Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#34982 21/01/2002 10:32
Dołączył: Feb 2001
Posty: 104
Z
member
member
Z Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 104
Czesc wszystkim .Mam mala prosbe .Czy nie mogl by ktos za posrednictwem tego forum przeslac mi systemu z totalizatora sportowego.
Chodzi mi o system 4 mecze potrojne rozpisane na 9 zakladow (prawie zawsze wychodzi jeden blad)Z gory dziekuje

Bonus: Unibet
#34983 24/01/2002 21:00
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam Zybi

oto ten system w którym 3 pozycje wychodzą Ci w 72/81% natomiast 4 w 9/81%

111xxx222
1x21x21x2
x122x112x
12x2x1x12

xxx222111
1x21x21x2
x122x112x
12x2x1x12

222111xxx
1x21x21x2
x122x112x
12x2x1x12

111xxx222
x21x21x21
x122x112x
12x2x1x12

111xxx222
21x21x21x
x122x112x
12x2x1x12

xxx222111
x21x21x21
x122x112x
12x2x1x12

xxx222111
21x21x21x
x122x112x
12x2x1x12

222111xxx
x21x21x21
x122x112x
12x2x1x12

222111xxx
21x21x21x
x122x112x
12x2x1x12

System ten masz rozpisany w 9 wariantach. W każdym z nich masz taką samą szansę na trafienie czterech meczy i taką sama szansę na pewne podpisanie się 3 pozycji.
Łacznie te 9 rozpisów daje pełną permutację.

Piszę to dlatego, ze często pojawiającym się błędem jest gra na 1 dwunastkę, skoro przy odrobinie pracy można mieć zawsze 2 dwunastki za te same pieniadze.

Jeśli ktoś nie rozumie jak to rozpisać, chętnie wyjaśnię.
Tego systemu nie znajdziecie jak mi sie wydaje w żadnej z książek.
To mój jeden z wielu starych systemów sprzed kilkunastu lat, kiedy granie w TOTO-Liga Angielska było jedyną sportowo-bukmacherską przyjemnością.

Pozdrawiam

#34984 24/01/2002 21:08
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,332
hpc jezeli mozesz to ka bym cie prosil o dokladniejsze wyjasnienie jezeli nie na forum to moj mail [email][email protected]<br[/email] />Z gory dziekuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#34985 24/01/2002 21:38
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Quote
Oryginalnie wysłał hpc:
Piszę to dlatego, ze często pojawiającym się błędem jest gra na 1 dwunastkę, skoro przy odrobinie pracy można mieć zawsze 2 dwunastki za te same pieniadze.

Gram tym systemem od dawna i kiedyś coś już o tym wspominałeś, iż można "zwiększyć" maksa tego systemu. Rozumiem, iż na 9 liniach gwarantujesz mi dwie trójki zamiast jednej kosztem utraty dwójek (11stek) a gwarancja trafienia 1 trójki jest zawsze zachowana.

Podaj przykład 9 linii kiedy zawsze trafię 3 na 4 (dwukrotnie).

#34986 24/01/2002 22:41
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam

Ufo
chciałbym napisać Ci taki system ale cudotwórcą to ja nie jestem.
Na 9 liniach nie da się trafić pewnych dwóch trójek.
Chodziło mi o systemy bardziej rozbudowane, gdzie tylko punktem wyjściowym jest powyższy rozpis. Zresztą nie tylko rozpis na 4 potrójne.
Zawsze bardziej interesowały mnie systemy podwójne z maksymalizacją wygranej przy minimalizacji kosztów.
Nie chciełbym zajmować tu za dużo miejsca. Te rozpisy, przykłady i wyliczenia to większa rozprawa.
Sprubuję robić to na hpc forum a na mecz przenosić tylko wyniki tej pracy.

Co do systemu który zacząłem.
Chodzi tu o 8 potrójnych z 1 błędem gdzie zawsze padną minimum 2 (7-ki) a szansa na 8 jest ta sama.

