Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 3 1 2 3
#35192 07/02/2002 13:43
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
C
member
member
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
Punkt MIx-a jest też w Dąbiu w "Domusie" i na ogół nie ma problemu z wypłatami nawet sporych wygranych.Ostatnio spotkałem sie ze stwierdzeniem że ajenci starają się dokonywać jak najmniejszej ilości wypłat.Bez sensu ,przecież i tak MIX płaci procent od obrotu a nie od wpłaconych na konto pieniędzy.Osobiście nie chce mi sie jeździć co trzy dni do banku wolę wypłacić kasę zadowolonym szczęśliwcom bo wiem że do mnie wrócą.
Faktem oczywistym jest bałagan w MIX-ie brak dotacji na reklamę firmowych drobiazgów pisaków itp. jest jednak szansa na poprawę tej sytuacji.
To wszystko i jeszcze mizerny procent zysku sprawia że ciężko zarobić na tym interesie konkretne pieniądze.
pzdr cossi

Bonus: Unibet
#35193 07/02/2002 20:38
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Witaj COSSI !
Jestem ciekaw skąd wywodzisz swój optymizm na poprawę sytuacji w totomixie.Nie wiem jak długo prowadzisz punkt przyjmowania zakładów.
Ja już od wielu miesięcy słyszę że centrala wprowadzi np.możliwość zawierania zakładów z podpórkami czy też wiadomości iż juz za niedługo będziemy prowadzić także zakłady TOTO-LIGA I TOTO GOL.Na razie cisza.Jeżeli chciałbyś nawiązać bliższy kontakt to przyślij mi na privat adres swojej skrzynki meilowej.obecnie nawiązaliśmy kontakt za ajentem totomixa z Zakopanego.

#35194 07/02/2002 22:08
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
AGENT FIRMY TOTOLOTEK SA. W BYTOMIU PRZY UL.KRAKOWSKIEJ OŚWIADCZA IZ NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z OSOBĄ O NAZWIE"MARRUD" PUBLIKUJĄCĄ NIEPRAWDZIWE OPINIE NA TEMAT FIRMY TOTOLOTEK I PROWADZONYCH PRZEZ NIĄ ZAKŁADÓW BUCKMACHERSKICH.
JAKIEKOLWIEK SKOJARZENIA Z WŁAŚCICIELAMI BARU "KRAKOWSKA"W BYTOMIU PROWADZĄCYMI W IMIENIU FIRMY ZAKŁADY JEST NIEPRAWDZIWE I KRZYWDZĄCE.
JEDNOCZEŚNIE OŚWIADCZAMY IŻ SYTUACJE OPISANE NA NINIEJSZYM FORUM NIGDY NIE MIAŁY MIEJSCA W PUNKCIE PRZEZ NAS PROWADZONYM.

#35195 07/02/2002 22:24
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 548
Dzisiaj odbierałem w Totomixie w Białymstoku 330zł i Pani która tam pracuje powiedziała mi ze wydała mi wszystkie pieniądze jakie miała i jeszcze 100zł wyjeła z własnego portfela <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> aż starch u nich grać, bo następnym razem pani może niemieć nawet w portfelu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#35196 08/02/2002 17:15
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Wczoraj dostałem takiego maila (chyba po g. 19-tej):

"Dziśiaj doszło do uwolnienia kursow w totomix:

Przyszedł komunikat ze zgodnie z zyczeniem klientow od dziś totomix
rozpoczyna wyatawiać "uwolnione kursy"
tzn. ze firma całkowicie rezygnuje z marginesu zysku !!!

Dzisiaj mialo to miejsce na 2 meczach:
Brescia-Parma 2.7 - 3.3 - 3.0
Kamerun-Mali 2.1 - 3.4 - 3.8 ..."

