Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 2 1 2
#354953 02/06/2005 06:45
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
1:05 PM ET
Baltimore (32-20, 15-6 away) - Boston (28-24, 14-8 home)
BAL: Penn (0-0, 1.93 ERA) - BOS: Clement (6-0, 3.06 ERA)

1:05 PM ET
Texas (30-21, 13-9 away) - Detroit (24-26, 11-14 home)
TEX: Young (5-2, 2.93 ERA) - DET: Robertson (2-3, 3.04 ERA)

1:10 PM ET
Cleveland (25-26, 14-13 away) - Minnesota (30-21, 15-10 home)
CLE: Elarton (2-2, 5.77 ERA) - MIN: Santana (6-2, 3.70 ERA)

8:10 PM ET
NY Yankees (27-25, 11-12 away) - Kansas City (15-37, 9-17 home)
NYY: Pavano (4-3, 4.18 ERA) - KAN: Jensen (1-1, 9.72 ERA)

10:05 PM ET
Toronto (28-25, 14-13 away) - Oakland (20-32, 12-12 home)
TOR: Towers (5-3, 4.14 ERA) - OAK: Saarloos (1-4, 4.74 ERA)

3:05 PM ET
St. Louis (34-18, 17-8 away) - Colorado (15-36, 11-13 home)
STL: Suppan (4-5, 4.01 ERA) - COL: Chacon (1-4, 3.28 ERA)

7:05 PM ET
Atlanta (29-23, 12-16 away) - Washington (27-26, 14-9 home)
ATL: Ramirez (3-4, 5.65 ERA) - WAS: Loaiza (1-4, 3.61 ERA)

7:05 PM ET
San Francisco (23-28, 9-13 away) - Philadelphia (26-27, 12-10 home)
SFO: Hennessey (2-1, 4.91 ERA) - PHI: Lieber (6-4, 4.41 ERA)

7:05 PM ET
Florida (27-23, 9-11 away) - Pittsburgh (24-27, 10-13 home)
FLA: Willis (8-2, 1.67 ERA) - PIT: Williams (5-4, 3.50 ERA)

7:10 PM ET
Arizona (30-23, 14-11 away) - NY Mets (27-26, 17-10 home)
ARI: Estes (4-3, 3.79 ERA) - NYM: Martinez (5-1, 2.79 ERA)

10:05 PM ET
Chicago Cubs (27-24, 12-12 away) - San Diego (33-20, 18-5 home)
CHC: Rusch (4-1, 2.35 ERA) - SDG: Stauffer (1-1, 4.01 ERA)

10:10 PM ET
Milwaukee (25-27, 10-16 away) - LA Dodgers (26-26, 12-14 home)
MIL: Sheets (1-4, 3.62 ERA) - LAD: Thompson (0-0, 3.60 ERA)

Pozdrawiam
KRAJAN
PS. sądzę że modzi nie będą mieli nic przeciwko bo otwieranie tamatu dziennego takim postem jak poniżej ???

Bonus: Unibet
#354954 02/06/2005 06:59
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Nie patrzyłem jeszcze w kursy, nie mam też wybranego typu dnia, ale już klarujuą mi się typy (opieram je na obecnej formie drużyny, rzucającym (pitcherze), troszkę na ogólnych statyst. i oczywiście przeczuciu.
Moje wstępne typy na dziś:
1. BOSTON (Clement dziś nie zaliczy pierwszej wtopy! tym bardzej że wczoraj doznali małego upokorzenia)
2. TEXAS (wczoraj przegrali (zgodnie z przewidywaniami), ale dziś Young z kolegami zaczną budować nową passę - forma teksańczyków wyśmienita!
3. Minnesota - pomimoże wczoraj zwycięstwo to nazwisko Santana wielu powinno już dobrze znać!
4. NYY - dwie porażki z cienkimi KC to już wystarczy, ale jeżeli kurs będzie niski (z -hp pon. 2.00 to chyba się nie skuszę). W drużynie muszą być niewąskie wymiany poglądów (czyt. kłótnie).
5. FLO - czas się odłamać pora najwyższa a i okoliczności sprzyjające (tu pomyślę nad -hp 2,5)
6. NYM - nieobliczalni, ale pitcher niezły, napewno lepszy niż u przyjeznych tu troszkę subiektywnie - lubię grę NYM
Z trych 6-ciu coś muszę wybrać - najprawdopodobniej jakieś 3 single + rozpisik 4/5 - teraz troszkę poczytać, przejrzeć kursy i odpowiednio spróbować dobrać hp?

