Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12
#34857 07/02/2002 23:29
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał bogge:

Ufo & Carnby

Znowu jakoś niemiło mi się czyta Wasze posty. Proszę dokumentujcie Swoje kupony. To zaczynają być poważne oskarżenia, które dobrze by było poprzeć dowodami (Zabrzmiało jak w sądzie :rolleyes: ) Bez urazy i bez osobistych odniesień do Was Panowie. Jeżeli nastąpi jakiś błąd, zawsze taki zakład jest anulowany aby nie rodzić niepotrzebnych nieporozumień i zgrzytów w relacji firma-klient, wtedy też zwracana jest stawka i kurs zostaje ustalony do 1.00 Wszelkie inne roszczenia rozpatrywane są indywidualnie i na pewno znajdą swoje zakończenie.


Taki wynik kuponu przyszedł do mnie mejlem:

Kupon "Kupon stworzony Wto 05/02/02 12:52" zostal zakonczony

system: Canadian
stawka : 260.00 PLN
data zdarzenie rodzaj zaklad rezultat kurs
¿Ro 06/02/02 01:05 Charlotte Hornets - Boston Celtics
NBA 2 2 (79-82) 1.90
¿Ro 06/02/02 01:35 Detroit Pistons - Philadelphia 76ers
NBA 2 1 (86-82) 1.90
¿Ro 06/02/02 01:35 Miami Heat - Atlanta Hawks
Powyzej/Ponizej NBA powyzej 181,5 punktow ponizej 181,5 punktow (73-76) 1.90
¿Ro 06/02/02 02:05 Memphis Grizzlies - Utah Jazz
NBA 2 1 (86-79) 1.90
¿Ro 06/02/02 03:05 Van Exel Nick - Wallace Rasheed:Najwiecej punktow in game Denver vs Portland
NBA 2 1 1.90

Natomiast to jest jego kopia z historii:

Ro 06/02/02 01:05 Charlotte Hornets - Boston Celtics
NBA 2 (+3.5) 2 (79-82) 1.90
¿Ro 06/02/02 01:35 Detroit Pistons - Philadelphia 76ers
NBA 2 (+1.5) 1 (86-82) 1.90
¿Ro 06/02/02 01:35 Miami Heat - Atlanta Hawks
Powyzej/Ponizej NBA powyzej 181,5 punktow ponizej 181,5 punktow (73-76) 1.90
¿Ro 06/02/02 02:05 Memphis Grizzlies - Utah Jazz
NBA 2 (-5.5) 1 (86-79) 1.90
¿Ro 06/02/02 03:05 Van Exel Nick - Wallace Rasheed
Najwiecej punktow in game Denver vs Portland
NBA 2 (-4.5) 1 1.90

Jak już pisałem wcześniej w moim przypadku przegrywałem dotychczasowe zakłady, gdzie występował błąd. Również jak wspominałem, w którymś z poprzednich postów uważam, iż jest to błąd dotyczący zamiany czy błędnego wyświetletlenia nazwy zakładu, natomiast on sam jest zawarty w systemie poprawnie.

Wysuwam te wnioski z zakładu Denver - Portland gdzie grałem go po handicapie -4,5 na Portland. Zakład był przegrany. Natomiast w historii jak i wynikach przysłanych na mejla mam podany zakład
Van Exel Nick - Wallace Rasheed
Najwiecej punktow in game Denver vs Portland
NBA 2 (-4.5) 1 1.90 tyle tylko, iż jeśli dobrze pamiętam handicap tam był dużo niższy i kurs na Wallace był 1,95 (Van Exel 1.80). Piszę to z pamięci, ale jestem tego prawie pewien. Gdyby był taki handi (+4,5 na Exela) nie omieszkał bym skorzystać z prezentu.

Bonus: Unibet
#34858 07/02/2002 23:41
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Cześć Ufo


Kopiuj swój każdy zakład który zagrasz, tuż po potwierdzeniu. Następnie porównaj go z wynikami kiedy już się zakończy. Jeżeli znowu się coś takiego zdaży, bedziesz mieć czarno na białym czy coś jest nie tak.


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge

#34859 08/02/2002 00:18
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Jeszcze jedno słowo dotyczace ładowania stron Expektu.
Jak biore kursy z Expektu do TT (nie logując się) wszystko chodzi całkiem OK. Zatem problem pojawia się dopiero po zalogowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Moze to wina SSLa?

#34860 08/02/2002 00:23
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał bogge:
[qb]Cześć Ufo


Kopiuj swój każdy zakład który zagrasz, tuż po potwierdzeniu. Następnie porównaj go z wynikami kiedy już się zakończy. Jeżeli znowu się coś takiego zdaży, bedziesz mieć czarno na białym czy coś jest nie tak.


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge[/qb]

Kopie (prócz edytowanej daty) mam w temacie NBA. Teraz zrobilem PrintScreena (nawet 2 bo 1 nie zmiescil wszystkich zakładow). Jak problem sie powtorzy napewno dam Ci znać.

