|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 31,401 Likes: 2 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2006
Posty: 631 |
prezydent nie podpisal jeszcze tej ustawy? czy cos przegapilem?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
prezydent nie podpisal jeszcze tej ustawy? czy cos przegapilem? Dziś ogłosi swoją decyzję.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 351 |
Prezydent Lech Kaczyński podpisał w piątek ustawę o grach hazardowych. Podpisany przez głowę państwa dokument jest pokłosiem afery hazardowej, w którą zamieszani są prominentni politycy PO.
Na razie nie wiadomo, czy Lech Kaczyński zdecydował się na skierowanie ustawy do Trybunału Konstytucyjnego.
Wcześniej Władysław Stasiak - szef kancelarii prezydenta - mówił, że prezydent skłania się do skierowania ustawy do Trybunału Konstytucyjnego ze względu na pojawiające się (już w trakcie prac sejmowych) wątpliwości konstytucyjne dotyczące m.in. szybkiego trybu pracy nad ustawą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,172
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,172 |
Zapowiedź podpisania dokumentu padła już wcześniej ze strony Władysława Stasiaka, szefa prezydenckiej kancelarii. Według nieoficjalnych informacji RMF FM prezydent zrobił to, co przed 10 dniami zapowiadał minister: skierował ustawę do TK po podpisaniu. Ma zastrzeżenia m.in. odnośnie ekspresowego trybu uchwalania zmian i nieprecyzyjnej terminologii.
Prezydent chce też, żeby zbadano czy ustawa nie ogranicza wolności gospodarczej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 2,869 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
czy ktoś mógłby podsumować tą całą dyskusję, i napisać na czym stoimy? Czy podpisanie ustawy przez kaczke coś ruszy?
Czy sprawa jest przesądzona i koniec naszej gry u buków internetowych jest bliski?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
Ile razy można tłumaczyć... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
czy ktoś mógłby podsumować tą całą dyskusję, i napisać na czym stoimy? Czy podpisanie ustawy przez kaczke coś ruszy?
Czy sprawa jest przesądzona i koniec naszej gry u buków internetowych jest bliski? koniec jest bliski. nie bedziesz mogl chlopie grac w nic. nawet w bierki z dziadkiem. z kolegami nawet sie lepiej o nic nie zakladaj bo ktos podslucha, zauwazy i pojdziesz do wiezienia. uuuuuuu straszy uuuu duchy uuuu boj sie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2004
Posty: 382 |
masakra człowieku. Niezłe masz jazdy. Mieszkasz sam czy z rodziną? Jak to drugie to współczuje...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jul 2003
Posty: 1,124 |
Panowie. Prezydent podpisał ustawę i od kiedy ona wchodzi w życie? Po 14 dniach? Bo u mnie w pobliżu właśnie otwierają lokal o nazwie Vegas. I nie trzeba być agentem Tomkiem, żeby się domyśleć co tam będzie?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2003
Posty: 1,280 |
masakra człowieku. Niezłe masz jazdy. Mieszkasz sam czy z rodziną? Jak to drugie to współczuje... poki co sam. rodzina faktycznia mialaby ze mna ciezko. chodzi mi o to, ze nie widze opcji zeby z dnia na dzien mieliby zablokowac bukow przez internet. poki co nie blokuja duzo bardziej nielegalnych nacjonalistow czy pedofilow. pozdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743 |
Tak, da grasso tam będzie i będą dawać ser do pizzy (ostatnio podobno dają bardzo niewiele)
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179 |
