Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 123 z 149 1 2 121 122 123 124 125 148 149
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7
Powiem może coś niepopularnego, ale osobiście jestem za wprowadzeniem całkowitego zakazu hazardu internetowego. Osobiście gram u ziemniaków i nie mam zamiaru grać przez neta. Przynajmniej u ziemniaków wiem że dostaję gotówkę do łapy, a nie "pieprze sie" w jakieś skany dowodów, wpłaty, wypłaty,przelewy, poczty, moneybookersy, karty płatnicze, przedplatnicze,kasyna internetowe, giełdy zakładów itp, etc, i inne dziadostwa, niechce mi sie nawet tego zgłębiać. Ja lubie prostote. Podoba mi sie jedynie opcja w totomixie prostego obstawiania przez neta. Takie coś rozumiem, nie jest to skomplikowane. Internet to ogólnie gówno z pieprzonymi wszedzie denerwujacymi okienkami flash glupich zalosnych reklam, pirackim oprogramowaniem, pornografią itp, etc, ZAKAZAĆ TO GÓWNO, takie jest moje zdanie. A Chiny to piękny kraj i wara od nich.

Bonus: Unibet
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
laugh

Idiota? Totalny amator z ciebie.


Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
A
Knockin' On Heaven's Door
Knockin' On Heaven's Door
A Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
nie karmic ku.rwa trolli.......ile to można powtarzać papa


Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
S
SJS Offline
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Jun 2006
Posty: 2,135
Jakiś ten trol pisowski.

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Originally Posted by AGASSI
nie karmic ku.rwa trolli.......ile to można powtarzać papa

Kiedy nie wejde na neta, kiedy nie spojrze na ten temat, to ostatni post mi zawsze sie pojawia AGASSI. Stary to nie Quasi chat. Chcialem sie dowiedziec co tam sie dzieje obecnie z ta ustawa, ale taki smietnik w tym temacie zrobiliscie, ze tu nic nie mozna sie tak naprawde dowiedziec :/

Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
H
veteran
veteran
H Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,250
Originally Posted by termii
Originally Posted by AGASSI
nie karmic ku.rwa trolli.......ile to można powtarzać papa

Kiedy nie wejde na neta, kiedy nie spojrze na ten temat, to ostatni post mi zawsze sie pojawia AGASSI. Stary to nie Quasi chat. Chcialem sie dowiedziec co tam sie dzieje obecnie z ta ustawa, ale taki smietnik w tym temacie zrobiliscie, ze tu nic nie mozna sie tak naprawde dowiedziec :/
tzn. że zagladając tutaj nie jestes obiektywny frown Mnie akutat wpisy Agassiego pomagają odróżnić ziarno od plew w związku z nowelizacja tej ustawy... czyt. miedzy wierszami...reszta jest a raczej jej nie ma ooo
Ustawa jest, była i będzie...ale jak będzie egzekwowana nowelizacja, którą (.... i tutaj sobie sam poczytaj, właśnie w tym temacie znajdziesz dużo wiecej, aniżeli u źródła tzn. autorzy tej nowelizacji na pewno konkretów Ci nie udzielą)to już zależy od stopnia zdolności analitycznych Twojego umysłu wink

Dołączył: Nov 2009
Posty: 7
W
stranger
stranger
W Offline
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7
Originally Posted by AGASSI
nie karmic ku.rwa trolli.......ile to można powtarzać papa
Trol to Cie robił palancie ! Jak nie masz nic do powiedzenia oprócz wulgaryzmów to milcz.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Originally Posted by wanksta
Internet to ogólnie gówno z pieprzonymi wszedzie denerwujacymi okienkami flash glupich zalosnych reklam, pirackim oprogramowaniem, pornografią itp, etc, ZAKAZAĆ TO GÓWNO, takie jest moje zdanie. A Chiny to piękny kraj i wara od nich.

A jednak lubisz przebywać w sieci. smile Pirackiego oprogramowania też nie lubię (na serio, w ogóle nie korzystam...), pornografia mi akurat nie przeszkadza bo lubię smile grin papa , a Chiny to rzeczywiście piękny kraj. Jest tylko jeden problem: co to ma wspólnego z internetowymi zakładami? To że Tobie się to nie podoba nie znaczy, że powinno to być zbanowane.

