|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
+
|
|
+
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495 |
Forty Coś wiemy o formie Marit ?
Zaczelo 365 z kursem @2.75 na Kalla na najbliższą 10-ę łyżwą - teraz @3.50...( Marit z @1.75 na @1.50...). Forma zajebi......serio.powinna rozwalić całą stawkę na pół gwizdka
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
kalla w niedziele tez pokazala dobra forme na 10km stylem dowolnym. trudno jednoznacznie wskazac faworytke wedlug mnie. 1,5 czy 1,75 to by mozna grac jak by szwedka nie startowala a narazie nic na to nie wskazuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
Faworytki dwie bite dzis Marit i Charlotte.Z powodu choroby nie wystartuje M.Kristoffersen.
Kowalczyk myślę miejsce 5-9.
U men sytuacja bardziej zagmatwana. W zasadzie faworyt niby jest oczywisty -Northug P(sts zrobił Go Szwedem),ale ostatnio ma na głowie aferę jaką wywołał w Norwegii,podpisując prywatny kontrakt sponsorski z Red bullem.jak to się odbije na formie ,trudno powiedzieć. Wycofał się L>Bauer,ten z formą czeka na Tour de ski.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393 Likes: 2 |
I po pierwszym biegu. Jak było do przewidzenia wygrała Marit Bjeorgen prze Kallą. Pechowy start Steiry,która miała wywrotkę.
Kowalczyk,słabo ,no ale mocna to Ona ma byc na Olimpiadzie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 41,087 |
Forty to mówisz że warto Norwega po 4,5 próbowac ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133
wieczny student
|
|
wieczny student
Dołączył: Dec 2006
Posty: 6,133 |
Więc biathlonista górą  co się stało z Bergerem na ostatnich 2,5km? Miał wywrotkę, czy po prostu osłabł?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2008
Posty: 6,934 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 3,734 |
panowie macie sklady na sztafete kobieca bo nie moge znalezc z gory dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Poczatek sezonu wiec ze stawkami trzeba ostroznie  Dzis wydaje sie ze w sztafecie kobiet zwyciezca moze byc tylko jeden i na to tez stawiam choc buki nie rozpieszczaja kursami... Norwegia 1,35 Unibet co do pozostalych par ktore mi sie rzucily w oczy: Szwecja- Rosja 1 @1.40 Finlandia - Wlochy 1 @1.30Szwedki druga polowa dystansu moze byc piekielnie mocna ze wzgledu na Haag i Kalla i jesli na poczatku za wiele nie straca to moga nawet powalczyc o 2 miejsce z Finkami Wszystko sie wydaje zbyt oczywiste ale moze takie po prostu bedzie, zobaczymy ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,184 |
Inzaghi78
jakie propozycje na meska??
dzieki za rozgryzienie szczegolnie Szwedek kupon w to i owo:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Meska sztafete odpuszczam ale zastanawiaem sie dosc dlugo czy nie zagrac Niemcow w 1-3 po kursie 2,5 w Unibecie Ostatecznie jednak odpuszczam,ewentualnie moze sie cos zlapie na LIVE 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Krajan Nie podalem stawek dlatego ze gralem te pary jako dokladke do innych zdarzen sportowych, tak naprawde zysku to jeszcze nie ma bo w dubelku szwecja-rosja i fin-wlochy mam jeszcze Wiselke w dzisiejszych derbach ... Chodzilo mi bardziej o skutecznosc typow !! Od nastepnych typow beda juz podawal stawke jako gram zeby mozna bylo ocenic zysk lub strate na tej konkurencji zimowej  Narzie po 35km zaluje ze nie zagralem tych Niemcow w 1-3 ech ... Mam nadzieje ze nie wejdzie bo bedzie mi szkoda ... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
No i szkoda bo uciekl taki ladny kursik na Niemcow  ANGERER fatalnie to rozegral, prowadzil przez dluzszy czas i wozil chlopakow na plecach co odbilo sie na jego finiszu, myslalem ze jest az tak mocny skoro nie oddawal prowadzenia a prawda okazala sie taka ze CHERNOUSOV ktory wygladal ze slabnie w oczach i sam myslalem ze odpadnie od prowadzacej dwojki skontratakowal i o maly wlos nie wygral sztafety dla Rosji Brawo dla Norwegii za zwyciestwo ale tez brawo dla niesmowitego HELLNERA ktory na ostatniej zmianie polykal dystans w oczach !! Warto mu sie przyjrzec w nastepnych zawodach
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
10km C W dubelek N 29/11/09 09:45 Justyna Kowalczyk - Aino Kaisa Saarinen Kto lepszy in Ladies' 10k C Ind - Kuusamo (FIN) akumulacyjne Cross Country Kobiety 1 1.80 N 29/11/09 09:45 Virpi Kuitunen - Marianna Longa Kto lepszy in Ladies' 10k C Ind - Kuusamo (FIN) akumulacyjne Cross Country Kobiety 1 1.30
Justyna zawsze lepiej czuła się biegnąc w stylu klasycznym - jest szybka - a po wczorajszym sukcesie morale będzie wysokie. Longa to nie ta sama zawodniczka co na końcu sezonu - też preferuje ten typ biegania - ale Virpi to superspecjalistka technika klasyczną
Można spróbować Justynę po 2.75 w EXP na wygranie zawodów - tym bardziej że np Bet 365 daje na nią 1.80
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2009
Posty: 126 |
W sprincie moze byc nawet lepiej niz w biegu dlugim - powiedziala Justyna przed tym weekendem. To oraz jej wczesniejsze wypowiedzi (szczyt formy ma przygotowac na igrzyska a optimum na przelom roku - tour de ski), rezultat sprzed tygodnia (choc wiadomo ze lyzwe ma slabsza), sklania mnie do sprobowania na Aino-Kaise w bezposrednim pojedynku. W zeszlym roku zwycięstwo Finki w Kuusamo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841
Kania gostyń
|
|
Kania gostyń
Dołączył: Aug 2005
Posty: 1,841 |
Według mnie para Kowalczyk - Saarinen bardzo ciężka do wytypowania. Justyna na początku sezonu bardzo dobrze prezentuje się tylko w sprintach, co pokazały także ostatnie zawody przed rozpoczęciem Pucharu Świata. Dobrze pobiegła także w sztafecie, ale to jest 5km...Saarinen była przed Justyną w ostatnim biegu łyżwą, wczoraj dobrze zaprezentowała się w sprincie...nie odważyłbym się typować tutaj faworytki, ale miejmy nadzieję, że to Justyna okaże się lepsza.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|