Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
#354571 01/06/2005 01:17
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
@Yakuza - pierwsze dwa strike to moga byc albo "czyste" strajki czyli miotacz rzuca catcher lapie albo faule - palkarz odbija pilke i pilka spada poza pole gry ale ostatni strike nie moze byc faulem i dzieki temu Ci najlepsi palkarze (i nie tylko) potrafia sie bronic przed wyautowaniem odbijajac pilke poza pole gry czekajac na dogodna okazje do odbicia i moze byc tych fauli nawet 10.

Pozdrawiam

Bonus: Unibet
#354572 01/06/2005 01:54
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 251
Aaaa to by sie zgadzało.Dzięki Feher <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#354573 01/06/2005 03:15
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Witam,

Wracam z sali (pilka, koszykowka szkoda, ze nie baseball choc wiem, ze sa w W-wie druzyny i moze sie wybiore), syna ucho boli + goraczka, forum zamkniete, w poczcie emaile z tematu, otwieram a tu email @mbzyka, ktory musze przewinac (4 razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ), potem @amkwish'a (3 razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> ), @g00niek i @Ghost (raz) nie wysili sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ale pomimo tych roznic w przewijaniu ciezko sie z Wami Panowie nie zgodzic bo kazdy ma racje.

Dzisiaj nie mam sily juz nic pisac ale nalezy pamietac o tym, ze wartosc merytoryczna tematu nie tworza tylko moderatorzy ale wszyscy uzytkownicy.

@mbzyk - dobry post nic dodac nic ujac, moze sie uda.

@amkwish - tez racja ale wole aby w tematach mlb bylo raczej quasi PP niz quasi czat (oczywiscie jako dodatek do dania glownego)

@g00niek - tak jest, pierwsze kroki do tematu linki, wiadomosci tam jest sporo jak na poczatek

@Ghost - tez masz racje

Dobrze by bylo, gdyby osoba podajaca typy w tamatach dziennych robila swoje podsumowania i druga sprawa, tak jak @amkwish napisal, mnie jako szergowego usera nie interesuje czy ktos postawil 10 czy 1000 pln i czy wygra 10000 czy 2 pln. Mnie interesuje skala typu (moze byc 1-10, 0.25-2, plaska badz high/middle/low itd. ) i interesuje mnie bilans.

To na razie tyle i zapraszam do roboty (analizy) Panie (tez sa) i Panowie bo za 21h kolejna 15 czeka na rozpracowanie.

Pozdrawiam
Feher

#354574 01/06/2005 06:16
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Podsumowanie dnia

BAL-BOS
8-1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
1-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,42j
CIN-HOU
9-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
3-4 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> +1,48j
LAA-CHW
4-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
4-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
Byrd (4-4, 4.15) - Contreras (2-2, 3.30)
ATL-WAS
2-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
4-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -2j
Smoltz (3-4, 2.91) - Armas (1-3, 6.20)
Ramirez (3-4, 5.65) - Loaiza (1-4, 3.61)

Wczoraj dzień 2W-2L -0,10j
---
Bilans typów MLB 17W-16L +0,71j

#354575 01/06/2005 09:46
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Podsumowujac swoj wczorajszy wywod niestety musze stwierdzic ze zaslepia mnie moje uwielbienie do klubow z Detroit ... Texas jest obecnie niesamowicie mocny i pokazali to dzisiejszej nocy... Zastanawiam sie czy kontynuowac progres na ich porake....

#354576 01/06/2005 10:10
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Quote
Quote
Wczoraj CIN-HOU
9-0 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
Belisle (2-4, 4.67) - Backe (4-3, 4.73)
Ortiz (1-3, 5.20) - Oswalt (5-6, 3.23)

Niestety wczoraj wielkie rozczarowanie. Astros to cień zespołu z zeszłego roku gdy grali w playoff. Ale grając progresję trzeba być przygotowanym na porażki - dzisiaj Houston po kursie 1.74 za 2j

Polecialem na tym samym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
Zawiedli mnie strasznie, ale dzis znow za nich zagram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Oplacalo sie 4-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#354577 01/06/2005 10:50
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
Minnesota 1.78 Pinnacle

#354578 01/06/2005 10:52
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 1,194
Sorki, to miało być w forum konkursowym <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ale skoro już tu jestem, podamwsyztko to co gram dzisiaj:

Boston 1.68
Minnesota 1.78
Chi. White Sox 1.77
San Diego 1.78

#354579 01/06/2005 12:10
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Kontynuacja rozpoczętych serii
LAA-CHW
4-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
4-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
Byrd (4-4, 4.15) - Contreras (2-2, 3.30)

Czy White Sox wygrają poraz trzeci? Contreras ma słaby bilans przeciwko Angels i tutaj widzę dla nich szansę, ale mam złe przeczuca i dzisiaj tylko 2j na LAA kurs 2.15

ATL-WAS
2-3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -1j
4-5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> -2j
Smoltz (3-4, 2.91) - Armas (1-3, 6.20)
Ramirez (3-4, 5.65) - Loaiza (1-4, 3.61)

Coś nie chce mi się wierzyć aby goście przegrali wszystkie cztery mecze, Atlanta po kursie 1.65 6j
---
Bilans typów MLB 17W-16L +0,71j

Strona 3 z 3 1 2 3

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (burbon, Sensei, aker, latajaca_holenderka, rafal08, betowiec), 2,544 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,894
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1