|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
szkoda ze nie ma kursow jeszcze w zadnym naziemnym buku niewiem jak wyglada sytuacja w netowych bukach juz wybralem pare typkow tylko ciekawe jakie bede kursy
z drugiej strony moze to lepiej ze nie ma kursow bo nie bedzie zadnej sugesti,a wiec to moje typki na jutro: mezczyzni: cermak/friedl-ginepri/macphie 1 knowle/nestor-acasuso/horna 1 arthurs/hanley-ascione/lisnard 1 cibulec/fyrstenberg-muller/ch.rochus 1 paes/zimonijc-mayer/wassen 1 black/ullyet-knowle/melzer 1
kobiet: li/sun-beygelzimer/schruff 1 medina/safina-granville/irvin 1 kirilenk/salerni-tanasugarn/fuijwara 1 ruan pascuale/suarez-tu/seguera 1 stewart/stosur-hopkins/washington 1 niby tez 1 ale strasznie nie lubie na ten debel grac
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
troche nieprzejżyscie ci ten temat wyszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> . A masz w ogóle ochote grać , przeciez dzisiaj 10000 zabrał Ci Agassi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />, chyba ze to dla cibie 5 % budżetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
no niestety dziadek zabral ale nie musiales mi o tym przypominac temat nie musi byc przejrzysty ale wazne aby byly dobre typki orienyujesz sie moze w delach bo ja najbardziej na deble lubiegrac ale pewnie jutro beda kursy badziewne lece po piwko i z psem jak cos topozniej pogadamy nara gregov i juz wiecej mi o dziadku nie przypominaj wszystko weszlo oprocz niego no trudno bywa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082 |
troche nieprzejżyscie ci ten temat wyszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> . A masz w ogóle ochote grać , przeciez dzisiaj 10000 zabrał Ci Agassi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />, chyba ze to dla cibie 5 % budżetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> 0,05% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
tokara - w deblach też siedzę dość głęboko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , i też je lubie grać , ale ostatnio typy podaję gdzie indziej , bo mnie trochę atmosfera w korcie tenisowym na mecz.pl wqurvia ( chamstwo i dziecinada )
Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
juz jestem gregov zarzuc swoje typki na jutro ale mnie dzis ten agassi wku rwil a gdzie teraz podajesz typki?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
typki ewentualnie rano, dopiero przeglądam rozkład jazdy na jutro , a stronke podam Ci na priva
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109 |
oki zerkne rano co polecisz ja osobiscie jestem ciekaw kursow na te deble ktore pisalem 5 to na bank jest pewnych a poza tym wydaje mi sie ze nasza marta jutro przegra oraz typ dnia asagoe wygrywa z mloda bulgarka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 33 |
to podajcie i mnie ja mozecie stronke an priva. to polska, czy zagraniczan bo faktycznie atmosfer tu co s nie taka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
eh musze cos dodac od siebie atmosfera i atmosfera... jesli tak caly czas narzekacie to Wam sie to wpaja ze taka jest i juz, forum to forum, co komu przeszkadza co kto napisze, ja caly czas to forum czytam, kazdy temat, dokladnie patrze co kto napisal i wyciagam wnioski, a zupelnie mnie nie interesuje jesli ktos napisze jakeis glupoty to po prostu to omijam, takze przestancie sie martwic atmosfera tylko robcie swoja.. no to na tyle, odbiegajac od typow, moich spostrzezen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Stich - i tak właśnie robię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale jak sie widzi takie wypowiedzi: Mantilla : Zib (2) 2.80 Analizowac to se mozecie do jutra i tak was buki na tym meczu wydymaja Dawajcie na Kuertena.Sanchez to pała. Najlepszy jego rezultat to 3 runda Frencha, a Kuerten napewno w 1 rundzie nie odpadnie. to czasami mnie bierze, i goście nic więcej nie napiszą tylko walną taki tekst i są zadowoleni.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 827
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 827 |
skoro sie ładny off-top robi to krótko dodam od siebie:
Gregov tak patrze na cytowane przez Ciebie wypowiedzi i ze śmiechu poplułem monitor bueheheheh
Nie ma co sie wnerwiac na oszołomów, jakis folklor musi byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 33
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2005
Posty: 33 |
ja uwarzałem kiedyś to forum za najlepsze w polsce, pomimo, ze nigdy sie na nim nie udzilealem zbyt wiele, a to dlatego, ze sporo pisałem na forach zagranicznych i najzwyczajniej w swiecie nie starczalo na to czasu, jednakze z checia zawsze tu zagladalem, bo przyjemnie bylo poczytac o roznych dyscyplinach w rodzimym jezyku. osatnio jednak jedyne co czytam to w zasadzei bezsensowne bluzgi, ktore mnie odrazaja od tego forum. z checia bym jednak poczytal sobie troche opini w naszym jezyku tylko nie wiem za bardzo gdzie, bo wszystkie polskie fora, ktorych znam adresy prezentuja zenujacy poziom pzdr bż
ps. wydaje mi sie ze wartosc merytoryczna tego forum spadla od momentu, kiedy zaczely sie w zeszlym roku pojawiac problemy techniczne, kiedy to zeby wlaczyc jakas strone trzeba byla ja po 10 razy odswierzac
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640 |
Gregov heh no widzisz, czyli sie rozumiemy, a co do tych typow, no akurat sie zdarzylo ze oba postawilem odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, a tych opnii nawet nie pamietam, co chyba swiadczy jak wlasnie omijam takie cos, zupelnie tego nie pamietajac P.S. powodzenia w konkursie, troche mi go brakuje, ale kiedys napewno wroce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
sumo: ja caly czas to forum uwazam za najlepsze w polsce, bo takie niewatpliwie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, no ale dosc o bzdurach, czas na typy, od jutra w koncu i ja cos juz napisze 3majcie sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642 |
eh musze cos dodac od siebie atmosfera i atmosfera... jesli tak caly czas narzekacie to Wam sie to wpaja ze taka jest i juz, forum to forum, co komu przeszkadza co kto napisze, ja caly czas to forum czytam, kazdy temat, dokladnie patrze co kto napisal i wyciagam wnioski, a zupelnie mnie nie interesuje jesli ktos napisze jakeis glupoty to po prostu to omijam, takze przestancie sie martwic atmosfera tylko robcie swoja.. no to na tyle, odbiegajac od typow, moich spostrzezen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdrawiam Witaj Stich,dawno cie tu nie bylo a typki masz calkiem niezle,zreszta tenis to przyjemna dziedzina do obstawiania,choc moze czasem niewdzieczna..pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949 |
Z debli dzis warte zagrania
Cermak/Friedl - Ginepri/Macphierson 1 1.25 Paes/Zimonjic - Mayer/Wassen 1 1.2 ( choć może być wyrównany ) Oliver/Palmer - Galimberti/Srichaphan 1 1.3 Kerr/Prieto - Devilder/Gicquel 1 1.35
Z tych które już sie rozpoczeły zagrałem Stewart/Stosur
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024 |
coz po 2 dnia moge stwierdzic ze meczy dublowych po kursach 1.000000000001 nie ma sensu grac (najmniejszego sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) spotkania bardzo wyrownane i kursy 1.00000001 wchodza lecz ledwo ledwo. Przyklad Bryany a szczegolnie kobitki. Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609 |
Erlich/Ram out from Roland Garros
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|