|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
No nie da się ukryć,że zakupy od czasu do czasu robimy. Chyba pierwszym etapem szkolenia jakichkolwiek laluchn (męskich czy żeńskich) przy kasie jest KAZANIE zadawania sakramenckiego zapytania o tzw. "końcówkę"...( Ma Pan/Pani 2,54 albo 7,17...itd). Qrwa - jak nie chcę bilonu w portfelu to sam tą "końcowkę" laluchnie podam. Nie pamiętam,kiedy wydano mi resztę bez zadawania tego cholernego pytania. Chyba im to tak weszło w krew,że inaczej nie potrafią - albo dostają tak zastraszająco mało bilonu,że stres naskakuje przy pierwszym kliencie...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 11,946 |
jeszcze dodam,że choroba jest ponadnarodowa - występuje we Francji i Włoszech tak samo jak u nas - to z autopsji...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
ale masz kur.wa problemy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
No nie da się ukryć,że zakupy od czasu do czasu robimy. Chyba pierwszym etapem szkolenia jakichkolwiek laluchn (męskich czy żeńskich) przy kasie jest KAZANIE zadawania sakramenckiego zapytania o tzw. "końcówkę"...( Ma Pan/Pani 2,54 albo 7,17...itd). Qrwa - jak nie chcę bilonu w portfelu to sam tą "końcowkę" laluchnie podam. Nie pamiętam,kiedy wydano mi resztę bez zadawania tego cholernego pytania. Chyba im to tak weszło w krew,że inaczej nie potrafią - albo dostają tak zastraszająco mało bilonu,że stres naskakuje przy pierwszym kliencie... bo tego gościa w kasie wQrwia ze przychoodzi kolejny pajac ze 100euro w papierku i pokazuje ile on ma kasy nie pracuje na kasie  i to nie są moje problemy czysto teoretycznie stwierdzam.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371
Celtic Glasgow FC
|
|
Celtic Glasgow FC
Dołączył: Dec 2003
Posty: 8,371 |
Wkurzyło mnie to, że nie znalazłem "Co mnie cieszy...". A chciałem wkleic:
If you hate the f**king Rangers, clap yer hands!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082
aka Schranzer
|
|
aka Schranzer
Dołączył: Jan 2005
Posty: 8,082 |
karty płatnicze FTW 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
-niemoc -brak motywacji -brak wysokiego mostu w moim miescie zeby skoczyć 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 5,199 |
Za jeden ząb leczony kanałowo 530 ZŁOTYCH 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Frytki=pustki na koncie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
Za jeden ząb leczony kanałowo 530 ZŁOTYCH  w Gorzowie 520zł w ciagu 2 tyg wydałem 1K 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102 |
he a ja wydalem 300 zl na leczenie kanalowe ktore skomnczylo sie usunieciem zeba  wiec 1 k za to ze zab dalej zyje chyba warto 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2009
Posty: 4,001 |
za 2dwa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Karaluchy jeb##@!#@!  wszędzie czysto cały czas a one i tak się pojawiły uroki bloku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
|
|
Ps 1; J 3,16; 2 Tm 2,3
Dołączył: Jul 2005
Posty: 7,781 |
Trochę mnie irytuje to, że puściły mi lejce i łoje ostro na potęgę. Ale od teraz to zmieniam i znowu nic alko, i będzie gitara. Dzisiaj sauna i może mnie odmuli.. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854 |
ze ciagle sie lapiej na tym, ze nie umiem sie trzymac ustalonej taktyki ku****!! i tak dzisiaj zamiast małego plusa jest mały minus;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
A wpiszę sobie. Wkurza mnie takie coś że koleś z dziewczyną przychodzi pod scenę na koncert i stoją jak na pogrzebie przy ścianie a gdy go trącisz gość ma żale.Wczoraj byłem na koncercie IRY, zabawa była na całego, trąciłem tego gościa i miał pretensje, wkurzony mówię mu " przyszłeś sobie tu postać ?? to wypier....j" i była cisza, gość się zesrał na miętowo.Ale powaga takim ludziom powinni zabraniać wchodzić na koncerty. Ad.Werder 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
" przyszłeś sobie tu postać ?? to wypier....j" i była cisza, gość się zesrał na miętowo.Ale powaga takim ludziom powinni zabraniać wchodzić na koncerty. Ad.Werder  może dlatego? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,046 |
Najbardziej w tym kraju wkurwia narodowe polskie złodziejstwo. W tym miesiącu zajebali mi kolejno plecak w pubie jak poszedłem do kibla, kurtkę z samochodu, starą lodówkę z altanki a wczoraj polska kurewka ukradła mi na disco komórkę z kieszeni bluzy. Kradną na potęgę bez względu na wiek i płeć widać taka narodowa tradycja zeszmacić się za parę groszy.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|