|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 19 |
Witam wszystkich... jak chyba wiekszosc managerów uzywam MZ managera... Niesety odkad weszla nowa wertsja tylko raz udalo mi sie "pobrac" dame ze stronki managerzone!! Za kazdym razem gdy tylko program dochodzi do "INformacji o zawodnikach" wyskakuje mi komunikat nastepujacej tresci: "POLAND is not valid integer value" Czy moglby mi ktos pomoc to naprawic? bylbym wielce zobowiazany...:) pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 591 |
PObierz ze strony www.mzmanager.com [ mzmanager.com] najnowsza wersje i po klopocie. czytaj forum na mz-cie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2005
Posty: 19 |
dzięki:) ale na więcej niż jedno forum nie mam czasu;)
|
|
|
Link skopiowany do schowka