Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 12 1 2 3 11 12
#34757 10/01/2002 21:56
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witam,

W zwiazku z zamknieciem poprzedniego tematu, tutaj prosze o posty w sprawie Expekt.com

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


bogge

Bonus: Unibet
#34758 11/01/2002 00:11
Dołączył: Oct 2001
Posty: 165
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 165
Mam pytanie do grających w Expekt.com , czy ktoś z Was dokonywał już wypłaty na swoje konto bankowe? Jeśli tak to bardzo proszę kogoś o odpowiedź, co jest napisane w rubryce opis operacji.Prawdopodobnie ma to ogromne znaczenie, jeśli chodzi o prawidłowe rozliczenie z Urzędem Skarbowym.


Z góry dzięki.[Linked Image]

#34759 11/01/2002 21:41
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
D
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
Mam pytanko, podobno mozna wplacac kase poprzez karte Inteligo? Druga sprawa przy wyplacaniu gotowki jak jest?

"...Jezeli to mozliwe, Expekt.com przesle czesc lub dokladna sume kredytujac jeden lub kilka Twoich depozytow dokonanych karta kredytowa..."

Czyli wplacam 100zl potem pomnazam kase i mam 250, wyplacam 150 na konto w Inteligo to 100 pokrywa depozyt a 50 przelewaja na konto, czym to sie rozni ( jakas prowizja )?
Z gory dziekuje za odpowiedz... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#34760 11/01/2002 21:42
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 521
Bogge jak mozesz to wejdź na czata.

#34761 11/01/2002 22:12
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Czesc Dinero,


Jezeli karta ta jest zarejestrowana jako karta sluzaca rowniez do obrotu miedzynarodowego, to oczywiscie ze mozna.

Jezeli wplacisz 100 karta, taka tez sume Expekt zwroci na Twoja karte, reszte zas wplaci na podane przez Ciebie konto w rubryce "wyplata". Jezeli np. wplacisz raz 200, pozniej 300, kolejnym zas razem 400 za pomoca karty kredytowej, wtedy rowniez czesc, badz calosc tej sumy mozna przeslac do karty. Odbywa sie to bez prowizji, jedynie w przypadku karty kredytowej trwa to okolo 3 tygodni, w przypadku przelewu na konto bankowe, znacznie szybciej i oczywiscie rowniez bez prowizji.


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge

#34762 12/01/2002 02:43
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
D
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
Sie ma bogge!
Dzieki za szybko odpowiedz..
!. Jeszcze jedno bo do konca nie rozumiem, Inteligo jest karta Visa Electron, ale dowiedzialem sie ze dziala w Expekt ( mozna nia robic przelewy, czy tak jest, w internecie jest traktowana ja VC podobno ). Tylko, ze nie mozna przelac kasy na karte bo jest tylko jedno konto to wlasnie powiazane z karta, tzn. chodzi mi o to czy nie bedzie problemow z ta karta przy wyplacie?
2. Czy moge zazyczyc sobie aby cala wyplata byla przelana na konto, czy zwracacie depozyt tyle ile sie da ( przy wyplacie ) a nadwyzki na konto.
Czy moze robicie tak ze blokujecie dana sume na karcie a jak ktos wyplaca to ja odblokowujecie i jej nie pobieracie ( dlatego moze to tak dlugo trwa ) wtedy niby w rzeczywistosci sa mniejsze obroty firmy i mniejsze podatki... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Taka teorie wymyslilem...
Pozdrawiam

#34763 12/01/2002 02:45
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
D
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
Czy przy wyplacie koniecznie trzeba podac adres banku bo jak ja robi sie przelewy to wystarczy tylko nr konta i id banku no i ten swift z zagranicy?

#34764 12/01/2002 14:30
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Czesc Dinero,


Ciekawa teoria <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Szczerze mowiac, nie mam pojecia jak jest traktowana ta karta, bo jej nie znam,ale o ile pamietam, to nie bedzie mozna wyplacac do wirtualnych kart zwrotu.

Tylko na zyczenie klienta, dokonywana jest wyplata do karty, ale tylko do wysokosci depozytu. Normalnie przesylamy cala zadana wyplate na konto bankowe. Nic nie blokujemy etc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Po prostu rozliczenia pomiedzy VISA badz Eurocard/Mastercard, zajmuja okolo a czasem i przeszlo 3 tygodnie. Nie jest to nasze widzimisie, tylko przepisy i umowa ze swiatowa organizacja zajmujaca sie transakcjami poprzez karty kredytowe, rozliczajaca transakcje w okreslonych cyklach.

