|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jak już wcześniej wspomniałem sugeruje się nam aby nie zawierać zakładów z klientami którzy grubo graja,bo to oni nas ogrywają.Na pytanie jak to robić-otrzymujemy odpowidż że nie należy o tym mówić a jedynie udawać właśnie np.że sprzedaż jest zablokowana.Paranoja.JA TEŻ SERDECZNIE MAM TEGO DOSYĆ I GDYBY BYŁA MOŻLIWOŚĆ ZWIĄZAĆ SIĘ Z INNĄ FIRMĄ BUCKMACHERSKĄ TO BYm TO UCZYNIŁ LECZ OPRÓCZ PROFA STS I BETAKO NA POLSKIM RYNKU NIE MA INNYCH I NIE ZANOSI SIE CHYBA NA ZMIANĘ.PROF I STS SĄ JUŻ PRZY MNIE W ODLEGŁOŚCI OK 50 METRÓW NA TEJ SAMEJ ULICY.Być może ktoś wie coś na temat innych firm mogących się pojawić na polskim rynku
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Dziwna jest polityka tej firmy, lepiej by wyszli gdyby wszystko bylo ok, wtedy o wiele wiecej ludzi graloby, ja pewnie do teraz. Ostatnio gdzies przeczytalem ze tylko 3% osob grajacych u bokow ma zyski wiec mysle ze nawet oni powinni je miec. Chca pewnie zeby wszyscy tylko przegrywali
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Rozmawiałem kilka mieśięcy temu z właścicielem jednego z punktów, któremu za karę obniżony limity na zakłady bo ktoś tam trafił dużą wygraną. To jest według mnie nieracjonalne. Po pierwsze oznacza to, że wszystkie punkty nie są równo traktowane. A po drugie wygląda mi to na karę zbiorową narzucaną na wszystkich graczy z tego rejonu.
Powiem szczerze, że kiedyś jeszcze grałem w Toto-Mixie. Ale odkąd nie mogłem wysłać kilka kuponów pod rząd po 500zł przestałem tam grać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776 |
Witam Witam szczególnie Marruda po tej stronie rzeczywistości[czesto przeciez się widzimy na żywo] Co do funkcjonowania Totomix to mialem okazje grywac w 4 punktach Mixa i wszędzie problemy z wyplatą pieniędzy - tą sprawe firma ma rozwiazaną beznadziejnie.
Totomix ma/miał jedną zalete za to dla mnie najwazniejszą brak profesjonalizmu wsrod analitykow ustawiajacych kursy co powodowalo iz gra u tego buka byla cudowna niezle można bylo zarobić.
Niestety dziś firma pod tym wzgledem funkcjonuje dosć dobrze poza malymi wyjątkami które zdarzają się każdemu bukowi.Jednak jesli chodzi o sama organizacje to zamiast się rozwijac to sie cofa.
Natomiast argumenty ze strony firmy:
"nie zawierać zakładów z klientami którzy grubo graja,bo to oni nas ogrywają.Na pytanie jak to robić-otrzymujemy odpowidż że nie należy o tym mówić a jedynie udawać właśnie np.że sprzedaż jest zablokowana.Paranoja."
Tak to istna paranoja nawet brak mi slów by to jakos skomentować istny kabaret.
Pozdrawiam jahu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ktoś powiedział mi w zaufaniu, że w Toto-Mixie często pojawiają się fenomenalne kursy ale tylko na bardzo krótką chwilę (2 minuty?). Jeśli tak rzeczywiście jest to wygląda to na skok na kasę dla wtajemniczonych w firmie. Ale czy tak jest to tego nie mogę potwierdzić...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2001
Posty: 776 |
Pamiętam czasy gdy TOTOMIX przyjmował zaklady od 10.00 [ o tym czasie uruchamial terminal "oficjalnie"]
Mialem w reku kupony o kursach innych niż w ofercie i innych niz kazdy punkt otrzymuje przez terminal.
Pamietam przypadek jednego meczu: Leeds gral u siebie w ulotce kurs 1.4 oficjalnie na tablicy o 10.00 kurs był 1.4. a na kuponie kurs 1.7!!!
