi trafionego typu i rozliczono jako zwrot.

Oczywiscie napisałem reklamacje i otrzymałem wyjasnienie mniej wiecej takiej treści "Nie ma pan racji, bo my ja mamy".

Odżałowałem ponad tysiac złotych potencjalnej wygranej, wylogowałem sie i wiecej tam nie zagladałem.

Dziwne jest oczywiscie to, ze szefostwo wie o wyczynach swoich pracowników i nie reaguje.

Z drugiej zas strony jezeli zatrudnia się kogoś z układów rodzinno-towarzyskich to sie go kryje, grajac jeszcze wiekszego głupa niz ów nierozgarniety podwładny.

Reasumujac : z dresiarzami z ex.pe.kt zaden rozsadny user mecz.pl nie powinien miec nic wspólnego.

wtoper #3474354 24/10/2009 00:08
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2009
Posty: 3,789
Juz konto ZAMKNIETE , USUNIETE ....szybko to zrobili, w niecala godzine od napisania meila.

Oto co im napisalem:

Witam, chcialem zamknac czy jak wolicie usunac moje konto gracza z
waszego systemu definitywnie i raz na zawsze, poniewaz wasz support jest
niekompetentny a po drugie nieuczciwy (lagodne okreslenie).zarowno
support jak i wasz caly bukmacher jest taki.Mnie nic przykrego z waszej
strony nie spotkalo przez kilka lat gry u was,cale szczescie dla was,ale
zeby mnie nie kusilo do was wplacac pieniedzy i byc narazonym na jakis
przekret z waszej strony dotyczacy moich pieniedzy, wole zamknac moje
konto gracza.Moje dane:Krzysztof Stradomski ,
kris_nh (937241) .

OTO SYTUACJA "DZIEKI" ktorej JA i WIELE innych osob bedzie zamykac u was
konta graczy.(sytuacja ta jest opisana na wielu forach bukmacherskich
internetowych, wlaczaj scany (screeny) ktore was stawiaja w zlym swietle
i kompromituja was.

SYTUACJA dostepna pod linkiem:
https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3473773&page=1


NA KONCU WKLEILEM IM JESZCZE CALY TEKST KTORY ZAMIESCIL OSZUKANY GRACZ !!!


s_LP #3474355 24/10/2009 00:09
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Originally Posted by s_LP
drogi Conradku
rozumiem, że współpracujesz z firmą expekt, której banery pojawiają się na tym forum, czerpiąc z nich profity, ale jak zamykasz temat o wałkach w expie - może warto pomyśleć też o innych użytkownikach i przenieść posty do "odpowiedniego tematu"
a nie "zamknąć i ch^j"
zachowujesz się podobnie jak support próbując wyciszyć sprawę

https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=3472531#Post3472531

A czego ty sie czepiasz, smietnik chcesz zrobic z forum?


Strona 13 z 26 1 2 11 12 13 14 15 25 26

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (JelineK, Sensei, aker, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa), 2,532 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1