|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Witam, mam pytanie do Was. Jeśli kupiłem bilet w miejscowości A i dojechałem do miejscowości B bez kontroli to czy mogę go zwrócić w mieście B i otrzymać zwrot pieniędzy czy muszę to zrobić w miejscowości A? Dzięki za odpowiedź.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2007
Posty: 3,609 |
Bilety można zwracać do czasu odjazdu pociągu z miejscowości A.
Nie jestem pewny czy coś się zmieniło, więc lepiej sprawdź w PKP.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Można zwracać na pewno później, sam tak kilka razy miałem. Ale wtedy było coś w stylu, że pociąg miał duże opóźnienie, nie mogłem czekać, więc pojechałem innym środkiem transportu. Potrącili jakiś tam %, ale zwrócili bez gadania w miejscowości B, jak to nazwałeś.
Pozdro.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 8,416 |
O zwrot możesz zabiegać w każdej kasie, także w miejscowości C. Potrącą sobie 10%.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001
Spójnia Świdwin
|
|
Spójnia Świdwin
Dołączył: Mar 2008
Posty: 8,001 |
Z takim właśnie przekonaniem poszedłem dzisiaj na stację i..zostałem odesłany z kwitkiem, ale skoro tak Tomo piszesz to trzeba będzie się jutro przejść i utrzeć babie nosa, bo była straaasznie niemiła 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 669 |
Musisz miec jakas adnotacje na bilecie dlaczego nie zostal wykorzystany.
|
|
|
Link skopiowany do schowka