Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 12 z 12 1 2 10 11 12
#34977 15/04/2002 03:47
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witaj Boogie!
Jak zobaczyłem na tej stronie to można dokonywać wpłat kartą wydaną przez Inteligo.Proszę tylko potwierdź tą wiadomość.Dzieki.

Bonus: Unibet
#34978 16/04/2002 03:58
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Mam prośbę i pytanie czy mógłby ktoś sprawdzić czy podstrona z MLB w expekcie mu się otwiera - inne strony z kursami chodzą ok .

Zastanawiam się czy przypadkiem moje IP nie zostało zablokowane z powodu wygranych w ostatnich dniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Z góry dzięki za odpowiedź

#34979 16/04/2002 03:59
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Postanowilem zalozyc konto w Expekcie. Czy dobrze rozumuje??? wplacam 50PLN na konto w Kredyt Banku. Robie kopie kwitu wplaty i przesylam ją na adres(napisz dokladnie na jaki). Jezeli wszystko dobrze pojdzie to jestem zarejestrowany. Teraz z tych 50PLN moge postawic np.20PLN na jakies spotkania??? czy musze cos doplacic??? Jaką prowizje pobiera Expekt od wygranej??? Powiedzmy ze posiadam konto w WBK, czy są pobierane jakies oplaty przy przesylaniu kaski na moje konto przez konto Expektu??? sorki pewnie te pytania sie powtarzają, ale licze na odpowiedz:), Dzieki

#34980 16/04/2002 11:39
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
Witam,

Dorcia

Każdy bank w Polsce jest "dobry" do zarówno dokonywania wpłat, jak i wypłat jeżeli grasz w Expekt. Jeżeli chcesz mieć Inteligo, proszę bardzo - nie ma tutaj żadnych przeciwskazań a i przy okazji Ty jak i ktoś inny zarobi po 50 złotych. Poczytaj o Inteligo w innych tematach, np."Banki Internetowe" tam dowiesz się więcej o bonusach i jak one działają etc.

Gabriel_f

Podajesz 6-cio cyfrowy numer, który jest w nawiasach. DJ Sosna już wyjaśnił resztę - dzięki.

Yarolaw

Można.

Kura

Sprawdź czy wszystko ok z Twoją przeglądarką, możliwe również iż następowała aktualizacja kursów, wtedy przez krótką chwilę niektóre kursy mogą być niedostępne.

Rutek

Odpowiedzi na Twoje pytania znajdują się zarówno w tym temacie, jak i poprzednim o Expekt.com - wystarczy tylko kilka klików myszką i chwila przeznaczona na czytanie - po to jest Forum.

Pozdrawiam

bogge

#34981 16/04/2002 13:36
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Witam,

Ponieważ temat przekroczył 200 odpowiedzi, prosze o otwarcie nowego (kolejnej części) w celu kontynuowania dyskusji.

Strona 12 z 12 1 2 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, burbon, aker, latajaca_holenderka, alfa, $-man, forty, ANZELMO), 2,054 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,734
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1