Ty wiesz o co chodzi, ale ten rozpis robiłem na prośbę Zybiego.

PS. na gradus w oknie "o nas" zdradzam nieopatrznie wielką tajemnicę moich typów.

Pozdrawiam.

#34987 24/01/2002 22:46
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
za 364,50 czyli w tej samej cenie co normalnie licząc zakład po 50 gr.

#34988 24/01/2002 23:55
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
Podjadłem wiec mogę kontynuować

generalnie większość ludzi grając 8 potrójnych stawia 4 potrójne na 9 liniach mnożąc to przez pełną permutacje kolejnych 4 potrójnych.
Łącznie na 729 liniach.
Daje to pewną (zawsze 1 dwunastkę) a podpis na 13 to 1/9*100 (w procentach)

Wróćmy do rozpisu 9 wariantów systemu (powyżej)

Jeśli kolejne warianty nazwiemy (A,B,C,D,E,F,G,H J) to na blankiecie blokowym w TOTO Liga rozpisujemy warianty:
Dowolnie: na przykład
A-A
B-B
C-C
D-D
E-E
F-F
G-G
H-H
J-J
to: wiedząc, że komplet wariantów stanowi pełną permutację jesteśmy pewni, że dokładnie jeden kupon z kolumny pierwszej w pełni się podpisze. Identyczna sytuacja z kolumną nr 2. Dokładnie jeden w pełni się podpisze. Jesteśmy pewni ponadto, że w wariancie zblokowanym trafimy minimum 3 zdarzenia.
Ergo: Minimum naszego trafienia to (2 dwunastki)
Szansa na podpisanie się trzynastki 729/6561*100%

Jednak moim zdaniem przyszłością sa systemy dwu-drogowe które w przyszłości opisze.

Pozdrawiam

#34989 25/01/2002 00:47
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
U
Ufo Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
U Offline
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Wszystko się zgadza Hpc, ale matematyki tak łatwo nie oszukasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Teraz dla odmiany załóżmy, iż podpisało się akurat A-A.

Mogę się mylić, bo cięzko to w pamięci zliczyć, ale napewno jest 1 - 13stka i żadnych 12stek. Ponadto chyba tylko 8 - 11stek, w kazdej parze po jednej + w każdej parze 6 - 10tek, czyli razem 48 - "dych". Grając natomiast 1 blok pełnym, a drugi rozpisem, oszczędzając mnóstwo czasu otrzymujemy 1 - 13stke 8 - 12stek, 24 - 11stki i 40 - 10tek.

#34990 25/01/2002 01:04
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam
zgadza się Ufo
Ale jeśli trafię 13-kę (daj Boże jedną) to 12-tki mogę przeznaczyć na nagrody, np. w konkursie Gradusa, (trafi się to raz na 9 razy)
Natomiast te pozostałe 8 razy ściagasz po 2 dwunastki zamiast jednej.
Możesz mi wierzyć.
W tym wypadku wariant a>b

Ale tak jak pisałem. Klucz jest w systemach 2 drogowych. W końcu trochę się typuje i coś o tej lidze wiemy. grając 8 meczów 3-drogowo dopuszczamy aż 8 wyników jakby trzeciego rzutu.

Pozdrawiam

#34991 25/01/2002 02:28
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witam wzystkich!
Z reguły gram systemami na podtypy albo przewagi (jak kto woli), posiadam wiele systemów, ale mam pytanie czy ma może ktoś z Was system na 6 - jedynek, 4 - remisy i 3 - dwójki. Ewentualnie czy ktoś już próbował tak grać.
Ulubiomny mój system to 3 - pojedyncze
7 - podtyp z 1x2
2 - podwójne, 408 zakładów, przy trafieniu 4 z 7 podtypów co najmniej 1 x 12 trafień.
Byłbym wdzięczny za informację o systemie, 6 - 1, 4 - X, 3 - 2 - bo on nie zależy od zestawu.
Dzięki za każdą odpowiedź