Pozdrawiam
KRAJAN

#354955 02/06/2005 07:06
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Cze,

wczoraj ponownie trzy serie zakończone, pozostały

Chicago Cubs WWWWWW dziś L

LA Angels OOOOOO dziś U (tu mbzyk wczoraj Miałeś rację)

Myślę że jeszcze coś wyszperam, ale zdecydowanie później

Pzdr

#354956 02/06/2005 07:29
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
@kasienka
Quote
propozycje typow z mlb na dzien 2.06.2005 r

Floryda to na chwile obecna... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

@cero
Quote
Kasienka.. nie mam pojecia .. caly czas chcesz stawiac na ta floride ? !! a nie widzisz ze oni caly czas dostaa w dupe..? wczorejszy dzien byl dla nich deska ratunku ale dzisiaj?? wiem ze Wills jest bdb. Pitcherem ale nie tylko on jest w teamie... Piraci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> maja bardzo dobrych ppalkarzy

#354957 02/06/2005 14:25
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Moje przemyślenia...
Toronto-Oakland
Towers (5-3, 4.14)- Saarloos (1-4, 4.74)
Halladay (8-2, 2.54)- Etherton (1-1, 6.62)
Lilly (3-5, 7.60)- Blanton (0-5, 6.66)
Gaudin (1-0, 3.60)- Haren (2-7, 4.34)

W tej parze liczę na minimum jedno zwycięstwo graczy TOR - w końcu OAK muszą przegrać, kurs 1.91 1j

Chi. Cubs-San Diego
Rusch (4-1, 2.35)- Stauffer (1-1, 4.01)
Mitre (0-0, 5.84)- Eaton (7-1, 3.58)
Maddux (3-3, 4.08)- May (0-0, 4.96)
Zambrano (3-3, 3.22)- Peavy (5-0, 2.37)

Cubs się rozpędzili (6zwycięstw) i mam nadzieję, że dzisiaj się jeszcze nie zatrzymają. Kurs 2.25 biorę za 1j

Milwaukee-L.A. Dodgers
Sheets (1-4, 3.62)- Thompson (0-0, 3.60)
Capuano (4-4, 3.01)- Weaver (5-4, 5.70)
Santos (2-4, 2.73)- ???
Obermueller (1-0, 3.00)- Penny (2-2, 3.18)

LAD zaliczyło trzy przegrane u siebie z CHC i kolejne mecze gra także na własnym stadionie z mniej wymagającym przeciwnikiem. W tym sezonie najdłuższe serie przegranych LAD kończyły się na 3Lost. Czy MIL są w stanie wygrać wszystkie 4 mecze? a LAD dopuścić do 7L? wydaje mi się że nie. Progresja na wygraną LAD po kursie 2.10 za 1j

Texas-Detroit
Zagram jeszcze na TEX po kursie 1.83
Po stronie Teksasu zagra Young,a w Detroit Robertson. W tym sezonie odbył się już mecz z ich udziałem w którym wygrało DET 2-0 zdobywając oba punkty w ostatnim inningu już po zejściu Younga. Obydwaj dobrze wtedy rzucali
Nate Robertson 8.0IP 6H 0R 0ER 1BB 3SO 0HR 3.25ERA
Chris R. Young 8.0IP 6H 0R 0ER 1BB 5SO 0HR 3.12ERA
ale myślę że dzisiaj TEX wygrają. Zobaczymy za 3 godziny.
---
Bilans typów MLB 19W-16L +6,91j

#354958 02/06/2005 15:12
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
Mozecie wyjasnic czemu taki wysoki kurs na Cleveland ? Czy w druzynie przeciwnikow zagra ktos wyjatkowy ?

#354959 02/06/2005 15:15
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
P
member
member
P Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
podajcie jakąś stronke z wynikami, pierwszy raz zagram MLB...

#354960 02/06/2005 15:17
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525

#354961 02/06/2005 15:20
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209

#354962 02/06/2005 15:53
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Ja sobie sprawdzam tutaj...ta stronka się nieodswieża co jakiś czas...(co najbardziej wkurza)

http://sports.espn.go.com/mlb/scoreboard

za jakieś 30 minut przedstawie moje 2 dzisiejsze typki U/O

#354963 02/06/2005 16:01
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Reasumując:

Chicago Cubs WWWWWW dziś L

Texas OOO dziś U (delikatnie zagrany typ - bilans na wyjeździe U-O dla Texas 15-9)

San Francisco OUOUO dziś O (tego nie gram, bo nie jestem przekonany)

Toronto LWLWL dziś L

Chyba wszystko na dziś

Pzdr

#354964 02/06/2005 16:07
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
Jest jeszcze jedna seria

Milwaukee Brewers WWWW LLLL W dzis L

Pzdr

#354965 02/06/2005 16:10
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
F
Pooh-Bah
Pooh-Bah
F Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
@pyskacz

W dziale USA Sports masz na górze przypięty temat linki tam są prawie wszystkie, których potrzebujesz.

