|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
Hehe ok powiedzmy że do świąt prezydent podpisze ustawę to kiedy ona wchodzi w życie ? pytam tak by oszacować do kiedy można będzie jeszcze coś "ugrać"  O, a to wejściu w życie tej ustawy nie będzie można nic już "ugrywać"? Masz jakieś nowe info czy jak?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2009
Posty: 16 |
Zamętu siać nie chcę . Skoro nie zablokują stron to powiedz jaki scenariusz będzie według Ciebie ? Myślisz że będzie dalej można grać i wypłacać i wszystko będzie po staremu? Ja myślę , że już tak kolorowo nie będzie. Np. użytkownicy z Polski nie będą mogli grać w kasynach , grach itp. i co z tymi podatkami? Bez złośliwości proszę o odpowiedz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
Zamętu siać nie chcę . Skoro nie zablokują stron to powiedz jaki scenariusz będzie według Ciebie ? Myślisz że będzie dalej można grać i wypłacać i wszystko będzie po staremu? Ja myślę , że już tak kolorowo nie będzie. Np. użytkownicy z Polski nie będą mogli grać w kasynach , grach itp. i co z tymi podatkami? Bez złośliwości proszę o odpowiedz Ustawa, którą lada dzień podpiszę prezydent nie dotyczy internetu, słowo internet tam w ogóle nie pada. Od 1 stycznia nic się nie zmienia. To o czym myślisz tyczy się nowelizacji. Nowelizacja nie wejdzie w życie wcześniej niż za pół roku. Najpewniej wcale 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Zamętu siać nie chcę . Skoro nie zablokują stron to powiedz jaki scenariusz będzie według Ciebie ? Myślisz że będzie dalej można grać i wypłacać i wszystko będzie po staremu? Ja myślę , że już tak kolorowo nie będzie. Np. użytkownicy z Polski nie będą mogli grać w kasynach , grach itp. i co z tymi podatkami? Bez złośliwości proszę o odpowiedz bez złośliwości proponuję spytac u źródła o wykładnię ustawy czyli Ministerstwo Finansów  ps. każdy zrobi co uważa za stosowne i zrób tak samo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Sep 2009
Posty: 16 |
Dziękuję za oświecenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 13
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2009
Posty: 13 |
Panowie nie siejmy zametu, dla graczy nie zmienia sie dokladnie nic wg tej ustawy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2009
Posty: 15 |
No nic się nie zmienia, ale nadchodzi ustawa, która rujnuje e-bukmacherkę w Polsce.Obawiam sie, że co prawda KE odrzuci ustawę, ale zmieniona w ogóle zakaże e-hazardu i to będzie ZGODNE Z PRAWEM UE.
Pan Kapica nie wiem na czym polegają zakłady bukmacherskie i w ogóle pewnie nie ma pojęcia o sporcie, skoro wrzuca wszystko do jednego worka z napisem HAZARD.
Jestem skłonny płacić coroczny podatek od wygranych przekraczających jakiś poziom, ale nie od każdej wygranej złotówki!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
No nic się nie zmienia, ale nadchodzi ustawa, która rujnuje e-bukmacherkę w Polsce.Obawiam sie, że co prawda KE odrzuci ustawę, ale zmieniona w ogóle zakaże e-hazardu i to będzie ZGODNE Z PRAWEM UE. dobre,super nawet zajebiste  not in this country  BTW coraz lepsze teksty piszą nowicjusze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
No nic się nie zmienia, ale nadchodzi ustawa, która rujnuje e-bukmacherkę w Polsce.Obawiam sie, że co prawda KE odrzuci ustawę, ale zmieniona w ogóle zakaże e-hazardu i to będzie ZGODNE Z PRAWEM UE.
