Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 10 1 2 3 9 10
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495

Bonus: Unibet
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Forty
Originally Posted by onda
Coś wiemy o formie Marit ?

Zaczelo 365 z kursem @2.75 na Kalla na najbliższą 10-ę łyżwą - teraz @3.50...( Marit z @1.75 na @1.50...).

Forma zajebi......serio.powinna rozwalić całą stawkę na pół gwizdka

Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
K
Pooh-Bah
Pooh-Bah
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
kalla w niedziele tez pokazala dobra forme na 10km stylem dowolnym. trudno jednoznacznie wskazac faworytke wedlug mnie. 1,5 czy 1,75 to by mozna grac jak by szwedka nie startowala a narazie nic na to nie wskazuje.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Faworytki dwie bite dzis Marit i Charlotte.Z powodu choroby nie wystartuje M.Kristoffersen.

Kowalczyk myślę miejsce 5-9.

U men sytuacja bardziej zagmatwana. W zasadzie faworyt niby jest oczywisty -Northug P(sts zrobił Go Szwedem),ale ostatnio ma na głowie aferę jaką wywołał w Norwegii,podpisując prywatny kontrakt sponsorski z Red bullem.jak to się odbije na formie ,trudno powiedzieć.
Wycofał się L>Bauer,ten z formą czeka na Tour de ski.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
I po pierwszym biegu.
Jak było do przewidzenia wygrała Marit Bjeorgen prze Kallą.
Pechowy start Steiry,która miała wywrotkę.

Kowalczyk,słabo ,no ale mocna to Ona ma byc na Olimpiadzie.

Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Forty to mówisz że warto Norwega po 4,5 próbowac ?

Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
Więc biathlonista górą tongue
co się stało z Bergerem na ostatnich 2,5km? Miał wywrotkę, czy po prostu osłabł?

Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Osłabł

Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
panowie macie sklady na sztafete kobieca bo nie moge znalezc z gory dziekuje

Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Originally Posted by czuczu1910
panowie macie sklady na sztafete kobieca bo nie moge znalezc z gory dziekuje

http://www.fis-ski.com/pdf/2010/CC/2737/2010CC2737SLES.pdf

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Poczatek sezonu wiec ze stawkami trzeba ostroznie wink

Dzis wydaje sie ze w sztafecie kobiet zwyciezca moze byc tylko jeden i na to tez stawiam choc buki nie rozpieszczaja kursami...

Norwegia 1,35 Unibet


co do pozostalych par ktore mi sie rzucily w oczy:

Szwecja- Rosja 1 @1.40

Finlandia - Wlochy 1 @1.30

Szwedki druga polowa dystansu moze byc piekielnie mocna ze wzgledu na Haag i Kalla i jesli na poczatku za wiele nie straca to moga nawet powalczyc o 2 miejsce z Finkami

Wszystko sie wydaje zbyt oczywiste ale moze takie po prostu bedzie, zobaczymy ... grin

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by Inzaghi78

Norwegia 1,35 Unibet
mad


Szwecja- Rosja 1 @1.40 hura

Finlandia - Wlochy 1 @1.30 hura

Poczatek sezonu 2/3 - moze byc kasa


Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Inzaghi78

jakie propozycje na meska??

dzieki za rozgryzienie szczegolnie Szwedek kupon w to i owo:)

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Meska sztafete odpuszczam ale zastanawiaem sie dosc dlugo czy nie zagrac Niemcow w 1-3 po kursie 2,5 w Unibecie
Ostatecznie jednak odpuszczam,ewentualnie moze sie cos zlapie na LIVE wink

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Originally Posted by Inzaghi78
Originally Posted by Inzaghi78

Norwegia 1,35 Unibet
mad


Szwecja- Rosja 1 @1.40 hura

Finlandia - Wlochy 1 @1.30 hura
graty - tylko wytłumacz skąd $ bo nie bardzo kumam z tym zarobkiem wink

Poczatek sezonu 2/3 - moze byc kasa

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Krajan

Nie podalem stawek dlatego ze gralem te pary jako dokladke do innych zdarzen sportowych, tak naprawde zysku to jeszcze nie ma bo w dubelku szwecja-rosja i fin-wlochy mam jeszcze Wiselke w dzisiejszych derbach ...

Chodzilo mi bardziej o skutecznosc typow !!
Od nastepnych typow beda juz podawal stawke jako gram zeby mozna bylo ocenic zysk lub strate na tej konkurencji zimowej smile

Narzie po 35km zaluje ze nie zagralem tych Niemcow w 1-3 ech ...
Mam nadzieje ze nie wejdzie bo bedzie mi szkoda ... wink

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
No i szkoda bo uciekl taki ladny kursik na Niemcow smirk

ANGERER fatalnie to rozegral, prowadzil przez dluzszy czas i wozil chlopakow na plecach co odbilo sie na jego finiszu, myslalem ze jest az tak mocny skoro nie oddawal prowadzenia a prawda okazala sie taka ze CHERNOUSOV ktory wygladal ze slabnie w oczach i sam myslalem ze odpadnie od prowadzacej dwojki skontratakowal i o maly wlos nie wygral sztafety dla Rosji

Brawo dla Norwegii za zwyciestwo ale tez brawo dla niesmowitego HELLNERA ktory na ostatniej zmianie polykal dystans w oczach !!
Warto mu sie przyjrzec w nastepnych zawodach

Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
10km C W
dubelek
N 29/11/09 09:45 Justyna Kowalczyk - Aino Kaisa Saarinen
Kto lepszy in Ladies' 10k C Ind - Kuusamo (FIN)
akumulacyjne Cross Country Kobiety 1 1.80
N 29/11/09 09:45 Virpi Kuitunen - Marianna Longa
Kto lepszy in Ladies' 10k C Ind - Kuusamo (FIN)
akumulacyjne Cross Country Kobiety 1 1.30

Justyna zawsze lepiej czuła się biegnąc w stylu klasycznym - jest szybka - a po wczorajszym sukcesie morale będzie wysokie.
Longa to nie ta sama zawodniczka co na końcu sezonu - też preferuje ten typ biegania - ale Virpi to superspecjalistka technika klasyczną

Można spróbować Justynę po 2.75 w EXP na wygranie zawodów - tym bardziej że np Bet 365 daje na nią 1.80

Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
W sprincie moze byc nawet lepiej niz w biegu dlugim - powiedziala Justyna przed tym weekendem.
To oraz jej wczesniejsze wypowiedzi (szczyt formy ma przygotowac na igrzyska a optimum na przelom roku - tour de ski), rezultat sprzed tygodnia (choc wiadomo ze lyzwe ma slabsza), sklania mnie do sprobowania na Aino-Kaise w bezposrednim pojedynku.
W zeszlym roku zwycięstwo Finki w Kuusamo.


Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
K
Kania gostyń
Kania gostyń
K Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Według mnie para Kowalczyk - Saarinen bardzo ciężka do wytypowania. Justyna na początku sezonu bardzo dobrze prezentuje się tylko w sprintach, co pokazały także ostatnie zawody przed rozpoczęciem Pucharu Świata. Dobrze pobiegła także w sztafecie, ale to jest 5km...Saarinen była przed Justyną w ostatnim biegu łyżwą, wczoraj dobrze zaprezentowała się w sprincie...nie odważyłbym się typować tutaj faworytki, ale miejmy nadzieję, że to Justyna okaże się lepsza.

Strona 1 z 10 1 2 3 9 10

Moderatorzy  Ojro 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (burbon, $-man, Lukasz111, latajaca_holenderka, ANZELMO, rafal08, Akhu, alfa, aker), 2,599 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,924
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1