#34992 25/01/2002 03:00
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam Robos

ten system (a własciwie rozpis) na niezależne trafienie zdarzeń w układzie 6-4-3 oczywiście mam w którymś z zeszytów sprzed 30 lat.
Jest tylko jeden kłopot.
Tego nie da się rozpisać w postaci systemu.
Strasznie dużo linii trzeba po prostu rozpisać na piechotę. Oczywiście nie trzeba rozpisywać na każdym kuponie wszystkich 13 pozycji (wiele linii jest jednakowych), ale każda linię trzeba napisać z osobna. To na obecnych kuponach jest tragedią. Kiedyś były kupony na 39 rubryk, do których ręcznie doklejali banderolę. Cały system był obrzydliwy, ale dużo wygodniejszy dla grających.

Ja przynajmniej na system w 6-4-3 nie znalazłem takiego klucza który w krótkich (w miarę) przebiciach blokowych umozliwiłby rozpis.
Tak naprawdę, kilka dni to kiedyś rozpisywałem a nie zagrałem tym nigdy.

Jeśli chodzi o twój ulubiony rozpis to piszesz o 12 zdarzeniach ??? (3-7-2)

Sam gram na przewagi, i właściwie tylko na przewagi.
Z tym, że głównie gram podwójne w założeniu, że na przykłąd z 7 trafię dokładnie 4-5, a jeśli nie to 6 podpisze się na pewno.

Lubię zagrać 4 potrójne na 24 liniach, gdzie trafię dokładnie 2.
Kiedyś stale grałem 3 potrójne na 19 liniach (co najmniej 1 trafiony), ale ostatnio tym raczej mniej.

Pozdrawiam

Zresztą zależy to oczywiście od kolejki.

#34993 25/01/2002 03:23
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Dzięki hpc

Oczywiście masz rację 3-7-3. Co do tamtych naklejanych banderol, to czasm żal.
Ponieważ jak to w lidze angielskiej bywa, czasem lubię eksperymentować, ale zapewne wiesz, że tego nie da się rozpisac.
Gdy byłem na węgrzech kupiłem książeczkę z systemami na 10 i 11 zdarzeń zawierające wszelkie możliwe kombinacje podwójnych i potrójnych (zdziwiłem się, jak okazało się ile osób potrafi przetłumaczyć ten język <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ) i jeśli jest coś czego nie posiadasz, chętnie udostepnię.
Natomiast zaginęła mi kiedyś książeczka w której były systemy typy na 8 zdarzeń 4 jedynki, 2 remisy i 2 dwójki, ale ktoś mi ją buchnął.
Grając raz systemem trafiłem 2 x 11, podczas gdy w całej lidze padło wtedy chyba z 4 12-tki.
Z tego co sobie przypominam to składałem 3 podwójne ale w dwóch liniach z 7-ma potrójnymi a resztę stanowiły pewniaki. Były tam trzy segmenty z dwoma podwójnymi i bodajże dwa bloki siódemkowe.
Ale nie che mi się tego odtwarzać. Z założen wynikało tylko , że w podwójnych nie padną trzy takie same wyniki w wybtranych meczach. Gdybyś miał to pod ręką to byłbym Ci zobowiązany za podrzucenie lub przesłanie na adres [email][email protected]<br[/email] />
Z góry dzięki.

#34994 25/01/2002 03:52
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam

sorry, ale nigdy nie korzystałem z książek z gotowymi systemami. Kiedy się elastycznie do tego podchodzi, ma się określone założenia i określoną kwotę zagrania to nietrudno samemu każdy system opracować.
Jedyne przymiarki które opierałem na książkach to gra w Littlewoods, głównie jeśli chodzi o zasady.
Ale to gra w której trafia się głównie remisy w całej lidze angielskiej i szkockiej.

