Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 2 1 2
#353550 30/05/2005 21:27
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Quote
Quote
Ja puszczam takie kuponiki u naziemnych:
Houston + St. Louis + San Diego..
Boston + Chicago W.S. +.. i? nie wiem..:D

odradzałem Ci dziś te Houston jak byliśmy w profie.. zje.. sprawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Cfaniak umie odradzac.. Ale żeby coś powygrywac.. ni hu*a..:P pozdro..

Bonus: Unibet
#353551 30/05/2005 21:29
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Quote
Quote
Moje typy na dziś:
Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie podał typu Houston - Cincinati.. Gospodarze tu pojadą z nie za bardzo wymagajacym rywalem.., który wyjazdy grają slabo.. do tego nie najlepszy pitcher.. typ: HOUSTON

Taka rada na przyszłość jak nie wiesz ktory pitcher jest dobry, a ktory nie, to lepiej nie pisz i nie wprowadzaj ludzi w blad.

Że, udało mu sie wygrac jeden mecz to niby taki zajebisty jest? Kolego.. pomyśl.. czasem.. pozdro.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#353552 30/05/2005 21:36
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40
hej Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mam pytanie, kompletnie sie nie znam na MLB, ale chciałem o coś zapytać,

Jeśli jest np. zakład na Under 8 i Over 8 to co się dzieje jeśli w meczu jest równe 8 ???

dzięki

#353553 30/05/2005 21:53
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Ty pomysl lepiej sam kolego bo twoje Analizy to o kant Słupa obić można... Temat MLB stoczyl sie na dno, kiedyś to były czyste rozkminki, dajace satysfakcje i profity, z takimi to Ty nie dorastasz do piet. Na poczatku poczytaj troche o zespolach, o pitcherach, o nowosciach jakis a nie kierujesz sie tylko tabelami. Tyle! Zycze powodzenia w dalszym obstawianiu

#353554 30/05/2005 21:55
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Wtedy Przegrywasz

#353555 30/05/2005 21:56
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
I Tobie życze powodzenia w dalszym obstawianiu:P Ja jakoś nie narzekam.. pozdro..:D

#353556 31/05/2005 05:21
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
Quote
Dziś gram :
Oakland - Tampa 1 kurs 1,91 b&w .. mecz na przelamanie gospodarzy / 8 porażek z rzędu / ze slabiutko grającą na wyjazdach Tampą/bilans 3-18/ ew. na under 9
San Diego - Milwaukee 1 kurs 1,80 b&w .. gospodarze z bilansem 16-4 wygranych meczy bedzie wymagającym i raczej nie do ogrania przeciwnikiem

W sumie dubelek z ako 3,44 szanse 8/10

wyniki rodziły sie z wielkimi bólami .. ale sie udało .. bedzie na kilka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> na wieczór ..

Strona 2 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, betowiec, rafal08, aker, forty, Sensei, burbon, rymoholik, alfa, Lukasz111, $-man, bukma, 11kera11), 2,593 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,833,941
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1