Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#3414454 21/09/2009 06:44
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Witam - pytanie dla ludzi korzystajacych z tipexa.

Mozna prosic o jakies rady jak najlepiej wykorzystac opcje tipexa do gry, program ciezki do rozszyfrowania na poczatku takze poki co ustawione mam tylko spadki kursow z sbobet

Z tego co slyszalem duzo wiecej opcji tam jest tylko szczerze mowiac nie wiem jak sie za to zabrac

Program wykupiony wiec chcialoby sie korzystac z Niego jak najwiecej

Dzieki za wskazowki

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
HAGIi #3414457 21/09/2009 06:46
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
cholerna cenzura

Witam - pytanie dla ludzi korzystajacych z tipexa.

Mozna prosic o jakies rady jak najlepiej wykorzystac opcje tipexa do gry, program ciezki do rozszyfrowania na poczatku takze poki co ustawione mam tylko spadki kursow z azji

Z tego co slyszalem duzo wiecej opcji tam jest tylko szczerze mowiac nie wiem jak sie za to zabrac

Program wykupiony wiec chcialoby sie korzystac z Niego jak najwiecej

Dzieki za wskazowki

Pozdrawiam

HAGIi #3443080 06/10/2009 20:06
Dołączył: Feb 2008
Posty: 24
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 24
Witam,
na forach niestety większość woli dyskutować na temat progresji w MLB niż na takie konkretne i mogące przynieśc realne korzyści tematy.
Pozdro

stef200 #3443094 06/10/2009 20:15
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
napiszcie coś więcej o tym programie..
zastosowanie,cena,skutecznośc...

mirasPL #3443112 06/10/2009 20:37
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529

TIP-EX ALERTS + TIP-EX PRO
12 months: EUR 2500
6 months : EUR 1350
1 month : EUR 250

Wiecej o programie na stronie - ciezki do ogarniecia program, ale przydatny

HAGIi #3443276 06/10/2009 22:28
Dołączył: Feb 2008
Posty: 24
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 24
Witam,
a czy przydaje się do znajdowania surebet-ów??
Sam porónuje czy samemu raczej trzeba patrzeć po stawkach??
dzięki i pozdro

stef200 #3444118 07/10/2009 04:28
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 219
Ja miałem wykupiony abon tam. Główną funkcją jest informowanie o spadkach/siurkach/nowych kursach. Bardziej przydatne dla maniaków i ludzi mających jako takie pojęcie niż dla zwykłych graczy (nawet chodzi mi nie o zielonych)

minotauro #3498052 06/11/2009 20:43
Dołączył: Feb 2008
Posty: 24
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 24
Ja mam wykupiony abo . Powiem tak , bardzo mnie tip-ex rozczarował i nie polecam nikomu . Ja mam dokładnie tip-ex pro ponieważ taki pasował do mojego sposobu grania. Porównywarka surebetów bardzo kiepska . Wogóle uważam ,że ten serwis pozoruje tylko profesjonalizm i tyle . Skomplikowane ,mało przejrzyste tabelki kreują atmosferę profesjonalizmu. Tak naprawde do nieczego sie nie przydaje , i w wielu przypadkach lepsze są darmowe strony jak oddsportal.com , nie mowiąc już o betbrain.com, do tego kosztuje dużo i nie mam krotkich abo żeby sprawdzić , 110 euro psu w dupe.

Pozdrawiam

stef200 #3498057 06/11/2009 20:46
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
W Tipex Pro masz w porównywarce kursów także kursy z polskich naziemnych. W Betbrain chyba tego nie ma? Inną kwestią jest, że Tipex w ostatnich latach mało sie rozwija.

DJ SOSNA #3584395 29/12/2009 07:59
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
Zwolniły się 2 miejsca w zbiórce na usługę : TIP-EX PRO/ALERT
linki do opisów:

tip-ex.com/v2/0/services.pro.html
tip-ex.com/v2/0/services.alerts.html

Program pozwala dopisać sporą ilość maili/użytkowników i każdy dostaje informację równocześnie. Od 3-4 miesięcy korzystam i można wyłapać kilka ciekawych perełek. Koszt i szczegóły na priv.

remik #3584400 29/12/2009 08:02
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
Dodatkowe informacje znajdziecie tutaj: tip-ex.com/omhelp.php

remik #3584428 29/12/2009 08:25
Dołączył: May 2009
Posty: 63
9
journeyman
journeyman
9 Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 63
Jestem zainteresowany .Kontakt przez maila [email protected]

remik #3719635 24/02/2010 21:09
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 356
Originally Posted by remik
tip-ex.com/v2/0/services.pro.html
tip-ex.com/v2/0/services.alerts.html

@remik, jeśli aktualne to proszę daj znać kiedy mogę do wasz dołączyć/dorzucić € wink

MR.FREESTYLE #3778129 29/03/2010 20:00
Dołączył: Dec 2009
Posty: 6
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 6
Dalej aktualne? Jestem chętny na składkę. Remik odezwij się na pw.

Artemio #3778271 29/03/2010 22:56
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 561
Artemio nie można wysłać Tobie pw (chyba masz za krótki staż na forum).

remik #3778276 29/03/2010 23:02
Dołączył: Dec 2009
Posty: 6
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 6
Zapomniałem dane do logowania sprzed roku no i teraz problemy z nowym kontem wink Moje gg 20839602

Artemio #3782585 01/04/2010 09:11
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
tez bylbym chetny na tip-ex , moj mail [email protected]

pzdr

mez #3789932 06/04/2010 05:43
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
M
mez Offline
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 1,483
ponawiam prosbe o dolaczenie do abonamentu na tipexa , maila podalem wyzej bo pw mam zablokowane

jesli nie da rady remik to prosze chociaz o odpowiedz ,ze nieaktualne zebym nie czekal glupio smile

pzdr

mez #3789942 06/04/2010 06:01
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
poszło!, duce ;/

sh11 #3789945 06/04/2010 06:02
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
sorry, nie ten temat, post do kasacji, pozdrawiam ;-)

Strona 1 z 2 1 2

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, aker), 2,697 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,856
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1