|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103 |
Ja puszczam takie kuponiki u naziemnych: Houston + St. Louis + San Diego.. Boston + Chicago W.S. +.. i? nie wiem..:D odradzałem Ci dziś te Houston jak byliśmy w profie.. zje.. sprawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Cfaniak umie odradzac.. Ale żeby coś powygrywac.. ni hu*a..:P pozdro..
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103 |
Moje typy na dziś: Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie podał typu Houston - Cincinati.. Gospodarze tu pojadą z nie za bardzo wymagajacym rywalem.., który wyjazdy grają slabo.. do tego nie najlepszy pitcher.. typ: HOUSTON Taka rada na przyszłość jak nie wiesz ktory pitcher jest dobry, a ktory nie, to lepiej nie pisz i nie wprowadzaj ludzi w blad. Że, udało mu sie wygrac jeden mecz to niby taki zajebisty jest? Kolego.. pomyśl.. czasem.. pozdro.. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Feb 2005
Posty: 40 |
hej Panowie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mam pytanie, kompletnie sie nie znam na MLB, ale chciałem o coś zapytać,
Jeśli jest np. zakład na Under 8 i Over 8 to co się dzieje jeśli w meczu jest równe 8 ???
dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Ty pomysl lepiej sam kolego bo twoje Analizy to o kant Słupa obić można... Temat MLB stoczyl sie na dno, kiedyś to były czyste rozkminki, dajace satysfakcje i profity, z takimi to Ty nie dorastasz do piet. Na poczatku poczytaj troche o zespolach, o pitcherach, o nowosciach jakis a nie kierujesz sie tylko tabelami. Tyle! Zycze powodzenia w dalszym obstawianiu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103 |
I Tobie życze powodzenia w dalszym obstawianiu:P Ja jakoś nie narzekam.. pozdro..:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300 |
Dziś gram : Oakland - Tampa 1 kurs 1,91 b&w .. mecz na przelamanie gospodarzy / 8 porażek z rzędu / ze slabiutko grającą na wyjazdach Tampą/bilans 3-18/ ew. na under 9 San Diego - Milwaukee 1 kurs 1,80 b&w .. gospodarze z bilansem 16-4 wygranych meczy bedzie wymagającym i raczej nie do ogrania przeciwnikiem
W sumie dubelek z ako 3,44 szanse 8/10 wyniki rodziły sie z wielkimi bólami .. ale sie udało .. bedzie na kilka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> na wieczór ..
|
|
|
Link skopiowany do schowka