|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,431 |
[b][color:"blue"] 2:00 Miami Heat @ Detroit Pistons [/color][color:"red"]2:1[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 406 |
Myśle, że dzisiaj spokojnie można postawić na Miami z ewentualnym doliczonym czasem co jest bardzo prawdopodobne. A więc 02 na Heat to moim zdaniem typ, który dzisiaj spokojnie wejdzie. Dlaczego ? No jednak różnica klas obu zespołów jest znaczna. Wade to czarodziej, a Wallace'om nie idzie już tak znakomicie z SuperMan'em jak szło im grajuąc z Lakers. Jest to więc pewnego rodzaju zemsta O'neal'a więc nie mamy co sie oszukiwać, że Miami nie odpuści i wygra mecz kończąc serie u siebie 4:1. Typuje rónież, że Wade przekroczy linie 26.5 i nie mam wątpliwości co tej pozycji tak jak i do over'a 179. Dla Miami jest to stanoczo za mało, a rozkręcony Dwayne sam rzuci pewnie ze 35 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182 |
Bardzo bym chciał Greender,żebys mial rację:-)))
Mam jednak parę wątpliwości.
Czy po raz drugi z rzędu na własnych deskach Pistons zagraja tak źle?
Czy Wade jest juz grajkiem takiego formatu,by po raz kolejny ośmieszyć przeciwnika?
W mojej opinii kazdy mecz w tej serii bedzie inny i ten dzisiejszy znacznie bedzie się różnił od poprzedniego. Wynik jest sprawa otwartą,ale dziś na Miami nie stawiam,natomiast na under...jak najbardziej:-)
Jeszcze odnośnie Shaqa. Pominawszy aspekt zemsty:-),to pamietajmy ,ze w ubiegłorocznym finale nie miał ani wsparcia,ani godnych zmienników. W tym roku ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,122 |
Po tym co pokazali w meczu Nr 3 widzi mi sie ponownie over po 90 pkt obie ekipy sa w stanie rzucic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 4,933 |
under wydaje sie ok ale sprobowal bym zlapac jakms wyzsza linie na live moze zaczna ostro rzucac na pcozatku a potem stagnacja dobry difens
z meczu na mecz rosnie liczba fauli jak w 1 bylo po jakies 10 osobistych to w 3 53 i zdaje sie 43 w dwoch ostanich meczach obie strony po ok 30 fauli , cizeko bronic bez fauli i tu bym szukal overa mozna poczekac az linia spadnie bo napewno wiele osob postawi undera
linia na punkty obu druzyn to mia 92 i det 87 tez wydaje mi sie rozsadna szczegolnie na det srednio po ok 22 pkt na kwarte w przypadku overa , ale jak zwykle nasze typy zweryfikuje mecz
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2002
Posty: 337 |
Detroit drugi raz z rzędu na pewno nie zagra już tak źle. Dzisiaj będą bardzo zmotywowani aby wygrać. Wade w ostatnim meczu trafiał nawet z półdystansu i dystansu. Po prostu wszystko mu wychodziło. Problemy ma on zwłaszcza z rzutami z dystansu i dzisiaj na pewno nie będzie tak trafiał. Dzisiaj stawiam na Detroit
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 80
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2004
Posty: 80 |
Moim zdaniem dziś szanse są wyrównane, ale kurs już nie, więc 3 do 1 na Miami to spora promocja. W takich meczach warto grać drużynę niedocenianą przez buków, ostatnio stawiałem na Phoenix, i Miami w 3 meczu, więc dziś pójdę tą samą bardzo dochodową ścieżką!!! a co do Wade`a do moim zdaniem jest już wielkim graczem i poprowadzi Miami do mistrzostwa, na co też już postawiłem!
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 561
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2004
Posty: 561 |
no i over wszedl spokojnie...202pkt przy linii 179,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
[i]W końcu Pistons wygrali, tylko za dużo punktów coś tracą, a więc 2:2, będzie ciekawie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Następny mój typ to Pistons w Miami, kurs pewnie około 3 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka