Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#354649 31/05/2005 10:34
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
[b][color:"blue"] 2:00 Miami Heat @ Detroit Pistons [/color][color:"red"]2:1[/color]

Bonus: Unibet
#354650 31/05/2005 12:02
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
G
addict
addict
G Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
Myśle, że dzisiaj spokojnie można postawić na Miami z ewentualnym doliczonym czasem co jest bardzo prawdopodobne. A więc 02 na Heat to moim zdaniem typ, który dzisiaj spokojnie wejdzie. Dlaczego ? No jednak różnica klas obu zespołów jest znaczna. Wade to czarodziej, a Wallace'om nie idzie już tak znakomicie z SuperMan'em jak szło im grajuąc z Lakers. Jest to więc pewnego rodzaju zemsta O'neal'a więc nie mamy co sie oszukiwać, że Miami nie odpuści i wygra mecz kończąc serie u siebie 4:1. Typuje rónież, że Wade przekroczy linie 26.5 i nie mam wątpliwości co tej pozycji tak jak i do over'a 179. Dla Miami jest to stanoczo za mało, a rozkręcony Dwayne sam rzuci pewnie ze 35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Pozdrawiam!

#354651 31/05/2005 13:00
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Bardzo bym chciał Greender,żebys mial rację:-)))

Mam jednak parę wątpliwości.

Czy po raz drugi z rzędu na własnych deskach Pistons zagraja tak źle?

Czy Wade jest juz grajkiem takiego formatu,by po raz kolejny ośmieszyć przeciwnika?

W mojej opinii kazdy mecz w tej serii bedzie inny i ten dzisiejszy znacznie bedzie się różnił od poprzedniego.
Wynik jest sprawa otwartą,ale dziś na Miami nie stawiam,natomiast na under...jak najbardziej:-)

Jeszcze odnośnie Shaqa.
Pominawszy aspekt zemsty:-),to pamietajmy ,ze w ubiegłorocznym finale nie miał ani wsparcia,ani godnych zmienników.
W tym roku ma.

#354652 31/05/2005 13:14
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Po tym co pokazali w meczu Nr 3 widzi mi sie ponownie over po 90 pkt obie ekipy sa w stanie rzucic.

#354653 31/05/2005 15:59
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
D
D_M Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
under wydaje sie ok ale sprobowal bym zlapac jakms wyzsza linie na live moze zaczna ostro rzucac na pcozatku a potem stagnacja dobry difens

z meczu na mecz rosnie liczba fauli jak w 1 bylo po jakies 10 osobistych to w 3 53 i zdaje sie 43 w dwoch ostanich meczach obie strony po ok 30 fauli , cizeko bronic bez fauli i tu bym szukal overa mozna poczekac az linia spadnie bo napewno wiele osob postawi undera

linia na punkty obu druzyn to mia 92 i det 87 tez wydaje mi sie rozsadna szczegolnie na det srednio po ok 22 pkt na kwarte w przypadku overa , ale jak zwykle nasze typy zweryfikuje mecz

#354654 31/05/2005 16:47
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
Detroit drugi raz z rzędu na pewno nie zagra już tak źle. Dzisiaj będą bardzo zmotywowani aby wygrać. Wade w ostatnim meczu trafiał nawet z półdystansu i dystansu. Po prostu wszystko mu wychodziło. Problemy ma on zwłaszcza z rzutami z dystansu i dzisiaj na pewno nie będzie tak trafiał. Dzisiaj stawiam na Detroit

#354655 31/05/2005 17:22
Dołączył: Apr 2004
Posty: 80
F
journeyman
journeyman
F Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 80
Moim zdaniem dziś szanse są wyrównane, ale kurs już nie, więc 3 do 1 na Miami to spora promocja. W takich meczach warto grać drużynę niedocenianą przez buków, ostatnio stawiałem na Phoenix, i Miami w 3 meczu, więc dziś pójdę tą samą bardzo dochodową ścieżką!!! a co do Wade`a do moim zdaniem jest już wielkim graczem i poprowadzi Miami do mistrzostwa, na co też już postawiłem!

#354656 01/06/2005 03:08
Dołączył: Nov 2004
Posty: 561
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 561
no i over wszedl spokojnie...202pkt przy linii 179,5
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#354657 01/06/2005 03:09
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
[i]W końcu Pistons wygrali, tylko za dużo punktów coś tracą, a więc 2:2, będzie ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Następny mój typ to Pistons w Miami, kurs pewnie około 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, latajaca_holenderka, betowiec, Sensei, aker, kamel, poozon), 2,533 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,331
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1