skusze sie jeszcze za 10 zł na
over10 NYY-BOS
Mówisz, że bedzie over? to moze i ja sie skusze:P <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
NY Yankees 27/22 (u siebie16/12) – Boston 26/22(na wyjeździe 13/16)
Dotychczasowe wyniki:
NYY – Bos: 9:2, 4:3, 3:7
Bos – NYY: 8:1, 2:5, 8:5
NYY - Bos: 6:3, 1:17, dziś ???
Suma pkt:
NYY: od 20.05 : 7, 8, 8, 15, 6, 7, 9, 18
BOS: od 20.05: 7, 12, 7, 15, 7, 9, 9, 18
Serie:
NYY: WLWWWWWL
BOS: WLWLLLLW
sądze ze OVER jest pewny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />