|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 17
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 17 |
******/?? Prawdopodobnie jakaś ściema ale lepiej zapytać. Pierwszy to pewnie progresja, II - surebets, zaciekawił mnie ten trzeci system. Jak ktoś coś o tym wie to bede wdzięczny za jakieś info
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
tak masz racje , lipus totalus po łacinie , tak sure bet jest dobry , jest system który sie nazywa....progresja....na parzyste / nieparzyste w totolotka , lipa totalna <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> , i jeden system to jest taki że jak coś to na privie bardziej niż tutaj. Mam te systemy na dysku , moge sprzedać za Kubusia bo mi się pić chce....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 509
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2003
Posty: 509 |
A ja Ci powiem całkiem za darmo że nie ma systemów 100% i nie daj z siebie robić frajera płacąc za jakieś gówno co to fajnie wygląda na papierze i w wyobraźni cwaniaczków, którzy zarabiają nie, grając tymi systemami, ale na naiwności tych co takie systemy kupują.
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Gato.. spoko ja to kupiłem dawno temu , kiedy byłem.. lekko mówiąc bardzo naiwny , teraz się śmieje sam z siebie!
|
|
|
Link skopiowany do schowka