|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70 |
Niby Angielski Buk i w dodatku naziemny , a tak naprawde to zwykli oszusci Mnie nie wypłacili prawie 100 funtów , jednemu mojemu znajomemu zabrali 50 funtów . Traktuja nas gorzej niż Stan James . Mam nadzieje ze zdechną
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
na jakiej podstawie tak zrobili, ? nie chce się wierzyć
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70 |
Ja miałem wcześniej konto w coral ( nie brałem tam bonusa ) a tu próbowałem wziąć bonus , no i za próbę oszustwa zostałem ukarany . A koledze który wyemigrował na roboty do anglii po prostu zablokowali konto , bo zagrał na polską kartę kredytową i podał swoje angielskie dane tzn angielski adrs zamieszkania , nic nie oszukał i juz nie dało sie odkręcić po prostu zabrali pieniądze . Zwykli złodzieje działający pod szyldem w ich mniemaniu prawa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
Czy ktoś tam gra. Jeśli tak to proszę o info, gdyż wczorajszy zakład NHL , który postawiłem u nich został mi rozliczony jako przegrany. San Jose wygrało z Chicago w dogrywce 3-2. U nich nie ma w NHL opcji X, więc nie wiem jakim sposobem im to wyszło. Czy ktoś miał z nimi takie problemy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285 |
nie mogę się zalogować na swoje konto od 2 dni, na maile nie odpowiadają, o co tu chodzi ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3 |
Rejestrował się ktoś w tym buku ostatnio?
Wypełniam formularz rejestracyjny, wciskam dalej, mieli coś na ich serwerze, i powrót do formularza. Mają jakieś problemu techniczne czy Polacy nie mogą się tam rejestrować?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2009
Posty: 199
member
|
|
member
Dołączył: May 2009
Posty: 199 |
W sumie to porządny buk ( angielski ziemniak pod szyldem Coral
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3 |
Dziś rano to samo, więc spróbowałem zarejestrować Hansa Klosa z Niemiec, poszło od razu. Czyli wszystko jasne...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 565
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2005
Posty: 565 |
Bez polskich znakow sprawdz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3 |
Bez polskich znakow sprawdz  Oj, niepotrzebnie się Hans rejestrował.  Muszę bardziej wysilać umysł. Dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 185 |
Czy ten buk jest w wypłacalny? I z jakiej racji ma ocenę A-? Mi w ramach gwiazdkowego prezentu zamkneli konto a kasę zdefraudowali  Wprawdzie support twierdził że mi oddadzą pieniądze, ale ostatnio przestali nawet odpisywać na mejle, a kasy jak nie było tak nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98 |
w 100% wypłacalni - nigdy nie było problemów. Napisz konkretnie : Ile wpłacałeś, czy w jakieś propocji, z jakiego netu korzystasz, ile wygrałeś.. więcej szczegółów bo może się okazać że wina wcale nie leży po stronie buka ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 185 |
Wpłacałem dawno, bez żadnych promocji. Natomiast grałem same single często na mecze gdzie Eurobet trochę nie nadążał za rynkiem, więc spodziewałem się limitów wcześniej czy później. Nie zlecałem wypłaty, żeby ten moment odwlec, ale w końcu mi podziękowali za grę. Ponieważ karta którą wpłacałem straciła już ważność to mi napisali żebym przesłał im account statement i wypłacą mi przelewem na konto. Tak zrobiłem, ale nie przyniosło to rezultatu podobnie jak następne mejle.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 185
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2004
Posty: 185 |
W końcu się odezwali i chcą tego samego co poprzednio, nie wiem czy mejle do nich nie dochodziły (może coś z moją skrzynką) czy support udaje Greka, co zważywszy na to jak się podpisują też całkiem prawdopodobne  (jak nie Eleni to Vaios). Teraz czekam cierpliwie na kasę, wcześniej czy później musi przyjść przecież firma z taką renomą nie może sobie pozwolić na jakieś kanty  .
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Coral i Eurobet tez sie pozbywaja Polakow. Otrzymal juz ktos od nich zwrot kasy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
Coral mi wysłał całe account balance bez zapowiedzi na moneybookers
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Ja sie upomnialem i po kilku godz odeslali kase na mb.
|
|
|
Link skopiowany do schowka