|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witaj Boogie! Jak zobaczyłem na tej stronie to można dokonywać wpłat kartą wydaną przez Inteligo.Proszę tylko potwierdź tą wiadomość.Dzieki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 24,061 |
Mam prośbę i pytanie czy mógłby ktoś sprawdzić czy podstrona z MLB w expekcie mu się otwiera - inne strony z kursami chodzą ok .
Zastanawiam się czy przypadkiem moje IP nie zostało zablokowane z powodu wygranych w ostatnich dniach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Z góry dzięki za odpowiedź
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Postanowilem zalozyc konto w Expekcie. Czy dobrze rozumuje??? wplacam 50PLN na konto w Kredyt Banku. Robie kopie kwitu wplaty i przesylam ją na adres(napisz dokladnie na jaki). Jezeli wszystko dobrze pojdzie to jestem zarejestrowany. Teraz z tych 50PLN moge postawic np.20PLN na jakies spotkania??? czy musze cos doplacic??? Jaką prowizje pobiera Expekt od wygranej??? Powiedzmy ze posiadam konto w WBK, czy są pobierane jakies oplaty przy przesylaniu kaski na moje konto przez konto Expektu??? sorki pewnie te pytania sie powtarzają, ale licze na odpowiedz:), Dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2001
Posty: 506 |
Witam,
Dorcia
Każdy bank w Polsce jest "dobry" do zarówno dokonywania wpłat, jak i wypłat jeżeli grasz w Expekt. Jeżeli chcesz mieć Inteligo, proszę bardzo - nie ma tutaj żadnych przeciwskazań a i przy okazji Ty jak i ktoś inny zarobi po 50 złotych. Poczytaj o Inteligo w innych tematach, np."Banki Internetowe" tam dowiesz się więcej o bonusach i jak one działają etc.
Gabriel_f
Podajesz 6-cio cyfrowy numer, który jest w nawiasach. DJ Sosna już wyjaśnił resztę - dzięki.
Yarolaw
Można.
Kura
Sprawdź czy wszystko ok z Twoją przeglądarką, możliwe również iż następowała aktualizacja kursów, wtedy przez krótką chwilę niektóre kursy mogą być niedostępne.
Rutek
Odpowiedzi na Twoje pytania znajdują się zarówno w tym temacie, jak i poprzednim o Expekt.com - wystarczy tylko kilka klików myszką i chwila przeznaczona na czytanie - po to jest Forum.
Pozdrawiam
bogge
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Witam,
Ponieważ temat przekroczył 200 odpowiedzi, prosze o otwarcie nowego (kolejnej części) w celu kontynuowania dyskusji.
|
|
|
Link skopiowany do schowka