Można wysunąć argument, że polska władza powinna wszelkim (ale legalnym) sposobem wspierać rodzimych operatorów, itd., ale jeśli prawo unijne nie pozwala na ograniczanie konkurencji na wspólnym rynku to należy dać sobie spokój z tą walką z netowymi firmami (działającymi z innych krajów Unii).

Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 10,971
http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Internautow-nie-interesuje-hazard-online,wid,11748514,wiadomosc.html
Czuje sie zaszczycony bedac w tej grupie niecalych 700 tys. smile

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Ustawa ma wejść w życie po nowym roku, mają kontrolować konta bankowe, czy wypłaty idą z kont internetowych bukmacherów i podatkować te pieniądze. I mam 2 pytania;
Jak wypłaty będą z np. moneybookers i netellera na konta bankowe to państwo ma prawo podatkować te pieniądze?
I czy będą kontrolować konta osobiste użytkowników moneybookers i neteller?

Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
O
oli Offline
sottocapo
sottocapo
O Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Jesteś źle poinformowany ta ustawa nie dotyczy bukmacherów.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Tenis Trader
Tenis Trader
Dołączył: Feb 2003
Posty: 21,438
Originally Posted by koleszka
Ustawa ma wejść w życie po nowym roku, mają kontrolować konta bankowe, czy wypłaty idą z kont internetowych bukmacherów i podatkować te pieniądze. I mam 2 pytania;
Jak wypłaty będą z np. moneybookers i netellera na konta bankowe to państwo ma prawo podatkować te pieniądze?
I czy będą kontrolować konta osobiste użytkowników moneybookers i neteller?

Nie mają tylko chcą. A to spora różnica od kiedy jesteśmy w UE.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Originally Posted by oli
Jesteś źle poinformowany ta ustawa nie dotyczy bukmacherów.

trafiłem na taki artykuł i tak się zastanawiam.
http://biznes.onet.pl/ustawa-hazardowa-ulatwi-fiskusowi-kontrole-kont,18543,1585804,1,prasa-detal

to znaczy, że po nowym roku mogę sobie spokojnie wypłacać pieniądze z np. expektu na konto bankowe, bez obawy, że mi je opodatkują?

Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Originally Posted by koleszka
Jak wypłaty będą z np. moneybookers i netellera na konta bankowe to państwo ma prawo podatkować te pieniądze?
Tak, podatek wynosi niezmienne 75% plus kara. Ustawa nie zakłada obniżania tego podatku.
Originally Posted by koleszka
I czy będą kontrolować konta osobiste użytkowników moneybookers i neteller?
Tak, każde twoje zalogowanie będzie automatycznie wysyłało sygnał dzwiękowy z Anglii do placówki Ministerstwa Finansów. Wielki Kontroler (kryptonim JK28) zapali wówczas cygaro, zaloguje się wraz Tobą i trzymając w pogotowiu Super Brygady Specjalne do walki z Największą Patologią w Dziejach będzie wyczekiwał twojego błędu.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Originally Posted by Moonchild
Originally Posted by koleszka
Jak wypłaty będą z np. moneybookers i netellera na konta bankowe to państwo ma prawo podatkować te pieniądze?
Tak, podatek wynosi niezmienne 75% plus kara. Ustawa nie zakłada obniżania tego podatku.
Originally Posted by koleszka
I czy będą kontrolować konta osobiste użytkowników moneybookers i neteller?
Tak, każde twoje zalogowanie będzie automatycznie wysyłało sygnał dzwiękowy z Anglii do placówki Ministerstwa Finansów. Wielki Kontroler (kryptonim JK28) zapali wówczas cygaro, zaloguje się wraz Tobą i trzymając w pogotowiu Super Brygady Specjalne do walki z Największą Patologią w Dziejach będzie wyczekiwał twojego błędu.