Koniecznym jest podanie adresu banku jak i kodu SWIFT Twojego banku.

Przy wplacie, dokonujesz jej na miejscu u nas w kraju, dlatego tez nie jest koniecznym podawanie dokladnego adresu banku, przy wszelkich wplatach poza granice Polski, koniecznym jest podanie dokladnych danych banku, w tym adresowych w ich poprawnym brzmieniu (Tak mowia przepisy bankowe)


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


bogge

#34765 12/01/2002 15:08
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
D
D Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 717
Quote
Oryginalnie wysłał bogge:
Przy wplacie, dokonujesz jej na miejscu u nas w kraju, dlatego tez nie jest koniecznym podawanie dokladnego adresu banku, przy wszelkich wplatach poza granice Polski, koniecznym jest podanie dokladnych danych banku, w tym adresowych w ich poprawnym brzmieniu (Tak mowia przepisy bankowe)
bogge[/QB]

Dzieki wyjasniles wszystkie moje niejasnosci na razie. Choc babka w infolini Inteligo upiera sie zeby dokonac przelewu z zagranicy na moje konto nie potrzeba adresu ( no ale wszyscy sa omylni wiec z adresem nie bedzie problemu moge go wpisac )
Pozdrawiam... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#34766 12/01/2002 15:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Ja w kwestii formalnej. Nie będę się czepiał tłumaczenia na polski strony expekta np -zamiast telefon komórkowy-jest mobilne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale ważniejszy jest zasadniczy błąd przy określaniu symbolu waluty. Od 7 lat obowiązuje symbol PLN dla złotówki po denominacji.
Stosowany przez Expekt skrót PLZ obowiązywał do końca 1994 roku i używamy go do starych złotych, zamienionych 1:10 000 na PLN.
Zatem jeżeli mielibyśmy być logiczni, to minimalny depozyt wynosi 1 000 000 PLZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

#34767 12/01/2002 15:49
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Quote
Oryginalnie wysłał ZbyszekP:
[qb]Ja w kwestii formalnej. Nie będę się czepiał tłumaczenia na polski strony expekta np -zamiast telefon komórkowy-jest mobilne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale ważniejszy jest zasadniczy błąd przy określaniu symbolu waluty. Od 7 lat obowiązuje symbol PLN dla złotówki po denominacji.
Stosowany przez Expekt skrót PLZ obowiązywał do końca 1994 roku i używamy go do starych złotych, zamienionych 1:10 000 na PLN.
Zatem jeżeli mielibyśmy być logiczni, to minimalny depozyt wynosi 1 000 000 PLZ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )[/qb]


Czesc ZbyszkuP,


To ja w kwestii formalnej Ci odpowiem. Nie chodzi tutaj o telefon komorkowy, a o technologie mobilne,nasza pisana mowa ojczysta ma nieco za dlugie tlumaczenie niektorych slow i wyrazen, o czym zapewne przekonaly sie osoby tlumaczace teksty, nie tylko z angielskiego, ale rowniez z innych jezykow. Umieszczenie na stronie Internetowej dodatkowego slowa "technologie", obok slowa "mobilne", spowodowaloby przesuniecie a tym samym scisniecie widniejacych tam okreslen, co nie byloby zbyt widoczne. Po prostu mamy bogate slownictwo jak i rozbudowana jego pisownie. Ciutke dziwnie wygladaloby umieszczenie tam slow przez Ciebie wypowiedzianych, nie znajdujacych odzwierciedlenia w znaczeniu tego dzialu. Po kliknieciu w mobilne nie zostajesz przeniesiony do dzialu gdzie znajduje sie telefon komorkowy, a do dzialu w ktorym omowione sa technologie mobilnych mozliwosci zawierania zakladow, nie tylko poprzez telefon komorkowy, wiec nieco sie pomyliles w interpretacji tlumaczenia tego dzialu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zapraszam Cie do odwiedzenia stron expekt.com w innych jezykach, celem porownania.

Co do oznaczenia PLZ, faktycznie masz racje. Chociaz swoja droga, ten milion minimalnego depozytu, to kuszaca sprawa w obecnych czasach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Tylko nijak sie ma do maksymalnej wygranej na kupon, wynoszacej 20.000 PLN na razie.


