Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 3 1 2 3
#351788 26/05/2005 07:26
Dołączył: May 2005
Posty: 14
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 14
Wie ktoś może czy dzisaj jest otwarty ten buk? a jak tak to byłbym wdzięczny gdyby ktoś podał mi w jakich godzinach, z góry dzięki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#351789 26/05/2005 07:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 8,105
wszedzie prawie w kazdym temacie jest napisane ze naziemne dzisiaj tak jak w niedziele czyli toto i sts ....
od 10 do 14
pozdro

#351790 26/05/2005 07:32
Dołączył: May 2005
Posty: 14
S
stranger
stranger
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 14
Dzięki

#351791 28/05/2005 10:05
Dołączył: May 2005
Posty: 47
P
newbie
newbie
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 47
jaki puponik mam postawić żeby napewno wygrać

#351792 30/05/2005 04:49
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 2,998
jak dzisiaj otwieraja sts?? normalnie czy wczesniej jak bylo tydzien temu??

#351793 14/06/2005 14:42
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,796
Ludziska jaka jest stawka przy rozpisach blokowych 1 zł?? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

#351794 14/06/2005 14:58
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
1 zł

#351795 28/07/2005 21:06
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Dobry...

Znalazłem taki temat o STS to tutaj zadam sobie pytanie, żeby nie zaśmiecać innych...

Dziś zagrałem z żużla ang. jedną pozycję... mecz został przerwany...z powodu deszczu...

Czy w STS jest tak że będę musiał odczekać 2-3 dni? (ile dokładnie?) czy jutro będzie można już iść z kuponem po wygraną... ?


Z góry dziękuję za odpowiedź....

Tylko proszę o odp. 100%

#351796 28/07/2005 21:31
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
dwa kolejne dni trzeba bedzie czekac czyli kasa w niedziele do odbioru

#351797 28/07/2005 21:48
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 274
Quote
Dobry...

Znalazłem taki temat o STS to tutaj zadam sobie pytanie, żeby nie zaśmiecać innych...

Dziś zagrałem z żużla ang. jedną pozycję... mecz został przerwany...z powodu deszczu...

Czy w STS jest tak że będę musiał odczekać 2-3 dni? (ile dokładnie?) czy jutro będzie można już iść z kuponem po wygraną... ?


Z góry dziękuję za odpowiedź....

Tylko proszę o odp. 100%

Musisz dojsc wynik albo mecz zostanie zablokowany jesli przed 2 dni nie otrzymaja wyniku.
Jesli chodzi o zuzla to raczej tego meczu predko nie dokoncza, to nie tak jak tenis ze nierozegrane mecze sa przewaznie dogrywane nastepnego dnia.

Wiec raczej spotkanie zostanie zablokowane. B. rzadko sie zdarza ze STS podejmuje jakies specjalne wyjscia.
Pamietam jeden wyjatek jak przed bozym narodzeniem Real gral chyba z Sociedad. Mecz w Madrycie. Wszyscy postawili na Real a sie okazalo ze do 85 przegrywal 0:1. Mecz zostal przerwany poniewaz ETA zadzwonilo z informacja ze podlozyli bombe. Wszystkich ewakuowano i przeszukano teren, bomby nie znalezli. Mecz (ok 5-6 min) mial byc dokonczony 5 stycznia. I teraz tak: STS normalnie powinien wycofac mecz, bylby zablokowany. Ale mozna sie domyslac ze wiele osob stawialo na zwyciestwo realu, na to ze strzeli conajmniej gola czy chociazby na to ze zaliczy wpadke i zremisuje.
Pozostalo 5 min meczu i STS oglosil informacje ze kupony z meczem realu sa wstrzymane do czasu dogrania meczu.
Dlaczego? Dlatego ze wielu ludziom ten mecz zepsuje wiele kombosow i STS zgarnie wiecej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale sie okazalo ze w brakujace 5 minut, ktore dograno niedlugo po rozpoczeciu nowego roku, Zidane wyrownal z karnego i mecz sie zakonczyl wynikiem 1:1. Nikt sie nie spodziewal ze zdola strzelic ale sie udalo i chociaz czesc nas uratowala kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Ale to byl mecz realu i zastosowal STS specjalna taktyke.

A jesli chodzi o zuzla, hmmm, raczej zablokuja i jak reszta siedzi to swietuj wygrana <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#351798 29/07/2005 07:36
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Quote
dwa kolejne dni trzeba bedzie czekac czyli kasa w niedziele do odbioru


A prosiłem o odpowiedzi o 100% ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Dzięki Lanzi za konkrętną odpowiedź, już na stronie mają przy tym meczu literkę 'Z' więc mogę iść już...

