Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 71 z 149 1 2 69 70 71 72 73 148 149
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
z powyższego artykułu :
"Upadną serwisy sportowe, których sponsorami są firmy bukmacherskie, pracę straci kilkaset osób. Tomasz Piotrowski: - Sprawa jest mocno polityczna. Większość krajów idzie w kierunku legalizacji gier online. Owszem, ostatnio głośny był przypadek firmy Bwin, która przegrała przed Europejskim Trybunałem Sprawiedliwości proces z monopolistą z Portugalii. Ale portugalski monopolista to firma charytatywna, to nie polski Totolotek. Wszyscy mówią, że to nie przejdzie przez Unię. Wywali się na umowie o swobodnym przepływie usług i towarów. Zaraz będzie Euro 2012, trzeba będzie budować drogi. A zamiast tego będą płacić naszym firmom milionowe odszkodowania. Przed Euro zrobi im się ciepło, wtedy się do nas zgłoszą.".............. grin

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Kiedy mniej więcej zacznie obowiązywać ta ustawa (mowa o części pierwszej nie dotyczącej e-hazardu) ?

Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Feb 2007
Posty: 353
Przyszły rok podatkowy?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by mazik
Kiedy mniej więcej zacznie obowiązywać ta ustawa (mowa o części pierwszej nie dotyczącej e-hazardu) ?

jeśli będzie bez poprawek,bez Trybunalu Konstytucyjnego i Prezydent podpisze to wg Kapicy najoptymistyczniejszym terminem jest 1 marca 2010.

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
No ale ktoś coś pisał, że ta ustawa nie musi być uchwalona do 30 listopada (żeby mogła obowiązywać od 1 stycznia 2010), bo to innego rodzaju podatki. hmm może coś pokręciłem, ale chyba nawet sam Komorowski mówił, że oni sami nie wiedzą ( laugh ) i że w razie czego (:D ) będą to chcieli jednak uchwalić do 30 listopada. Ktoś kumaty w sprawach prawnych mógłby wyjaśnić od kiedy ona będzie tak naprawde obowiązywać tj, kiedy z kursu 1.80 zrobi sie 0.9 wink ?

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Nie ma znaczenia dla Nich czy musi czy nie do 30 listopada bo po prostu takie sobie głupki narzucili tempo uchwalania tej ustawy.....kapujesz albo jesteś niekumaty wink

czyli jesli uchwalą do 30 listopada to 1 marca tongue

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
E to izi wink dzieki za wyjaśnienie Agassi

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
na pocieche wink
cyt. Kiedy szum wokół afery hazardowej trwa w najlepsze, w legalnych kasynach internetowych padają milionowe wygrane.
http://luxclub.pl/kat,1016259,wid,11657473,wiadomosc.html?ticaid=69108

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by pawelyo
Innym opodatkowaniem tego tzw. miękkiego hazardu jest pewna forma podatku dochodowego (tzw. in-out). Przykładowo w Czechach wynosi miesięcznie średnio 12 proc. od czystej wygranej, która zostaje bukmacherowi w kieszeni, a w Wielkiej Brytanii - 15 proc.

I to jest najlepsze rozwiązanie pod względem stworzenia warunków, aby firmy mogły funkcjonować z Polski zamiast np. Malty.

Podatek od stawki zakładu należy do kosza wrzucić i zastąpić go gross profits tax tak jak w Wielkiej Brytanii. Tylko wtedy da się polskim firmom (także tym, które z zagranicy się przeniosą tutaj lub od początku stworzą tu siedzibę) realną szansę konkurowania na rynku.

Do tego nasze firmy powinny wkroczyć do netu i przyjmować zakłady z innych krajów UE oraz reszty świata.

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Dokładnie. Przy podatku od stawki zakładu istnieje kurs, który jest progiem opłacalności. W polskich naziemnych jest to kurs
1,11111(1)

A przecież powinno móc się zakładać przy kursach nawet 1,01.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Juz się wycofują- Radio Zet,z przed chwili,dyskusja u TW"stokrotka"

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by forty
Juz się wycofują- Radio Zet,z przed chwili,dyskusja u TW"stokrotka"

pisz ku.rwa jaśniej ziom wink

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
No toż jasno napisane,wycofuja się z deligalizacji

Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401
Likes: 2
delegalizacji

Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
http://www.radiozet.pl/Programy/7-Dzien-Tygodnia/08.11.2009
tak kolo 40/45 minuty mowia o interesujacym nas temacie smile

Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by AGASSI
Originally Posted by forty
Juz się wycofują- Radio Zet,z przed chwili,dyskusja u TW"stokrotka"

pisz ku.rwa jaśniej ziom wink

7dt [radiozet.pl]

2009-11-08 [radiozet.pl]


Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
sorki chyba jednak niema jeszcze calego programu w tym linku pewnie za jakis czas pojawi sie caly program

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,718
Borki na Polsat Sport rozmawiają właśnie o hazardzie...

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
A dokładnie co mówili w Radio zet i u Borków?

Dołączył: Sep 2007
Posty: 3
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Sep 2007
Posty: 3
Widze, ze niektorzy juz troche poluzowali. Mam na mysli tych, ktorzy jeszcze niedawno panikowali, a teraz w temacie cisza przerywana pojedynczymi wpisami. Wyrok sie troche odsunal w czasie, ale w koncu nadejdzie ta zla chwila. nie mozemy spoczac na laurach. Trzeba zrobic wszystko co sie da, zeby nie bylo u nas tak jak we Wloszech. Wczoraj z ciekawosci wszedlem o godz 15 na bwin.it, a tam...zadnego meczu na live. Pierwsze byly dopiero o 15.30 i to cale trzy:(( Porazka normalnie. Z kolei na betfair.it nedza, zero gieldy, zero live. W podanym przeze mnie ponizej linku mozna podpisac sie pod petycja, ktora bedzie wyslana do wladz UE po zebraniu miliona podpisow. Glosuja ludze z calej europy w protescie na proby ograniczania nam swobodnego wyboru bukmachera w UE. Rozpromujcie te strone na forach na ktorych sie udzielacie i glosujcie koniecznie. Pzdr dla wszystkich.

Strona 71 z 149 1 2 69 70 71 72 73 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, rafal08, rymoholik, burbon, Akhu, bukma, latajaca_holenderka), 1,327 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1