Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
nie ale mozna sie dorobic solidnych limitów

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by cristov2
niech nie wciska kitu ze przed meczem bylo 251,skoro kurs 101@ wynikal z tego ze wedlug nich powadzila korea 3-1,co bylo pomylka,jak znam bet365 to zrobi zwroty,ja nie raz gralem jak odwrocone kursy byly lub inne pomylki i za kazdym razem zwrot

Mialem to kiedys w meczu Juan Aurich - Alianza Lima.

Postawilem sobie remis do przerwy, nie spogladajac na live.

Okazalo sie, ze...remis juz byl, tyle, ze Bet365 pokazywal 1:0 dla Aurich.

Bramka dla Limy padla w 38 minucie, ja stawialem w 40 minucie.
Zrobiono mi rozliczenie po kursie 1,05, o co zreszta pozniej nie wnosilem pretensji, aczkolwiek nie bylem zachwycony, stawialem wszak w dobrej wierze, widzac wynik 1:0.

Predox nie klamie, ze na poczatku meczu dano kurs na Hongkong w wysokosci 101,00, inaczej moja panna by tego nie zagrala grin

Jaki kurs oferowano przed meczem nie moge powiedziec, wiec nie bede sie sprzeczal.

Jeszcze odnosnie pomylek.

Nie jest fajnie, gdy buk moze anulowac zaklady, bo...sie pomylil.

Gracze, gdy sie myla, maja rozliczane kupony jako przegrane.

Niedawno bet365 zamienil stronami under z overem i przegralem przez to jeden kupon, automatycznie klikajac na prawa strone.
Pomylka ?
No jasne, tyle, ze kupon przegralem, byl over, tak jak myslalem smile

Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
C
enthusiast
enthusiast
C Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 310
ja ostatnio gralem taka pomylke:

1 13/11/2009 Gedania Zukowo - Wroclaw
(Wygra mecz) Wroclaw 8.00 Brak Wygrana
Stawka: 100,00 Zysk: 700,00 Zwroty: 150,00


zamiast zwrotu za 100zl postawione dostalem 150zl tylko jak im to wyszlo to nie wiem

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Mój debiut z wklejonymi kuponami..
Wrzucę dwa wygrane i jeden, po którym mam niesamowity niedosyt.. frown
Brakło jednego gola i wpadłoby ponad 9k i to za 100zł..


[Linked Image] [img81.imageshack.us]
[Linked Image] [img215.imageshack.us]
[Linked Image] [img402.imageshack.us]
[Linked Image] [img402.imageshack.us]

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by wwwujek
Za to lubię to forum najbardziej.. Ściema nie najmniejszych szans! Tak trzymać Panowie.. piwo

Słowo sie rzekło, czas odpowiedzieć tropicielom afer, ściem i spiskowo-bukowych teorii dziejów tongue

Oto kupony mojej panny ze słynnego meczu Hongkongu grin

Na początek wygrany kupon z kursem 101,00 ,prawidłowo postawiony i rozliczony

[Linked Image] [fotosik.pl]

Teraz kilka innych z tego meczu, równiez rozliczonych prawidłowo, czyli wygranych.

[Linked Image] [fotosik.pl]


[Linked Image] [fotosik.pl]


[Linked Image] [fotosik.pl]


[Linked Image] [fotosik.pl]

Powiedziała mi, ze grała za 10 euro, w sumie postawiła aż 18 ,wygrywajac 335,5 euro.

Pewnie w ferworze emocji pogubiła sie w liczeniu smile

Tak czy owak, stawki małe, ale na waciki sobie ugrała.

W tym miejscu mógłbym wywołac do tablicy tych, którzy szydzili, wysmiewali, zarzucali kłamstwo, ale...nie ma sensu.

Równie dobrze mozna zyczyc miłego dnia kołkom w płocie i oczekiwać,ze odwzajemnia pozdrowienie.

PS. Predox, jezeli buk nie wypłacił Ci wygranej (pod warunkiem ,ze rzeczywiście stawiałeś do 10 minuty na live) to moja panna przekazuje Ci, ze mozesz wykorzystac jej kupon, jako dowód, ze innym rozliczono jako wygraną.