Sprawdziłem dziś ich stronę, część się zgadza:

106 NIGERIA-SENEGAL A PN-Afryk.Puchar 1,35 - 2,60 g.16:55 j.w. 2
107 KAMERUN-MALI A 1/2 finału 1,45 - 2,30 g.18.55 j.w. 1
108 BRESCIA-PARMA PN-1/2Puch.Wloch 2,70 3,30 3,00 j.w. j.w. 2-1 1
109 BRESCIA-PARMA A j.w. 3,00 - 1,25 j.w. j.w. 2

Ukłon w stronę klientów ? Czy też może kolejna propozycja dla wtajemniczonych ? Może dziś też ktoś coś podobnego znajdzie ?

#35197 08/02/2002 21:48
Dołączył: May 2001
Posty: 100
G
member
member
G Offline
Dołączył: May 2001
Posty: 100
Ukłon w stronę klientów ? Czy też może kolejna propozycja dla wtajemniczonych ? Może dziś też ktoś coś podobnego znajdzie ?[/QB][/QUOTE]

[b][/b]
Tak to chyba ukłon w stronę klienta.
Od dnia wczorajszego Toto-Mix będzie wystawiał codziennie 2-3 spotkania bez uwzgędnienia swojej marży. Kursy Bardzo ciekawe. np. dzisiaj
Salernitana-Como 2.30 3.90 3.70
Kurs w tym meczu na remis w Profie 2.75

#35198 08/02/2002 22:02
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
Może ktoś zgłosi się na ochotnika w wyszukiwaniu tych meczów bez marży bo ja ich nie widzę
za to pierwszy przykład z brzegu
werder bremen - kaiserslautern
totomix 2 2.9 -rzeczywiście 2.61
betandwin 2 3.55

#35199 08/02/2002 22:24
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Sep 2001
Posty: 1,232
Z tym TotoMix-em dla wtajemniczonych to dopiero teraz pomyślałem czytając wasze posty. Ja naiwny myślałem, że to tylko z ich głupoty i braku doświadczenia w tym, czym się zajmują. Ale coś mi właśnie nie grało, bo jak długo można się uczyć na takich stratach.

#35200 08/02/2002 22:51
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 3,546
A umnie wszystkie 3 mixy w Legnicy poszly w piach... A jeden byl pomiedzy STS i Profem i tez nie dal rady... Czemu? Beznadziejne prowizje!!!

#35201 08/02/2002 23:53
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
7% prowizja nie jest zła, ale do tego musi dojść duży obrót. Jeśli mogą przyjść klienci i obstawić kilka tysięcu złotych to można na tym nieźle zarobić. Ale jeśli się ogranicza zakłady do 100zł ($25!!!) to o czym mu tu mówimy?

Druga sprawa to nierozsądna polityka rządu, która dusi rodzimych bukmacherów tym 10% podatkiem od zakładów. To jest zdecydowanie największy zewnętrzny problem jaki mają nasze firmy.

#35202 09/02/2002 00:05
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
107 KAMERUN-MALI A 1/2 finału 1,45 - 2,30
109 BRESCIA-PARMA A j.w. 3,00 - 1,25


Te kursy zdecydowanie mają marżę. Przy 1.45 kurs na drugą stronę (bez marży) powinien wynieść 3.22. A dla 3.00 powinno być 1.50.

#35203 09/02/2002 00:27
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Quote
Oryginalnie wysłał Conrad:
[qb]107 KAMERUN-MALI A 1/2 finału 1,45 - 2,30
109 BRESCIA-PARMA A j.w. 3,00 - 1,25


Te kursy zdecydowanie mają marżę. Przy 1.45 kurs na drugą stronę (bez marży) powinien wynieść 3.22. A dla 3.00 powinno być 1.50.[/qb]

Conrad jak to obliczyłeś? Istnieje na to jakiś wzór?

#35204 09/02/2002 00:48
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Nie mam pod ręką właściwego wzoru ale sprawdź następujący:

=1/((1/A1)+(1/A2))

...gdzie w polu A1 i A2 wpisujesz kursy. Jeśli wychodzi 1.00 to znaczy, że nie ma marży. Jeśli powyżej 1.00 (w przypadku zakładu gdzie sa tylko dwie możliwości) to oznacza to sure-bet czyli arbitraż (znany w USA jako "scalp").