Właściwie zawsze obiecywałem sobie w to zagrać i na okoliczność wspominek o starych systemach, przyszło mi do głowy, że to jest teraz zapewne bardzo realne przez internet.

Sprawa polega na wytypowaniu 8 meczów, gdzie za:
remis bramkowy = 3pkt
remis 0-0 = 2 pkt
away win = 1,5 pkt
home win = 1 pkt
Wyupłaty są olbrzymie, zwłaszcza kiedy w objętych około 50 meczach (z tym jest róznie) padnie mało remisów.

Pozdrawiam

#34995 25/01/2002 13:35
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
HI hpc
Jeśli możesz to napisz, gdzie można w to zagrać. Natomiast ja systemów staram się używać do zakładów kombinacyjnych STS. Niestety tylko on z naszych buków jest dostępny w mym mieście.
Pozdrawiam

#34996 26/01/2002 05:06
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
H
hpc Offline
H Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 4,740
witam Robos

Pisząc system na ten tydzień doszedłem do wniosku, że zdarzenia w niezależnym układzie 6-4-3 da się rozpisać na bloki.
Po niedzieli jak bedzie trochę czasu spróbuję to zrobić.
Ważne, czy miałby to być system z błędem czy bez błędu.
A wazne dlatego, że jeżeli nie trafisz dokładnie układu 6-4-3 w systemie bez błędu a na przykład 6-3-4 lub 5-5-3 to skutkuje to tym, że masz tylko 11-ki. Nie trafienie pozycji powoduje natychmiast nie trafienie drugiej.
Lepszy byłby tu wariant z jednym błędem z pewnością podpisu pełnego 50%.

Zapraszam na www.gradus.waw.pl [gradus.waw.pl] gdzie opisałem system którym zagram jutro w To-to liga.
"Hpc forum". Sorry, już dzisiaj.

Pozdrawiam

#34997 26/01/2002 13:42
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Cześć
Dzięki za odpowiedź! Oczywiście odwiedzę zaraz "hpc forum". Będę się zapisywał do ekspektu, więć jeżeli tam grasz i chesz miceć jakieś punkty to podaj swój numer, to Cię tam wpiszę. Mój majl jest kilka postów wyżej.
A jeżeli chodzi o system to na pewno z 1 błędęm.
Pozdrawiam Robos.

#34998 26/01/2002 16:00
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
Witam !

Ostatnio praktycznie nie gram w Totoligę (chyba że do zgarnięcia jest jakaś naprawdę duża kumulacja), jednak wygrywanie u buków jest dużo łatwiejsze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> . Grałem jednak przez kilkanaście lat, więc doświadczeniami chętnie się powymieniam.

Ja grałem (gram) najczęściej systemami preferencyjnymi, uważam że są najsensowniejsze. Prawie zawsze jest tak, że nawet jak w danym meczu typujesz dwójtyp bądź 1X2 to któryś z wyników wydaje ci się najbardziej prawdopodobny. Wadą jest to co napisał hpc, że często takie "systemy" trzeba rozpisywać na piechotę, ale i tak jest to moim zdaniem warte zachodu.

@ hpc

Angielskie "pools" o których piszesz to moim zdaniem czysta loteria. W trafieniu 8 (bramkowych) remisów spośród 49 spotkań niewiele pomoże ci nawet szczegółowa analiza meczów. Popatrz na kursy na dokładny wynik u buków, szanse na 1-1 w meczu w którym jedna z drużyn jest faworytem są tylko niewiele większy od szansy na 1-1 w meczu dwóch równych drużyn.
Ale jeżeli byłbyś zainteresowany tym tematem, to daj znać na priva, myślę że będę mógł ci pomóc. Mam kolegę który bardzo mocno w tym "siedzi".


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, $-man, Sensei, Lukasz111, rymoholik, alfa, betowiec, rafal08, ANZELMO), 997 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,152
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1