|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
heheh no to bezsensu ingerowali w to, żeby zmienić podatek do 25%.
Jeśli faktycznie utrzymają się przy podatku 12,5% to zapowiada się rewolucja w polskiej bukmacherce!!! o jakiej rewolucji piszesz bo nie rozumiem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
?? nie chciałbyś żeby rodzime firmy wskoczyły do neta i konkurowały z innymi? no i żeby kasa z podatków zostawała w PL? jesteś tak samo zamulony i ślepy jak TuskokapicowoBoniowy potwór zwany naszym rzadem  nie widzisz ile kasy zostaje w Polsce z niby nielegalnych e-bukmacherów w postaci sponsoringu lig,klubów itd..żadne podatki tego nie zwiekszą
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2009
Posty: 19 |
-ziemniaki wskoczą do neta -pojawią się nowe konkurencyjne firmy -zwiększy się prestiż ziemniaków -kasa zostanie w PL (podatki - przeznaczone na sport itd.) -sponsoring lig itp itd
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
heheh no to bezsensu ingerowali w to, żeby zmienić podatek do 25%.
Jeśli faktycznie utrzymają się przy podatku 12,5% to zapowiada się rewolucja w polskiej bukmacherce!!! Przecież zwiekszyli o 25%. Na rewolucję trzeba miec pieniądze a nie maturę od Giertycha.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
-ziemniaki wskoczą do neta -pojawią się nowe konkurencyjne firmy -zwiększy się prestiż ziemniaków -kasa zostanie w PL (podatki - przeznaczone na sport itd.) -sponsoring lig itp itd ale pierdoły piszesz :| Jak pozwolą na grę przez internet przy takim opodatkowaniu to naziemne pozamykają większość swoich punktów aby obciąć koszta i przez to ludzie stracą pracę = więc jest to fatalne wyjście dla ludzi, firm współpracujących, itd. Ponadto te dodatkowe 2% firmy przeniosą na Klientów i grając za 100zł będziesz miał stawkę 88zł . Wg mnie porażka na maxa. Oby KE zrobiła rozpierdziel z tym wszystkim, pozwalając na grę przez neta w firmach z UE. Wtedy rząd będzie musiał na nowo kombinować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2009
Posty: 19 |
heheh no to bezsensu ingerowali w to, żeby zmienić podatek do 25%.
Jeśli faktycznie utrzymają się przy podatku 12,5% to zapowiada się rewolucja w polskiej bukmacherce!!! Przecież zwiekszyli o 25%. Na rewolucję trzeba miec pieniądze a nie maturę od Giertycha. a co ty ją masz? Po pierwsze jeszcze nic nie zmienili, po drugie jak zmienią to z 10% obrotowego na 12% od zysku. Co dodatkowo zmotywuje graczy do grania u polaków AGASSI -> po raz kolejny pokazujesz swój charakter polskiego forumowicza = frustrata  Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508 |
12% od przychodu człowieku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2009
Posty: 19 |
-ziemniaki wskoczą do neta -pojawią się nowe konkurencyjne firmy -zwiększy się prestiż ziemniaków -kasa zostanie w PL (podatki - przeznaczone na sport itd.) -sponsoring lig itp itd ale pierdoły piszesz :| Jak pozwolą na grę przez internet przy takim opodatkowaniu to naziemne pozamykają większość swoich punktów aby obciąć koszta i przez to ludzie stracą pracę = więc jest to fatalne wyjście dla ludzi, firm współpracujących, itd. Ponadto te dodatkowe 2% firmy przeniosą na Klientów i grając za 100zł będziesz miał stawkę 88zł . Wg mnie porażka na maxa. Oby KE zrobiła rozpierdziel z tym wszystkim, pozwalając na grę przez neta w firmach z UE. Wtedy rząd będzie musiał na nowo kombinować. Co ty wypisujesz!? Cały czas w ustawie świszczą, że zmienią poziom naliczania podatku. Gracz nie ucierpi i będzie miał to samo co by grał u internetowych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
-ziemniaki wskoczą do neta -pojawią się nowe konkurencyjne firmy -zwiększy się prestiż ziemniaków -kasa zostanie w PL (podatki - przeznaczone na sport itd.) -sponsoring lig itp itd ... i wszyscy będą piekni i bogaci. Uważasz, ze po podniesieniu podatku znajda wiecej jeleni, którzy nie potrafią liczyć? Która firma przyjdzie do kraju gdzie ma gorsze warunki? Tylko nie pisz o rynku, bo on sie nie zwiększy. Przy kursie 2 000 000,00 jak w Lotto stawka jest mniej istotna. W bukmacherce przy kursie 1,05 to sie nawet nie da grać peFki. Każde opodatkowanie stawki morduje rynek.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508 |
