|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
1:05 PM ET Baltimore (32-20, 15-6 away) - Boston (28-24, 14-8 home) BAL: Penn (0-0, 1.93 ERA) - BOS: Clement (6-0, 3.06 ERA)
1:05 PM ET Texas (30-21, 13-9 away) - Detroit (24-26, 11-14 home) TEX: Young (5-2, 2.93 ERA) - DET: Robertson (2-3, 3.04 ERA) 1:10 PM ET Cleveland (25-26, 14-13 away) - Minnesota (30-21, 15-10 home) CLE: Elarton (2-2, 5.77 ERA) - MIN: Santana (6-2, 3.70 ERA)
8:10 PM ET NY Yankees (27-25, 11-12 away) - Kansas City (15-37, 9-17 home) NYY: Pavano (4-3, 4.18 ERA) - KAN: Jensen (1-1, 9.72 ERA)
10:05 PM ET Toronto (28-25, 14-13 away) - Oakland (20-32, 12-12 home) TOR: Towers (5-3, 4.14 ERA) - OAK: Saarloos (1-4, 4.74 ERA)
3:05 PM ET St. Louis (34-18, 17-8 away) - Colorado (15-36, 11-13 home) STL: Suppan (4-5, 4.01 ERA) - COL: Chacon (1-4, 3.28 ERA)
7:05 PM ET Atlanta (29-23, 12-16 away) - Washington (27-26, 14-9 home) ATL: Ramirez (3-4, 5.65 ERA) - WAS: Loaiza (1-4, 3.61 ERA)
7:05 PM ET San Francisco (23-28, 9-13 away) - Philadelphia (26-27, 12-10 home) SFO: Hennessey (2-1, 4.91 ERA) - PHI: Lieber (6-4, 4.41 ERA)
7:05 PM ET Florida (27-23, 9-11 away) - Pittsburgh (24-27, 10-13 home) FLA: Willis (8-2, 1.67 ERA) - PIT: Williams (5-4, 3.50 ERA)
7:10 PM ET Arizona (30-23, 14-11 away) - NY Mets (27-26, 17-10 home) ARI: Estes (4-3, 3.79 ERA) - NYM: Martinez (5-1, 2.79 ERA) 10:05 PM ET Chicago Cubs (27-24, 12-12 away) - San Diego (33-20, 18-5 home) CHC: Rusch (4-1, 2.35 ERA) - SDG: Stauffer (1-1, 4.01 ERA)
10:10 PM ET Milwaukee (25-27, 10-16 away) - LA Dodgers (26-26, 12-14 home) MIL: Sheets (1-4, 3.62 ERA) - LAD: Thompson (0-0, 3.60 ERA)
Pozdrawiam KRAJAN PS. sądzę że modzi nie będą mieli nic przeciwko bo otwieranie tamatu dziennego takim postem jak poniżej ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 15,586 |
Nie patrzyłem jeszcze w kursy, nie mam też wybranego typu dnia, ale już klarujuą mi się typy (opieram je na obecnej formie drużyny, rzucającym (pitcherze), troszkę na ogólnych statyst. i oczywiście przeczuciu. Moje wstępne typy na dziś: 1. BOSTON (Clement dziś nie zaliczy pierwszej wtopy! tym bardzej że wczoraj doznali małego upokorzenia) 2. TEXAS (wczoraj przegrali (zgodnie z przewidywaniami), ale dziś Young z kolegami zaczną budować nową passę - forma teksańczyków wyśmienita! 3. Minnesota - pomimoże wczoraj zwycięstwo to nazwisko Santana wielu powinno już dobrze znać! 4. NYY - dwie porażki z cienkimi KC to już wystarczy, ale jeżeli kurs będzie niski (z -hp pon. 2.00 to chyba się nie skuszę). W drużynie muszą być niewąskie wymiany poglądów (czyt. kłótnie). 5. FLO - czas się odłamać pora najwyższa a i okoliczności sprzyjające (tu pomyślę nad -hp 2,5) 6. NYM - nieobliczalni, ale pitcher niezły, napewno lepszy niż u przyjeznych tu troszkę subiektywnie - lubię grę NYM Z trych 6-ciu coś muszę wybrać - najprawdopodobniej jakieś 3 single + rozpisik 4/5 - teraz troszkę poczytać, przejrzeć kursy i odpowiednio spróbować dobrać hp?
