|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Mam coś takiego: Your eCash balance is ... $ Your bonus balance is ... $ Ten bonus balance to jest to ile musze jeszcze obrócić ? Jak to jest... ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Witam,
Czy konto w tym bucku mozna miec tylko w $ czy mozna wybrac np. euro?
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
Witam,
Czy konto w tym bucku mozna miec tylko w $ czy mozna wybrac np. euro?
Wojtek rejestrowalem sie wczoraj i nie pamietam zeby byla mozliwosc zmiany waluty, ale jaki to problem? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Nov 2004
Posty: 2,012 |
Prwie wszystkie konta mam w euro i tu tez bym wolal ta walute. Latwiej mi sie "mysli w euro" ;-)
Na pierwszej stronie rejstracji nie widze mozliwosci zmiany waluty ale moze potem mozna? Jak ktos zalozyl w innej walucie niz $ to poprosze o info.
Wojtek
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
Jak tam sprawdzić ile jeszcze trzeba obrócic ? zna ktoś odpowiedź na to pytanie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> czy to "Your bonus balance is ... $" to informacja ile nalezy obrocic ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2005
Posty: 2,103 |
Mam zamiar założyć konto w tym buku, jest ktoś chętny dogadać sie w sprawie referala ==> priv.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
Wczoraj zleciłem 2 wypłatę z Bodoga na neteller, o ile przy pierwszej czekałem około 24h przy drugiej nie trwało to nawet 15 min. Sympatyczne.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2004
Posty: 898 |
Wlasnie postanowilem otworzyc konto w tym buku. Jakies propozycje referali? PRIV
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 451 |
Witam! I) Domyślam się, że nie da sie połączyć obu poniższych bonusików? A może jednak? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> 1) http://www.1bodogfree100.com/2) http://www.biggerbonus.com/II) Pieniążki wpłacę eKartą mBanku? Czy tylko neteller? III) Jakieś sugestie? pozdrawiam w_nie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,438 |
zarejestrowalem sie, ale mam problem z wplata pieniedzy karta kredytowa. mysle ze chodzi o walute. wplaty musza byc w dolarach???
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 131
member
|
|
member
Dołączył: Nov 2005
Posty: 131 |
Wplaty musza byc w dolarach. Nie da sie laczyc promocji, poniewaz wpisuje sie refferala! Jeden refferal - jedno promo.
Strasznie dlugo odpowiada support! Po 2,3 dniach... Czy ktos tez ma podobne problemy z adresu poczta.fm?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 3,517 |
Mozna tam wplacac ekartą ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
a jak ja wplacilem i dostalem tylo 10$ bonusu to co mam zrobic wyslac im meila zeby mi dali promocje 100+100??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2003
Posty: 876 |
a jak ja wplacilem i dostalem tylo 10$ bonusu to co mam zrobic wyslac im meila zeby mi dali promocje 100+100?? Taa wklei im link promocyjny i dopiszą reszte, bynajmniej mi tak zrobili bez problemów. Pozdrawiam
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,199 |
Strasznie dlugo odpowiada support! Po 2,3 dniach... Czy ktos tez ma podobne problemy z adresu poczta.fm? Odpowiadają w ciągu 15 minut zazwyczaj! W trudniejszych sprawach potrzebują godziny... Sprawdź może Ci maile od nich wrzuca do spamu. Nie możliwe żeby odpowiadali w ciągu 2-3 dni. Mają jeden z najlepszych supportów.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
qurcze cos nie chca mi dopisac tego bonusu wyslalem im 2 meila w linkiem zobacyzmy co odpowiedza..:(
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2005
Posty: 2,728 |
siema zrobilem obrot 6x na bodogu cchce teraz wyplacic na netelerka. i mam chyba jakis problem bo nie pobralo mi kasy z konta nic.tez tak mieliscie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2006
Posty: 212 |
siema zrobilem obrot 6x na bodogu cchce teraz wyplacic na netelerka. i mam chyba jakis problem bo nie pobralo mi kasy z konta nic.tez tak mieliscie ?? Nie pobierają automatycznie pieniędzy z konta po zleceniu przelewu, ostatnia moja wypłata na neteller szła 15 min.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
witam obrot wymagany bonusa to 500$? czy tzreba zagrac 100$ x 5 czy mozna raz a dobrze walnac za 500$ i tez mozna wyplacic? z gory dzieki za odp!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
PS jezeli wplacam z Netellera musze wysylac jakies skany czy wystarczy im to "last 4 number of your Bank account?" z gory dzieki!
|
|
|
Link skopiowany do schowka