|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2001
Posty: 4,382 |
Panowie, dziś w LM każdy w zasadzie mecz jest "o coś".. Źle interpretuję tabele? Jedynie w meczu Maccabi Haifa - Girondins Bordeaux grają o pietruszkę. Wszędzie powinno być więc ostro i bramkowo.. Ostro - tak, ale czy bramkowo to nie wiem. W poprzedniej kolejce to wszyscy mieli mecze o "coś" i było 15 underów na 16 meczów  Przy dużej stawce, ostatnim meczu w grupie widzę raczej undery/overy fifty/fifty Masz rację, ja tylko jakoś nie wierzę, by historia z tymi underami mogła się powtórzyć..
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497 |
Panowie, dziś w LM każdy w zasadzie mecz jest "o coś".. Źle interpretuję tabele? Jedynie w meczu Maccabi Haifa - Girondins Bordeaux grają o pietruszkę. Wszędzie powinno być więc ostro i bramkowo.. Ostro - tak, ale czy bramkowo to nie wiem. W poprzedniej kolejce to wszyscy mieli mecze o "coś" i było 15 underów na 16 meczów  Przy dużej stawce, ostatnim meczu w grupie widzę raczej undery/overy fifty/fifty Masz rację, ja tylko jakoś nie wierzę, by historia z tymi underami mogła się powtórzyć.. dlatego o/u sa zawsze 50/50 srednio tak wychodzi
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 724
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2009
Posty: 724 |
W obronie Man Utd 3 środkowych pomocników i Evra  Skład MU: Kuszczak Gibson Fletcher Carrick Evra Nani Anderson Scholes Park Owen Welbeck to chyba warto próbować Wolfsburg
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Co sądzicie o CSKA win + Wiki X + Juve/Monachium obie strzelą?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,497 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
juventus - bayern, ht-ft, lay bayern-bayern, stawka 9.89, mogę wygrać 1.57  to nawet na paczke kondomow durexa nie zarobisz
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
W obronie Man Utd 3 środkowych pomocników i Evra  Skład MU: Kuszczak Gibson Fletcher Carrick Evra Nani Anderson Scholes Park Owen Welbeck to chyba warto próbować Wolfsburg ja bym taki pewny nie był....osobiście rozum każe grać przeciwko MU ale serce walnąć ``Dwójkę`` 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Jak postawie ilość goli powyżej 1 w 1 połowie i będzie tylko 1 gol to mam zwrot ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 4,621 |
Wolfsburg - Manchester United over 3,5 @3,10 2/10 Wolfsburg - Manchester United X2 @1,80 3/10
Marseille - Real Madrid over 3,5 @2,95 3/10 Marseille - Real Madrid Liczba goli w 1-ej połowie over 1,5 @2,50 2/10
Juventus - Bayern München X ht @2,00 3/10 Juventus - Bayern München under 1,5 @2,80 2/10
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Pozatym Diabły zagrają w ustawieniu 4-4-2
Owen - Anderson
Welbeck - Nani - Scholes - Gibson
Evra - Carrick -Fletcher - Ji Sung
Kuszczak
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 19,577 |
Jak postawie ilość goli powyżej 1 w 1 połowie i będzie tylko 1 gol to mam zwrot ?? Pawel a jak myslisz ? 0 bramek Under... 1 bramka zwrot... 2 bramki over...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
to moze over w roznych w wolfsburgu  nigdy nie rozumiałem zakładów na rożne. tego nie da sie przewidziec
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
panowie chodzi wam bet365 ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
juventus - bayern, ht-ft, lay bayern-bayern, stawka 9.89, mogę wygrać 1.57  to nawet na paczke kondomow durexa nie zarobisz kupiłem ostatnio 50 wiec na razie nie potrzebuje. poza tym co ci do tego ile ew moge wygrac?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
Chelsea
Turnbull - Beletti, Terry , Carvalho, Zhirkov - Mikel, essien, J.Cole, Kakuta - Maoulda - Drogba
....Kosowski i Zewłakow w wyjściowej jedenstce APOELu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
panowie chodzi wam bet365 ? ta
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877
rzut rozny
|
|
rzut rozny
Dołączył: May 2005
Posty: 19,877 |
juventus - bayern, ht-ft, lay bayern-bayern, stawka 9.89, mogę wygrać 1.57  to nawet na paczke kondomow durexa nie zarobisz kupiłem ostatnio 50 wiec na razie nie potrzebuje. poza tym co ci do tego ile ew moge wygrac? to `1,57`` to było na poważnie? myślałem że literówka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Wolfsburg 1 Bayern 2 Marsylia 1 Atletico X Bordeaux X o nic wiecej nie prosze  
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,367 |
juventus - bayern, ht-ft, lay bayern-bayern, stawka 9.89, mogę wygrać 1.57  to nawet na paczke kondomow durexa nie zarobisz kupiłem ostatnio 50 wiec na razie nie potrzebuje. poza tym co ci do tego ile ew moge wygrac? to `1,57`` to było na poważnie? myślałem że literówka  ja nie wygraywam jak wy po 1000 zl na kazdym kuponie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2005
Posty: 30,622 |
urit, jaki jest sens siedziec 2 godziny by wygrac 1,5e? 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|