Jak wyjaśnił autor poprawek, szef koła poselskiego SdPL Marek Borowski, poprawki te wynikają z tego, że podstawa opodatkowania nie będzie dochodowa - "bo jest to za surowe w przypadku tej części hazardu, która nie należy do najbardziej szkodliwych" - a przychodowa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Jak wyjaśnił autor poprawek, szef koła poselskiego SdPL Marek Borowski, poprawki te wynikają z tego, że podstawa opodatkowania nie będzie dochodowa - "bo jest to za surowe w przypadku tej części hazardu, która nie należy do najbardziej szkodliwych" - a przychodowa. Może wytłumaczysz co to oznacza w praktyce?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987 |
Jak wyjaśnił autor poprawek, szef koła poselskiego SdPL Marek Borowski, poprawki te wynikają z tego, że podstawa opodatkowania nie będzie dochodowa - "bo jest to za surowe w przypadku tej części hazardu, która nie należy do najbardziej szkodliwych" - a przychodowa. Może wytłumaczysz co to oznacza w praktyce? Że podatek wraca do stawki. (nie ważne czy wygrasz, ważne, ze płacisz) Nie zagrasz surebeta z ziemniakiem, bo podatek (haracz) przekroczy zysk. Ziemniaki mogą się pakować.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,116 |
Dotychczas funkcjonowała 10% stawka podatku przychodowego, czyli jeżeli firma miała wpływu od klientów np. 10mln to z tego 10% wynosił podatek. Wpływ to kasa, którą wpłacają gracze. Te 10% płacili właśnie gracze - z każdego kuponu odejmowano 10% podatku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2007
Posty: 374 |
50% podatku dochodowego oznaczało: gracze w 2008 roku zagrali za 1mln zł wypłacono im 900tyś, 50% podatek od 100tys zł dochodu = 50tyś
12,5% podatku od przychodu. Gracze zagrali w 2008 roku za 1mln zł podatek od przychodu 12,5% = 125tyś.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
Jak wyjaśnił autor poprawek, szef koła poselskiego SdPL Marek Borowski, poprawki te wynikają z tego, że podstawa opodatkowania nie będzie dochodowa - "bo jest to za surowe w przypadku tej części hazardu, która nie należy do najbardziej szkodliwych" - a przychodowa. Może wytłumaczysz co to oznacza w praktyce? Że podatek wraca do stawki. (nie ważne czy wygrasz, ważne, ze płacisz) Nie zagrasz surebeta z ziemniakiem, bo podatek (haracz) przekroczy zysk. Ziemniaki mogą się pakować. Czyli nic sie nie zmienia oprócz tych 2% wiecej z tego co piszesz. Po prostu będzie mnożenie x0.88 i wszystko po staremu (czyli puste lokale)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508 |
Prawdziwa rewolucja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
heheh no to bezsensu ingerowali w to, żeby zmienić podatek do 25%.
Jeśli faktycznie utrzymają się przy podatku 12,5% to zapowiada się rewolucja w polskiej bukmacherce!!! Przecież zwiekszyli o 25%. Na rewolucję trzeba miec pieniądze a nie maturę od Giertycha. a co ty ją masz? Po pierwsze jeszcze nic nie zmienili, po drugie jak zmienią to z 10% obrotowego na 12% od zysku. Co dodatkowo zmotywuje graczy do grania u polaków AGASSI -> po raz kolejny pokazujesz swój charakter polskiego forumowicza = frustrata  Pozdro nie Moja wina,że nic nie rozumiesz i bujasz w obłokach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2008
Posty: 1,769 |
A czy cos sie zmienai w zaswiadczeniach o wygranych? Dotychczas bylo tak ze gralo sie za 500 do wygrania 1200 i tyle widnialo na zaswiadczeniu, a teraz bedzie tak samo czy dostane zaswiadczenie na 700?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508 |
Z tego co czytałem to dalej suma wygranej czyli zagrane za 10tys. wygrana 12tys.=zaświadczenie na 12tys. i oni mówią że w necie piorą pieniądze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
Po prostu ,skubnęli sobie naziemne jeszcze bardziej.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|