Pozdrawiam Ufo

#34861 08/02/2002 11:58
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Dlaczego nie mogę wejść na stronę expekta?
Pisze coś takiego:
Dear Customer,
We are currently upgrading our software and are expecting to be online again in a few hours.

Best Regards
Expekt.com Ltd

#34862 08/02/2002 12:06
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał Maciek:
[qb]Dlaczego nie mogę wejść na stronę expekta?
Pisze coś takiego:
Dear Customer,
We are currently upgrading our software and are expecting to be online again in a few hours.

Best Regards
Expekt.com Ltd[/qb]

Drogi Kliencie,
Obecnie upgrejdujemy nasze oprogramowanie. Spodziewamy się być online za kilka godzin.

Najlepsze Życzenia
Ekspekt dot com(komercyjna) Limited (Limitowany ?)

PS. Swoją drogą to skandal żeby firma pisała dla klientów polskich w jakimś nie znanych bliżej narzeczach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#34863 08/02/2002 12:19
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
V
member
member
V Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 134
Mnie juz też ręce opadają kiedy takie wieści słyszę....

Boggie, na pewno masz racje, ale tylko teoretycznie, bowiem praktyka wyglada tak, po moich przejsciach z tzw bankowcami, ktorzy 'niby' sa tacy swiatowi i chca wejsc do Unii, ze to ode mnie chca kontrli dewizowej, bym przedstawil im fakture wystawiona przez Expekt potwierdzajaca tytul wplaty. Kiedy nawet probuje tlumaczyc jednej po drugiej z tych piperzonych biuuurw, ze przeciez wielu ludzi w polsce przelalo w ten sposob pieniadze i graja, moze nawet wygrywaja, to ta pipa twierdzi ze pewnie dokonali kontrli dewizowej. To przeciez PRL, myslenie z PRLu nie ma bolaaa, polska na zewnatrz wyglada ze niby jest w nowym systemie ale urzednicy i bankowcy to PRLowcy, no niech mi ktos powie ze nie, no prosze. Transfer na konto nie-rezydenta musi niemal byc przeswietlony prawie ze przez SB. Nie bedzie w tym kraju normalnie nie ma szans, chyba ze jakas zaraza wytlucze polskich urzednikow tak jaks stonka ziemniaki. smierc biurwom. Ja juz nie mam sily do tego wszystkie, za stary jestem na gimnastyke przed urzednikiem "polskim".

#34864 08/02/2002 12:55
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 430
Witam @ll. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Mam pytanko : czy istnieje możliwość wypłaty pieniązków z Expektu na karte (a nie na konto,gdyz ta operacja trwa od 4 do 5 dni bankowych!!!)???
Mowa o kartach Visa Classic i Visa Elektron z banku Inteligo (podobno działa tyle ze nie w Expekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ).

PS:
..załóżmy ze wplacam pieniadze karta do Expektu,i z tego co mi wiadomo moge je wypłacic na karte ,ale istneje próg wyplacalnosci tzn mozna wypłacic max tyle ile sie wpłaciło!!!
A co w przypadku kiedy wpłacam przelewem bankowym i chciałbym wypłacic na karte ? czy istnieje taka mozliwosc ??
Pozdrawiam i prosze o odpowiedz

#34865 08/02/2002 13:08
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witam Panów ranną porą,


<Maciek</b>-<b>Ufo</b> przetłumaczył Ci cóż tam takiego jest napisane, a ja wytłumaczę <b>Uf...???</b> Jak to odmienić??? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <b>Tomkowi</b> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> że taka plansza się pokazuje dla wszystkich krajów, bez względu na narzecze (Tak jest łatwiej)

<b>Vroon</b>

Najciekawsze jest to, iż mamy bardzo dużo wpłat z wymienionych przez Ciebie banków, które odbyły się bez problemów. Świadczy to kolejny raz o dowolnej interpretacji przepisów, przez urzedników sprawujących "ważne" stanowisko w banku...Szkoda tylko że w kolejce do pracy, czekają <b>tysiace</b> ludzi o kwalifikacjach z pewnością wyższych od "biurwy" którą wymieniłeś (Nie obrażając pracowników biurowych)Ale cóż, taka nasza szara rzeczywistość. Miejmy nadzieję iz zmieni się wraz z nowym pokoleniem które zajmując stanowisko, nie będzie już patrzeć aby coś dostać w <b>prezencie</b> za załatwienie sprawy, tylko w normalny ludzki sposób wypełni swoją pracę. Oby jak najszybciej!


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


bogge

#34866 08/02/2002 13:32
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Quote
Oryginalnie wysłał sawi:
[qb]Witam @ll. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
Mam pytanko : czy istnieje możliwość wypłaty pieniązków z Expektu na karte (a nie na konto,gdyz ta operacja trwa od 4 do 5 dni bankowych!!!)???
Mowa o kartach Visa Classic i Visa Elektron z banku Inteligo (podobno działa tyle ze nie w Expekcie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ).