Pozdrawiam KRAJAN
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Cze,
wczoraj ponownie trzy serie zakończone, pozostały
Chicago Cubs WWWWWW dziś L
LA Angels OOOOOO dziś U (tu mbzyk wczoraj Miałeś rację)
Myślę że jeszcze coś wyszperam, ale zdecydowanie później
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2001
Posty: 3,383 |
@kasienkapropozycje typow z mlb na dzien 2.06.2005 r
Floryda to na chwile obecna... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> @ceroKasienka.. nie mam pojecia .. caly czas chcesz stawiac na ta floride ? !! a nie widzisz ze oni caly czas dostaa w dupe..? wczorejszy dzien byl dla nich deska ratunku ale dzisiaj?? wiem ze Wills jest bdb. Pitcherem ale nie tylko on jest w teamie... Piraci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> maja bardzo dobrych ppalkarzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Moje przemyślenia... Toronto-Oakland Towers (5-3, 4.14)- Saarloos (1-4, 4.74) Halladay (8-2, 2.54)- Etherton (1-1, 6.62) Lilly (3-5, 7.60)- Blanton (0-5, 6.66) Gaudin (1-0, 3.60)- Haren (2-7, 4.34)
W tej parze liczę na minimum jedno zwycięstwo graczy TOR - w końcu OAK muszą przegrać, kurs 1.91 1j
Chi. Cubs-San Diego Rusch (4-1, 2.35)- Stauffer (1-1, 4.01) Mitre (0-0, 5.84)- Eaton (7-1, 3.58) Maddux (3-3, 4.08)- May (0-0, 4.96) Zambrano (3-3, 3.22)- Peavy (5-0, 2.37)
Cubs się rozpędzili (6zwycięstw) i mam nadzieję, że dzisiaj się jeszcze nie zatrzymają. Kurs 2.25 biorę za 1j
Milwaukee-L.A. Dodgers Sheets (1-4, 3.62)- Thompson (0-0, 3.60) Capuano (4-4, 3.01)- Weaver (5-4, 5.70) Santos (2-4, 2.73)- ??? Obermueller (1-0, 3.00)- Penny (2-2, 3.18)
LAD zaliczyło trzy przegrane u siebie z CHC i kolejne mecze gra także na własnym stadionie z mniej wymagającym przeciwnikiem. W tym sezonie najdłuższe serie przegranych LAD kończyły się na 3Lost. Czy MIL są w stanie wygrać wszystkie 4 mecze? a LAD dopuścić do 7L? wydaje mi się że nie. Progresja na wygraną LAD po kursie 2.10 za 1j
Texas-Detroit Zagram jeszcze na TEX po kursie 1.83 Po stronie Teksasu zagra Young,a w Detroit Robertson. W tym sezonie odbył się już mecz z ich udziałem w którym wygrało DET 2-0 zdobywając oba punkty w ostatnim inningu już po zejściu Younga. Obydwaj dobrze wtedy rzucali Nate Robertson 8.0IP 6H 0R 0ER 1BB 3SO 0HR 3.25ERA Chris R. Young 8.0IP 6H 0R 0ER 1BB 5SO 0HR 3.12ERA ale myślę że dzisiaj TEX wygrają. Zobaczymy za 3 godziny. --- Bilans typów MLB 19W-16L +6,91j
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 507 |
Mozecie wyjasnic czemu taki wysoki kurs na Cleveland ? Czy w druzynie przeciwnikow zagra ktos wyjatkowy ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Feb 2005
Posty: 103 |
podajcie jakąś stronke z wynikami, pierwszy raz zagram MLB...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2004
Posty: 1,209 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
Ja sobie sprawdzam tutaj...ta stronka się nieodswieża co jakiś czas...(co najbardziej wkurza) http://sports.espn.go.com/mlb/scoreboardza jakieś 30 minut przedstawie moje 2 dzisiejsze typki U/O
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
Reasumując:
Chicago Cubs WWWWWW dziś L
Texas OOO dziś U (delikatnie zagrany typ - bilans na wyjeździe U-O dla Texas 15-9)
San Francisco OUOUO dziś O (tego nie gram, bo nie jestem przekonany)
Toronto LWLWL dziś L
Chyba wszystko na dziś
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 614 |
Jest jeszcze jedna seria
Milwaukee Brewers WWWW LLLL W dzis L
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Aug 2004
Posty: 2,165 |
@pyskacz
W dziale USA Sports masz na górze przypięty temat linki tam są prawie wszystkie, których potrzebujesz.