Pan Kapica nie wiem na czym polegają zakłady bukmacherskie i w ogóle pewnie nie ma pojęcia o sporcie, skoro wrzuca wszystko do jednego worka z napisem HAZARD. o w pyte. to koniec 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109 |
Ja nie widzę problemu. Kto po nowym roku boi się wypłacać pieniądze z buka na konto lub kartę moze zrobic tak: 1.Przed koncem roku czysci sie we wszystkich bukach ( o ile jeszcze ma z czego heh) 2.Jesli dotychczas wplacał kartą lub przelewem to zmienia formę wpłat na moneybookers lub nettelera. 3 Otwiera konto moneybookers lub netteler i tam wplaca przelewem - to nie moze byc w zadnen sposob pietnowane bo mozna za ich posrednictwem placic np za pieluchomajtki dla blizniakow 4. przesyla pieniazki z moneya lub nettelera do bukow i z powrotem (nikt poza nami i posrednikami finansowymi nie ma wgladu w szczegoly transakcji a tym bardziej policja skarbowa lub celna) 5. mozemy sobie pieniadze trzymac na kontach u buków albo u posrednikow (netteler i moneybookers) a kiedy zechcemy ja fizycznie odzyskac to wyplacamy KARTĄ Z BANKOMATU (netteler takowe wydaje a moneybookers ma wydawac od grudnia)i nie ma sladu po jakiejkolwiek wyplacie
6. Ja i tak licze na to iz wszystko sie ulozy i bedzie mozna grac legalnie u wszystkich w necie
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2009
Posty: 15 |
gdzieś czytałem, że KE wypowiedział się, iz sam zakaz e-hazardu nie jest nie zgodny z prawe wspólnotowym, ale np. ustawy mówiące o tym, że tylko firmy płacące podatki w danym kraju mogą świadczyć usługi dla obywateli tego kraju
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Pomijając już fakt że prędko odpowiedzi z KE nie bedzie, pomijając już to że prawdopodobnie projekt bedzie negatywnie rozpatrzony myślę że jeżeli już trzeba by jakoś kombinować to nie od strony bankowej (wpłaty,wypłaty na konto),tylko od strony informatycznej przecież to będzie podstawowa broń walki z e-hazardem (nie wejdziesz na stronę buka nie zlecisz wypłaty i wtedy netlery i inne cuda wianki nie pomogą). Ale jeszcze raz podkreślam Ja w to nie wierzę nic sie nie zmieni!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
gdzieś czytałem, że KE wypowiedział się, iz sam zakaz e-hazardu nie jest nie zgodny z prawe wspólnotowym, ale np. ustawy mówiące o tym, że tylko firmy płacące podatki w danym kraju mogą świadczyć usługi dla obywateli tego kraju gdzieś coś Ci dzwoni ale mylisz wieżyczki  ps. nie da się zakazać w necie jesli masz naziemnych w dodatku głównie prywaciarzy koniec i kropka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109 |
A co do rzadzacych to faktycznie wyglada tak jakby 95 % nie mialo zielonego pojecia o co w tym chodzi i hołdują hasłom o walce z demoralizacją, uzaleznieniem zgubnym nałogiem jakim jest hazard(w tym bukmacherka) jednoczesnie obłudnie zapominając na co przyzwalają sami a co wogole sie nie rozni od bukmacherki a nawet dla mnie jest o wiele bardziej niebezpieczne ( Giełda papierów wartościowych, totolotek...) Natomiast pozostałe 5 % kręci przy okazji lody i zalatwia inne tematy ktore nazwałbym tu drugim dnem...(instrumenty pochodne - kontrakty, pochodne kredytowe, opcje które jak pamietamy byly przyczyna tysiecy bankructw i miliardowych długów spoleczenstwa a ktore przy 'okazji' ustawy antyhazardowej 'wyprostowano' jako nie majace nic z hazardem wspolnego itd. itp.) Nie zdziwie sie jak ten caly burdelbubel wyladuje przed trybunalem i skonczy sie to gigantycznym odszkodowaniem (tak jak 10mld pln w sprawie pzu -eureko zaplacone przez panstwo czyt.podatnikow...) z tym ze to my poniesiemy tego koszty
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 15
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2009
Posty: 15 |
Blokowanie stron hazardowych samo w sobie jest nielegalne co inne pedofilia czy faszyzm.Dopóki hazard w Polsce jest legalny to nie mogą blokować takich stron.