Predox, jezeli

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
o dziwo...

jakim cudem mogl byc zwort jak w regulaminie maja, ze zaklady z blednymi kursami grane przed meczami to ZWROTY, a grane na live roliczane sa po takim kursie jaki powinien byc, to niech rozliczaja po tym 8 czy tam 9


pamietam, ze jak zagralem ten handicap +500 cos, to tez odezwala sie jedna osoba, ktora miala to samo tylko za mniejsza stawke (rozliczono na jej korzysc) zas moje 500 euro ukradli

Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2001
Posty: 4,102
Kupon za 2 euro nie był prawidłowo postawiony ,pomyłki kursowe są opisane w regulaminie a regulamin się czyta przed otworzeniem konta .Kobiety jaj nie mają 101 zobaczyła i zagrała za 2 euro a mogła aż za 18 smile

Jeżeli rozliczyli to nic tylko się cieszyć ,małe stawki do tego pewnie jeszcze dodatni bilans użytkownika wink ,wyjdą na swoje smile

Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
amk fajną masz babe co u buków pocina, reszta to tylko napieprza o ciuchach sruchach i tancach z gwiazdami

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by Maciek
Kupon za 2 euro nie był prawidłowo postawiony

laugh laugh laugh

Rece opadają.

Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Originally Posted by wwwujek
Mój debiut z wklejonymi kuponami..
Wrzucę dwa wygrane i jeden, po którym mam niesamowity niedosyt.. frown
Brakło jednego gola i wpadłoby ponad 9k i to za 100zł..


[Linked Image] [img81.imageshack.us]
[Linked Image] [img215.imageshack.us]
[Linked Image] [img402.imageshack.us]
[Linked Image] [img402.imageshack.us]

co to za buk i ktorym momencie zagrane kursy

pytam czysto z ciekawosci

niczego nie sprawdzam smile

Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
sportingbet

Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Originally Posted by kardynal20
Originally Posted by wwwujek
Mój debiut z wklejonymi kuponami..
Wrzucę dwa wygrane i jeden, po którym mam niesamowity niedosyt.. frown
Brakło jednego gola i wpadłoby ponad 9k i to za 100zł..


[Linked Image] [img81.imageshack.us]
[Linked Image] [img215.imageshack.us]
[Linked Image] [img402.imageshack.us]
[Linked Image] [img402.imageshack.us]

co to za buk i ktorym momencie zagrane kursy

pytam czysto z ciekawosci

niczego nie sprawdzam smile

Pytaj, pytaj.. smile

Tak jak kolega wyżej pisał, Sportingbet.
Zagrane live, po pierwszej połowie holenderskiej, po godzinach zawarcia mozna wyliczyć dokładnie.
Zakłady live ma lepsze Bet365, ale tam wpłata przez MB, które mam już wyrobione spore limity. Potrzebna była 3 (czy 4) weryfikacja i wpłaciłem do Sporting.. Troche tam pociagne, bo ostatnio Bet nie daje juz pelnej oferty live do wszystkich lig.. (glownie o bramki chodzi..)

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by wwwujek
Za to lubię to forum najbardziej.. Ściema nie najmniejszych szans! Tak trzymać Panowie.. piwo

Słowo sie rzekło, czas odpowiedzieć tropicielom afer, ściem i spiskowo-bukowych teorii dziejów tongue

Oto kupony mojej panny ze słynnego meczu Hongkongu grin

Na początek wygrany kupon z kursem 101,00 ,prawidłowo postawiony i rozliczony

[Linked Image] [fotosik.pl]

Teraz kilka innych z tego meczu, równiez rozliczonych prawidłowo, czyli wygranych.

[Linked Image] [fotosik.pl]


[Linked Image] [fotosik.pl]


[Linked Image] [fotosik.pl]


[Linked Image] [fotosik.pl]

Powiedziała mi, ze grała za 10 euro, w sumie postawiła aż 18 ,wygrywajac 335,5 euro.

Pewnie w ferworze emocji pogubiła sie w liczeniu smile

Tak czy owak, stawki małe, ale na waciki sobie ugrała.

W tym miejscu mógłbym wywołac do tablicy tych, którzy szydzili, wysmiewali, zarzucali kłamstwo, ale...nie ma sensu.

Równie dobrze mozna zyczyc miłego dnia kołkom w płocie i oczekiwać,ze odwzajemnia pozdrowienie.

PS. Predox, jezeli buk nie wypłacił Ci wygranej (pod warunkiem ,ze rzeczywiście stawiałeś do 10 minuty na live) to moja panna przekazuje Ci, ze mozesz wykorzystac jej kupon, jako dowód, ze innym rozliczono jako wygraną.


