Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931

Bonus: Unibet
Baqu #3540888 30/11/2009 22:15
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
http://blogfrog.pl/index.php/go/MzUzOTA5NQ::/Jimmy-Bullard-gwiazda-Youtube-a-/2915

Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 6,743
Originally Posted by Rivaldinho

Kiedy następny odcinek grin

Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Piwo vs cipka grin

Mężczyzna mając do wyboru: wypad z kolegami do pubu czy wieczór z c... tzn. z kobietą ma zawsze ogromny dylemat. Dzisiaj rozstrzygniemy ten problem!

1. Piwo jest zawsze mokre. Nad cipką trzeba popracować. Punkt dla PIWA.

2. Ciepłe piwo fatalnie smakuje. Punkt dla CIPKI.

3. Naprawdę zimne piwo daje ogromną satysfakcję. Punkt dla PIWA.

4. Jeśli po tym jak weźmiesz haust swojego ulubionego piwa, znajdziesz włos między zębami - możesz zwymiotować. Punkt dla CIPKI.

5. Dziesięć piw jednej nocy i nie możesz dojechać do domu. Dziesięć cipek jednej nocy, a nie chcesz nigdzie jechać. Punkt dla CIPKI.

6. Jeśli użyjesz zbyt dużo piwa w miejscu publicznym, twoja reputacja może ucierpieć. Jeśli użyjesz cipki w miejscu publicznym - staniesz się legendą. Punkt dla CIPKI.

7. Jeśli zatrzyma cię policjant i będzie czuć od ciebie piwem, może cię zaaresztować. Jeśli będzie czuć od ciebie cipką, może ci postawić piwo. Punkt dla CIPKI.

8. Normalnie nie spotyka się starego piwa. Punkt dla PIWA.

9. Za dużo piwa i zdaje ci się że widzisz UFO, za dużo cipki i zdaje ci się że widzisz BOGA. Punkt dla CIPKI.

10. W większości krajów piwo jest opodatkowane. Punkt dla CIPKI.

11. Jeśli masz następne piwo, pierwsze się nie w*****a. Punkt dla PIWA.

12. Zawsze masz pewność czy jesteś pierwszym, który otwiera swoje piwo. Punkt dla PIWA.

13. Jeśli potrząśniesz piwem, wzburzy się, ale po paru chwilach wróci do normy. Punkt dla PIWA.

14. Zawsze wiesz ile piwo bedzie cię kosztować. Punkt dla PIWA.

15. Piwo nie ma matki. Punkt dla PIWA.

16. Piwo nigdy nie oczekuje od ciebie przytulania przez pół godziny po tym jak je wypiłeś. Punkt dla PIWA.

anfa_ #3541653 01/12/2009 07:52
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931

Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 3,839
grinlaughpiwo

Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
R
+
+
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 19,495
Lars Berger laugh


Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Prałatowi Henrykowi ktoś ukradł z klatki ptaszka. Podczas niedzielnej mszy prałat pyta parafian:
- Kto ma ptaszka?
Podnosi się las męskich rąk.
- Nie o to mi chodzi - mówi prałat. - Kto widział ptaszka?
Podnosi się las kobiecych rak.
Prałat wkurzony:
- Nie o to pytam! Kto widział mojego ptaszka?
Wszyscy ministranci podnoszą ręce.


Wchodzi blondynka do swojego mieszkania i słyszy odgłosy z sypialni. Odgłosy są jednoznaczne. Ale dla potwierdzenia otwiera drzwi i widzi swojego męża z obca babą. Wybiega z sypialni, otwiera schowek męża, wyjmuje pistolet, przeładowuje, przykłada sobie do skroni, i w tym momencie mąż mówi:
- Ależ kochanie, nie rób tego, ja Ci wszystko wytłumaczę!
Blondynka patrząc na niego groźnie, krzyczy:
- Zamknij się!!! Ty będziesz następny!!!


Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Sep 2004
Posty: 26,931
emotowo dzisiaj pociągnę:

[Linked Image] [Linked Image] [Linked Image]

laugh

[Linked Image]

Baqu #3543822 03/12/2009 01:13
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
Z
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Dec 2006
Posty: 11,219
to trzeba byc pacanem
http://studio.wp.pl/mid,837866,wideo.html

Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
To sie nazywa zmarnowac okazje grin grin grin

http://sport.wp.pl/kat,109318,title,Pudlo-stulecia-jak-on-to-zmarnowal,wid,11740658,wiadomosc.html

Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 6,244
smirk jeden post nad Tobą.

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172

Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Originally Posted by th0mas
smirk jeden post nad Tobą.
no tak... male przeoczenie wink sorki

Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 19,172
Originally Posted by Vacinho
To sie nazywa zmarnowac okazje grin grin grin

http://sport.wp.pl/kat,109318,title,Pudlo-stulecia-jak-on-to-zmarnowal,wid,11740658,wiadomosc.html


Co powiesz na to?

http://sport.onet.pl/74327.1,1248702,2088616,,polak_z_samobojem_wszech_czasow_-_wideo,wiadomosc.html

shane #3544420 03/12/2009 04:51
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
a.k.a. "Vacinho"
a.k.a. "Vacinho"
Dołączył: Jul 2008
Posty: 1,816
Shane shocked shocked niezle grin

swoja droga ciekawe jak mozna bylo cos takiego zrobic... wink

Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Można. Janusz Jojko kiedyś też to udowodnił wink


Bzyku #3544582 03/12/2009 05:34
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
Jojko - Feel "Pokonać siebie..." ;D

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,689

shane #3545086 03/12/2009 07:18
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,379
Originally Posted by shane
Originally Posted by Vacinho
To sie nazywa zmarnowac okazje grin grin grin

http://sport.wp.pl/kat,109318,title,Pudlo-stulecia-jak-on-to-zmarnowal,wid,11740658,wiadomosc.html


Co powiesz na to?

http://sport.onet.pl/74327.1,1248702,2088616,,polak_z_samobojem_wszech_czasow_-_wideo,wiadomosc.html


tylko wezcie pod uwage w jakim meczu to zrobil Jojko bo o ile mnie pamiec nie myli to byl baraz o pozostanie w ekstraklasie a ten gol "spuscil" poraz pierwszy w histori "niebieskich" do 2 ligi. notabene Jojko zostal w ekstraklasie a zatrudnil go.... rywal Ruchu z ferelnych barazow GKS Katowice

Strona 3 z 19 1 2 3 4 5 18 19

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, betowiec, alfa), 2,706 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,412
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1