Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 114 z 149 1 2 112 113 114 115 116 148 149
Dołączył: May 2001
Posty: 31,389
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,389
Likes: 2

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
Originally Posted by CarlosMarc
Klient zamiast 10% do tej pory. Firma tez swoje placi od zysku pewnie.

Mi się zdaje, że prawo podatkowe nie nakłada na klienta płacenia podatku od stawki, tylko bukmacherzy nam to zabierają:)Prawo mówi, że bukmacher płacić tyle, a nie klient.

Jeśli wprowadzą STS czy Fortunę na tych samych zasadach podatkowych do neta to granie tam stanie się nie opłacalne.Postawię kurs 1,10 i nawet w przypadku zwycięstwa i tak stracę.

Dołączył: May 2001
Posty: 31,389
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,389
Likes: 2
Originally Posted by lukasso20
Originally Posted by CarlosMarc
Klient zamiast 10% do tej pory. Firma tez swoje placi od zysku pewnie.

Mi się zdaje, że prawo podatkowe nie nakłada na klienta płacenia podatku od stawki, tylko bukmacherzy nam to zabierają:)Prawo mówi, że bukmacher płacić tyle, a nie klient.

Jeśli wprowadzą STS czy Fortunę na tych samych zasadach podatkowych do neta to granie tam stanie się nie opłacalne.Postawię kurs 1,10 i nawet w przypadku zwycięstwa i tak stracę.

Już teraz postawienie kursu 1.10,jest nieopłacalne(granica zwrotu to 1.12),jeżeli naziemni nie wezmą tych 0.2% na siebie,to granica wzrasta do 1.14.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
L
stranger
stranger
L Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
A jeśli naziemni wejdą do neta to jaka jest szansa, że nie będziemy mnożyć wygranej przez 0,88?Działalność buków netowych jest znacznie tańsza niż naziemnych.

BTW.Mieliśmy 10%, a będzie 12%, a to równa się większe straty dla klientów, mniej pieniędzy dla rodzin uzależnionych graczy.Gdzie tu logika panie Kapica?

Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
Teraz Tusku rzucił następne hasło, następny babol i już cisza w mediach o ustawie hazardowej zapadła.
Cwany gość.

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by lukasso20
A jeśli naziemni wejdą do neta to jaka jest szansa, że nie będziemy mnożyć wygranej przez 0,88?Działalność buków netowych jest znacznie tańsza niż naziemnych.

BTW.Mieliśmy 10%, a będzie 12%, a to równa się większe straty dla klientów, mniej pieniędzy dla rodzin uzależnionych graczy.Gdzie tu logika panie Kapica?

odpowiedzią graczy powninien być bojkot bukmacherów naziemnych stop
dość płacenia haraczu za każdy postawiony zakład stop
jeszcze w dodatku gnoje jęczą jak to cienko piszczą i ledwo wiążą koniec z końcem puke
wypier.dalać ze sceny papa

Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Originally Posted by lukasso20
Mi się zdaje, że prawo podatkowe nie nakłada na klienta płacenia podatku od stawki, tylko bukmacherzy nam to zabierają:)Prawo mówi, że bukmacher płacić tyle, a nie klient.
Ale przy opodatkowaniu przychodowym chyba nie mogą postąpić inaczej niż przerzucić tego na klienta bo inaczej podatek zeżarłby całą ich marżę, więc działalność przynosiłaby wyłącznie straty.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
Originally Posted by KUba123
9) po art. 110 dodaje się art. 110a i 110b w brzmieniu:
„Art. 110a. § 1. Kto, wbrew przepisom ustawy, zleca lub prowadzi reklamę lub
promocję gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów wzajemnych lub
gier na automatach, umieszcza reklamę takich gier lub zakładów lub informuje o
sponsorowaniu przez podmiot prowadzący działalność w zakresie takich gier lub
zakładów,
podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych.
§ 2. Tej samej karze podlega kto czerpie korzyści z reklamy lub promocji gier
cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów wzajemnych lub gier na
automatach zlecanych lub prowadzonych wbrew przepisom ustawy, z umieszczania reklamy wbrew przepisom ustawy albo informowania o sponsorowaniu przez podmiot
prowadzący działalność w zakresie takich gier lub zakładów.


Także Panowie mamy problem, bo wg tego nie mozna w ogole rozpowszechniac informacji o bukach, wiec takie forum jak to i inne ora strony o bukach, nie moga istniec... jak dobrze to rozumiem, dawniej byl podobny zapis, ale nie bylo za to kar, a teraz dodali, ze moga karac do 720 stawek dziennych...


Przykładowo...

