Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 121 z 149 1 2 119 120 121 122 123 148 149
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
R
member
member
R Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 179
Kapica Gosiewskiego myje.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,CBA-pograza-PiS,wid,11737800,wiadomosc.html?ticaid=19341&_ticrsn=3

http://www.polskatimes.pl/stronaglowna/192447,piec-wersji-ustawy-hazardowej-sprzyjalo-tylko-jednej-firmie,id,t.html#material_1

Wszystkie te palanty sprzedaliby nas za marne grosze

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by omylny bolo
jest juz jakie soficjalne info ile bedziemy placic podatku u naziemnych?
12%

Wejdż na stronę http://www.bukmacherzyrazem.pl/
i poczytaj:

Stowarzyszenie Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich stoi na stanowisku, iż stawka opodatkowania zakładów wzajemnych w uchwalonej przez Sejm i Senat nowej ustawie o grach hazardowych - czyli 12% od przychodu - tylko częściowo odpowiada postulatom Stowarzyszenia.

Stowarzyszenie Bukmacherów wyraża obawę przed patologicznymi i korupcjogennymi skutkami organizacji zakładów bukmacherskich przez Kluby Sportowe.

Tak jakby ziemniaki nie były patologią.

Dopóki nie będzie opłacalne postawienie po kursie 1,01 ,
to moja noga w ziemniaku nie postanie.

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
a moja postanie bo co prawda chodze tam tylko zima ale za to takie promocje jakie sts czy prof daja na Biatlon to mogliby nawet zabierac 50% podatku smile
w tamtym roku bylem chyba z 4 czy 5 razy i tylko biatlon tam gram, nigdy nie zapomne jak kilka godzin trzymali kurs szwecja-Polska w sztafecie mezczyzn po 1,60 ale co najlepsze potem wyplacali smile
Nie pamietam roznicy na mecie ale napewno byla powyzej 5 minut przewagi smile

Fakt takich okazji jest 2-3 w roku ale czasem na nich sie wiecej u ziemniaka zarobi niz przez caly rok w necie ...

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Artykuł o tym na stronach dziennika.pl:

CBA pogrąża PiS w sprawie hazardu[/b] [dziennik.pl] laugh grin
[b]
"Ustawa hazardowa za rządów PiS była pisana pod Totalizator Sportowy, wspierał ją Przemysław Gosiewski, a urzędnikom "kazano siedzieć cicho i niczemu się nie sprzeciwiać". Do komisji śledczej trafiła właśnie analiza CBA dotycząca prac nad ustawą hazardową za rządów PiS z takimi wnioskami."

Proponuję postawić przed komisją tego gnoja Mariusza Kamińskiego, który wtedy udawał szefa CBA. blush papa

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Originally Posted by Conrad
Artykuł o tym na stronach dziennika.pl:

CBA pogrąża PiS w sprawie hazardu[/b] [dziennik.pl] laugh grin
[b]
"Ustawa hazardowa za rządów PiS była pisana pod Totalizator Sportowy, wspierał ją Przemysław Gosiewski, a urzędnikom "kazano siedzieć cicho i niczemu się nie sprzeciwiać". Do komisji śledczej trafiła właśnie analiza CBA dotycząca prac nad ustawą hazardową za rządów PiS z takimi wnioskami."

Proponuję postawić przed komisją tego gnoja Mariusza Kamińskiego, który wtedy udawał szefa CBA. blush papa

Zanim ze swoją nienawiśćią wyskoczysz ,przeczytaj najpierw artykuł.

pozdro

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zanim wyskoczysz z obroną swoich ulubieńców to sam przeczytaj artykuł do końca, robi się coraz ciekawszy i aż dziw bierze że tvp.info to publikuje: smile

"Zdaniem Centralnego Biura Śledczego Jarosław Kaczynski i Przemysław Gosiewski polecili Marianowi Banasiowi, by nie wnosił sprzeciwu wobec zmian w ustawie - pisze portal tvp.info. Dzięki zmianom w ustawie Totalizator mógłby zorganizować przetarg na zakup urządzeń do wideoloterii. Według CBA istniało duże prawdopodobieństwo, że taki przetarg mógłby być ustawiony. kasa grin

