Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 103 z 149 1 2 101 102 103 104 105 148 149
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Originally Posted by irhael
heheh no to bezsensu ingerowali w to, żeby zmienić podatek do 25%.

Jeśli faktycznie utrzymają się przy podatku 12,5% to zapowiada się rewolucja w polskiej bukmacherce!!!


o jakiej rewolucji piszesz bo nie rozumiem?

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by irhael
?? nie chciałbyś żeby rodzime firmy wskoczyły do neta i konkurowały z innymi? no i żeby kasa z podatków zostawała w PL?

jesteś tak samo zamulony i ślepy jak TuskokapicowoBoniowy potwór zwany naszym rzadem laugh

nie widzisz ile kasy zostaje w Polsce z niby nielegalnych e-bukmacherów w postaci sponsoringu lig,klubów itd..żadne podatki tego nie zwiekszą

Dołączył: Nov 2009
Posty: 19
I
stranger
stranger
I Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 19
-ziemniaki wskoczą do neta
-pojawią się nowe konkurencyjne firmy
-zwiększy się prestiż ziemniaków
-kasa zostanie w PL (podatki - przeznaczone na sport itd.)
-sponsoring lig itp itd


Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by irhael
heheh no to bezsensu ingerowali w to, żeby zmienić podatek do 25%.

Jeśli faktycznie utrzymają się przy podatku 12,5% to zapowiada się rewolucja w polskiej bukmacherce!!!
Przecież zwiekszyli o 25%.

Na rewolucję trzeba miec pieniądze a nie maturę od Giertycha.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Originally Posted by irhael
-ziemniaki wskoczą do neta
-pojawią się nowe konkurencyjne firmy
-zwiększy się prestiż ziemniaków
-kasa zostanie w PL (podatki - przeznaczone na sport itd.)
-sponsoring lig itp itd


ale pierdoły piszesz :|

Jak pozwolą na grę przez internet przy takim opodatkowaniu to naziemne pozamykają większość swoich punktów aby obciąć koszta i przez to ludzie stracą pracę = więc jest to fatalne wyjście dla ludzi, firm współpracujących, itd. Ponadto te dodatkowe 2% firmy przeniosą na Klientów i grając za 100zł będziesz miał stawkę 88zł . Wg mnie porażka na maxa. Oby KE zrobiła rozpierdziel z tym wszystkim, pozwalając na grę przez neta w firmach z UE. Wtedy rząd będzie musiał na nowo kombinować.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 19
I
stranger
stranger
I Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 19
Originally Posted by ݀$
Originally Posted by irhael
heheh no to bezsensu ingerowali w to, żeby zmienić podatek do 25%.

Jeśli faktycznie utrzymają się przy podatku 12,5% to zapowiada się rewolucja w polskiej bukmacherce!!!
Przecież zwiekszyli o 25%.

Na rewolucję trzeba miec pieniądze a nie maturę od Giertycha.

a co ty ją masz?
Po pierwsze jeszcze nic nie zmienili, po drugie jak zmienią to z 10% obrotowego na 12% od zysku.
Co dodatkowo zmotywuje graczy do grania u polaków


AGASSI -> po raz kolejny pokazujesz swój charakter polskiego forumowicza = frustrata smile

Pozdro

Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
12% od przychodu człowieku.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 19
I
stranger
stranger
I Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 19
Originally Posted by - c1amak -
Originally Posted by irhael
-ziemniaki wskoczą do neta
-pojawią się nowe konkurencyjne firmy
-zwiększy się prestiż ziemniaków
-kasa zostanie w PL (podatki - przeznaczone na sport itd.)
-sponsoring lig itp itd


ale pierdoły piszesz :|

Jak pozwolą na grę przez internet przy takim opodatkowaniu to naziemne pozamykają większość swoich punktów aby obciąć koszta i przez to ludzie stracą pracę = więc jest to fatalne wyjście dla ludzi, firm współpracujących, itd. Ponadto te dodatkowe 2% firmy przeniosą na Klientów i grając za 100zł będziesz miał stawkę 88zł . Wg mnie porażka na maxa. Oby KE zrobiła rozpierdziel z tym wszystkim, pozwalając na grę przez neta w firmach z UE. Wtedy rząd będzie musiał na nowo kombinować.

Co ty wypisujesz!? Cały czas w ustawie świszczą, że zmienią poziom naliczania podatku.

Gracz nie ucierpi i będzie miał to samo co by grał u internetowych

Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by irhael
-ziemniaki wskoczą do neta
-pojawią się nowe konkurencyjne firmy
-zwiększy się prestiż ziemniaków
-kasa zostanie w PL (podatki - przeznaczone na sport itd.)
-sponsoring lig itp itd

... i wszyscy będą piekni i bogaci.

Uważasz, ze po podniesieniu podatku znajda wiecej jeleni,
którzy nie potrafią liczyć?

