Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 26 1 2 24 25 26
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 12,017
Robię mały projekt na studiach na planowanie finansowe i jak możecie to prosiłbym o odpowiedź na te dwa krótkie pytania tongue Z góry dzięki smile

http://www.ankietka.pl/ankieta/31448/gastronomia.html

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by Randall
Robię mały projekt na studiach na planowanie finansowe i jak możecie to prosiłbym o odpowiedź na te dwa krótkie pytania tongue Z góry dzięki smile

http://www.ankietka.pl/ankieta/31448/gastronomia.html


wypełnione

Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
addict
addict
Dołączył: Mar 2009
Posty: 460
Originally Posted by Self-Confident
Originally Posted by Randall
Robię mały projekt na studiach na planowanie finansowe i jak możecie to prosiłbym o odpowiedź na te dwa krótkie pytania tongue Z góry dzięki smile

http://www.ankietka.pl/ankieta/31448/gastronomia.html


wypełnione

Również

Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 5,937
panowie pytanie najwyższej rangi !!
kiedy chrzestny gasi świecę w czasie chrztu ?? tongue

Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
chyba po chrzcie

obserwuj całą resztę chrzestnych dookoła i nie wybijaj się do przodu, a będzie dobrze. tongue

Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Originally Posted by Randall
Robię mały projekt na studiach na planowanie finansowe i jak możecie to prosiłbym o odpowiedź na te dwa krótkie pytania tongue Z góry dzięki smile

http://www.ankietka.pl/ankieta/31448/gastronomia.html

prosze.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 21,983
Znajoma prosiła mnie o pomoc,chodzi o jakieś materiały na temat:Integracja europejska w sensie szerokim(rada europy)i wąskim(unia europejska)
a także pojęcia Nowoczesności,Refleksyjności
jeśli ktoś byłby w stanie pomóc(jakies materiały)bardzo prosze o wiadomość na priv,z góry wielkie dzięki piwo

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Monte Carlo - Pakosz Daria Malecki Zbigniew

moze ktos ma taka piosenke

Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 8,023
Originally Posted by BZYCZEK
Originally Posted by BZYCZEK
Brat prosił aby pomóc mu w gierce

http://classic.playforyourclub.com/play16.php

wybieramy druzyne CD CHIVAS <ma najwięcej tytułów-za jego sprawą> no i trzaskamy ile sie da.Zobaczył że na forum jest naprawde dużo osób wiec mnie poprosił aby tu coś takiego napisać....
Gra banalna ale w przerwach w śledzeniu wyników można pograć
Jeśli ktoś ugra jakieś punkty prosze o nick i ilość pkt.

Strata do 1 miejsca 14 milionów...KONIEC KOLEJKI śRODA 21:00

START

boks
boks
boks

MECZ PL kontra Metrostars z paroma grajkami grin

W poprzedniej kolejce sromotna porazka brat liczy na wsparcie mecz.pl w tej kolejce.

Kto ma czas boks

Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 432
Wyslalem dysk Seagate na gwarancje i wlasnie dostalem maila ze wyslaja do mnie naprawiony sprzet dhl na moj koszt. Czy to jest standardem?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Originally Posted by Bartheezz
Wyslalem dysk Seagate na gwarancje i wlasnie dostalem maila ze wyslaja do mnie naprawiony sprzet dhl na moj koszt. Czy to jest standardem?


Nie, ja np zegarek z Timexu dostałem od nich też kurierem i nie musiałem za niego płacić.

Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Originally Posted by Self-Confident
Originally Posted by Bartheezz
Wyslalem dysk Seagate na gwarancje i wlasnie dostalem maila ze wyslaja do mnie naprawiony sprzet dhl na moj koszt. Czy to jest standardem?


Nie, ja np zegarek z Timexu dostałem od nich też kurierem i nie musiałem za niego płacić.


I Self-Confident ma rację, ja za "przesyłkę" reklamowanego aparatu fotograficznego również nie ponosiłem kosztów (bo i ponieść ich nie powinienem), ale zdarzyło mi się kiedyś że w regulaminie był pkt., w którym było wskazane, że koszty przesyłki reklamowanego przedmiotu muszę ponieść ja, dlatego odesłałem "im" maila, część wklejam niżej.

Postępowanie wyrażone w otrzymanym mailu nie może się ostać, albowiem w pkt. 3 zasad gwarancji zawarto zdanie: "Nabywca dostarcza reklamowany sprzęt na własny koszt", jest to oczywiście sprzeczne z zasadami prawa, przede wszystkim z Kodeksem Cywilnym, którego to art. 560 paragraf 4 wyraźnie stanowi: "Jeżeli sprzedawca dokonał wymiany, powinien pokryć także związane z tym koszty, jakie poniósł kupujący". Nadto mające mniejszą rangę Rozporządzenie Rady Ministrów w sprawie szczegółowych warunków zawierania i wykonywania umów sprzedaży rzeczy ruchomych z udziałem konsumentów, wyraźnie stanowi w paragrafie 25 "Jeżeli w celu wymiany lub zwrotu towaru za zwrotem ceny, jak też w celu naprawy, towar został dostarczony staraniem konsumenta, załatwiający reklamację, na żądanie konsumenta, zwróci mu poniesione przez niego koszty z tym związane (koszty transportu, demontażu, ponownego zainstalowania towaru, ubezpieczenia itp.).

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,990
Ja rowniez kiedys miala taka sytuacje. Wczytaj sie w regulamin i poszukaj na temat reklamacji.
Ja bodajze odsylalem karte graficzna do komputronika. Wysylka jak i ponowne dostarczenie bylo na koszt firmy.

Strona 26 z 26 1 2 24 25 26

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, rafal08, latajaca_holenderka, Lukasz111, Sensei, poozon), 2,953 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,409
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1