pff kolejny sarkastyczny cieć, nie będę tego komentować

Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Oct 2007
Posty: 251
Originally Posted by koleszka
Originally Posted by Moonchild
Originally Posted by koleszka
Jak wypłaty będą z np. moneybookers i netellera na konta bankowe to państwo ma prawo podatkować te pieniądze?
Tak, podatek wynosi niezmienne 75% plus kara. Ustawa nie zakłada obniżania tego podatku.
Originally Posted by koleszka
I czy będą kontrolować konta osobiste użytkowników moneybookers i neteller?
Tak, każde twoje zalogowanie będzie automatycznie wysyłało sygnał dzwiękowy z Anglii do placówki Ministerstwa Finansów. Wielki Kontroler (kryptonim JK28) zapali wówczas cygaro, zaloguje się wraz Tobą i trzymając w pogotowiu Super Brygady Specjalne do walki z Największą Patologią w Dziejach będzie wyczekiwał twojego błędu.

pff kolejny sarkastyczny cieć, nie będę tego komentować
No bo jak Ci odpisać? Jakbyś pogrzebał w tym temacie to być wszystko wiedział. Myślisz że fajnie jest pisać po sto razy to samo?

W tej ustawie nic nie ma nt. netu, nic na temat kontroli przelewów, nic na temat blokady stron, pół słowa o tym segmencie rynku. Różne pomysły znalazły się w projekcie nowelizacji, który teraz jest z wszystkich stron miażdżony krytyką i który i tak nie ma szans wejść wcześniej niż za pół roku. Ale oczywiście "rzetelni" dziennikarze piszący artykuł do którego się odniosłeś jakoś nie chcieli tego zauważyć. Woleli napisać "już w przyszłym roku" co podświadomie sugeruje, że od stycznia. Nie chcieli też napisać, że wszystkie koncepcje o których piszą dotyczą nowelizacji, a do wejścia nowelizacji kosmiczna droga choćby dlatego, że pewnie Komisja Europejska ją wyśmieje.

Jeżeli cokolwiek może się zmienić to jakaś nieformalna nagonka i próby pokazowych procesów. Nie zmienia to faktu, że musiałoby zaistnieć wobec Ciebie podejrzenie o posiadanie nielegalnego dochodu.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Ludzie, wszystko jest dobrze, nie ma się czym stresować. Wszystko już ucichło, buki nadal będą się reklamować w Polsce, a Polacy nadal będą grali w tych bukach (bo niby po co miałyby być te reklamy choćby na koszulkach Lecha czy Wisły, jeśli nasi nie mogliby tam grać?). smile

Tak więc luz, nie należy się czymkolwiek już stresować... pogodnie

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Czyli będzie luz. Czy to samo dotyczy się bukmacherów naziemnych? Bo słyszałem że państwo ma nałożyć 50% podatek od wygranej u ziemniaków, co zniszczy stsy i totomixy i inne w Polsce, bo raczej nikt nie będzie chciał w nich grać.

Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Szczerze nie wiem ale też nie sądzę by to wchodziło w grę, system naziemny przestałby wtedy istnieć.

Ogólnie w Polsce nie można czegoś komentować zanim to nie stanie się faktem, bo u nas pełno błędnych wiadomości w mediach typu "będzie akcyza od Coca Coli" czy "podatek od torebek foliowych" i można już zdurnieć od tych głupich przekazów, których jedynym zadaniem jest kliknięcie na link... niczym teksty typu "Skandal z gwiazdorem Barcelony"... a później okazuje się że chodzi o zespół koszykarzy... smirk

Najlepiej poczekać aż będzie oficjalne info.

Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 7,556
Dziwny ten kraj, jeżeli chodzi o ustawy. Rząd coś wymyśli to prezydent odrzuca, a jeżeli chodzi o opodatkowanie czegoś to działają w porozumieniu. Nie wystarcza im że na benzynie, lekach, tytoniu, alkoholu i innych zbijają kokosy. Ale najważniejsze że gra u buków w internecie nie będzie utrudniona. Grzebiąc w necie trafiłem na rozmowę money.pl z Kapicą

Jacek Kapica w rozmowie z Money.pl zapowiada, że rząd będzie bezlitosny wobec jednorękich bandytów. Ale nie tylko: z ulic znikną także automaty z maskotkami. Minister nie chciał się jednak założyć z dziennikarzem Money.pl o to, czy uda mu się zlikwidować hazard z internecie.źródło money.pl

śmieszny on jest nawet misie mu szkodzą

Strona 123 z 149 1 2 121 122 123 124 125 148 149

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (aker, rafal08), 1,520 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,834,870
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1