Predox, jezeli

hola hola cool

skan mogles zrobic zaraz po rozliczeniu a po ok 20 minutach mogli ci to zdjac z wygranych i zabrac wygrana kase z konta blush

Mialem tak samo,skan mialem kuponu rozliczonego jako wygrany kasa wplynela na konto a po 20min tej kasy juz nie bylo

pozdro

Ps.reklamacje nic nie daly...

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Oczywiscie jesli nie cofneli ci zakladu to gratuluje smile
Ja mialem taką sytuacje w meczu kobiet Szwecja z kims tam kurs na win szwedek 1.04 kurs na strzelenie 1,2 i 3 gola wynosil 20.No to pykalem caly czas.Radosc piekna bo zaklady rozliczone.Kasa wplynela.Po 20 min sprawdzam stan konta a tu p.i.p.a heh.

Narrrrra

Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 29,182
Originally Posted by viva
Radosc piekna bo zaklady rozliczone.Kasa wplynela.Po 20 min sprawdzam stan konta a tu p.i.p.a heh.

Narrrrra

Rozliczyli i moja panna natychmiast wyplacila smile

Wyplata zostala zatwierdzona, po 2 dniach kasa byla na koncie.

Swoja droga pewnie pamietasz zdarzenie sprzed paru ladnych lat.
Chodzi chyba o mecz w niemieckiej lidze szczypiorniaka, kiedy to jakis naziemny buk, przez pomylke, odwrocil kursy.
Ludzie zagrali faworyta po kursie 8,50 chyba, potem buk nie chcial wyplacic.
Najbardziej zdeterminowani wygrali z bukiem w sadzie.

Za pomylki sie placi i nie rozumiem dlaczego ma to dotyczyc tylko jednej strony, czyli grajacych.

Z drugiej strony nie jest niczyim obowiazkiem wnikac, dlaczego wystawia sie takie, a nie inne kursy - daja w ofercie i podoba mi sie kurs, to gram ,nie to nie.

W poniedzialek mecz Setubal - Sporting ,stan 0:1 i czerwo dla Setubal.

Kursy na wygrana gospodarzy skacza od 51 do 167.

Gdybym postawil 167 i wygral to zrobiliby mi zwrot, bo...sie pomylili ?

Bylby to ostatni zwrot w moich kontaktach z bukiem.

Jezeli panna z STS wyplaci graczowi o stowke za duzo to odpowiada z wlasnej kieszeni, "spec" od kursow na live ratuje tylek...zwrotami ?

Cos mi tu nie gra, ale jak widze wpisaly sie tu osoby, dla ktorych jest to sprawiedliwe laugh

Dołączył: Jul 2007
Posty: 719
P
old hand
old hand
P Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 719
Originally Posted by lavolpe
Originally Posted by Predox
Zadnego cynku, przed gwizdkiem bylo @251, zablokowali wszystko i cos kolo 8min dali kurs 101 to puscilem, przeczucie i nic wiecej smile

jesteś niemożliwy laugh

Ty za to mozliwy laugh Nie chce mi sie robic nowych screenow bo po prostu nie zalezy mi na tym zebys uwierzyl. Kupon rozliczony, kasa w wiekszosci wyplacona i gramy dalej. Mecz zaczal sie o 12, postawilem o 12:15 przy wyniku 0:0... nie chce mi sie nic wiecej pisac, wisi mi to co ty o tym sadzisz.

Pozdro dla Amkwisha smile

Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
Z
zxp Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Z Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 10,972
ja tam widzialem kurs na bet365 ponad 500 chyba 560 bylo (akurat mialem ten mecz na kuponie liga urugwajska bodajze) bylo 0-3 i od 72 min gospodarze grali w 10 i wyciagneli na 4-3 zeby nie bylo ja tego nie gralem na live tak tylko wkleilem jako ciekawostke smile

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Originally Posted by amkwish
Originally Posted by viva
Radosc piekna bo zaklady rozliczone.Kasa wplynela.Po 20 min sprawdzam stan konta a tu p.i.p.a heh.

Narrrrra

Rozliczyli i moja panna natychmiast wyplacila smile

Wyplata zostala zatwierdzona, po 2 dniach kasa byla na koncie.

Swoja droga pewnie pamietasz zdarzenie sprzed paru ladnych lat.
Chodzi chyba o mecz w niemieckiej lidze szczypiorniaka, kiedy to jakis naziemny buk, przez pomylke, odwrocil kursy.
Ludzie zagrali faworyta po kursie 8,50 chyba, potem buk nie chcial wyplacic.
Najbardziej zdeterminowani wygrali z bukiem w sadzie.