Pozdrawiam piwo


Dołączył: Oct 2009
Posty: 66
A
journeyman
journeyman
A Offline
Dołączył: Oct 2009
Posty: 66
Tusk mógłby być liberałem gdyby tylko słupki sondażowe nie wpływały na jego decyzje wink

To tak a propo mogłoby być a jest, widzę, że administrator tego forum nie robi sobie z tego różnicy smile

Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Dołączył: May 2001
Posty: 31,404
Likes: 2
Originally Posted by Conrad
Zanim wyskoczysz z obroną swoich ulubieńców to sam przeczytaj artykuł do końca, robi się coraz ciekawszy i aż dziw bierze że tvp.info to publikuje: smile

"Zdaniem Centralnego Biura Śledczego Jarosław Kaczynski i Przemysław Gosiewski polecili Marianowi Banasiowi, by nie wnosił sprzeciwu wobec zmian w ustawie - pisze portal tvp.info. Dzięki zmianom w ustawie Totalizator mógłby zorganizować przetarg na zakup urządzeń do wideoloterii. Według CBA istniało duże prawdopodobieństwo, że taki przetarg mógłby być ustawiony. kasa grin

Pozdrawiam piwo

Co, po za tym ,że to ujawnił -zle zrobił Kaminski?

pozdro

Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 508
Gdzie ujawnił o żadnej konferencji nie słyszałem?

Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 350
Conrad uważa, że afery hazardowej wcale nie było, a jednocześnie chce stawiać Kamińskiego przed komisją na podstawie artykułu z Dziennika. smile

Dołączył: May 2009
Posty: 199
member
member
Dołączył: May 2009
Posty: 199
Ponieważ nie znam się na totolotku , to może mi ktos wytłumaczy czy Gosiewski i Kapica próbowali napisać ustawę pod te samą firmę, czy mają róznych faworytów?

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Heh, na to wychodzi, że cała trójka (Kapica, Gosiewski i sam Jaruś grin ) grali dla tej samej drużyny. futbol smile

Pytanie tylko co dokładnie ustawa miała dać tej firmie, bo tak na czysty rozum najwięcej zależałoby od jej umowy z Totkiem a nie chyba od samej ustawy.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by Ark_
Tusk mógłby być liberałem

Wystarczy, że jest zdecydowanie najbardziej liberalny z tych, którzy mają dziś realną szansę na rządzenie Polską. papa

P.S. A co to ma do rzeczy z moim postem dotyczących dzisiejszych rewelacji, że CBŚ uważa że nie tylko Gosiewski ale także i Jaruś wpływał na ustawę? grin

Dołączył: May 2006
Posty: 183
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2006
Posty: 183
Panowie, po co kłócicie się, kto jest gorszy PO czy PiS? Czy w jakimkolwiek sposób przybliża nas to do pomysłu, jak nie pozwolić wprowadzić rejestru stron zakazanych, bo wtedy nasze forum dyskusyjne zostanie zbanowane?

Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
old hand
old hand
Dołączył: Jan 2008
Posty: 987
Originally Posted by bohem
Panowie, po co kłócicie się, kto jest gorszy PO czy PiS? Czy w jakimkolwiek sposób przybliża nas to do pomysłu, jak nie pozwolić wprowadzić rejestru stron zakazanych, bo wtedy nasze forum dyskusyjne zostanie zbanowane?
projekt "bezprecedensowo zły" [technologie.gazeta.pl]

PTI "zwraca uwagę na (...) aspekty, dyskwalifikujące projekt zarówno od strony prawnej, jak i technicznej".

Polskie Towarzystwo Informatyczne uznaje, że przedstawiony projekt jest nieskuteczny i szkodliwy.
Z przyczyn technicznych w demokratycznym systemie prawnym nie da się
zorganizować skutecznej blokady dostępu do stron, których treść narusza polskie prawo. (...)
W tym stanie projekt nie nadaje się do poprawy i powinien zostać w całości wycofany".


Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Zgoda. Blokowanie stron jest bezsensownie złe, nawet jeśli są tam najgorsze rzeczy i treści to trzeba z tym żyć, jakakolwiek ingerencja w wolność internetu daje złe sygnały na przyszłość i otwiera drzwi do tego, by kiedyś tam znacznie gorsi ludzie u władzy poszli o krok dalej z tym.

Z drugiej strony my już teraz jesteśmy krajem, w którym w przeciwieństwie do Wielkiej Brytanii czy USA nie można głosić swoje zdanie na temat historii, bo można za same słowa pójść siedzieć. smirk A skoro udało się w Polsce wprowadzić cenzurę normalnej wypowiedzi bez większego wysiłku to i wszystko można teraz ograniczyć...

Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Mar 2001
Posty: 5,220
Originally Posted by forty
Wiceminister Finansów, Podsekretarz Stanu, Szef Służby Celnej Jacek Kapica, który jest wielkim orędownikiem likwidacji hazardu ma powiązania z Funduszem Polish Investment, którego właścicielem jest Amerykański prof. Josef Blass. Pośrednikiem jest Grzegorzem Bielowicki główny polski udziałowiec i pełnomocnik Funduszu Venture Capital "Tar Heel Capital", którego 80% kapitału właśnie pochodzi od Josefa Blassa i jest on lokowany w polskich spółkach HiTech oraz w lobbing.

Josef Blass to wieloletni pośrednik pomiędzy Totalizatorem Sportowym, a Teksańskim GTech-em (brał już za to prowizje w wysokości 20 mln dolarów), działający na rzecz umożliwienia Totalizatorowi Sportowemu wypracowanie dominującej pozycji na rynku w sprawach automatów do gry i lobbujący za przeforsowaniem w "nowej ustawie hazardowej" prawa do leasingowania przez Totalizator maszyn do gry (jednorękich bandytów)


http://niepoprawni.pl/blog/164/jacus-i-grzesio-contra-miro-i-zbycho-walka-o-hazard

Nie ukrywam, że życze panu Kapicy żeby wyszło w końcu na jaw, czyje interesu reprezentuje i żeby poniósł za to karę. Dzisiaj kolejne rewelacje -> http://wiadomosci.onet.pl/2088511,11,wstrzasajaca_analiza_cba_ws_ustawy_tajemniczy_punkt_15,item.html

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Dziwi mnie jedno, Totalizator to przecież państwowa spółka, a to umowa tej firmy z dostawcą sprzętu/rozwiązania do jakiegoś produktu jest ważniejsza od jakiejś tam ustawy zezwalającej państwowej spółce na wprowadzenie tego produktu.

Czyli Państwo może zezwolić Totalizatorowi na wprowadzenie nowej gry, GTech może jej dostarczyć wszystko (podejrzewam, że oferuje najlepsze rozwiązania techniczne na rynku), ale czy to nie szczegóły ewentualnej umowy między Totalizatorem a dostawcą najwięcej znaczą?

Tutaj wygląda to tak jakby GTech źle robił, że wspiera Totalizator by ten mógł urządzać gry, tylko dlatego że sam by zarobił na wdrożeniu tego (co jest normalne).

Na dodatek najwięksi beneficjenci tego aby nie dopuścić państwowego Totalizatora do urządzania gier wydają się być... ludzie w branży "jednorękich". smile

I tu dochodzi do absurdalnej sytuacji, jeśli ktoś zezwoli na coś Totalizatorowi to "och, ach, działa dla GTech", a jak ktoś tego nie zrobi to działa na korzyść ludzi w biznesie maszyn. Cokolwiek się zrobi lub nie zrobi, zawsze ktoś będzie miał z tego korzyść. I ot tworzy się takie błędne koło absurdu.

Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
http://wiadomosci.onet.pl/2088944,11,palikot_zada_od_tuska_dymisji_ministra_sa_mocniejsze_poszlaki,item.html

Jedziesz Janek z nim jedziesz

Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Originally Posted by SJS
http://wiadomosci.onet.pl/2088944,11,palikot_zada_od_tuska_dymisji_ministra_sa_mocniejsze_poszlaki,item.html

Jedziesz Janek z nim jedziesz

piwo

Strona 121 z 149 1 2 119 120 121 122 123 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1