PS:
..załóżmy ze wplacam pieniadze karta do Expektu,i z tego co mi wiadomo moge je wypłacic na karte ,ale istneje próg wyplacalnosci tzn mozna wypłacic max tyle ile sie wpłaciło!!!
A co w przypadku kiedy wpłacam przelewem bankowym i chciałbym wypłacic na karte ? czy istnieje taka mozliwosc ??
Pozdrawiam i prosze o odpowiedz[/qb]

Cześć Sawi,


Istnieje taka możliwość, ale tylko i wyłącznie kiedy dokonasz wpłaty kartą kredytową a nie poprzez przelew i tylko do wysokości wpłaty. Nie wiem kto Ci powiedział że wpłaty do karty są wypłacane szybciej, gdyż w praktyce pieniądze będziesz mieć z powrotem na karcie, dopiero po 2-3 tygodniach. Zdecydowanie najszybszą droga na otrzymanie wypłaty, jest przelew bankowy.


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge

#34867 08/02/2002 13:35
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
Dzięki za formularz wpłaty.
Jeśli możesz to podaj również wypełniony formularz wypłaty.
Pozdrawiam.

#34868 08/02/2002 13:57
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Quote
Oryginalnie wysłał kwasek:
[qb]Dzięki za formularz wpłaty.
Jeśli możesz to podaj również wypełniony formularz wypłaty.
Pozdrawiam.[/qb]

Cześć Kwasek,


Nie ma formularza wypłaty z którym idziesz do banku albo na pocztę. Jest ten który wypełnia sie na stronie Internetowej po zalogowaniu sie do konta gracza. Podajesz tam Twoje dane, dokładny numer konta bankowego na jaki mają być przesłane pieniądze, oraz w polu "sort code" wpisujesz kod SWIFT Twojego banku. To wszystko.


Pozdrawiam

Bogge

#34869 08/02/2002 14:26
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
Bogge
Wyjaśnij jeli możesz jak to się dzieje że mija 2h od faxu o wpłacie a kasy nie mam na koncie.(mail 1h).Wpłata była wczoraj.
Poprzednio wplata (pierwsza)o 13-tej po potwierdzeniu faxem o 14-tej była kasa na moim koncie.Myślałem że to standard.
Cześć.

#34870 08/02/2002 14:41
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Quote
Oryginalnie wysłał kwasek:
[qb]Bogge
Wyjaśnij jeli możesz jak to się dzieje że mija 2h od faxu o wpłacie a kasy nie mam na koncie.(mail 1h).Wpłata była wczoraj.
Poprzednio wplata (pierwsza)o 13-tej po potwierdzeniu faxem o 14-tej była kasa na moim koncie.Myślałem że to standard.
Cześć.[/qb]


Witam ponownie,


Standardem jest pojawienie sie wplaty tego samego dnia. Czasem rowniez fax dochodzi nieczytelny, to nie jest zabawa w wirtualne pieniadze, wiec wszystko należy sprawdzić ażeby nie było pomyłki. Ludzie, troche spokoju....


Pozdrawiam

bogge

#34871 08/02/2002 15:04
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
K
member
member
K Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 147
Jasne spokój jest potrzebny,ale jak zauważyłeś to nie wirtualne pieniądze i nie zabawa.Pieniądze poszły elixirem.
W dodatku obecnie nie da się wejść i brak jakiegokolwiek komunikatu.Oprócz spokoju może jakieś wyjaśnienie.W sprawie pieniedzy moze jeszcze jeden fax.
Pozdrawiam.

#34872 08/02/2002 15:27
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
Bogge
Ruszy dzisiaj expekt ?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Taki komunikat mi wywala:
Internal Server Error
The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

#34873 08/02/2002 15:36
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 697
Jak na zawołanie już chodzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#34874 08/02/2002 15:37
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witam Panów,


Kwasek,

Podaj proszę Twój ID gracza, albo nick. Bez tego nie sprawdzę Twojej wpłaty-trudno się zorientować patrząc na Twój nick kim jesteś,


Ssebol,

Expekt ruszył i działa, nie wiem czemu Ty masz ten komunikat.


Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

bogge

#34875 08/02/2002 15:44
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Bogge : a ja wytłumaczę Uf...??? Jak to odmienić??? Tomkowi że taka plansza się pokazuje dla wszystkich krajów, bez względu na narzecze (Tak jest łatwiej)

Bogge czy ten usmieszek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie oznacza, iż mówiłem to z przymrużeniem oka ?!

PS. Od dziś tylko poważnie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#34876 08/02/2002 15:48
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Quote
Oryginalnie wysłał Ufo:
[qb]Bogge : a ja wytłumaczę Uf...??? Jak to odmienić??? Tomkowi że taka plansza się pokazuje dla wszystkich krajów, bez względu na narzecze (Tak jest łatwiej)

Bogge czy ten usmieszek <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> nie oznacza, iż mówiłem to z przymrużeniem oka ?!

PS. Od dziś tylko poważnie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> [/qb]

Uf...eeee, nieważne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Ja zawsze mówię poważnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bogge

Strona 6 z 12 1 2 4 5 6 7 8 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rafal08, Sensei, betowiec, rymoholik, alfa, ANZELMO, aker), 1,927 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,408
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1