Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#3522192 19/11/2009 21:41
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
stop WPISOM stop

Podam ok.100 typów, później powiem o co chodzi. 1j = 200zł.

Bonus: Unibet
ruda kotka #3522200 19/11/2009 21:52
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146

So 21/11/09 13:45

#1

Liverpool - Manchester City
Bramki w sumie
0 lub 1 k.3.65 st.1j

Liverpool - Manchester City
Bramki w sumie
2 lub 3 k.2.00 st.1j

#2

Liverpool - Manchester City
W której połowie padnie więcej goli?
1-sza połowa k.3.05 st.1j

Liverpool - Manchester City
W której połowie padnie więcej goli?
2-ga połowa k.2.05 st.1j






ruda kotka #3522211 19/11/2009 22:00
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
So 21/11/09 16:00

#3

Sunderland - Arsenal
W której połowie padnie więcej goli?
1-sza połowa k.3.05 st.1j

Sunderland - Arsenal
W której połowie padnie więcej goli?
2-ga połowa k.2.05 st.1j

ruda kotka #3522218 19/11/2009 22:09
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
So 21/11/09 18:30

#4

Manchester United - Everton
Bramki w sumie
0 lub 1 k.3.60 st.1j

Manchester United - Everton
Bramki w sumie
2 lub 3 k.2.00 st.1j

#5


Manchester United - Everton
W której połowie padnie więcej goli?
1-sza połowa k.3.05 st.1j

Manchester United - Everton
W której połowie padnie więcej goli?
2-ga połowa k.2.05 st.1j







ruda kotka #3522222 19/11/2009 22:16
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
So 21/11/09 18:00

#6

Dep La Coruña - Atletico Madrid
Bramki w sumie
0 lub 1 k.3.45 st.1j

Dep La Coruña - Atletico Madrid
Bramki w sumie
2 lub 3 k.2.00 st.1j

#7

Dep La Coruña - Atletico Madrid
W której połowie padnie więcej goli?
1-sza połowa k.3.05 st.1j


Dep La Coruña - Atletico Madrid
W której połowie padnie więcej goli?
2-ga połowa k.2.05 st.1j







ruda kotka #3522225 19/11/2009 22:23
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
So 21/11/09 20:00

#8

Real Madrid - Racing Santander
W której połowie padnie więcej goli?
1-sza połowa k.3.05 st.1j

Real Madrid - Racing Santander
W której połowie padnie więcej goli?
2-ga połowa k.2.05 st.1j





ruda kotka #3522231 19/11/2009 22:29
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
So 21/11/09 22:00

#9

Athletic Bilbao - Barcelona
W której połowie padnie więcej goli?
1-sza połowa k.3.05 st.1j


Athletic Bilbao - Barcelona
W której połowie padnie więcej goli?
2-ga połowa k.2.05 st.1j




ruda kotka #3522249 19/11/2009 22:51
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
Teraz, kilka słów wyjaśnienia. Jest to sposób, którym gram już od jakiegoś czasu i jak do tej pory mnie nie zawiódł. Niestety, wymaga cierpliwości, zapasu gotówki, czasu i stałego dostępu do komputera. Typy są opisane o której godzinie rozpoczyna się dany mecz. W przypadku "trzeciej" możliwości, ntb jak typ nr.1 nie wchodzi, każdy następny, jest grany za podwójną stawkę i tak będzie tu rozliczany.
Proszę dać mi szansę, po ok. 100 typach możemy podyskutować.

ruda kotka #3524800 21/11/2009 18:46
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
N 22/11/09 14:30

#10

Bolton - Blackburn
W której połowie padnie więcej goli?
1-sza połowa k.3.05 st.1j


Bolton - Blackburn
W której połowie padnie więcej goli?
2-ga połowa k.2.05 st.1j

N 22/11/09 16:00

Tottenham - Wigan
W której połowie padnie więcej goli?
1-sza połowa k.3.05 st.1j

Tottenham - Wigan
W której połowie padnie więcej goli?
2-ga połowa k.2.05 st.1j

N 22/11/09 19:00

Málaga - Zaragoza
W której połowie padnie więcej goli?
1-sza połowa k.3.05 st.1j


Málaga - Zaragoza
W której połowie padnie więcej goli?
2-ga połowa k.2.05 st.1j

N 22/11/09 21:00

Osasuna - Valencia
W której połowie padnie więcej goli?
1-sza połowa k.3.05 st.1j

Osasuna - Valencia
W której połowie padnie więcej goli?
2-ga połowa k.2.05 st.1j



W poniedziałek, po pierwszych podliczeniach, wyjaśnię dokładnie o co chodzi w moim sposobie grania.









ruda kotka #3546476 04/12/2009 06:07
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,393
Likes: 2
W który poniedziałek?

ruda kotka #3706235 18/02/2010 23:05
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
Musiałam wyjechać i stąd moje nagłe zniknięcie. Temat będzie aktualny, ale w póżniejszym terminie. Wymaga sporo czasu a ja go w tej chwili nie mam, więc przepraszam za zamieszanie. W ramach rekompensaty będę podawała typy, które moim zdaniem, warte są zagrania.

ruda kotka #3706370 18/02/2010 23:34
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
#1

Atlético de Madrid - Galatasaray AS- 1 k.1.70 st.200 e.w.340

ruda kotka #3710248 20/02/2010 18:56
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
R
member
member
R Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 146
#2

Everton - Manchester United
Bramki w sumie
2 lub 3 k.1.95 st.200 e.w.390


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Sensei, latajaca_holenderka, aker, burbon), 2,653 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,881
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1