Mieszkam w Polsce, prowadze forum bukmacherskie, serwer za granica. Powiedzmy, ze nie dla zysku, moje hobby.
Czy moge umieszczac reklame np na ulotkach? na przyczpeach reklamowych? Czy jest to zabronione?!

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Możesz ale grozi ci 720 stawek dziennych smile

Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
Originally Posted by AGASSI
odpowiedzią graczy powninien być bojkot bukmacherów naziemnych stop
dość płacenia haraczu za każdy postawiony zakład stop
jeszcze w dodatku gnoje jęczą jak to cienko piszczą i ledwo wiążą koniec z końcem puke
wypier.dalać ze sceny papa

Jak mi ktoś chce odebrać źródło dochodu to ja mu na pewno zarobić nie dam.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
Originally Posted by Maciek
Możesz ale grozi ci 720 stawek dziennych smile

czyli inne firmy bukmacherskie tez nie moga sie reklamowac?!

Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 5,812
Originally Posted by AGASSI
odpowiedzią graczy powninien być bojkot bukmacherów naziemnych stop
dość płacenia haraczu za każdy postawiony zakład stop
Obawiam się Agassi, z namówieniem na to ludzi może być problem. Łącząc w jednym przykładzie Twoje dwa ulubione tematy: Margines zbojkotował Betfair a loserzy dalej grają i dobrze się mają. Loserowi nie robi większej różnicy ile będzie przegrywał (i na pewno sam nie będzie podejmował inicjatyw przeciw tej ustawie). Jak mu zamkną internet to pójdzie do ziemniaka. A jak wygrywający "zbojkotuje" buka to tylko z korzyścią dla tego ostatniego. Taki "bojkot", w którym weźmie udział 5% grających nikomu nie zaszkodzi, a bukowi wręcz pomoże.






Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 2,624
nie śledzę tematu na bieżąco i może podobne pytanie już było, a dla niektórych może będzie to śmieszne. A dokładnie chodzi o tą kontrolę przelewów bankowych na i z konta bukmachera. Przecież samo wykonywanie przelewów nie jest chyba zabronione, to że robię przelewy do buka nie znaczy że u niego gram. Mogę przelać kasę do buka i potem ją wypłacić i samo kontrolowanie przelewów nie wskazuje na grę.

Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Originally Posted by szpak007
nie śledzę tematu na bieżąco i może podobne pytanie już było, a dla niektórych może będzie to śmieszne. A dokładnie chodzi o tą kontrolę przelewów bankowych na i z konta bukmachera. Przecież samo wykonywanie przelewów nie jest chyba zabronione, to że robię przelewy do buka nie znaczy że u niego gram. Mogę przelać kasę do buka i potem ją wypłacić i samo kontrolowanie przelewów nie wskazuje na grę.
nikt Ci nie udowodni i nie ukaże za grę u buka. kontrola przelewów ma sprawić, że wszelkie dochody z gier internetowych będzie rekwirowało państwo. a w takim wypadku po co grać?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
No właśnie, dzisiaj też przecież bardzo łatwo byłoby sprawdzić WSZYSTKIE przelewy wykonane do danego konta bankowego lub wszystkie wypłaty z takiego konta. Tak więc w mignięciu oka mogliby mieć dane wszystkich wpłacających oraz wypacających.

Tu się akurat nic nie zmienia.

Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
Originally Posted by rozmus
Originally Posted by Maciek
Możesz ale grozi ci 720 stawek dziennych smile

czyli inne firmy bukmacherskie tez nie moga sie reklamowac?!

Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Originally Posted by rozmus
Originally Posted by rozmus
Originally Posted by Maciek
Możesz ale grozi ci 720 stawek dziennych smile

czyli inne firmy bukmacherskie tez nie moga sie reklamowac?!
Nie mogą, w ustawie jest zapisany zakaz reklamy.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 13
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 13
rozmus, tak ciezko przeczytac ustawe, ktora poszla do prezydenta: http://e-play.pl/file/ustawa_senat%5B1%5D.pdf

Dołączył: Apr 2005
Posty: 368
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 368
Conrad: i co teraz zrobisz w ziazku z ta ustawą? pousuwasz wszystkie programy partnerskie itd? czy masz ich w dupie ? smile

Dołączył: Sep 2009
Posty: 16
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 16
Hehe ok powiedzmy że do świąt prezydent podpisze ustawę to kiedy ona wchodzi w życie ? pytam tak by oszacować do kiedy można będzie jeszcze coś "ugrać" smile

Strona 114 z 149 1 2 112 113 114 115 116 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, rymoholik, forty, burbon, Lukasz111, alfa, $-man, aker, rafal08, betowiec, Sensei, kamel, bukma, 11kera11), 3,193 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,641
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1