Która firma przyjdzie do kraju gdzie ma gorsze warunki?
Tylko nie pisz o rynku, bo on sie nie zwiększy.

Przy kursie 2 000 000,00 jak w Lotto stawka jest mniej istotna.

W bukmacherce przy kursie 1,05 to sie nawet nie da grać peFki.
Każde opodatkowanie stawki morduje rynek.




Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
Jak wyjaśnił autor poprawek, szef koła poselskiego SdPL Marek Borowski, poprawki te wynikają z tego, że podstawa opodatkowania nie będzie dochodowa - "bo jest to za surowe w przypadku tej części hazardu, która nie należy do najbardziej szkodliwych" - a przychodowa.

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Originally Posted by mamuska26
Jak wyjaśnił autor poprawek, szef koła poselskiego SdPL Marek Borowski, poprawki te wynikają z tego, że podstawa opodatkowania nie będzie dochodowa - "bo jest to za surowe w przypadku tej części hazardu, która nie należy do najbardziej szkodliwych" - a przychodowa.
Może wytłumaczysz co to oznacza w praktyce?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by mazik
Originally Posted by mamuska26
Jak wyjaśnił autor poprawek, szef koła poselskiego SdPL Marek Borowski, poprawki te wynikają z tego, że podstawa opodatkowania nie będzie dochodowa - "bo jest to za surowe w przypadku tej części hazardu, która nie należy do najbardziej szkodliwych" - a przychodowa.
Może wytłumaczysz co to oznacza w praktyce?

Że podatek wraca do stawki.
(nie ważne czy wygrasz, ważne, ze płacisz)
Nie zagrasz surebeta z ziemniakiem,
bo podatek (haracz) przekroczy zysk.

Ziemniaki mogą się pakować.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Dotychczas funkcjonowała 10% stawka podatku przychodowego, czyli jeżeli firma miała wpływu od klientów np. 10mln to z tego 10% wynosił podatek. Wpływ to kasa, którą wpłacają gracze. Te 10% płacili właśnie gracze - z każdego kuponu odejmowano 10% podatku.

Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
50% podatku dochodowego oznaczało:
gracze w 2008 roku zagrali za 1mln zł
wypłacono im 900tyś, 50% podatek od 100tys zł dochodu = 50tyś

12,5% podatku od przychodu.
Gracze zagrali w 2008 roku za 1mln zł
podatek od przychodu 12,5% = 125tyś.

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Originally Posted by ݀$
Originally Posted by mazik
Originally Posted by mamuska26
Jak wyjaśnił autor poprawek, szef koła poselskiego SdPL Marek Borowski, poprawki te wynikają z tego, że podstawa opodatkowania nie będzie dochodowa - "bo jest to za surowe w przypadku tej części hazardu, która nie należy do najbardziej szkodliwych" - a przychodowa.
Może wytłumaczysz co to oznacza w praktyce?

Że podatek wraca do stawki.
(nie ważne czy wygrasz, ważne, ze płacisz)
Nie zagrasz surebeta z ziemniakiem,
bo podatek (haracz) przekroczy zysk.

Ziemniaki mogą się pakować.
Czyli nic sie nie zmienia oprócz tych 2% wiecej z tego co piszesz. Po prostu będzie mnożenie x0.88 i wszystko po staremu (czyli puste lokale)

Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
Prawdziwa rewolucja puke

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by irhael
Originally Posted by ݀$
Originally Posted by irhael
heheh no to bezsensu ingerowali w to, żeby zmienić podatek do 25%.

Jeśli faktycznie utrzymają się przy podatku 12,5% to zapowiada się rewolucja w polskiej bukmacherce!!!
Przecież zwiekszyli o 25%.

Na rewolucję trzeba miec pieniądze a nie maturę od Giertycha.

a co ty ją masz?
Po pierwsze jeszcze nic nie zmienili, po drugie jak zmienią to z 10% obrotowego na 12% od zysku.
Co dodatkowo zmotywuje graczy do grania u polaków


AGASSI -> po raz kolejny pokazujesz swój charakter polskiego forumowicza = frustrata smile

Pozdro
nie Moja wina,że nic nie rozumiesz i bujasz w obłokach papa

Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
A czy cos sie zmienai w zaswiadczeniach o wygranych? Dotychczas bylo tak ze gralo sie za 500 do wygrania 1200 i tyle widnialo na zaswiadczeniu, a teraz bedzie tak samo czy dostane zaswiadczenie na 700?

Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
Z tego co czytałem to dalej suma wygranej czyli zagrane za 10tys. wygrana 12tys.=zaświadczenie na 12tys. i oni mówią że w necie piorą pieniądze laugh

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Po prostu ,skubnęli sobie naziemne jeszcze bardziej.

Strona 103 z 149 1 2 101 102 103 104 105 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (burbon, aker, rafal08), 1,147 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,551
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1