|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
będe zakłądał konto -jest ktoś chętny dogadania sie odnośnie referala? chyba było dużo chętnych bop masz zapchaną skrzynkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> faktycznie skrzynke juz oprózniłem ponawiam propozycje
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
czy jeśli mam w Netellerze walute euro, nie będzie problemów z wpłatą? sami przewalutują? Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7 |
Czy do bodoga można wpłacić i nastepnie wypłacić, powyżej wpłaconej kwoty, kartą VE Inteligo ?
pozdrawiam Marcin
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
czy jeśli mam w Netellerze walute euro, nie będzie problemów z wpłatą? sami przewalutują? Pozdrawiam ja mam taka sama sytuacje, zero problemow bylo
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110 |
czy jeśli mam w Netellerze walute euro, nie będzie problemów z wpłatą? sami przewalutują? Pozdrawiam Problemow nie bedzie, z wyplata tez, tylko... ze tam ciezko cos wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale przy kazdej wplacie masz bonusik 10%. Z doswiadzenia wiem ze np. kursy na NBA to daja gdzies pozno wieczorem. Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
Jest jeszcze w Bodogu ta promocja 100$?? I czy mozna wlacic tam karta Visa Elektron Inteligo??bo jak cos chcialem wplacac ostanio to mi wolali dwie storny z karty chyba
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110 |
Jest jeszcze w Bodogu ta promocja 100$?? I czy mozna wlacic tam karta Visa Elektron Inteligo??bo jak cos chcialem wplacac ostanio to mi wolali dwie storny z karty chyba jest http://www.1bodogfree100.com/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110 |
Jest jeszcze w Bodogu ta promocja 100$?? I czy mozna wlacic tam karta Visa Elektron Inteligo??bo jak cos chcialem wplacac ostanio to mi wolali dwie storny z karty chyba jest http://www.1bodogfree100.com/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" /> piwko dla mnie prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55 |
Na czym ta promocja polega moze ktos wytlumaczyc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
a da rady tam wplacic karta ineligo ?? bo nie cche mi sie zakaldac moneybukersa tylok na bodoga:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> a masz crans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
@law - wpłacasz $100 a pojawia Ci się na koncie $200, wymagany obrót przed wypłatą $500 (ps na poprzednich stronach wszystko pisze).
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
potwierdzam <piwo> dla crans!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
aha jakby co pisz do nich maila bo czasem masz 110 zamiast 200 ale dopisuja w 10min wyplata na netellerka instant oczywicie w odpowiednich godzinach!!!polecam
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93 |
tylko dodam żeby zapisywać sobie ile się już obróciło bo historia zakładów obejmuje tylko 14dni
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 99
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Jan 2005
Posty: 99 |
tylko dodam żeby zapisywać sobie ile się już obróciło bo historia zakładów obejmuje tylko 14dni 1. W dziale ecash statement można zobaczyć ostatnie 31 dni 2. Jeśli chcesz zobaczyć całą historię swoich zakładów wystarczy ich o to poprosić w mailu - wyślą Ci ją w excelu
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55 |
Czy w Bodog mozna zmienic kursy na DECIMAL ? jesli tak to gdzie bo ja niestety nie widze :/ jakby mogl mi wskazac gdzie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55 |
Mam jeszcze jedno pytanie ile trzeba obrocic bonusem ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581 |
@law - już odpowiedziałem Ci na to pytanie kilka postów wyżej (obrót), a kursów niestety nie da sie zmienić.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110 |
Informacji najlepiej szukac u zrodel. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Troszke z nudow, troszke z ciekawosci wyslalem zapytanie do supportu. (dotyczace mozliwosci zmiany formatu kursow). Odpowiedz otrzymalem po 20 minutach. Informuja, ze na razie pracuja nad mozliwoscia zamiany kursow na format europejski i jeszcze nie moga dokladnie okreslic kiedy ta opcja bedzie dostepna. Podali mi tez link gdzie mozna conwertowac kursy z formatu amerykanskiego na inne. Oto on: http://www.smartcapper.com/tool_odds_converter.html Osobiscie uwazam, ze format amerykanski jest wygodniejszy, szczegolnie dla sportow z tego kraju. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543 |
Czy w Bodog mozna zmienic kursy na DECIMAL ? jesli tak to gdzie bo ja niestety nie widze :/ jakby mogl mi wskazac gdzie... raczej sie nie da, ja nieznalazlem tego https://www.mecz.pl/index.php?dzial=kursy - tutaj masz przeliczniki kursow
|
|
|
Link skopiowany do schowka