|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2007
Posty: 604 |
Venon mega farciarzu wyszedles z 5-7 na 6-6 w ostatnich meczach nocnych  Mialem Hamiltona i Bynuma out, Ty sie ciesz ze wyszukalem tego izraelczyka Casspiego ktory zrobil roznice w przechwytach.. Tak czy owak duzo szczescia miales, planowalem to wygrac 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
II liga. jakby ktoś był zainteresowany takimi graczami jak: D. West G. Oden A. Thornton T. Young to jestem gotów ich wymienić. I proszę o w miarę racjonalne propozycje  pzdr! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
post w formie zartu... Na temat wzmacniania Ghosta ta wymiana... Gnomes Titans - Ghost Army... przed wymiana bylo 4:8, skonczylo sie 6:5  Ale jak mowilem, to zart, bo liczba spotkan, bo to, bo tamto... Suma sumarum wymiana wyszla troche inaczej, bo Ghost zostawil Hayesa, a ja sobie dodalem Toney Douglasa... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919
Live fast, die young
|
|
Live fast, die young
Dołączył: Feb 2004
Posty: 14,919 |
do wymiany: Marvin Williams Anthony Parker Quentin Richardson Leandro Barbosa Tim Duncan Rasheed Wallace Toney Douglas oczekuje godziwych propozycji 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Gnomes Titans - Ghost Army... przed wymiana bylo 4:8, skonczylo sie 6:5  Ale jak mowilem, to zart, bo liczba spotkan, bo to, bo tamto... Wcale nie taki żart. Ja już powoli zaczynam żałować, że się zgodziłem na tą wymianę 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
za nami 3 kolejka III ligi,z ciekawszych wyników lider Buczy Team zdecydowanie pokonał 9:3 Bart Hawks, warto odnotować także że jest to pierwsza kolejka gdzie nie padł żaden remis Marian Team 9 kucio Birdman 4 ever 3 # Buczy Team 9 Bart Hawks 3 # heniek_k fish team 5 oki's vipers 7 # Mlodzi Gniewni Mavs 5 dewoj's Red stars 6 # 12-latek team 7 Lucky Timis 5 # NapierdalatoryKobaya 5 amiralen wildcats 6 [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
cholera druga kontuzja w moim zespole: do Devina Harrisia dołączył Marrees Speights  a wiec bez dwóch kluczowych zawodników przyjdzie mi się zmierzyć z Heńkiem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wrzucam wyniki, bo mnie meczą a nie mam czasu  [ Linked Image] Tabela [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Dobiegła 4 kolejka w III lidze, niespodziewanej porażki doznał lider Buczy Team 5:6, dotychczasowy wicelider (czyli ja) mimo zwycięstwa spadł na 4 miejsce ;> [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2005
Posty: 1,603 |
III liga Jest ktos zainteresowany Ch. Andersenem? Oddam za PG, SG (w miare racjonalne propozycje  )
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769
shaken not stirred 
|
|
shaken not stirred 
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,769 |
Venon, o której (w sensie godzina) wstałeś po Przybille ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2007
Posty: 3,481 |
Venon, o której (w sensie godzina) wstałeś po Przybille ? to samo pytanie do Riviego? ;> a kontuzja Odena kompletnie zepsuła mi koncepcję drużyny 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
ja sobie wzialem po 10 rano  cala 3 liga spala 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 3,594 |
a ja pobralem o 9 20 bez szalu:P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
III liga (6 kolejka) [ Linked Image] [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Marian, a chyba zapomniałeś o V kolejce, tej w której ode mnie dostałeś w dupę A z tym Przybillą to dałem ciała, wstawałem rano na uczelnię, przeczytałem o kontuzji Odena, ale nie pomyślałem, by zakontraktować w to miejsce Joela  brak doświadczenia  Młodzi Gniewni są na fali, ale ciągle odbija mi się czkawką ta I kolejka 2-10 od Kobaya 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
To jeszcze 1 liga: [ Linked Image] Lider poległ z moją ekipą 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478
Mistrz Playoff Zima 2011 
|
|
Mistrz Playoff Zima 2011 
Dołączył: Jan 2006
Posty: 11,478 |
Marian, a chyba zapomniałeś o V kolejce, tej w której ode mnie dostałeś w dupę A z tym Przybillą to dałem ciała, wstawałem rano na uczelnię, przeczytałem o kontuzji Odena, ale nie pomyślałem, by zakontraktować w to miejsce Joela  brak doświadczenia  Młodzi Gniewni są na fali, ale ciągle odbija mi się czkawką ta I kolejka 2-10 od Kobaya  hehe ano dostałem  zapomniałem tydzień temu wkleić, no ale nie zmienia to faktu że jesteś faktycznie na fali, najpierw zlałeś mnie, teraz Buczy Team, a więc samą czołówkę  w tym tygodniu meczem kolejki jest pojedynek lidera z wice, a więc Kobaya ze mną  po pierwszym dniu przegrywam 3:8 (ale po dzisiejszej nocy wynik ulegnie zmianie  )
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|