|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
obserwuje ktoś kangurki?
Blaze - Taipans?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2007
Posty: 94
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2007
Posty: 94 |
ma ktos live do kosza z łotwy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
Interesuje sie ktos liga Czeska ? Koszykowka męska Nymburk-USK Praga Hc na Prage jest +38,5 Pkt ... 40 pkt to duzo ... co by nie patrzyc 10 pkt przewagi na kwarte Ci pierwi maja bilans 16/0 a Praga 6 Winow 10 Porazek i kto gra w tym zespole Nymbruk ze jedzie z kazdym zespolem ligi ? Z Jakas Opava wygrali 109 / 49  Tymbardziej ze to sredniak tamtej ligi
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
Nymbruk wygrywa z kazdym nawet przewaga 50 Pkt obojetnie czy graja u siebie czy na wyjezdzie ... Liga musi byc totalnie slaba ale w tym zespole graja jakies gwiazdy z NBA 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2006
Posty: 7,896 |
http://www.sport.pl/sport/1,65025,7322335,Gortat_nominowany_do_nagrody_dla_gracza_roku_w_Europie.html
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
Interesuje sie ktos liga Czeska ? Koszykowka męska Nymburk-USK Praga Hc na Prage jest +38,5 Pkt ... 40 pkt to duzo ... co by nie patrzyc 10 pkt przewagi na kwarte Ci pierwi maja bilans 16/0 a Praga 6 Winow 10 Porazek i kto gra w tym zespole Nymbruk ze jedzie z kazdym zespolem ligi ? Z Jakas Opava wygrali 109 / 49  Tymbardziej ze to sredniak tamtej ligi wiekszosc to reprezentanci kraju + kilku 2? amerykanow z czego jeden z nich mial epizod w PLK w Kagerze Gdynia. Wielki drewniany C ktory do koszykowki trafil z lotniska gdzie pakowal bagaże
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jul 2009
Posty: 1,724 |
Interesuje sie ktos liga Czeska ? Koszykowka męska Nymburk-USK Praga Hc na Prage jest +38,5 Pkt ... 40 pkt to duzo ... co by nie patrzyc 10 pkt przewagi na kwarte Ci pierwi maja bilans 16/0 a Praga 6 Winow 10 Porazek i kto gra w tym zespole Nymbruk ze jedzie z kazdym zespolem ligi ? Z Jakas Opava wygrali 109 / 49  Tymbardziej ze to sredniak tamtej ligi wiekszosc to reprezentanci kraju + kilku 2? amerykanow z czego jeden z nich mial epizod w PLK w Kagerze Gdynia. Wielki drewniany C ktory do koszykowki trafil z lotniska gdzie pakowal bagaże  Skoro tak ich liga jest the best  Ten zespol kazdego ogrywa a wyniki typu 120/60 itp to tam kazdy ich mecz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,989
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 1,989 |
jaka żenada turk telekom stracił całe prowadzenie co za melepety!!!!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
a.k.a. "Appiah"
|
|
a.k.a. "Appiah"
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654 |
5/12/2009 18:00 CET Sportino Inwroclaw - Znicz Jaroslaw 1.87 (Expekt) 5/10
To nie jest pick na przełamanie. Tym razem Sportino ma dobrze pasującego przeciwnika. Znicz Jarosław to 3 murzynów + zgraja słabych Polaków. Do tej pory radzili sobie świetnie, ale praktycznie cała liga wie o ich taktyce. Myślę, że po porażce z Anwilem 60:76 u siebie złapią teraz kryzys. Dzisiaj trudne dla nich spotkanie, bo nie mają zbytnio, jak zatrzymać Saniego Ibrahima, który jest wyższy o kilka centrymetrów od Johna Willamsona centra Znicza, który mierzy jedynie 198 centrymetrów. Do Sportino doszedł z Arisu Saloniki - Quinton Day. Rozgrywający, który w poprzednich rozgrywkach grał właśnie w Zniczu Jarosław, gdzie był liderem drużyny rzucając 17,6 punktów na mecz.
