|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
Mon 5/30 901 Florida Marlins +1.5 -205 +105 OVER 8.5 -108 A. Leiter 10:35 AM 902 Pittsburgh Pirates -1.5 +187 -113 UNDER 8.5 -102 M. Redman Mon 5/30 903 Cincinnati Reds +1.5 -170 +137 OVER 7.5 +105 A. Harang 11:05 AM 904 Houston Astros -1.5 +160 -145 UNDER 7.5 -115 R. Clemens
Mon 5/30 905 Atlanta Braves +1.5 -228 -113 OVER 8.5 -105 K. Davies 12:05 PM 906 Washington Nationals -1.5 +208 +105 UNDER 8.5 -105 T. Ohka
Mon 5/30 907 St Louis Cardinals -1.5 +100 -149 OVER 13 +101 J. Marquis 5:05 PM 908 Colorado Rockies +1.5 -110 +141 UNDER 13 -111 JM. Wright Mon 5/30 909 Chicago Cubs +1.5 -212 -104 OVER 8 +100 G. Maddux 5:10 PM 910 Los Angeles Dodgers -1.5 +192 -104 UNDER 8 -110 W. Alvarez
Mon 5/30 911 Milwaukee Brewers +1.5 -203 +113 OVER 8 -102 V. Santos 7:05 PM 912 San Diego Padres -1.5 +185 -121 UNDER 8 -108 D. May
Mon 5/30 913 Los Angeles Angels of Anaheim +1.5 -173 +131 OVER 8 +103 J. Washburn 1:05 PM 914 Chicago White Sox -1.5 +163 -139 UNDER 8 -113 M. Buehrle
Mon 5/30 915 Baltimore Orioles +1.5 -149 +139 OVER 9.5 -123 R. Lopez 4:05 PM 916 Boston Red Sox -1.5 +139 -147 UNDER 9.5 +113 B. Arroyo
Mon 5/30 917 Tampa Bay Devil Rays +1.5 -218 -104 OVER 9 +115 S. Kazmir 6:05 PM 918 Oakland Athletics -1.5 +198 -104 UNDER 9 -125 J. Blanton
Mon 5/30 919 Toronto Blue Jays +1.5 -210 -103 OVER 8.5 -108 T. Lilly 7:05 PM 920 Seattle Mariners -1.5 +190 -105 UNDER 8.5 -102 J. Moyer
gospodarze nizej, czas polski = czas w/w + 9h
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300 |
Dziś gram : Oakland - Tampa 1 kurs 1,91 b&w .. mecz na przelamanie gospodarzy / 8 porażek z rzędu / ze slabiutko grającą na wyjazdach Tampą/bilans 3-18/ ew. na under 9 San Diego - Milwaukee 1 kurs 1,80 b&w .. gospodarze z bilansem 16-4 wygranych meczy bedzie wymagającym i raczej nie do ogrania przeciwnikiem
W sumie dubelek z ako 3,44 szanse 8/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
po powierzchwownym przeanalizowaniu ;p typuje dziś takie meczyki : PIT - FLA 2 WAS - ATL 2 CWS - LAA 1 COL - STL 2
Moim zdaniem postawiłem na samych faworytów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2004
Posty: 514 |
ja sprobuje dzisiaj na Pittsburgh, we Floridzie ma wystapic chyba slaby miotacz, Leiter z 6.91 ERA, tak wynika przynajmniej ze statystyk <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> oprocz tego: Boston Red Sox, St Louis Cardinals, Houston Astros...
zobaczymy co z tego wyjdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103 |
Moje typy na dziś: Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie podał typu Houston - Cincinati.. Gospodarze tu pojadą z nie za bardzo wymagajacym rywalem.., który wyjazdy grają slabo.. do tego nie najlepszy pitcher.. typ: HOUSTON
Chicago W.S. - LA Angels.. Bardzo dobrze grający u siebie Soxi.. podejmują LA Angels.. i jakby nie patrzec, nie będą mieli łatwej przeprawy.. Ale Powinni dac rade..typ: CHICAGO W. S.
Kolejnym dobrym typem jest St. Louis, podejmują nie za wymagajace Colorado.. i poradzą sobie z nimi..typ: ST. LOUIS
San Diego - Milwaukee.. kolega wyżej opisał, całkowicie sie zgadzam co do tego typu.. typ: SAN DIEGO
Co do meczu florydy z pittsburg..nie byłbym taki pewny stawiania na floryde..to co pokazali w ostatnich meczach.. nie wymaga komentarza.. pitsburg nie najmocniejsza druzyna, ale moze sie pokusic o niespodzianke..