Najciekawsze jest jednak to ze kupon mial godzine 9.57 a powtorzę byly to czasy gdzie terminal uruchamiano o 10.00 w całej Polsce. Podobnych przypadków bylo wiecej... Myślalem ze te czasy mineły ale skoro nie.... hm... PS:Conrad dowiedz się od ktorej do ktorej robią take numery hehehe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
|
|
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285 |
Mam kolegę, który z racji powiązań rodzinnych wiedział coś niecoś o funkcjonowaniu przdsiębiorstwa TOTOLOTEK SA. Jakiś czas temu była grupa poważnych graczy, którzy notorycznie ogrywali totomixa stosując po prostu progresję. Inwestowali w ten proceder dość duże sumy tak więc stawki choc wielokrotnie dzielone były nadal wysokie a do punktu potrafiło przyjść kilka osób i grać wysoko na to samo spotkanie. Być może dlatego teraz każdy kto przyjdzie i zagra coś za 2 czy 3 tysiące jest od razu podejrzany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290 |
Nie wiem comstat ale w Poznaniu coś takiego w życiu by nie przeszło. Jak się puściło za 500 zł na jakiś mecz to drugiego kuponu za 500 z reguły nie przyjmował P.S. wyslalem ci cos na priva
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witajcie Panowie ! Zagrać w totomixie za 2 lub 3 tysiące jest rzeczą niemożliwą.Ostatnimi czasy pewien przezacny jegomość z centrali zadzwonił do mnie i oznajmił iż ustala on jako górną granicę stawki 500 zł dla mojej kolektury.Za jakiś tydzień jegomość ów zadzwonił ponownie i oznajmił iż granica ta ulega zmianie i wynosi dla nas już 100 zł.Jeżeli klient przyjdzie i będzie chciał obstawić wyższą stawkę,mam za każdym razem dzwonić na help line do Wa-wy i pytać o zgodę.Zapytałem zatem rzeczonego jegomościa jak wyobraża sobie przedmiotowy proceder od strony praktycznej,a mianowicie kto chociażby pokryje koszty połączeń telefonicznych(dotychczas wszelkie koszty np.telefon a nawet pisaki do pisania na tablicach pokrywa ajent)czy też jak mam wytłumaczyć klientowi taką sytuację skoro w oficjalnej informacji zawartej w programie widnieje stawka 1000 zł.Odpowiedział w starym"bolszewickim"stylu iż to oni rozdają karty i jeśli mi się nie podoba to mogą ze mnie zrezygnować."cóż było robić Marrud ani pisnoł wrócił do siebie no i sobie dżistnoł"/czytaj pierdnoł/
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał marrud: Witajcie Panowie ! Zagrać w totomixie za 2 lub 3 tysiące jest rzeczą niemożliwą.[...] Ostatnio grałem za ponad 3 tys. w 1 punkcie. Zakłady max. po 300zl, kilkanaście kuponów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Zastanawiam się co może zrobić Toto-Mix jeśli ktoś przyjdzie do nich do siedziby i ma kilkanaście kuponów po 300zł na to samo spotkanie. Czy mogą nie wypłacić wygranej? Albo czy mogą wtedy obciążyć Cię tym dodatkowym 10% podatkiem uznając łączną wygraną zamiast kilkunastu osobnych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał Conrad: [qb]Zastanawiam się co może zrobić Toto-Mix jeśli ktoś przyjdzie do nich do siedziby i ma kilkanaście kuponów po 300zł na to samo spotkanie. Czy mogą nie wypłacić wygranej? Albo czy mogą wtedy obciążyć Cię tym dodatkowym 10% podatkiem uznając łączną wygraną zamiast kilkunastu osobnych?[/qb] <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Problem mnie ominął, gdyż akurat w Toto zakład był przegrany, ale podatku by i tak nie chcieli ściągać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Sami proponują przecież rozbijanie kuponów, gdy kwota wygranej przekracza 2300 teraz. Zresztą, gdy miałem coś większego do odebrania u nich jechałem od razu na ul. Celną, gdzie jest siedziba totolotka i wypłacałem. Normalnie, żeby wypłacić około 1000 w kolekturze trzeba się nieźle już "napocić".