5/12/2009 18:00 CET Kotwica Kolobrzeg (-4) - Stal Stalowa Wola 1.85 (Expekt) 5/10
Ważne spotkanie dla losów dolnej tabeli. Kotwica po ostatnich porażkach powinna dziś wygrać, żeby odbić się od dna. Stal to beniaminek i ekipa własnej hali. Ostatnio Kotwicy brakowało najlepszego Polaka - Bartosza Diduszki, który był kontuzjowany. Bez niego drużyna traci dużo na wartości. Stal nie ma prawdziwego centra, to też dziś poszaleje center Kotwicy Darell Harris, który może nawet mieć dzisiaj 15 zbiórek lub więcej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 20,790 |
akt desperacji  16. Budzinauskas Mindaugas w Sportino 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
a.k.a. "Appiah"
|
|
a.k.a. "Appiah"
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654 |
Hehe, teraz powinni przynajmniej zamęczyć Znicz, u których "murzyneria" będzie grała prawie całe lub całe spotkanie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891
Profesor
|
|
Profesor
Dołączył: Aug 2005
Posty: 28,891 |
3 grajkow wydymalo Sportino 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987 |
C A J A S O L  Walka
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654
a.k.a. "Appiah"
|
|
a.k.a. "Appiah"
Dołączył: Jan 2009
Posty: 654 |
3 grajkow wydymalo Sportino  Chappell 190 cm 11 zbiórek w tym 5 w ataku 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
Polonia 2011 oddala 27 rzutow mniej, a przegrywaja tylko -4 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2005
Posty: 1,895 |
5/12/2009 18:00 CET Sportino Inwroclaw - Znicz Jaroslaw 1.87 (Expekt) 5/10
To nie jest pick na przełamanie. Tym razem Sportino ma dobrze pasującego przeciwnika. Znicz Jarosław to 3 murzynów + zgraja słabych Polaków. Do tej pory radzili sobie świetnie, ale praktycznie cała liga wie o ich taktyce. Myślę, że po porażce z Anwilem 60:76 u siebie złapią teraz kryzys. Dzisiaj trudne dla nich spotkanie, bo nie mają zbytnio, jak zatrzymać Saniego Ibrahima, który jest wyższy o kilka centrymetrów od Johna Willamsona centra Znicza, który mierzy jedynie 198 centrymetrów. Do Sportino doszedł z Arisu Saloniki - Quinton Day. Rozgrywający, który w poprzednich rozgrywkach grał właśnie w Zniczu Jarosław, gdzie był liderem drużyny rzucając 17,6 punktów na mecz.
5/12/2009 18:00 CET Kotwica Kolobrzeg (-4) - Stal Stalowa Wola 1.85 (Expekt) 5/10
Ważne spotkanie dla losów dolnej tabeli. Kotwica po ostatnich porażkach powinna dziś wygrać, żeby odbić się od dna. Stal to beniaminek i ekipa własnej hali. Ostatnio Kotwicy brakowało najlepszego Polaka - Bartosza Diduszki, który był kontuzjowany. Bez niego drużyna traci dużo na wartości. Stal nie ma prawdziwego centra, to też dziś poszaleje center Kotwicy Darell Harris, który może nawet mieć dzisiaj 15 zbiórek lub więcej. od nastepnej kolejki gram przeciwko twoim typom, wiecej człowiek zarobi, cos nie masz nosa ostatnio:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2005
Posty: 55 |
C A J A S O L taką przewagę miał a teraz -9;/
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 30,870 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 108 |
a skad masz wynik partizana
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 108
member
|
|
member
Dołączył: Jan 2008
Posty: 108 |
mozesz napisac bo jezeli jest tak jak widze to zabraknie mi pkt a wyniku nie ma
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|