Mecz Boston-Baltimore zapowiada sie bardzo ciekawie.. Boston u siebie 13-6, goście na wyjazdach 13-5, lepszy pitcher po stronie gospodarzy..I na dodatek to co pokazali z Yankesami.. budzi podziw.. Także Boston powinnien wygrac..
Reszty raczej nie tykam..atlanta będzie miała cięzko..co do Oakland..niby fatalnie grająca wyjazdy tampa.. ale to co gra Oakland ostatnio.. woła o pomste do nieba. W końcu muszą wygrac.. a jeżeli nie z Tampą:P to zkim:>?
Wysokich wygranych:D Pozdro:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103 |
Ja puszczam takie kuponiki u naziemnych: Houston + St. Louis + San Diego.. Boston + Chicago W.S. +.. i? nie wiem..:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Ja natomiast mam takie pytanie: Jak myślicie Ile razy wygra NYY z KC i ile razy wygra STl z Colorado??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2004
Posty: 2,300 |
Bez dłuższego namysłu NYY - KC 3-0 STL - COL 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Moje serie - cztery trójpaki i jeden czteropak <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
BAL-BOS Lopez (3-2, 4.41) - Arroyo (4-1, 3.19) Cabrera (4-3, 5.30) - Miller (1-1, 6.16) Ponson (5-3, 5.66) - Wakefield (4-4, 4.48)
Liczę na to że Bosox pójdą za ciosem (2 wygrane z New York Yankees), dlatego gram dzisiaj na ich zwycięstwo. Boston win 1.64 za 1j
STL-COL Marquis (5-3, 3.43) - Wright (2-5, 7.15) Mulder (7-1, 3.72) - Jennings (2-6, 6.37) Morris (5-0, 3.38) - Kennedy (3-5, 6.45)
Tutaj gram progresję na zwycięstwo Cardinals(mam nadzieję że dzisiaj ją zakończę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />) - 1j po kursie 1.59
CIN-HOU Harang (3-2, 3.32) - Clemens (3-2, 1.19) Belisle (2-4, 4.67) - Backe (4-3, 4.73) Ortiz (1-3, 5.20) - Oswalt (5-6, 3.23)
Clemens gra wspaniale, ale pałkarze Astros mało punktują ostatnio(wyjątek przedwczoraj z Milwaukee) dlatego gram progresję na ich zwycięstwo - dzisiaj 1j po kursie 1.61
LAA-CHW Washburn (3-3, 3.73) - Buehrle (7-1, 3.05) Lackey (5-2, 3.88) - Garcia (5-3, 3.41) Byrd (4-4, 4.15) - Contreras (2-2, 3.30)
Angels troche się męczyli ostatnio z Kansas, ale w Chicago powinni wygrać minimum jedno spotkanie. Ponadto trochę osób gra CHW, a ja widzę taki scenariusz: dzisiaj niespodzianka i kolejna przegrana Soxów, a jutro pełna mobilizacja i ich wygrana. LAA kurs 2.35 za 1j
ATL-WAS Davies (2-0, 0.00) - Ohka (3-3, 3.71) Hampton (4-1, 1.96) - Patterson (2-1, 2.98) Smoltz (3-4, 2.91) - Armas (1-3, 6.20) Ramirez (3-4, 5.65) - Loaiza (1-4, 3.61)
Takie serie rzadko odpuszczam, Atlanta jest dla mnie faworytem w tej serii i jeżeli nie wygrają 2 spotkań to się zdziwię( nie pierwszy raz) dlatego tą dzisiaj Atlanta win kurs 1.8 za 1j, ewentualna progresja jutro. --- Bilans typów MLB 14W-10L +4,22j
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
Bez dłuższego namysłu NYY - KC 3-0 STL - COL 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Dzięki za odpowiedź. która miała mnie tylko utwierdzić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Bez dłuższego namysłu NYY - KC 3-0 STL - COL 3-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> ... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Dzięki za odpowiedź. która miała mnie tylko utwierdzić <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> Ja jednak zalecam chwilę zastanowienia, żeby później nie żałować. Wg. mnie niemozliwa jest każda seria oprócz 3:0 dla Kansas i Colorado, a o zwycięstwie KC w co najmniej 1 meczu jestem bardzo przekonany.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
9 dzień
stan konta 118.20
typy na dziś: Phittsburgh - Florida under 7,5 Houston - Cincinnati under 6,5 ako: 3,24 stawka:40 zł mozliwa wygrana: 116,64
stan konta po zawarciu zakladu: 78.20
robi sie niebezpiecznie...na szczescie mam zamrozone rezerwy, ktore oby niebyly potrzebne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Ja jednak zalecam chwilę zastanowienia, żeby później nie żałować. Wg. mnie niemozliwa jest każda seria oprócz 3:0 dla Kansas i Colorado, a o zwycięstwie KC w co najmniej 1 meczu jestem bardzo przekonany. Ja jestem z kolei przekonany o 1 zwyciestwie Colorado. Ta druzyna u siebie gra znacznie lepiej, czy raczej, nie kazdy przyjezdny pitcher potrafi tam grac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
under czy over?
