Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#355098 03/03/2006 21:17
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Q
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Q Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Quote
napisalem do nich ,czy aktualna jest promozja i dostalem taka odp.Czy moze ktos mi powiedziec czy jest te 100 $ gratis?
Dear Mr. Damian,

Thank you for contacting Bodog Customer Service regarding your $100
match bonus. The link you sent is the same link you used to sign up the
account. When you deposit your first $100 we will credit you another
$100 match bonus.

Also...
1) Earn up to $200 cash for each friend you refer to Bodog Sportsbook,
Casino and Poker Room! Click on the link to find out more
https://www.bodog.com/bonuses/referralBonus.jsp.

2) $100,000 Guaranteed Weekly Poker Tournament every Sunday at 2pm EST
jest, "jak wpłacisz $100 , my dopiszemy ci $100 bonusa"

Bonus: Unibet
#355099 03/03/2006 23:18
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Odpisali Ci, ze jest te 100$ gratis, po tym jak zdeponujesz u nich 100$. "When you deposit your first $100 we will credit you another $100 match bonus."
Wiec nie ma na co czekac:) Moim zdaniem to najlepszy z obecnie dostepnych bonusow i najlepszy jaki sie pojawil w ostatnich latach:))

#355100 09/03/2006 21:50
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Planuję zarejestrować się w bodogu. Może ktoś chce żebym został jego referalem i ma dla mnie jakąś ciekawą propozycję? :] Czekam na kontakt na PRIV.

#355101 10/03/2006 00:10
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
Quote
Planuję zarejestrować się w bodogu. Może ktoś chce żebym został jego referalem i ma dla mnie jakąś ciekawą propozycję? :] Czekam na kontakt na PRIV.

GBocian masz przepelniona skrzynke:)

#355102 10/03/2006 00:48
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
za ile nalezy zagrac zeby moc calosc wyplacic na swoje konto nettelera, oczywiscie jesli wplace i dostane 100$

#355103 10/03/2006 08:03
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 2,450
nalezy zagrac za 500$ w sportsbook, albo ugrać 300 points na bodog poker, albo zagrac za 5000$ w kasynie, pozdrawiam

#355104 13/03/2006 10:54
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5
jezeli ktos chce sie zarejestrowac w bodogu moge podac moj numer referencyjny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> zapewne oboje na tym skorzystamy, jak cos to pisac na priv, buk 1 klasa, kasa na neteler idzie w 1-2 godziny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#355105 13/03/2006 20:35
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
witam a mozna wplacic tutaj karta i czy wypłata tez jest na karte?? czy tlko neteller??

#355106 13/03/2006 21:46
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
a jakie sa opinie na temat tego buka?w porzadku jest chodzi o wyplaty?

#355107 14/03/2006 06:52
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
W
Fundator
Fundator
W Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Osobiście czekałem 10 godzin na wypłate na Netellera

#355108 14/03/2006 10:38
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
kurde bo bonusik 100$ piechota nie chodzi.a mozna grac zdarzenia live u nich????po obrocie mozna wyplacac czy musi kaska lezec okreslony czas na koncie?

#355109 14/03/2006 11:18
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 5
ja wplacilem przez nettelera 6 marca 100$, wyplacilm 260 po 7 dniach bez zadnych problemow, gralem same single, glownie nba, maja ciekawe zdarzenia, buk calkiem niezly, zdarzen live niegralem, przy probie wlacenia tam e-karta z mbanku pojawial mi sie error dlatego specjalnie do grania w tym buku zalozylem netellera, po obrocie 500$ wylacilem kase, szla na netellera niecala godzine, dokladnie okolo 40 minut ... wiec mysle warto tam zagrac

#355110 14/03/2006 12:42
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
a obrot jest po dowolnych kursach?

#355111 14/03/2006 12:49
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
tak

#355112 15/03/2006 01:49
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
korzystalem z tej wyjatkowej promocji 100$ za 100$ wplacone.Nie mam zadnych zastrzezen co do wyplacalnosci itd. ale ich kursy są porażająco beznadziejne marża wysokości 12% to norma na piłke,dodatkowo trzeba sie meczyć z kursami podawanymi w formie -100 +200 itp. nie da sie tego zmienic w ustawieniach.Nie polecam tego buka do gry jedyne co warto to wziać tego bonusa...ewentualnie moze amerykanskie sporty tam mzoe jest znosna prowizja.

#355113 15/03/2006 02:04
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 10,831
oco dokladnie chodzi z ta prowizja?ze sa bardzo niskie kursy w porownaniu z innymi bukami?

#355114 15/03/2006 06:26
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
tak po prostu stawiajac na jeden mecz 1 X 2 stracisz min. 10% i to na meczach z gornej pólki np z 1 angielskiej kazdy buk ma prowizje ale to napewno gorny próg,ale bonus 100$ jak najbardziej sie opłaca skorzystać,ale na inne sporty jak tenis NBA juz nie zdzieraja tak dużo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> .

#355115 15/03/2006 06:30
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
a co do live to nie ma tam nic live przynajmniej ja nic takiego nie widzialem

#355116 16/03/2006 19:26
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
będe zakłądał konto -jest ktoś chętny dogadania sie odnośnie referala?

#355117 16/03/2006 19:37
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
Quote
będe zakłądał konto -jest ktoś chętny dogadania sie odnośnie referala?

chyba było dużo chętnych bop masz zapchaną skrzynkę <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, burbon, rafal08, betowiec, Lukasz111, alfa, $-man, ElNinho[mmdea], poozon, bukma, rymoholik, 11kera11, aker), 2,836 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,706
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1