Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Loony25 #2694423 31/10/2008 22:41
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70
Niby Angielski Buk i w dodatku naziemny , a tak naprawde to zwykli oszusci
Mnie nie wypłacili prawie 100 funtów , jednemu mojemu znajomemu zabrali 50 funtów . Traktuja nas gorzej niż Stan James . Mam nadzieje ze zdechną

Bonus: Unibet
jansonix #2694899 01/11/2008 00:51
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
na jakiej podstawie tak zrobili, ? nie chce się wierzyć

Loony25 #2702405 04/11/2008 18:52
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70
J
journeyman
journeyman
J Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 70
Ja miałem wcześniej konto w coral ( nie brałem tam bonusa ) a tu próbowałem wziąć bonus , no i za próbę oszustwa zostałem ukarany . A koledze który wyemigrował na roboty do anglii po prostu zablokowali konto , bo zagrał na polską kartę kredytową i podał swoje angielskie dane tzn angielski adrs zamieszkania , nic nie oszukał i juz nie dało sie odkręcić po prostu zabrali pieniądze .
Zwykli złodzieje działający pod szyldem w ich mniemaniu prawa.

jansonix #2750591 28/11/2008 05:15
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
Czy ktoś tam gra. Jeśli tak to proszę o info, gdyż wczorajszy zakład NHL , który postawiłem u nich został mi rozliczony jako przegrany. San Jose wygrało z Chicago w dogrywce 3-2. U nich nie ma w NHL opcji X, więc nie wiem jakim sposobem im to wyszło. Czy ktoś miał z nimi takie problemy?

szakira #3332753 14/08/2009 04:57
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 285
nie mogę się zalogować na swoje konto od 2 dni, na maile nie odpowiadają, o co tu chodzi ??

pituch #3484543 30/10/2009 00:25
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3
Rejestrował się ktoś w tym buku ostatnio?

Wypełniam formularz rejestracyjny, wciskam dalej, mieli coś na ich serwerze, i powrót do formularza. Mają jakieś problemu techniczne czy Polacy nie mogą się tam rejestrować?

Bank #3484709 30/10/2009 01:44
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Sep 2006
Posty: 874
Bylo ok. Moze problemy.

CarlosMarc #3484916 30/10/2009 03:00
Dołączył: May 2009
Posty: 199
member
member
Dołączył: May 2009
Posty: 199
W sumie to porządny buk ( angielski ziemniak pod szyldem Coral

IL RE #3485575 30/10/2009 19:25
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3
Dziś rano to samo, więc spróbowałem zarejestrować Hansa Klosa z Niemiec, poszło od razu. Czyli wszystko jasne...

Bank #3485586 30/10/2009 19:35
Dołączył: Feb 2005
Posty: 565
D
addict
addict
D Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 565
Bez polskich znakow sprawdz smile

Danijel #3485601 30/10/2009 19:55
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3
Originally Posted by Danijel
Bez polskich znakow sprawdz smile

Oj, niepotrzebnie się Hans rejestrował. tongue

Muszę bardziej wysilać umysł. Dzięki.

Dołączył: Jan 2004
Posty: 185
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 185
Czy ten buk jest w wypłacalny? I z jakiej racji ma ocenę A-? Mi w ramach gwiazdkowego prezentu zamkneli konto a kasę zdefraudowali smirk Wprawdzie support twierdził że mi oddadzą pieniądze, ale ostatnio przestali nawet odpisywać na mejle, a kasy jak nie było tak nie ma.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
journeyman
journeyman
Dołączył: Nov 2009
Posty: 98
w 100% wypłacalni - nigdy nie było problemów.
Napisz konkretnie :
Ile wpłacałeś, czy w jakieś propocji, z jakiego netu korzystasz, ile wygrałeś.. więcej szczegółów bo może się okazać że wina wcale nie leży po stronie buka ...

Dołączył: Jan 2004
Posty: 185
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 185
Wpłacałem dawno, bez żadnych promocji. Natomiast grałem same single często na mecze gdzie Eurobet trochę nie nadążał za rynkiem, więc spodziewałem się limitów wcześniej czy później. Nie zlecałem wypłaty, żeby ten moment odwlec, ale w końcu mi podziękowali za grę. Ponieważ karta którą wpłacałem straciła już ważność to mi napisali żebym przesłał im account statement i wypłacą mi przelewem na konto. Tak zrobiłem, ale nie przyniosło to rezultatu podobnie jak następne mejle.

jarl #3665551 02/02/2010 03:06
Dołączył: Jan 2004
Posty: 185
J
member
member
J Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 185
W końcu się odezwali i chcą tego samego co poprzednio, nie wiem czy mejle do nich nie dochodziły (może coś z moją skrzynką) czy support udaje Greka, co zważywszy na to jak się podpisują też całkiem prawdopodobne grin (jak nie Eleni to Vaios). Teraz czekam cierpliwie na kasę, wcześniej czy później musi przyjść przecież firma z taką renomą nie może sobie pozwolić na jakieś kanty cool.

Roy #4780643 09/07/2011 16:38
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Coral i Eurobet tez sie pozbywaja Polakow.
Otrzymal juz ktos od nich zwrot kasy?

Roy #4782533 10/07/2011 04:22
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Coral mi wysłał całe account balance bez zapowiedzi na moneybookers

Roy #4782644 10/07/2011 14:31
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Ja sie upomnialem i po kilku godz odeslali kase na mb.

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, alfa, Sensei, betowiec, aker, Akhu, Kretol, rymoholik, bukma, Green Arrow, forty), 765 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,099
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1