Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 83 z 149 1 2 81 82 83 84 85 148 149
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543
K
addict
addict
K Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 543

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 909
Originally Posted by mamuska26
Gram lata w Pinnacle, znam ludzi tam grających i wygrywających nikt nigdy nie miał z nich tam indywidualnego limitu.Możesz sprecyzować co znaczy zwrot "ktoś im podpadnie" bo tak to każdego bukmachera można pomawiać.

co do Pinokia podpadnięcie oznacza np. zagranie knota przez nich wystawionego a jeszcze bardziej meczu który już się rozpoczął, za takie coś dają jednocyfrowe limity i wilczy bilet na sieć ( buki wymieniają się danymi na temat grających) ale zdarzały się i przypadki limitów za "normalne zakłady" które okazały się trafione . Nie ma niestety bukmacherów nie limitujących nigdzie na świecie , nawet w azji są limity rzędu 20-25 USD na najważniejsze ligi z piłki


Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
W
old hand
old hand
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 777
Przeczytałem 20 stron tego wątku i sił mi zabrakło.
Maszyny won - jestem jak najbardziej za. Maszyny powinny stać w miejscach wydzielonych, monitorowanych itd., a nie w knajpach, pubach, galeriach handlowych, przejściach podziemnych czy warzywnikach. Niedostępnych dla dzieciaków, którzy wygrywając bawią się świetnie a jak przyjdzie zła passa wyrywają babciom torebki i ... na maszyny tak jak w moim miasteczku się wydarzyło.
Internet - no cóż, przecież przepisy obowiązują cały czas, vide art 107 § 2 KKS, bardziej restrykcyjne trudno wymyślić. Martwe przepisy .........

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
A bukmacherzy naziemni dalej swoje...
Hehe, nawet STSy i te inne wiedzą, że szybka delegalizacja zakładów online to tylko pobożne życzenie naszego rządu.

Wczoraj, Stowarzyszenie bukmacherzyrazem.pl wysłało pisma do szefów klubów parlementarnych ->

[Linked Image]


Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2008
Posty: 3,098
Panowie we wtorek jest posiedzenie sejmowej komisji finansów.
i będzie poruszany temat gry u bukmacherów internetowych i naziemnych.
Bardzo bym prosił jak macie jakieś artykuły,dane statystyczne ile mniej więcej ludzi gra ilu bukow dziala teraz na naszym rynku, to bardzo bym prosił o jakieś PW.

Przecież nie mogą zakazać nam gry! :-)

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by DJ SOSNA
A bukmacherzy naziemni dalej swoje...
Hehe, nawet STSy i te inne wiedzą, że szybka delegalizacja zakładów online to tylko pobożne życzenie naszego rządu.

Wczoraj, Stowarzyszenie bukmacherzyrazem.pl wysłało pisma do szefów klubów parlementarnych ->

[Linked Image]

piwo Tak walczyli o zniszczenie internetowej konkurencji a tu nic o bukach internetowych nie ma, do tego wszystko się obróciło przeciwko ziemniakom (czyli autorom nagonki). smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Poza tym piszą nieprawdę.
Zakłady internetowe są oferowane LEGALNIE.
Problem legalności ( jeśli już) dotyczy wyłącznie uczestniczących w nich graczy.

Kilkanaście banków działających na podstawie polskiego prawa świadczy usługi na terytorium Polski dla dwudziestu kilku internetowych bukmacherów.
One też działają nielegalnie? smile

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
Gdyby było inaczej to Polska pozwała by każdego buka przed jego sądem właściwym na Malcie, Gibraltarze czy gdziekolwiek indziej i tymi kilkoma ruchami zlikwidowałaby problem. Taniej, a przede wszystkim skuteczniej.
Jakoś nie kwapią się do tego.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 260
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 260
projekt zmian pozwalający w związku z graniem przez internet
http://www.mf.gov.pl/_files_/bip/bi...ortalMF=8dfeac8d969aff476c8d3d8b5b459674
ocena skutków regulacji
http://www.mf.gov.pl/_files_/bip/bip_projekty_aktow_prawnych/oc/2009/ustawa_gry_13.11/osr_131109.pdf
najlepsze jest to że oni myślą że internetowe buki wejdą do Polski i będą płacić 50% podatku. co za idioci.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by pawelyo
najlepsze jest to że oni myślą że internetowe buki wejdą do Polski i będą płacić 50% podatku. co za idioci.

Najlepsze jest to, że tam żaden idiota nie rozumie, że to tak samo jakby chcieli zakazać zagranicznym sklepom internetowym sprzedaży produktów Polakom.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Czy to gówno musi iść do notyfikacji KE ?

Dołączył: Mar 2003
Posty: 801
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 801

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
ten siwy chłop mówi,ze będzie druga część ustawy podlegac notyfikacji KE........ale jak na razie jest tylko jedna ustawa .

