Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
French Open - debel

Women's Doubles [rolandgarros.com]

Men's Doubles [rolandgarros.com]

Mixed Doubles [rolandgarros.com]

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Last edited by viva; 24/05/2005 19:44.
Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
Post deleted by viva

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
szkoda ze nie ma kursow jeszcze w zadnym naziemnym buku niewiem jak wyglada sytuacja w netowych bukach
juz wybralem pare typkow tylko ciekawe jakie bede kursy

z drugiej strony moze to lepiej ze nie ma kursow bo nie bedzie zadnej sugesti,a wiec to moje typki na jutro:
mezczyzni:
cermak/friedl-ginepri/macphie 1
knowle/nestor-acasuso/horna 1
arthurs/hanley-ascione/lisnard 1
cibulec/fyrstenberg-muller/ch.rochus 1
paes/zimonijc-mayer/wassen 1
black/ullyet-knowle/melzer 1

kobiet:
li/sun-beygelzimer/schruff 1
medina/safina-granville/irvin 1
kirilenk/salerni-tanasugarn/fuijwara 1
ruan pascuale/suarez-tu/seguera 1
stewart/stosur-hopkins/washington 1 niby tez 1 ale strasznie nie lubie na ten debel grac

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
troche nieprzejżyscie ci ten temat wyszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> . A masz w ogóle ochote grać , przeciez dzisiaj 10000 zabrał Ci Agassi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />, chyba ze to dla cibie 5 % budżetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
no niestety dziadek zabral ale nie musiales mi o tym przypominac
temat nie musi byc przejrzysty ale wazne aby byly dobre typki orienyujesz sie moze w delach bo ja najbardziej na deble lubiegrac ale pewnie jutro beda kursy badziewne
lece po piwko i z psem jak cos topozniej pogadamy nara gregov i juz wiecej mi o dziadku nie przypominaj wszystko weszlo oprocz niego no trudno bywa

Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,082
Quote
troche nieprzejżyscie ci ten temat wyszedł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> . A masz w ogóle ochote grać , przeciez dzisiaj 10000 zabrał Ci Agassi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />, chyba ze to dla cibie 5 % budżetu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

0,05% <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
tokara - w deblach też siedzę dość głęboko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> , i też je lubie grać , ale ostatnio typy podaję gdzie indziej , bo mnie trochę atmosfera w korcie tenisowym na mecz.pl wqurvia ( chamstwo i dziecinada )

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
juz jestem gregov
zarzuc swoje typki na jutro ale mnie dzis ten agassi wku rwil
a gdzie teraz podajesz typki?

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
typki ewentualnie rano, dopiero przeglądam rozkład jazdy na jutro , a stronke podam Ci na priva

Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,109
oki zerkne rano co polecisz ja osobiscie jestem ciekaw kursow na te deble ktore pisalem 5 to na bank jest pewnych
a poza tym wydaje mi sie ze nasza marta jutro przegra oraz typ dnia asagoe wygrywa z mloda bulgarka

Dołączył: Apr 2005
Posty: 33
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 33
to podajcie i mnie ja mozecie stronke an priva. to polska, czy zagraniczan bo faktycznie atmosfer tu co s nie taka

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
eh musze cos dodac od siebie
atmosfera i atmosfera... jesli tak caly czas narzekacie to Wam sie to wpaja ze taka jest i juz, forum to forum, co komu przeszkadza co kto napisze, ja caly czas to forum czytam, kazdy temat, dokladnie patrze co kto napisal i wyciagam wnioski, a zupelnie mnie nie interesuje jesli ktos napisze jakeis glupoty to po prostu to omijam, takze przestancie sie martwic atmosfera tylko robcie swoja..
no to na tyle, odbiegajac od typow, moich spostrzezen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Stich - i tak właśnie robię <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> , ale jak sie widzi takie wypowiedzi:

Quote
Mantilla : Zib (2) 2.80
Analizowac to se mozecie do jutra i tak was buki na tym meczu wydymaja

Quote
Dawajcie na Kuertena.Sanchez to pała. Najlepszy jego rezultat to 3 runda Frencha, a Kuerten napewno w 1 rundzie nie odpadnie.

to czasami mnie bierze,
i goście nic więcej nie napiszą tylko walną taki tekst i są zadowoleni.