Za pomylki sie placi i nie rozumiem dlaczego ma to dotyczyc tylko jednej strony, czyli grajacych.

Z drugiej strony nie jest niczyim obowiazkiem wnikac, dlaczego wystawia sie takie, a nie inne kursy - daja w ofercie i podoba mi sie kurs, to gram ,nie to nie.

W poniedzialek mecz Setubal - Sporting ,stan 0:1 i czerwo dla Setubal.

Kursy na wygrana gospodarzy skacza od 51 do 167.

Gdybym postawil 167 i wygral to zrobiliby mi zwrot, bo...sie pomylili ?

Bylby to ostatni zwrot w moich kontaktach z bukiem.

Jezeli panna z STS wyplaci graczowi o stowke za duzo to odpowiada z wlasnej kieszeni, "spec" od kursow na live ratuje tylek...zwrotami ?

Cos mi tu nie gra, ale jak widze wpisaly sie tu osoby, dla ktorych jest to sprawiedliwe laugh

No ja tez wyplacilem kase ale nie cala.Przelalem i mowie sobie reszte zostawie na gra haha.JAk zobaczylem po 20min stan konta to qrwa mialem minus ze hoho.I zaczela sie wojna.Na koncu stwierdzilem ze prosze o zamkniecie konta bo nie mam zamiaru zwracac kasy bo skoro zaklad byl rozliczony.I zamkneli.Tydz temu pisza do mnie ze w trosce o klienta zeruja mi stan konta i moge grac dalej

Wiec gram ... grin

Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
A tu moja rozmowa :

> Szanowny Panie Pawle,
>
>
> Kontaktujemy się z Panem w związku z zakłademi o numerze referencyjnym
EE04107703FI , LE49768845FI
>
> Zakłady te początkowo zostały błędnie rozliczone jako wygrane, po
ustaleniu rynku dodatkowe środki, jakie otrzymał Pan na swoje konto w wyniku
błędu zostały usunięte, zgodnie z regulaminem zakładów.
>
> Zanim ponownie rozliczyliśmy zakład o powyższym numerze referencyjnym,
została dokonana wypłata. Aby skorygować ten błąd musimy odzyskać
kwotę jaką Panu w nadmiarze wypłaciliśmy. Czy mógłby Pan skontaktować się z nami jak
najszybciej, aby ustalić szczegóły wyrównania zaległej kwoty.

HA HA HA

Na to JA :

Przykro mi poprosilem o zamkniecie konta gdyz czuje sie oszukany poniewaz
jesli panstwo zaakceptowali zaklad a po rozliczeniu go wyplacili to uwazam ze
zaklad byl wazny a anulowanie go po 20min przez firme ktora do tej pory
darzylem szacunkiem uwazam za ponizajace!Rozumiem gdyby zaklad nie byl wyplacony
wiadomo blad i wyplata po kursie 1!ale w takim przypadku gdy zaklad zostaje
wyplacony to moim zdaniem nie ma podstaw do cofniecia kwoty.Powtarzam co innego
gdyby zaklad byl zagranhy ale nie rozliczony i po jakims czasie anulowany.Nie
bylo by wtedy problemu/Pozdrawiam


ITD..


Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2003
Posty: 9,900
I jeszcze im napisalem tak :

Myslalem ze sprawa zakonczy sie inaczej i panstwo uznają swoj blad.Jest roznica miedzy zakladem wstrzymanym i anulowanym popartym regulaminem a zakladem zatwierdzonym i wyplaconym(tu juz regulamin nie ma zastosowania i uznaje sie swoj bląd!) ./Pozdrawiam serdecznie i dziekuje za cierpliwosc przy rostrzyganiu sporu,szkoda tylko ze na niekorzysc klienta..

A ostatnio smile

Dnia 26 listopada 2009 18:09 <[email protected]>
napisał(a):

> Szanowny Panie Pawle,
>
>
> Kontaktujemy się z Panem w sprawie Pana konta.
>
> Chcemy poinformować iż ujemny stan konta został wyzerowany.
>
> Bardzo wysoko cenimy naszych klient&#7887;w, więc gdyby zechciał Pan
ponownie otworzyć swoje konto w przyszłości, zrobimy to dla Pana z największą
przyjemnością, starając się jednocześnie dostarczyć najlepsze z
możliwych usługi.

tongue

Strona 11 z 13 1 2 9 10 11 12 13

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, Sensei, rymoholik), 2,091 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,465
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1