http://forum.gazeta.pl/forum/w,27,69539329,69539329,Jak_zarobic_na_gieldzie_.html mały fragment "A najgorszym miejscem na świecie do zarabiania pieniędzy jakie znam jest biuro maklerskie. Jak zasiądę tam z innymi przed monitorem, mogę od razu założyć, że znalazłem się w kasynie na stołku przed jednorękim bandytą. Skojarzenie najtrafniejsze dla grających na futures. 90 % z nich to drobne płotki, których tak naprawdę nie stać na lewarowane granie, a jednak jak wszyscy hazardziści są pewni wygranej i walczą aż do końca depozytu. Proszę mnie opacznie nie zrozumieć, że gra na kontraktach futures jest czymś złym - absolutnie nie. Trzeba po pierwsze być świadomym, że gramy na lewarze i pozycja z 20 kontraktami równa się położeniu na stół, z reguły nie swoich, 750 000 PLN, czego nie jest świadoma, albo przynajmniej nie chce być większość graczy. A po drugie w Polsce co kilka lat dochodzi na tym rynku do przekrętów, kiedy zlewarowani bankrutują z powodu oszukańczych "zjazdów/odpałów" po kilkaset punktów w godzinę i nikt z odpowiednich organów władz z tym nic konkretnego nie robi. Kolejnym etapem większości wtapiającej na naszych futach jest z reguły przejście na FOREX ( większy lewar) lub odpuszczenie sobie giełdy. "
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 3,495 |
http://forum.gazeta.pl/forum/w,27,69539329,69539329,Jak_zarobic_na_gieldzie_.html mały fragment "A najgorszym miejscem na świecie do zarabiania pieniędzy jakie znam jest biuro maklerskie. Jak zasiądę tam z innymi przed monitorem, mogę od razu założyć, że znalazłem się w kasynie na stołku przed jednorękim bandytą. Skojarzenie najtrafniejsze dla grających na futures. 90 % z nich to drobne płotki, których tak naprawdę nie stać na lewarowane granie, a jednak jak wszyscy hazardziści są pewni wygranej i walczą aż do końca depozytu. Proszę mnie opacznie nie zrozumieć, że gra na kontraktach futures jest czymś złym - absolutnie nie. Trzeba po pierwsze być świadomym, że gramy na lewarze i pozycja z 20 kontraktami równa się położeniu na stół, z reguły nie swoich, 750 000 PLN, czego nie jest świadoma, albo przynajmniej nie chce być większość graczy. A po drugie w Polsce co kilka lat dochodzi na tym rynku do przekrętów, kiedy zlewarowani bankrutują z powodu oszukańczych "zjazdów/odpałów" po kilkaset punktów w godzinę i nikt z odpowiednich organów władz z tym nic konkretnego nie robi. Kolejnym etapem większości wtapiającej na naszych futach jest z reguły przejście na FOREX ( większy lewar) lub odpuszczenie sobie giełdy. " Zdaje mi się, że chyba nie do końca zrozumiałeś o co chodzi w całości postu, a ten fragment jest wyrwany z szerszego kontekstu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179 |
chciałem tylko pokazać jak giełda czy forex potrafi się stać większą zmorą niż granie u buków
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Ale co to ma do rzeczy? Myślisz, że argumentem typu "GPW to też hazard" coś zmienisz? Szkoda czasu na wycieczkę tym tropem... Nie ma się czym stresować bo nie ma możliwości na ograniczenie internetowych buków w Polsce, z góry było to wiadomo. A model włoski to był taką nieczystą grą na czas (haracz albo... zablokujemy was aż was UE nie odblokuje), i mało prawdopodobne było by nasi spróbowali zrobić ten sam numer.  Tak więc spokojnie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2005
Posty: 122 |
ale wiesz Conrad... martwi to to, że takich zamierzeń jak Tusk, Kapica & co mozna bylo sie raczej spodziewac po PIS, Samoobronie, Giertychu, czy nawet PSL, a nie PO, ktora ma w naszym kraju gigantyczne poparcie a tymczasem to lider ludowcow Pawlak tonuje te zapedy PO do absolutnej kontroli i inwigilacji internetu. To smutne, bo jak nie teraz to za jakis czas beda probowali udarzac ta ustawa, lub podobna po lapach. Glosowalem na PO, ze wzgledu na "mniejsze zlo", teraz juz w ogole nie wiem na kogo glosowac, bo z przerazeniem stwierdzam, ze nawet watacha Leppera byla lepszym rzadem, bo przynajmniej nie tykala sie spraw, ktorych nie byli w stanie zrozumiec... a nasz Tusk wie wszystko i on wszystkim wzkaze droge, prawie jak Rydzyk... Masakra, czas wyjezdzac...
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|