Tak z ciekawości to ogólnie ten wzór służy do tradycyjnego obliczania 1X X2 czy 12 w trójstronnych zakładach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#35205 09/02/2002 00:54
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
T
veteran
veteran
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,290
Moze przyda sie wam ten kalkulator
http://www.betonsuccess.com/eng/calculations.htm

#35206 09/02/2002 01:11
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
C
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 285
Od strony teoretycznej: zasada sprawdzania marzy buka

mecz pomiedzy zzz vs xxx

kursy na poszczegolne zdarzenia

1 - A
X - B
2 - C

Jezeli suma ilorazow 1/A + 1/B + 1/C > 1 to buk nakłada marze

Jezeli powyzsza suma < 1 to bez marzy = sure bet

Jezeli suma = 1 to wychodzimy na zero

przykład z STS na jutro:

Aston Villa - Chelsea 2.4 3.0 2.7

1/2.4 + 1/3.0 + 1/2.7 = 1.119 w przyblizeniu

tutaj marza wynosi około 11 % oczywiście bez uwzględnienia podatku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/blush.gif" alt="" />

niech mnie ktos poprawi jezeli cos spieprzyłem ale przerabiałem to dawno temu

#35207 09/02/2002 02:11
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Apr 2001
Posty: 770
Dzieki wszystkim <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#35208 09/02/2002 02:18
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
tysio111, super jest ten kalkulator. Będę musiał dodać coś podobnego w tym serwisie, a ponieważ wszystkie wzory sa takie same to z racji bytu będzie on prawie identyczny.

comstat, zgadza się, ten wzór używają bukmacherzy by obliczyć swój "margin." 11% to jeszcze nie jest tak źle, ale np. w Pinnacle można znaleźć bardziej atrakcyjne kursy.

#35209 09/02/2002 20:51
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
D
enthusiast
enthusiast
D Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 343
marrud-wytłumacz się bo ten wątek schodzi na dupe maryny a ktoś tu nazwał cię kłamcą.Milczenie będzie oznaczało że jest to prawdą.Wysłałem do ciebie kilka maili i bez odpowiedzi.czy co? nie masz żadnego totomixu a jedynie fantazjujesz sobie?

#35210 13/02/2002 13:50
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
C
member
member
C Offline
Dołączył: Dec 2001
Posty: 147
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> )

#35211 13/02/2002 15:25
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Chciałbym nawiązać jeszcze do tematu TOTOMIX szczególnie do osób prowadzących punkty tej firmy,tak się składa że pracowałem kilka lat w innej firmie pod tym samym zarządem spółki co totomix w Warszawie prowadzą jeszcze salony bingo i proszę się nie łudzić na poprawe bo ten zarząd juz doprowadził do nędzy jedną firme która wcześniej pod prezesurą cudzoziemca prosperowała znakomicie,potem szukali pomysłu na inne interesy np.zakłady wyścigów konnych w punktach totolotka co tez okazałó sie niewypałem potem przyszła kolej na nieszczęsny totomix który wiadomo jak działa i jest zarządzany .to są ludzie którzy licza chyba na szybki zysk do swojej kiesy a nie liczy się klient,wniosek niestety jest jeden dopóki nie sprzedadzą tej firmy komuś kompetentnemu nie liczcie ze coś zmieni chyba że na gorsze.osobiscie tez jestem za powstawaniem większej liczby firm bukmacherskich na naszym rynku także proszę nie odbierać mojej wypowiedzi w kontekście jakis podtekstów,poprostu znam wszystkie osoby odpowiedzialne za działalność totomix i wiem do czego doprowadzaja kolejne przedsięwzięci.a tego zarządu pozostaje nam liczyć na jakąś metamorfozę tych ludzi ale pewnie będzie juz za późno tak jak to bywało już wcześniej.serdecznie pozdrawiam

Strona 2 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1