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,665
No cóż...
Dla buków zagranicznych nie liczą się tylko zakłady ale kompleksowa oferta.

Na samym przykładzie Ladbrokes widać, że w 2008 z e - gaming uzyskali 172 M GBP, z czego ze sportbook tylko 61,7 M GBP czyli ok 35%. Reszta to kasyno, poker, gry i bingo.

A wchodząc do Polski musiałyby z wszystkiego innego prócz zakładów w Polsce zrezygnować.
Do tego przyjąć podatek 50%.




Dołączył: Nov 2004
Posty: 37
W
newbie
newbie
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 37
Właśnie śmiga reklama "expekt bukmacher online" podczas meczu reprezentacji Polski.

Te kury co siedza na wiejskiej to buuraki. Nie mają pojęcia co to obstawianie. Jedynie co wiedzą to Heniu, Miruś ja ci wszystko załatwie...

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by AGASSI
ten siwy chłop mówi,ze będzie druga część ustawy podlegac notyfikacji KE........ale jak na razie jest tylko jedna ustawa .

pytam bo chłopaki od tego siwego proponuja na dole ustawy by weszła ona w życie 2 tygodnie od ogłoszenia co da nam styczeń laugh

Dołączył: Jul 2005
Posty: 117
O
member
member
O Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 117
ale jak u naziemnych nie bedziemy placic podatku to o co sie rzucacie? to ich problem, by uzbierali na podatek-wiekszy-bedzie wieksza konurencja na rynku wiec kursy beda bardzie atrakcyjne-proste -praawo rynku nia martwmy sie o nich jak u mnie w miescie jest 4 naziemnych to beda rywalizowac o klienta i tyle a jak wszyscy obniza kursy to wszyscy padna na pysk-proste

Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
E
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
E Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
JEdyne co działa na naszą niekorzyść to to że większość społeczeństwa ma hazard w głębokim poważaniu,lub ma on jednoznacznie negatywne konotacje w ich mniemaniu w końcu hazard to nie alkohol nie musi być na wszystkich chrzcinach ,weselach, stypach i da się bez niego żyć a większość gawiedzi powie 'Tusk robi porządek z degeneratami hazardzistami'.

Ale pomimo całej determinacji boniego,tuska,kapicy i pomimo mojej dużej wyobraźni nie jestem w stanie wyobrazić sobie żeby nie było e-hazardu. Załóżmy najbardziej pesymistyczną wersję że chłopaki od rudego skleją jakąś tam ustawę pomimo że pojęcie o e-hazardzie mają znikome ale niech im będzie coś tam utworzą. Załóżmy nawet że KE zrobi 'ukłon' w stronę naszego rządu (wiem wiem mała szansa) i pójdzie na wersję softową ustawy to co dalej. Napewno banki nie bedą donosiły o nielegalnych przelewach poniżej 15tys euro bo mówiąc wprost nic z tego nie mają. Tylko zastanawia mnie jak to szybko może pójść akcja od strony technicznej (blokowanie stron) ale też wydaje mi sie że to nie jest tak hop siup.

Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Jul 2006
Posty: 236
Wszyscy panikowali gdy projekt ustawy był nieznany, natomiast teraz gdy widać już że naprawdę można się smucić głupotą rządzących i przede wszystkim jest co komentować to cisza. ?

Jak dla mnie to jednak niewiele nam ten Pawlak chyba pomógł bo żaden buk z UE tu po taki podatek nie przyjdzie, a zapis którego się obawialiśmy porównujący strony bukmacherskie do faszystowskich i traktujący je na równi w ustawie się znalazł. LIPA.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
— Zapisy o zakazie e-hazardu zostały z niego wyłączone, bo będą musiały być notyfikowane przez Unię Europejską — tłumaczy Jacek Kapica, wiceminister finansów, odpowiadający za prace nad nową ustawą”, o czym czytamy w „Pulsie Biznesu”.

„To oznacza blisko rok zwłoki. A nie wiadomo, kiedy projekt dotyczący e-hazardu trafi do UE. Zdaniem wielu ekspertów, zakaz hazardu w sieci jest nie do wyegzekwowania. Ich opinie podzieliło właśnie MSWiA. Witold Drożdż, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji, sugeruje, że dużo lepszym rozwiązaniem byłoby zalegalizowanie tej działalności. Co ciekawe, jeszcze w kwietniu 2008 r. tak samo uważał Jacek Kapica. Zapowiadał wtedy, że przed końcem 2008 r. rząd przyjmie odpowiedni projekt ustawy. Nie zrobił tego do dziś”, o czym informuje dalej „Puls Biznesu”.


tak było 11 listopada
wydaje się,że jakiekolwiek ograniczenia e-hazardu podlegają takowej notyfikacji więc i tu nie powinno byc mowy o wyjątku.

Strona 83 z 149 1 2 81 82 83 84 85 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
7 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, forty, Lukasz111, alfa, $-man), 2,762 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,423
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1