Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 119 z 149 1 2 117 118 119 120 121 148 149
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
prezydent nie podpisal jeszcze tej ustawy? czy cos przegapilem?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Originally Posted by rozmus
prezydent nie podpisal jeszcze tej ustawy? czy cos przegapilem?

Dziś ogłosi swoją decyzję.

Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
S
SSS Offline
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
Prezydent Lech Kaczyński podpisał w piątek ustawę o grach hazardowych. Podpisany przez głowę państwa dokument jest pokłosiem afery hazardowej, w którą zamieszani są prominentni politycy PO.

Na razie nie wiadomo, czy Lech Kaczyński zdecydował się na skierowanie ustawy do Trybunału Konstytucyjnego.

Wcześniej Władysław Stasiak - szef kancelarii prezydenta - mówił, że prezydent skłania się do skierowania ustawy do Trybunału Konstytucyjnego ze względu na pojawiające się (już w trakcie prac sejmowych) wątpliwości konstytucyjne dotyczące m.in. szybkiego trybu pracy nad ustawą.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,172
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,172
Zapowiedź podpisania dokumentu padła już wcześniej ze strony Władysława Stasiaka, szefa prezydenckiej kancelarii. Według nieoficjalnych informacji RMF FM prezydent zrobił to, co przed 10 dniami zapowiadał minister: skierował ustawę do TK po podpisaniu. Ma zastrzeżenia m.in. odnośnie ekspresowego trybu uchwalania zmian i nieprecyzyjnej terminologii.

Prezydent chce też, żeby zbadano czy ustawa nie ogranicza wolności gospodarczej.


Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Podpisał i oddał do TK

Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
totolotek to nie hazard, to legalne golenie frajerów

http://e-play.pl/index.php?action=page&view=12&id=20175&page=1

Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
czy ktoś mógłby podsumować tą całą dyskusję, i napisać na czym stoimy? Czy podpisanie ustawy przez kaczke coś ruszy?

Czy sprawa jest przesądzona i koniec naszej gry u buków internetowych jest bliski?

Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Ile razy można tłumaczyć...

smirk

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
Originally Posted by Vega1
czy ktoś mógłby podsumować tą całą dyskusję, i napisać na czym stoimy? Czy podpisanie ustawy przez kaczke coś ruszy?

Czy sprawa jest przesądzona i koniec naszej gry u buków internetowych jest bliski?


koniec jest bliski. nie bedziesz mogl chlopie grac w nic. nawet w bierki z dziadkiem. z kolegami nawet sie lepiej o nic nie zakladaj bo ktos podslucha, zauwazy i pojdziesz do wiezienia. uuuuuuu straszy uuuu duchy uuuu boj sie

Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
V
enthusiast
enthusiast
V Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
masakra człowieku. Niezłe masz jazdy. Mieszkasz sam czy z rodziną?
Jak to drugie to współczuje...

Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
Panowie. Prezydent podpisał ustawę i od kiedy ona wchodzi w życie? Po 14 dniach? Bo u mnie w pobliżu właśnie otwierają lokal o nazwie Vegas. I nie trzeba być agentem Tomkiem, żeby się domyśleć co tam będzie?

Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
pizzeria!!!!

Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
Originally Posted by Vega1
masakra człowieku. Niezłe masz jazdy. Mieszkasz sam czy z rodziną?
Jak to drugie to współczuje...


poki co sam. rodzina faktycznia mialaby ze mna ciezko.

chodzi mi o to, ze nie widze opcji zeby z dnia na dzien mieliby zablokowac bukow przez internet. poki co nie blokuja duzo bardziej nielegalnych nacjonalistow czy pedofilow.

pozdr

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by gryzonko
pizzeria!!!!

Tak, da grasso tam będzie i będą dawać ser do pizzy (ostatnio podobno dają bardzo niewiele)

Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
http://forum.gazeta.pl/forum/w,27,69539329,69539329,Jak_zarobic_na_gieldzie_.html
mały fragment
"A najgorszym miejscem na świecie do zarabiania pieniędzy jakie
znam jest biuro maklerskie. Jak zasiądę tam z innymi przed monitorem, mogę od
razu założyć, że znalazłem się w kasynie na stołku przed jednorękim bandytą.
Skojarzenie najtrafniejsze dla grających na futures. 90 % z nich to drobne
płotki, których tak naprawdę nie stać na lewarowane granie, a jednak jak
wszyscy hazardziści są pewni wygranej i walczą aż do końca depozytu. Proszę
mnie opacznie nie zrozumieć, że gra na kontraktach futures jest czymś złym -
absolutnie nie. Trzeba po pierwsze być świadomym, że gramy na lewarze i
pozycja z 20 kontraktami równa się położeniu na stół, z reguły nie swoich, 750
000 PLN, czego nie jest świadoma, albo przynajmniej nie chce być większość
graczy. A po drugie w Polsce co kilka lat dochodzi na tym rynku do przekrętów,
kiedy zlewarowani bankrutują z powodu oszukańczych "zjazdów/odpałów" po
kilkaset punktów w godzinę i nikt z odpowiednich organów władz z tym nic
konkretnego nie robi.
Kolejnym etapem większości wtapiającej na naszych futach jest z reguły
przejście na FOREX ( większy lewar) lub odpuszczenie sobie giełdy. "

Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,495
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,495
Originally Posted by rwschod
http://forum.gazeta.pl/forum/w,27,69539329,69539329,Jak_zarobic_na_gieldzie_.html
mały fragment
"A najgorszym miejscem na świecie do zarabiania pieniędzy jakie
znam jest biuro maklerskie. Jak zasiądę tam z innymi przed monitorem, mogę od
razu założyć, że znalazłem się w kasynie na stołku przed jednorękim bandytą.
Skojarzenie najtrafniejsze dla grających na futures. 90 % z nich to drobne
płotki, których tak naprawdę nie stać na lewarowane granie, a jednak jak
wszyscy hazardziści są pewni wygranej i walczą aż do końca depozytu. Proszę
mnie opacznie nie zrozumieć, że gra na kontraktach futures jest czymś złym -
absolutnie nie. Trzeba po pierwsze być świadomym, że gramy na lewarze i
pozycja z 20 kontraktami równa się położeniu na stół, z reguły nie swoich, 750
000 PLN, czego nie jest świadoma, albo przynajmniej nie chce być większość
graczy. A po drugie w Polsce co kilka lat dochodzi na tym rynku do przekrętów,
kiedy zlewarowani bankrutują z powodu oszukańczych "zjazdów/odpałów" po
kilkaset punktów w godzinę i nikt z odpowiednich organów władz z tym nic
konkretnego nie robi.
Kolejnym etapem większości wtapiającej na naszych futach jest z reguły
przejście na FOREX ( większy lewar) lub odpuszczenie sobie giełdy. "

Zdaje mi się, że chyba nie do końca zrozumiałeś o co chodzi w całości postu, a ten fragment jest wyrwany z szerszego kontekstu.

Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
chciałem tylko pokazać jak giełda czy forex potrafi się stać większą zmorą niż granie u buków

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ale co to ma do rzeczy? Myślisz, że argumentem typu "GPW to też hazard" coś zmienisz? Szkoda czasu na wycieczkę tym tropem...

Nie ma się czym stresować bo nie ma możliwości na ograniczenie internetowych buków w Polsce, z góry było to wiadomo. A model włoski to był taką nieczystą grą na czas (haracz albo... zablokujemy was aż was UE nie odblokuje), i mało prawdopodobne było by nasi spróbowali zrobić ten sam numer. smile

Tak więc spokojnie. pogodnie peace

Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
S
member
member
S Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
ale wiesz Conrad... martwi to to, że takich zamierzeń jak Tusk, Kapica & co mozna bylo sie raczej spodziewac po PIS, Samoobronie, Giertychu, czy nawet PSL, a nie PO, ktora ma w naszym kraju gigantyczne poparcie a tymczasem to lider ludowcow Pawlak tonuje te zapedy PO do absolutnej kontroli i inwigilacji internetu. To smutne, bo jak nie teraz to za jakis czas beda probowali udarzac ta ustawa, lub podobna po lapach. Glosowalem na PO, ze wzgledu na "mniejsze zlo", teraz juz w ogole nie wiem na kogo glosowac, bo z przerazeniem stwierdzam, ze nawet watacha Leppera byla lepszym rzadem, bo przynajmniej nie tykala sie spraw, ktorych nie byli w stanie zrozumiec... a nasz Tusk wie wszystko i on wszystkim wzkaze droge, prawie jak Rydzyk... Masakra, czas wyjezdzac...

Strona 119 z 149 1 2 117 118 119 120 121 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, Sensei, latajaca_holenderka, rafal08, alfa, rymoholik, Lukasz111, aker, Akhu), 820 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,139
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1