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ja kiedyś (jeszcze przed nagonką na wysyłanie kilku takich samych kuponów) obstawiłem duży surebet w tenisie i akurat wygrałem po stronie Toto-Mixu. Pojechałem do siedziby i wypłacili wszystko na miejscu, a dodatkowego podatku nie było (nie wiem nawet czy już wtedy obowiązywał).
7%-zysku od obrotu to całkiem dobry interes jeśli punkt znajduje się w ruchliwym miejscu. Jedyny minus to właśnie te ograniczenia, które przede wszystkim uderzają we właścicieli punktów. Obniżając limity automatycznie obniża się im obrót czyli zysk.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Moim zdaniem ich straty to przegięcie i powinna się tym zająć prokuratura. Ich manipulacje przy kursach są dobre dla "wybrańców" czyli wtajemniczonych. NIKT tego nie kontroluje. Obstawianie zdażeń zależnych na porządku dziennym do chwili zablokowania. Np. raz wystawili Szczęśliwy Numerek opcja (od 1 do 6) itp. z kursem "padnie" 4.8 to normalne, ale też z kursem "nie padnie" 1.23. Stosując odpowiednie kombinacje można było mieć sure beta na ponad 100%. Niestety nie próbowałem tego zagrać, ale sądzę, że się dało. Pomijam już fakt, że od stycznia na wiele zdażeń podnieśli bardzo swoją prowizję (popatrzcie na kursy dotyczące totolotka)... To zwyki złodzieje. Ostatnio mają świetne kursy na przegraną faworyta w różnych meczach, gdzie gospodaż jest wyraźnym faworytem.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Jestem ciekaw UFO czy TOTOMIX W KTÓRYM GRAŁEŚ ZA TAKĄ KASĘ JESZCZE ISTNIEJE ? sWOJA DROGĄ DZIĘKUJĘ ZA DOCENINIE ORYGINALNOŚCI MOICH ZWROTÓW.
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Masz rację Magnum. POTWIERDZAM W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI IŻ TAKI PROCEDER JEST PROWADZONY.OSTATNIO MOŻNA ŁĄCZYĆ WYNIKI REMISOWE NP.W LIGACH PIŁKARSKICH Z TYPAMI NA STRZELCÓW BRAMEK W POSZCZEGULNYCH ZDARZENIACH./bardzo modne w niedzielę/Okolo godziny 13 blokują możliwość takiego zawierania zakładów.Za tydzień sytuacja ta się powtarza. Zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!11
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770 |
Oryginalnie wysłał Ufo: [qb]
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Problem mnie ominął, gdyż akurat w Toto zakład był przegrany, ale podatku by i tak nie chcieli ściągać <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Sami proponują przecież rozbijanie kuponów, gdy kwota wygranej przekracza 2300 teraz. Zresztą, gdy miałem coś większego do odebrania u nich jechałem od razu na ul. Celną, gdzie jest siedziba totolotka i wypłacałem. Normalnie, żeby wypłacić około 1000 w kolekturze trzeba się nieźle już "napocić".[/qb] A mam pytanko: Puszczales kupony w tym totomixie na bramie portowej (obok jubilera)?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 100
member
|
|
member
Dołączył: May 2001
Posty: 100 |
Oryginalnie wysłał marrud: [qb]Masz rację Magnum. POTWIERDZAM W CAŁEJ ROZCIĄGŁOŚCI IŻ TAKI PROCEDER JEST PROWADZONY.OSTATNIO MOŻNA ŁĄCZYĆ WYNIKI REMISOWE NP.W LIGACH PIŁKARSKICH Z TYPAMI NA STRZELCÓW BRAMEK W POSZCZEGULNYCH ZDARZENIACH./bardzo modne w niedzielę/Okolo godziny 13 blokują możliwość takiego zawierania zakładów.Za tydzień sytuacja ta się powtarza. Zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!11[/qb] [b][/b] Cześć Marrud. Na prywatnej masz wiadomość. Czy możesz odpowiedzieć?
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Witaj Goral wysłałem ci meila,na privat.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2001
Posty: 2,287 |
Oryginalnie wysłał markii: [qb]
A mam pytanko:
Puszczales kupony w tym totomixie na bramie portowej (obok jubilera)?[/qb] Nie, na Słonecznym koło Heliosa.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|