Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#355118 16/03/2006 21:16
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Quote
Quote
będe zakłądał konto -jest ktoś chętny dogadania sie odnośnie referala?

chyba było dużo chętnych bop masz zapchaną skrzynkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
faktycznie
skrzynke juz oprózniłem
ponawiam propozycje

Bonus: Unibet
#355119 24/03/2006 17:48
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
czy jeśli mam w Netellerze walute euro, nie będzie problemów z wpłatą? sami przewalutują?
Pozdrawiam

#355120 24/03/2006 18:29
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
M
stranger
stranger
M Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 7
Czy do bodoga można wpłacić i nastepnie wypłacić, powyżej wpłaconej kwoty, kartą VE Inteligo ?

pozdrawiam Marcin

#355121 24/03/2006 18:38
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
czy jeśli mam w Netellerze walute euro, nie będzie problemów z wpłatą? sami przewalutują?
Pozdrawiam

ja mam taka sama sytuacje, zero problemow bylo

#355122 24/03/2006 18:56
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
Quote
czy jeśli mam w Netellerze walute euro, nie będzie problemów z wpłatą? sami przewalutują?
Pozdrawiam
Problemow nie bedzie, z wyplata tez, tylko... ze tam ciezko cos wygrac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Ale przy kazdej wplacie masz bonusik 10%. Z doswiadzenia wiem ze np. kursy na NBA to daja gdzies pozno wieczorem. Pozdrawiam i zycze wysokich wygranych <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" />

#355123 24/03/2006 19:10
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Jest jeszcze w Bodogu ta promocja 100$?? I czy mozna wlacic tam karta Visa Elektron Inteligo??bo jak cos chcialem wplacac ostanio to mi wolali dwie storny z karty chyba

#355124 24/03/2006 19:50
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
Quote
Jest jeszcze w Bodogu ta promocja 100$?? I czy mozna wlacic tam karta Visa Elektron Inteligo??bo jak cos chcialem wplacac ostanio to mi wolali dwie storny z karty chyba
jest http://www.1bodogfree100.com/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#355125 24/03/2006 19:52
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
Quote
Quote
Jest jeszcze w Bodogu ta promocja 100$?? I czy mozna wlacic tam karta Visa Elektron Inteligo??bo jak cos chcialem wplacac ostanio to mi wolali dwie storny z karty chyba
jest http://www.1bodogfree100.com/ <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

piwko dla mnie prosze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#355126 24/03/2006 19:58
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55
L
law Offline
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55
Na czym ta promocja polega moze ktos wytlumaczyc?

#355127 24/03/2006 21:35
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
a da rady tam wplacic karta ineligo ?? bo nie cche mi sie zakaldac moneybukersa tylok na bodoga:0

#355128 24/03/2006 21:36
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> a masz crans <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

@law - wpłacasz $100 a pojawia Ci się na koncie $200, wymagany obrót przed wypłatą $500 (ps na poprzednich stronach wszystko pisze).

#355129 24/03/2006 22:07
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
potwierdzam <piwo> dla crans!

#355130 24/03/2006 22:11
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
T
enthusiast
enthusiast
T Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
aha jakby co pisz do nich maila bo czasem masz 110 zamiast 200 ale dopisuja w 10min wyplata na netellerka instant oczywicie w odpowiednich godzinach!!!polecam

#355131 25/03/2006 06:32
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Aug 2004
Posty: 93
tylko dodam żeby zapisywać sobie ile się już obróciło bo historia zakładów obejmuje tylko 14dni

#355132 25/03/2006 08:23
Dołączył: Jan 2005
Posty: 99
D
journeyman
journeyman
D Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 99
Quote
tylko dodam żeby zapisywać sobie ile się już obróciło bo historia zakładów obejmuje tylko 14dni

1. W dziale ecash statement można zobaczyć ostatnie 31 dni
2. Jeśli chcesz zobaczyć całą historię swoich zakładów wystarczy ich o to poprosić w mailu - wyślą Ci ją w excelu

#355133 25/03/2006 16:53
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55
L
law Offline
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55
Czy w Bodog mozna zmienic kursy na DECIMAL ? jesli tak to gdzie bo ja niestety nie widze :/ jakby mogl mi wskazac gdzie...

#355134 25/03/2006 22:57
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55
L
law Offline
journeyman
journeyman
L Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 55
Mam jeszcze jedno pytanie ile trzeba obrocic bonusem ?

#355135 25/03/2006 23:30
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 581
@law - już odpowiedziałem Ci na to pytanie kilka postów wyżej (obrót), a kursów niestety nie da sie zmienić.

#355136 26/03/2006 07:16
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 110
Informacji najlepiej szukac u zrodel. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Troszke z nudow, troszke z ciekawosci wyslalem zapytanie do supportu. (dotyczace mozliwosci zmiany formatu kursow). Odpowiedz otrzymalem po 20 minutach. Informuja, ze na razie pracuja nad mozliwoscia zamiany kursow na format europejski i jeszcze nie moga dokladnie okreslic kiedy ta opcja bedzie dostepna. Podali mi tez link gdzie mozna conwertowac kursy z formatu amerykanskiego na inne. Oto on: http://www.smartcapper.com/tool_odds_converter.html
Osobiscie uwazam, ze format amerykanski jest wygodniejszy, szczegolnie dla sportow z tego kraju. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#355137 26/03/2006 18:01
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 4,543
Quote
Czy w Bodog mozna zmienic kursy na DECIMAL ? jesli tak to gdzie bo ja niestety nie widze :/ jakby mogl mi wskazac gdzie...
raczej sie nie da, ja nieznalazlem tego

https://www.mecz.pl/index.php?dzial=kursy - tutaj masz przeliczniki kursow

Strona 4 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
11 zarejestrowanych użytkowników (Lukasz111, burbon, latajaca_holenderka, aker, rafal08, betowiec, Akhu, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11, kamel), 2,816 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,916
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1