Pzdr
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
w sesji wieczornej do wyboru 4 spotkania
19:05 Boston - Baltimore...4 mecz 19:05 Detroit - Texas...3 mecz 19:10 Minnesota - Cleveland...3 mecz 21:10 Colorado - St Louis...4 mecz
wybrałem 2 z nich
Boston - Baltimore /linia 10,5 tylko jeden raz tą linie przekroczyły oba zespoły w 3 meczach pomiedzy sobą ( a we wszytskich BOS-BAL 3 na 5 meczów)...wczesniejsze wyniki 4:8,8:11. Dziś w Bostonie rzuca Clement 6/0 ERA 3.06, tak więc niezaznał smaku porażki w tym sezonie...w meczach z jego udziałem padały SP: od początku 1,19,11,9,11,12,7,18..tak więc zazwyczaj były to wysokie wyniki.. Penn pitcher z Baltimore narazie niema na swoim koncie porażki ani wygranej...wystąpił raz w meczu z Detroit 28 maja i rzucał 4,2 IP a jego zespół uległ 3:5 (SP 8)....Boston u siebie tylko 8 na 20 razy przełamał barierę 10,5...ale kilka meczów kończyło się 9,10 SP..Baltimore na wyjazdach ostatnio osiąga raczej wysokie SP: 15,8,20,11,11,9,6,12
TYP : over 10,5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Detroit - Texas /linia 8,5 tej lini za bardzo nielubie typowac na OVER... w ostatnich meczach tych drużyn padło nastepujące SP: 10,10 a wogóle w 5 meczach aż 4 razy została przekroczona bariera 8,5...dziś zagrają picherzy...Texas /Young 5/2 ERA 2.93 i Robertson 2/3 ERA 3.04...Young wystapił w 8 meczach aż w 3 grał 8.0 IP i osiągnięto 8,2,5 SP...w pozostałych kiedy to grał 5.0 IP SP wyniosło 21,7,7,8,11..tak więc bardziej UNDER...Robertson w sumie zagrał w 8 spotkaniach (5 zaliczonych)..w 2 meczach 3,0 IP i tam drużyna Detroit przegrywała sromotnie..3:9, 4:8..w sumie w meczach z jego udziałem zanotowano nastepujace SP:14,12,5,7,2,11,5,7...tak więc ja dziś zagram
TYP: under 8.5 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
powrót do stawki wyjściowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
11 dzień typy: Boston over 10,5 Detroit under 8,5 ako 3.24 stawka: 1 sw (1/10) zakładana wygrana 2,91 sw
stan konta po zawarciu zakładu: 22,34 sw <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Napisałem krótką analizę meczu DET-TEX, ale komp mi się zawiesił ptrzed wysłaniem:( Ze względu na to że macz zaraz się zaczyna, jeszcze szybciej:
- starterzy wyśmienici, Robertson w domu i przeciwko Texasom lepsza ERA niż ogólna
- ofensywa obu zespołów spisuje się b. dobrze, więc u/o raczej no bet
- buki aż tak zdecydowanego faworyta (@2.10 i @1.85) jak gracze (u niektórych zakłady to TEX ponad 90% i DET ok. 10%) nie widzą, i ja się z nimi zgodzę.
- przeczucie i jescze raz przeczucie, gdyż więcej za ma jednak zespół z Dallas
DET-TEX, 1, @2.10, 4/10
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 841 |
Witam,
mbzyk a jakies serie na dzis sa ??
bo powiem szczerze, ze granie progresji mi najbardziej podchodzi...
w00fer
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2004
Posty: 525 |
W/L 1/2 Bilans: - 0.58j
MLB - 2.06.2005
# 04.KC Royals - NY Yankees Mój typ: NY Yankees (-1,5) 8/10
# 05.NY Mets - ARI Diamondbacks Mój typ: NY Mets 6/10
# 06.OAK Athletics - TOR Blue Jays Mój typ: TOR Blue Jays 2/10
Sorry z powodu braku czasu, dziś bez analizy.
ŻYCZĘ SAMYCH TRAFNYCH TYPÓW !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Nov 2003
Posty: 1,371 |
Na mecze w tej chwili rozgrywane nie było żadnej serii do przerwania. Z wczorajszych weszły wszystkie z 2 etapu oraz 1/4 z zaczętych serii.
Na dzisiaj w drugim etapie MIL WWWW LLLL W ---> L
oraz nowe: NYY WWWWWW LLLL ---> W SF 6L ---> W CHC 6W---> L ATL LLW LLW ---> W FLA LLLL W LLL ---> W NYM UUO UUO UU ---> under 8.5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Ja dzis gram San Diego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Czemu? Nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/crazy.gif" alt="" />
Zobaczymy jak im pojdzie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Duch.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293
Q
|
|
Q
Dołączył: Apr 2005
Posty: 7,293 |
niestety oba meczyki nieweszły U/O....
jeszcze zagrałem tylko jednego singielka
San Diego WLWWWWWWL ---> W stawka 1.69 stawka 3j
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|