Pzdr

#354966 02/06/2005 16:27
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
w sesji wieczornej do wyboru 4 spotkania

19:05 Boston - Baltimore...4 mecz
19:05 Detroit - Texas...3 mecz
19:10 Minnesota - Cleveland...3 mecz
21:10 Colorado - St Louis...4 mecz

wybrałem 2 z nich

Boston - Baltimore /linia 10,5
tylko jeden raz tą linie przekroczyły oba zespoły w 3 meczach pomiedzy sobą ( a we wszytskich BOS-BAL 3 na 5 meczów)...wczesniejsze wyniki 4:8,8:11.
Dziś w Bostonie rzuca Clement 6/0 ERA 3.06, tak więc niezaznał smaku porażki w tym sezonie...w meczach z jego udziałem padały SP: od początku 1,19,11,9,11,12,7,18..tak więc zazwyczaj były to wysokie wyniki..
Penn pitcher z Baltimore narazie niema na swoim koncie porażki ani wygranej...wystąpił raz w meczu z Detroit 28 maja i rzucał 4,2 IP a jego zespół uległ 3:5 (SP 8)....Boston u siebie tylko 8 na 20 razy przełamał barierę 10,5...ale kilka meczów kończyło się 9,10 SP..Baltimore na wyjazdach ostatnio osiąga raczej wysokie SP: 15,8,20,11,11,9,6,12

TYP : over 10,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Detroit - Texas /linia 8,5
tej lini za bardzo nielubie typowac na OVER...
w ostatnich meczach tych drużyn padło nastepujące SP: 10,10
a wogóle w 5 meczach aż 4 razy została przekroczona bariera 8,5...dziś zagrają picherzy...Texas /Young 5/2 ERA 2.93 i Robertson 2/3 ERA 3.04...Young wystapił w 8 meczach aż w 3 grał 8.0 IP i osiągnięto 8,2,5 SP...w pozostałych kiedy to grał 5.0 IP SP wyniosło 21,7,7,8,11..tak więc bardziej UNDER...Robertson w sumie zagrał w 8 spotkaniach (5 zaliczonych)..w 2 meczach 3,0 IP i tam drużyna Detroit przegrywała sromotnie..3:9, 4:8..w sumie w meczach z jego udziałem zanotowano nastepujace SP:14,12,5,7,2,11,5,7...tak więc ja dziś zagram

TYP: under 8.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />


powrót do stawki wyjściowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

11 dzień
typy:
Boston over 10,5
Detroit under 8,5
ako 3.24
stawka: 1 sw (1/10)
zakładana wygrana 2,91 sw

stan konta po zawarciu zakładu: 22,34 sw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#354967 02/06/2005 16:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371

Napisałem krótką analizę meczu DET-TEX, ale komp mi się zawiesił ptrzed wysłaniem:( Ze względu na to że macz zaraz się zaczyna, jeszcze szybciej:

- starterzy wyśmienici, Robertson w domu i przeciwko Texasom lepsza ERA niż ogólna

- ofensywa obu zespołów spisuje się b. dobrze, więc u/o raczej no bet

- buki aż tak zdecydowanego faworyta (@2.10 i @1.85) jak gracze (u niektórych zakłady to TEX ponad 90% i DET ok. 10%) nie widzą, i ja się z nimi zgodzę.

- przeczucie i jescze raz przeczucie, gdyż więcej za ma jednak zespół z Dallas


DET-TEX, 1, @2.10, 4/10

#354968 02/06/2005 17:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
Witam,

mbzyk a jakies serie na dzis sa ??

bo powiem szczerze, ze granie progresji mi najbardziej podchodzi...

w00fer

#354969 02/06/2005 17:56
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
W/L 1/2
Bilans: - 0.58j

MLB - 2.06.2005

# 04.KC Royals - NY Yankees
Mój typ: NY Yankees (-1,5) 8/10

# 05.NY Mets - ARI Diamondbacks
Mój typ: NY Mets 6/10

# 06.OAK Athletics - TOR Blue Jays
Mój typ: TOR Blue Jays 2/10

Sorry z powodu braku czasu, dziś bez analizy.

ŻYCZĘ SAMYCH TRAFNYCH TYPÓW !!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#354970 02/06/2005 19:49
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371

Na mecze w tej chwili rozgrywane nie było żadnej serii do przerwania. Z wczorajszych weszły wszystkie z 2 etapu oraz 1/4 z zaczętych serii.

Na dzisiaj w drugim etapie MIL WWWW LLLL W ---> L

oraz nowe:
NYY WWWWWW LLLL ---> W
SF 6L ---> W
CHC 6W---> L
ATL LLW LLW ---> W
FLA LLLL W LLL ---> W
NYM UUO UUO UU ---> under 8.5

#354971 02/06/2005 20:46
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Ja dzis gram San Diego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />


Czemu?
Nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />

Zobaczymy jak im pojdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />

#354972 02/06/2005 21:21
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
K
Q
Q
K Offline
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
niestety oba meczyki nieweszły U/O....

jeszcze zagrałem tylko jednego singielka

San Diego WLWWWWWWL ---> W stawka 1.69 stawka 3j

Strona 1 z 2 1 2

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, Sensei, Lukasz111, burbon, aker, alfa, betowiec, 11kera11), 3,146 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,799
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1