Dałem się nabrać, Tusk miał być liberałem, a okazał się pospolitym komunistą;)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,185 |
Hmm właśnie przeżyłem coś co zmienia moje podejscie do tego tematu. Dokladnie wczoraj powiesil sie moj najlepszy kolega w liscie zostawionym do rodzicow oznajamil ze glowna przyczyna targniecia sie na zycie byl hazard, a dokladnie pracowal na stacji bendzynowej tam staly dwie maszyny no i tak sie zadluzyl ze to bylo jedyne wyjscie. Jestem strasznie zly ze nikt z rzedu nie wpadl na to wczesniej a wtedy z pewnoscia ta maszyna nie pojawilaby sie na stacji gdzie pracowal  Precz z maszynami !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109 |
Hmm właśnie przeżyłem coś co zmienia moje podejscie do tego tematu. Dokladnie wczoraj powiesil sie moj najlepszy kolega w liscie zostawionym do rodzicow oznajamil ze glowna przyczyna targniecia sie na zycie byl hazard, a dokladnie pracowal na stacji bendzynowej tam staly dwie maszyny no i tak sie zadluzyl ze to bylo jedyne wyjscie. Jestem strasznie zly ze nikt z rzedu nie wpadl na to wczesniej a wtedy z pewnoscia ta maszyna nie pojawilaby sie na stacji gdzie pracowal  Precz z maszynami ! Mój kolega z dawnych lat testując rower a konkretnie nowe hamulce spadł tak nieszczęśliwie ze skręcił sobie kark- precz z rowerami! No mysle ze takze precz z samochodami - tu nie trzeba przykladow. A precz z alkoholem? Wiesz ile osob ginie rocznie z powodow gdzie glownym czynnikiem jest 'alkohol'? W samej polsce dziesiatki tysiecy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251 |
Hmm właśnie przeżyłem coś co zmienia moje podejscie do tego tematu. Dokladnie wczoraj powiesil sie moj najlepszy kolega w liscie zostawionym do rodzicow oznajamil ze glowna przyczyna targniecia sie na zycie byl hazard, a dokladnie pracowal na stacji bendzynowej tam staly dwie maszyny no i tak sie zadluzyl ze to bylo jedyne wyjscie. Jestem strasznie zly ze nikt z rzedu nie wpadl na to wczesniej a wtedy z pewnoscia ta maszyna nie pojawilaby sie na stacji gdzie pracowal  Precz z maszynami ! Z całym szacunkiem, ale ludzie wieszają się też przez problemy z piciem. Precz z alkoholem? Wieszają się ze względu na problemy miłosne. Precz z dziewczynami? I tak dalej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 109 |
Hmm właśnie przeżyłem coś co zmienia moje podejscie do tego tematu. Dokladnie wczoraj powiesil sie moj najlepszy kolega w liscie zostawionym do rodzicow oznajamil ze glowna przyczyna targniecia sie na zycie byl hazard, a dokladnie pracowal na stacji bendzynowej tam staly dwie maszyny no i tak sie zadluzyl ze to bylo jedyne wyjscie. Jestem strasznie zly ze nikt z rzedu nie wpadl na to wczesniej a wtedy z pewnoscia ta maszyna nie pojawilaby sie na stacji gdzie pracowal  Precz z maszynami ! Z całym szacunkiem, ale ludzie wieszają się też przez problemy z piciem. Precz z alkoholem? Wieszają się ze względu na problemy miłosne. Precz z dziewczynami? I tak dalej... Moonchild "Precz z dziewczynami" hehe ze tez na to nie wpadlem pierwszy ;-) A najlepiej w takim razie razie zostac w domu, nigdzie sie nie ruszać, nic nie robic (no poza siedzeniem przy necie), niczym nie ryzykowac w zyciu (bo w koncu zyjemy wiecznie) i wogole umrzec jak stary grzyb! Czyli tak robic jak ja to robie - polecam! ;-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179 |
odm internetu też się uzależnić można, od żarcia zresztą też, Jakie to życie niebezpieczne. Ale Tusk i Kapica nas uchroni.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|