Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#351568 24/05/2005 22:29
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
Amkwish cyzm argumentujesz to stwierdzenie, ze Spurs beda pod sciana???

Tym,że w 3 meczu będą MUSIELI wygrać i nawet tak dobra ekipa może zawieść,grając pod presją.

To dotyczy tylko sytuacji,gdy Suns wyrównają dzis w nocy stan serii na 1:1,bo przy 0:2...wiadomo,ze ranga 3 meczu spadnie.

Suns to w ogóle są dla mnie najwieksza zagadka w tym sezonie.
Niby kazdy przeciwnik wie co i jak graja,na pytanie "jak ich zatrzymać?" kazdemu nasuwa sie odpowiedź "defence",a oni rzadko kiedy byli przez tych ładnych parę miesięcy do zatrzymania.
Nie licze tu meczów ,w których nie grał Nash.

Nasuwa mi się analogia do Euro'2004 i ekipy greckiej.
Też niby kazdy wiedzial co graja,a oni szli po 1:0 w kazdym meczu az do mistrzostwa.

Taka tylko różnica,że druzyna Otto grała z defensywnym akcentem ciesząc oczy znawców,ale nie kibiców,zaś Phoenix....odwrotnie i dlatego życze im jak najlepiej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#351569 24/05/2005 22:40
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Tylko ze spurs u siebie zadko przegrywaja. bilans 39-3 mowi sam za siebie. a i suns nie maja na nich recepty i czy mecz jes prowadzony w szybkim tempie czy w tempie spursow to spurs i tak wygrywaja. wszyscy mowia o marionie i jego formie, ale to richardson wedlug mnie musi dac cos sunsom. phoenix podobnie jak pistons mieli caly sezon tylko 7 zawodnikow. teraz pod nieobecnosc j jonhsona maja juz wlasciwie tylko 6 ludzi przy czym barbosa odstaje od reszty zdecydowanie, jest niby s hunter ale duncan ladnie go cwiczy. osobiscie zagralem tylko ginobliego w parze z marionem jeszcze z rana gdy byl dogiem. jakos nie czuje tego meczu, cos zagram w przerwie jak bede mila jakis obraz. niby phoenix powinno dzis wygrac by jeszcze sieliczycale spurs maja ich number.

#351570 24/05/2005 22:42
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 519
stwierdzenie że któraś z drużyn będzie pod ścianą przy stanie 1-1 to bzdura . a co do dzisiejszego meczu - może być znów wbrew logice niektórych osób - under i zwycięstwo suns

#351571 24/05/2005 23:01
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Quote
stwierdzenie że któraś z drużyn będzie pod ścianą przy stanie 1-1 to bzdura

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#351572 24/05/2005 23:07
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
Quote
Quote
stwierdzenie że któraś z drużyn będzie pod ścianą przy stanie 1-1 to bzdura

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
amkwish w tym momencie smiejesz sie sam z siebie bo t ow koncu jedno z twoich nieomylnych stwierdzen.

#351573 24/05/2005 23:15
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Jasne,drugi dzień z kolei zgrany duet snoopol&mihal ma to samo zajecie.

"Nie chce mi się z wami gadać",powiedział Franz M. i tu się z Nim zgadzam i oczekuje na wzajemność.
Tyle chyba potraficie zrozumieć.

AMEN

#351574 24/05/2005 23:19
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
S
addict
addict
S Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 633
za to ty kules nie potrafisz nic zrozumiec. zadzwon do swoje informatorki z miami, bo wszyscy pewnie sa ciekawi newsow. moze nie przywykles do tego, ze ktos tu ni ewlazi ci w dupsko, wiec przyzwyczaj sie do tego.

#351575 25/05/2005 03:38
Dołączył: Nov 2004
Posty: 561
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 561
no i po ptokach, Spursi wygrali 2 mecz z Phoenix <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> Szkoda ze na kuponie mialem inaczej...
Takiego obrotu sprawy nie spodziewalbym sie...
Szkoda, tak blisko bylo 500 zlotych...
Jutro sklanialbym sie ku Miami ale chyba odpuszcze

#351576 25/05/2005 06:24
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
MaSha Lover
MaSha Lover
Dołączył: Mar 2005
Posty: 5,848
Quote
Quote
Quote
stwierdzenie że któraś z drużyn będzie pod ścianą przy stanie 1-1 to bzdura

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
amkwish w tym momencie smiejesz sie sam z siebie bo t ow koncu jedno z twoich nieomylnych stwierdzen.
Mi bardzo latwo zrozumiec jest zwrot pod sciana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Grajac na wyjezdzie, nawet jesli przegramy nikt do nas nie bedzie mial pretensji , bo wiadomo magia niektorych hal jest wielka i ciezko jest czasami wyrwac zwyciestwo w niektorych miastach.
Grajac u siebie jestes zobligowany zeby wygrac, wszyscy na to liczą a zwlaszcza przy stanie 1-1 kiedy presja kibicow jest ogromna, ale niektorym myslenie przychodzi niezwykle ciezko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Akhu, rymoholik, rafal08, $-man, burbon, betowiec, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, ElNinho[mmdea], aker), 2,836 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,406
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1