#351799 29/07/2005 16:54
Dołączył: May 2005
Posty: 22
?
stranger
stranger
? Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 22
a ja mam pytanie o co chodzi w STS z tym 3 kombinacje, jak sie sie wypisuje na kuponie? bo chyba nie tak jak zawsze ze 111 - 1x itd

#351800 29/07/2005 17:40
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332
Quote
mam pytanie o co chodzi w STS z tym 3 kombinacje, jak sie sie wypisuje na kuponie? bo chyba nie tak jak zawsze ze 111 - 1x itd
jaja sobie robisz co? to znaczy ze nie zagrasz singla musza byc dowolne 3 mecze na kuponie

#351801 29/07/2005 17:41
Dołączył: May 2005
Posty: 22
?
stranger
stranger
? Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 22
Quote
Quote
mam pytanie o co chodzi w STS z tym 3 kombinacje, jak sie sie wypisuje na kuponie? bo chyba nie tak jak zawsze ze 111 - 1x itd
jaja sobie robisz co? to znaczy ze nie zagrasz singla musza byc dowolne 3 mecze na kuponie

nie nie robie, zadko gram w stsie i nie wiedziałem...

#351802 26/08/2005 20:19
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28
Mam pytanie dotyczące systemu 2 z 6...do tej pory grałem tylko zwykłymi akulomowanymi i nie bardzo wiem jak się liczy te systemy... czy dobrze myśle, że grając ten 2 z 6 za stawke dwa złote płacę za kupon 30zł a w przypadku trafienia tych dwóch wyników wygraną liczy sie w następujący sposób? (powiedzmy że każdy z tych meczy ma kurs 3) : 3x3x1,8 ? i zakładana wygrana wynosi 16,2 ? a gdy trafie trzy mecze ? to znow razy 3 ?itd ? (próbowałem to liczyć na dostępnym na stronie STS ich kalkulatorze ale dziwne wyniki wychodziły)

#351803 26/08/2005 21:35
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
I see dead people
I see dead people
Dołączył: Aug 2001
Posty: 20,044
Quote
Mam pytanie dotyczące systemu 2 z 6...do tej pory grałem tylko zwykłymi akulomowanymi i nie bardzo wiem jak się liczy te systemy... czy dobrze myśle, że grając ten 2 z 6 za stawke dwa złote płacę za kupon 30zł a w przypadku trafienia tych dwóch wyników wygraną liczy sie w następujący sposób? (powiedzmy że każdy z tych meczy ma kurs 3) : 3x3x1,8 ? i zakładana wygrana wynosi 16,2 ? a gdy trafie trzy mecze ? to znow razy 3 ?itd ? (próbowałem to liczyć na dostępnym na stronie STS ich kalkulatorze ale dziwne wyniki wychodziły)

Przykład:

Zdarzenie A) 1/1,60
Zdarzenie B) 1/1,70
Zdarzenie C) 1/1,80
Zdarzenie D) 1/1,90
Zdarzenie E) 1/2,00
Zdarzenie F) 1/2,10

---------------------

Rozpis 2z6 - stawka 2 zł na każdy kupon = 30 zł

AB = 1,6 x 1,7 x 2 - 10%
AC = 1,6 x 1,8 x 2 - 10%
AD = 1,6 x 1,9 x 2 - 10%
AE = 1,6 x 2,0 x 2 - 10%
AF = 1,6 x 2,1 x 2 - 10%
BC = 1,7 x 1,8 x 2 - 10%
BD = 1,7 x 1,9 x 2 - 10%
BE = 1,7 x 2,0 x 2 - 10%
BF = 1,7 x 2,1 x 2 - 10%
CD = 1,8 x 1,9 x 2 - 10%
CE = 1,8 x 2,0 x 2 - 10%
CF = 1,8 x 2,1 x 2 - 10%
DE = 1,9 x 2,0 x 2 - 10%
DF = 1,9 x 2,1 x 2 - 10%
EF = 2,0 x 2,1 x 2 - 10%

------------------------

Jak trafisz mecze A, C i F to wypłacają ci za kombinacje AC, AF, CF ... itd <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

pzdr)

#351804 26/08/2005 22:01
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28
M
newbie
newbie
M Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28
dzięki za wyjaśnienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#351805 27/08/2005 07:54
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Mam pytanie odnosnie konkursu sts po ilu dniach kasują się kursy na karcie,np.jesli wygrałem cos trzy tygodnie temu w niedziele i teraz tez w niedziele odbiore to skasuje sie czy nie

#351806 27/08/2005 08:40
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2004
Posty: 3,530
21dni, jesli odbierales wygrana w niedziele i teraz odbierzesz w niedzile to bedzie ok (chyba)

#351807 12/09/2005 11:18
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Rzadko ostatnio gram w stsie, wiec mam pytanko. Czy mozna na tym samym kuponie dac typ na strzelenie gola przez 2 druzyny ktore graja ze soba mecz?Kiedys chyba nie mozna bylo.w ktoryms z innych naziemnych mozna?

Strona 1 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, $-man, Sensei, burbon, latajaca_holenderka, alfa, aker, rymoholik, forty, Lukasz111, Akhu), 2,681 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,054
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1