oto suma pkt w meczach rozpoczynających serie: (mecze nie są ułożone chronologicznie wg dat)
Chicago WS - LA Angels CWS: u siebie, 5,9,5,1,9,13,10 LAA: wyjazd, 16,11,6,4,13,5,7,9
Boston - Baltimore BOS: dom, 12,9,19,10,18,9,7 BAL: wyj, 12,17,18,13,5,20
Oakland - Tampa OAK: dom, 10,13,6,7,5,6 TAM: wyj, 5,10,27,12,7,12,13
Seattle - Toronto SEA: dom, 21,9,6,7,5,15,13,7 TOR: wyj, 8,19,2,7,13,10,6,13
Pittsburgh - Florida PIT: dom, 12,11,13,7,2,19,5,13 FLO: wyj, 17,13,4,10,5,19,12
Houston - Cincinnati HOU: dom, 1,10,7,7,15,5,3,9 CIN: wyj, 6,11,12,6,11,16,5
Washington - Atlanta WAS: dom, 13,2,6,9,7,9,8 ATL: wyj, 7,9,2,9,15,1,8,11,13
Colorado - St Louis COL: dom, 12,13,22,8,10,19 STL: wyj, 13,11,2,12,3,12,19,10
LA Dodgers - Chicago Cubs LAD: dom, 9,19,11,8,4,6,17,9 CHC: wyj, 9,4,5,13,13,7,22
San Diego - Milwaukee SDG: dom, 5,8,1,9,4,9,9 MIL: wyj, 8,7,8,9,11,7,7
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
dlatego dziwi mnie ustawienie
lini 7,5 w miksie na mecz Pittsburgh-Florida <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
i Colorado - St louis 12,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 1,646 |
Ja puszczam takie kuponiki u naziemnych: Houston + St. Louis + San Diego.. Boston + Chicago W.S. +.. i? nie wiem..:D odradzałem Ci dziś te Houston jak byliśmy w profie.. zje.. sprawe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Po wczorajszych niepowodzeniach dziś bardzo niekonwencjonalny zestaw - gram tylko dwa mecze (ale przeliczniki???): 40567707-1 3 1:37pm 30-May-05 4:05pm 30-May-05 Baseball Run Line Baltimore Orioles vs Boston Red Sox (-2.5) for Game 3.070 MLB R. Lopez must start / B. Arroyo must start 40567707-2 4 1:37pm 30-May-05 6:05pm 30-May-05 Baseball Run Line Tampa Bay Devil Rays vs Oakland Athletics (-1.5) for Game 3.010 MLB S. Kazmir must start / J. Blanton must start 40568029-1 5 1:41pm 30-May-05 6:05pm 30-May-05 Baseball Run Line Tampa Bay Devil Rays vs Oakland Athletics (-2.5) for Game 4.200 MLB S. Kazmir must start / J. Blanton must start
Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
ale mnie wkur....... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> ten pitcher z Houston <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> co rzucal ostatniego inga.....frajer stracił 7 punktów. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />...pewny under mi spartolił (9-0) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> takiego to tylko pałą <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 2,696 |
Moje typy na dziś: Dziwi mnie, że jeszcze nikt nie podał typu Houston - Cincinati.. Gospodarze tu pojadą z nie za bardzo wymagajacym rywalem.., który wyjazdy grają slabo.. do tego nie najlepszy pitcher.. typ: HOUSTON Taka rada na przyszłość jak nie wiesz ktory pitcher jest dobry, a ktory nie, to lepiej nie pisz i nie wprowadzaj ludzi w blad.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Colorado - St louis 12,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ornament.gif" alt="" /> oj, Kewin, tylko nie graj tu undera na pewniaka. Tak niska:) linia na mecz dwóch raczej overowych drużyn (COL 23o 22u, STL 26o 21u) na najbardziej sprzyjającym pałkarzom stadionie ligi, przy niezłej pogodzie, umiarkowanym zachodnim wietrze (właśnie przy takim wietrze jak dziś osiągnięto w tym sezonie na Coors Field najwyższy BA (.351), jest prawdopodobnie ustawiona ze względu na startera STL. A siła ognia Kardynałów też niepomniejsza:) Ale i COL nieźle czują się u siebie i o jakieś punkty powalczą, tak więc zalecam rozwagę w typowaniu i tym bardziej graniu tego zdarzenia. Pozdrawiam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|