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge

#34768 12/01/2002 16:02
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Hej Dinero,


No coz, panienka z infolinii sie pomylila albo nie zna dokladnie przepisow w tej kwestii. Byc moze cos zmienilo sie w Polsce w tym wzgledzie, ale jezeli chodzi o reszte Europy, to tak to wlasnie wyglada. Np. kiedy ja chce dokonac transferu z mojego banku Internetowego w Finlandii, system nie przyjmuje mojego polecenia przelewu, bez podania adresu banku do ktorego przesylam pieniadze. Nie ma znaczenia czy to jest bank w Polsce, czy tez w jakims innym kraju.


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


bogge

#34769 12/01/2002 19:50
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 2,737
cześć
mam pytanko czy ktoś próbował wejsc na expekt no wiecie grając o wycieczkę do wlłoch na mecz srie A
a w zasadzie to o stówę 100
nie działa hasło i emaile

#34770 13/01/2002 16:21
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
Nie wiem co tam sie u Was bogge dzieje - ale ja juz mam dość! Wczoraj udalo mi sie po ponad godzinie zalozyc zaklad, dzisiaj probuje od ponad 40 min zobaczyc oferte DEL`a i ani drgnie. A Nowy Rok mial byc pogodny i szczesliwy! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#34771 13/01/2002 16:31
Dołączył: Oct 2001
Posty: 165
P
member
member
P Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 165
Przed chwilą obstawiałem i wszystko chodzi OK.(modem)
[Linked Image]

#34772 13/01/2002 17:58
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
Expekt to miały być zakłady ułatwiające życie grającym a tym czasem "gra z expektem" to już jest przed obstawianiem.
Zaloguje się ,albo nie ;wczytają się kursy albo nie; umiesci sie zaklady albo nie ,Otej godzinie da się postawic a o tej nie.
Bogge moglibyscie cos zrobic aby dostęp do was był niezawodny i o każdej porze.

#34773 14/01/2002 21:50
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witam Szakala, Ssebola i wszystkich.


Panowie, siec Seabone ma ciagle klopoty. Dlatego ciagle jest problem z komunikacja do i z Malty. "Makaroniarze" ciagle informuja ze juz jest ok, wszystko dziala przez pare godzin a nastepnie znowu wysiada. To naprawde nie jest nasza wina. Wszystkie firmy dzialajace na Malcie, maja ten sam problem. Technicy jak i kierownictwo firmy, usilnie szuka rozwiazania tego problemu, bez udzialu Seabone.


Pozdrawiam


bogge

#34774 15/01/2002 16:21
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Czesc bogge.

Kiedys juz ktos mial taki sam problem jak ja teraz. Chodzi o to, ze nie moge storzyc kuponu (polaczyc pewnych zdarzen).

Obecnie probuje stworzyc kupon zawierajacy:
20:25 Scunthorpe - Exeter Ang.3 Liga 1.60 3.40 4.65
20:40 Millwall - Watford Ang.1 Liga 1.85 3.25 3.65
20:40 Shrewsbury - Bristol Rovers Ang.3 Liga 1.75 3.30 3.80

Dwa pierwsze zdarzenia zostaly dodane, a jak klikam na trzecie pojawia sie komunikat "Nie moge dodac zakladu. Pozostaje on w konflikcie z zakladami na twoim kuponie"

Dlaczego nie mozna polaczyc tych zdarzen?

Dzieki za odpowiedz (jakbys mogl to przed 20 - to zdaze jeszcze wyslac ten kupon)

#34775 15/01/2002 16:39
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2001
Posty: 2,155
I jeszcze przy okazji.
Dlaczego w Expekcie nie ma zakladow na Australian Open kobiet? Ani na deble?

#34776 15/01/2002 20:27
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Czesc Wesul,



Oto paste z dokonanego zakladu na dzisiejsze spotkania, wymienione przez Ciebie. Nie mam pojecia dlaczego nie mogles polaczyc tych spotkan, w kazdym badz razie, teraz juz mozna:




Kupon stworzony Wto 15/01/02 16:20
data zdarzenie rodzaj zaklad kurs
Wto 15/01/02 20:30 Scunthorpe - Exeter
Ang.3 Liga 1 1.60 usun
Wto 15/01/02 20:45 Millwall - Watford
Ang.1 Liga 1 1.85 usun
Wto 15/01/02 20:45 Shrewsbury - Bristol Rovers
Ang.3 Liga 1 1.75 usun



Co do szerszej oferty tenisowej, nie zapadla jeszcze ostateczna decyzja w tej sprawie, dlatego nie ma na razie w ofercie tenisa Kobiet oraz deblow.

Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


bogge

Strona 1 z 12 1 2 3 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, forty, JelineK, rafal08, ANZELMO, Sensei, rymoholik), 1,553 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,707
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1