Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
#3554466 09/12/2009 07:07
Dołączył: May 2009
Posty: 204
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 204
Wpadłem na dwa systemy nhl pierwszy na over/under w exelu stworzony prosty system matematyczny który wylicza średią ilość bramek w danym meczu.
Drugi Polegający na graniu 1x2 gdzie gramy progresją zobaczymy co z tego wyjdzie na razie tylko gra na fikcyjną kaskę zobaczymy.

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
nie ten dział tongue ale powodzenia

Dołączył: May 2009
Posty: 204
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 204
o/u dziś nic nie wypada.

unibet;
Nashville Predators - Vancouver Canucks
2,55 3,80 2,40
2zł 2zł 2zł


Dołączył: May 2009
Posty: 204
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 204
hehe wiem nie chciało mi się szukać odp działu sorki;p

Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
a moglbys wyjasnic na czym polegaja oba systemy?

zajczyk #3554495 09/12/2009 07:26
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
Originally Posted by zajczyk
a moglbys wyjasnic na czym polegaja oba systemy?
tzn o/u nie.. tylko jezeli chodzi o stawkowanie czy bedzie takze progresywne czy nie. Bardziej chodzi mi o ten drugi system na czym ma polegac

zajczyk #3554500 09/12/2009 07:32
Dołączył: May 2009
Posty: 204
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 204
pierwszy o/u z naciskiem na over tj; jest stworzony prosty system w exelu który liczy bramki drużyn. I tak od bramek zdobytych odejmuję bramki stracone u gospodarzy i u gości i potem sumuje te bramki.Pułap wyniku to 4*5,5 +5,5 = 27,5 czyli powyżej tego wyniku gramy over. Zobaczymy jak to się ma w życiu.
I oczywiście gramy progresją:)

Drugi też oparty o progresje to jest granie na mecze z kursami powyżej 2. oczywiscie oczekiwanym typem jest X reszta to po prostu zmniejszenie strat ale może i nie do końca.
wybieramy mecz gdzie kurs na gosp jest największy ale i na gościa musi być powyżej2.
I tak gramy zaczynam od 2 zł. Gramy wszystko za 2 zł i np; wygrywa gość to następny gramy 1-2zł x-4zł 2-4zł i zależnie od wyniku wracam do 2zł a reszta podwójnie po prostu progresja.
Trochę zagmatwałem hehe sorki ale mam nadzieję że w miary jasno. smile
Podobno ten drugi System jest bardzo rentowy zobaczymy jak to w życiu będzie.

Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
L
veteran
veteran
L Offline
Dołączył: Sep 2009
Posty: 1,478
progresja daleko nie zajdziesz

lavolpe #3554504 09/12/2009 07:36
Dołączył: May 2009
Posty: 204
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 204
wiec dlatego patrze wirtualnie jak to wygląda warto sprawdzić nic mnie to nie kosztuje smile

Dołączył: May 2009
Posty: 204
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 204
Originally Posted by Black_Sabbath1
o/u dziś nic nie wypada.

unibet;
Nashville Predators - Vancouver Canucks 4-2
2,55 3,80 2,40
2zł 2zł 2zł

6zł - 10.20

Dołączył: May 2009
Posty: 204
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 204
Over5,5
Buffalo Sabres - Washington Capitals
1,76



Buffalo Sabres - Washington Capitals
2,40 4,05 2,45

Dołączył: May 2009
Posty: 204
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 204
Originally Posted by Black_Sabbath1
Originally Posted by Black_Sabbath1
o/u dziś nic nie wypada.

unibet;
Nashville Predators - Vancouver Canucks 4-2
2,55 3,80 2,40
2zł 2zł 2zł

6zł - 5.10

Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
old hand
old hand
Dołączył: Dec 2007
Posty: 998
co do drugiego systemu to bierzesz mecze jak leci oby kursy podpasowaly? czy sugerujesz sie jedna ekipa i jak zaczynasz to z nimi dalej grasz? Przeanalizuj sobie wybiorczo wyniki poprzednich sezonow wtedy zobaczysz czy to ma mniej wiecej sens. Z ciekawosci zrobie to pozniej jak bede mial chwile czasu. Powodzenia

zajczyk #3554873 09/12/2009 22:31
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Prosta rada i uwaga, chcesz grać progresią na X to stawka x1,5 nie x2 i nastaw się na min 10-11 etapów .
2 opcja progresji to na przełamanie serii WLWL itp z doświadczenia wiem ze max 6 poziomów starcza w 90% ,chyba ze trafimy kwiatka który ciągni taką serie ponad 10 spotkan to już wesoło nie jest.

Kolejna opcja to granie na W/L danej ekipy która ma dłuższe serie wyjazdów lub gier w domu .Wiadomo wszystkiego nie wygrają/przegrają .

Osobiscie gram 2 ostatnie sposoby i od 3 sezonów jest.POdstawa to kurs min 2.00 co by był zwrot z wygranej

raiders_ #3554976 10/12/2009 01:06
Dołączył: May 2009
Posty: 204
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 204
trochę analizuję ale głównie nastawiam się na drużynę która ma największy kurs u siebie... zobaczymy czy to ma sens na szczęście to tylko teoria smile

Dołączył: May 2009
Posty: 204
B
enthusiast
enthusiast
B Offline
Dołączył: May 2009
Posty: 204
generalnie zrobilem przez te pare dni rozeznanie i co do grania o/u to jeszcze daje rade ale co do grania progresji 1x2 to tak sobie to wygląda trzeba miec spory nakład finansowy nie ma co smile zamykam rozprawę w tym temacie .


Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, Lukasz111, alfa, burbon, aker, betowiec, 11kera11, Szuman), 3,068 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,791
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1