Dołączył: May 2005
Posty: 827
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 827
skoro sie ładny off-top robi to krótko dodam od siebie:

Gregov tak patrze na cytowane przez Ciebie wypowiedzi i ze śmiechu poplułem monitor bueheheheh

Nie ma co sie wnerwiac na oszołomów, jakis folklor musi byc <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2005
Posty: 33
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 33
ja uwarzałem kiedyś to forum za najlepsze w polsce, pomimo, ze nigdy sie na nim nie udzilealem zbyt wiele, a to dlatego, ze sporo pisałem na forach zagranicznych i najzwyczajniej w swiecie nie starczalo na to czasu, jednakze z checia zawsze tu zagladalem, bo przyjemnie bylo poczytac o roznych dyscyplinach w rodzimym jezyku. osatnio jednak jedyne co czytam to w zasadzei bezsensowne bluzgi, ktore mnie odrazaja od tego forum. z checia bym jednak poczytal sobie troche opini w naszym jezyku tylko nie wiem za bardzo gdzie, bo wszystkie polskie fora, ktorych znam adresy prezentuja zenujacy poziom
pzdr bż

ps. wydaje mi sie ze wartosc merytoryczna tego forum spadla od momentu, kiedy zaczely sie w zeszlym roku pojawiac problemy techniczne, kiedy to zeby wlaczyc jakas strone trzeba byla ja po 10 razy odswierzac

Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 5,640
Gregov heh no widzisz, czyli sie rozumiemy, a co do tych typow, no akurat sie zdarzylo ze oba postawilem odwrotnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, a tych opnii nawet nie pamietam, co chyba swiadczy jak wlasnie omijam takie cos, zupelnie tego nie pamietajac
P.S. powodzenia w konkursie, troche mi go brakuje, ale kiedys napewno wroce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

sumo: ja caly czas to forum uwazam za najlepsze w polsce, bo takie niewatpliwie jest <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, no ale dosc o bzdurach, czas na typy, od jutra w koncu i ja cos juz napisze
3majcie sie

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
I
Pooh-Bah
Pooh-Bah
I Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,642
Quote
eh musze cos dodac od siebie
atmosfera i atmosfera... jesli tak caly czas narzekacie to Wam sie to wpaja ze taka jest i juz, forum to forum, co komu przeszkadza co kto napisze, ja caly czas to forum czytam, kazdy temat, dokladnie patrze co kto napisal i wyciagam wnioski, a zupelnie mnie nie interesuje jesli ktos napisze jakeis glupoty to po prostu to omijam, takze przestancie sie martwic atmosfera tylko robcie swoja..
no to na tyle, odbiegajac od typow, moich spostrzezen <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdrawiam

Witaj Stich,dawno cie tu nie bylo a typki masz calkiem niezle,zreszta tenis to przyjemna dziedzina do obstawiania,choc moze czasem niewdzieczna..pozdrawiam

Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,949
Z debli dzis warte zagrania

Cermak/Friedl - Ginepri/Macphierson 1 1.25
Paes/Zimonjic - Mayer/Wassen 1 1.2 ( choć może być wyrównany )
Oliver/Palmer - Galimberti/Srichaphan 1 1.3
Kerr/Prieto - Devilder/Gicquel 1 1.35

Z tych które już sie rozpoczeły zagrałem Stewart/Stosur

Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 4,024
coz po 2 dnia moge stwierdzic ze meczy dublowych po kursach 1.000000000001 nie ma sensu grac (najmniejszego sensu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />) spotkania bardzo wyrownane i kursy 1.00000001 wchodza lecz ledwo ledwo. Przyklad Bryany a szczegolnie kobitki.
Pozdro

Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 13,609
Erlich/Ram out from Roland Garros

Strona 1 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, JelineK, aker, Lukasz111), 572 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,567
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1